New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
....az utolsó ilyen jellegű kísérlet csődöt mondott.
manuszka86
Azért a Seahawks ellenit szerencsére behúzták nélküle is.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Az egy évvel idősebb TB + új O line edző nem tudom mennyire jó kombó...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?
jamaicababa
Az mar sajnos Luck visszavonulasakor kongott. 😀
Var titeket is a fekiranyito-era. <3

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?
jamaicababa
Elérkezett az Istenek alkonya...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Hát gyerekek.. Lehet el kéne kezdeni kongatni azt a bizonyos vészharangot?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Lassan több a lyuk a csapaton mint az ementálin...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
szezon előtt is azért az ember úgy érezte, hogy az elmúlt 2 évben folyamatosan "lerabolták" az edzői stábot...következő szezonra ismételten edzőket kell keresgélni, nincs folytonosság ezen a területen. De az, hogy az öreg Scar ismét visszavonul az nagyon,nagyon rossz. Baromira kíváncsi leszek kivel próbálja BB pótolni, mert az utolsó ilyen jellegű kísérlet csődöt mondott.

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ez nagyon komoly probléma lesz...

Elég sok edzői pozit kell hirtelen betölteni.
Szerintem az elmúlt évek edzői kiaramlasa nagyobb gond, mint bármilyen FA veszteség.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 mobile.twitter.com/RyanHannable/status/1222238677767684097



 mobile.twitter.com/MikeReiss/status/1222248316836220928

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/1222245605117964288

Ez viszont nem jó hír nektek.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Slater nem akar visszavonulni, maradni akar nálunk. Végre egy jó hír.
Burkus
DMC sem, ő is "definitely" folytatni akarja. Igaz, ő annyira nem biztos abban, hogy itt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 kingsofbostonsports.com/patriots-rookie-joejuan-williams-was-arrested-for-drug-possession/

Kezdődik....újabb második körös DB....
ThundersNFL
Eddig nem imadtam, csak kedveltem, de most mar kedvenc. XD

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
 kingsofbostonsports.com/patriots-rookie-joejuan-williams-was-arrested-for-drug-possession/

Kezdődik....újabb második körös DB....

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Slater nem akar visszavonulni, maradni akar nálunk. Végre egy jó hír.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Már a gondolat is felbaszott...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Rivers szerintem esélytelen, a pletykák szerint azért akar eljönni LA-ből hogy közelebb legyen a családjához Alabamában, ahhoz pedig Boston sincs sokkal közelebb. A pénzügyi részét tekintve pedig nem sokkal lenne olcsóbb Bradynél. Ha TB lelép /ahogy telnek a napok egyre inkább megbarátkozom a gondolattal/ személy szerint én például Daltonnak örülnék.
Cuchulain82
Ha már Bengals, Finleyvel jobban járna a Pats.

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Rivers szerintem esélytelen, a pletykák szerint azért akar eljönni LA-ből hogy közelebb legyen a családjához Alabamában, ahhoz pedig Boston sincs sokkal közelebb. A pénzügyi részét tekintve pedig nem sokkal lenne olcsóbb Bradynél. Ha TB lelép /ahogy telnek a napok egyre inkább megbarátkozom a gondolattal/ személy szerint én például Daltonnak örülnék.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Ha menne Brady, akkor én örülnék. Látva kik lennének az opciók, akkor azért ő (amennyiben Brees nem számít) a legjobb FA.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem vonuljon vissza az összes vén trotyi, 35 év felett kötelező hadd mutassák meg a fiatalok, hogy úgy sem lesz már a ligában normális QB játék 😊 😛 '😉

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Brady californiai játéka/élete nem kizárt, viszont ha jól tudom a családja miatt Rivers inkább Floridában játszana.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Mekkora lenne, ha Brady elmenne a Ninersbe Garoppolo mellé 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Rivers? fúúúúúúj

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gedam 5 692
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Erről a csodálatos évfordulóról azért emlékezzünk meg:

 twitter.com/Patriots/status/1219589206009208834

aszem bejött:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Josh, ügye jegyzeteltél???
😂😂😂😂

 twitter.com/Titans/status/1219003305109741569
ZERO_L

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018