New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Pláne, mindegy, nekem erről megvan a véleményem, ami ettől eltérő^^
Wyatt
Elo a farbaval, Johnny!

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, mindegy, nekem erről megvan a véleményem, ami ettől eltérő^^

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Az, hogy Thunayval nem sikerült hosszú távú szerződést kötni, ha már a taget rábaszták, megint elég mókás
Wyatt
Es meg Thuneyval se sikerult! 😉

Ha igazak a hirek h mar a draft elott se nagyon ment az egyezkedes, akkor nem is csodalom.
Thuney mar korabban jelezte h nem lesz kedvezmeny es h o mar belotte az erteket.

Plusz ha jol emlekszem a piacra se engedtek ki, szoval meg probalkozni se tudott meg valszeg ugyvolt vele h jo neki a tag erteke is. Valszeg annyira messze voltak az elkepzelesek h BB se probalkozott, mert minek.

Teljesitmeny es megbizhatosag alapjan van is mire lovet kernie a csapattol, foleg ugy h az utanpotlas nem volt megoldva.

Szoval csak azt csinalta amit a csapat szokott.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az, hogy Thunayval nem sikerült hosszú távú szerződést kötni, ha már a taget rábaszták, megint elég mókás

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Mi van itt, leszerződünk az extravagáns Newtonnal, Belichick Subway reklámot forgat....
Lehet nem is Belickick volt itt a szigorú hanem Brady 😀
rokaur
subway is mindig megtalálja a jóarc reklámarcokat először jared, most BB 😀
briareos
Szóval ez volt a záradék Cam Newton szerződésében...
Mivel BB nem tudott neki nagy pénzt ajánlani, hát megkérte az ellenértéket más formában 😀

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Mi van itt, leszerződünk az extravagáns Newtonnal, Belichick Subway reklámot forgat....
Lehet nem is Belickick volt itt a szigorú hanem Brady 😀
rokaur
subway is mindig megtalálja a jóarc reklámarcokat először jared, most BB 😀

több mint 3 éve
rokaur 862
Mi van itt, leszerződünk az extravagáns Newtonnal, Belichick Subway reklámot forgat....
Lehet nem is Belickick volt itt a szigorú hanem Brady 😀
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 291 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Na kaptunk vissza egy kis zsozsot! Kìváncsi vagyok mire tolja el az Öreg

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Report: According to Field Yates, the Patriots and Rex Burkhead have agreed to a Restructured Contract. Burkhead gets a $550K signing bonus and his base salary drops from $2.5M to $1.05M, and he now only makes up to $400K in roster bonuses instead of $500K
-
This move creates $981K in cap space for the Patriots.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan


Így talán mindenkinek látszik is
Wyatt
sírok
batyu
Érdekes jelenség lesz, ha rosteren marad és kezdő lesz...húúú, mi lesz még itt, kiderül, hogy a fél amerikai szurkolótábor KKK-s 😀

Nem Baj, jöjjön csak, kavarja fel az állóvizet, feszegesse az emberek határait, lökje ki őket a komfortzónájukból.

BB pszichológiai hadviselést fog erre építeni...vagy lerövidülnek az egyébként se hosszú sajttájok a 3.-4. "Mit szól Cam ruhájához", stb. kérdések után 😀
Solymi
Őszintén! Miféle állóvizet kell még amerikában felkavarni???
Newton-t védi, hogy ő mindig ezt hozta. A közeg változott meg! Ettől még egy pojáca!
Ami jól állt az életét delíriumban élő , disco-király James Brownnak, az nem biztos, hogy jól áll egy nfl playanak...
Brown-t 40 év múlva is hallgatják majd, míg Newton...törjön inkább politikai babérokra! Többféle aktuális mozgalom mellett lehetne instant reklámarc 😉
#kanyewestforpresident

Szerkesztette: clbass
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309


Így talán mindenkinek látszik is
Wyatt
sírok
batyu
Érdekes jelenség lesz, ha rosteren marad és kezdő lesz...húúú, mi lesz még itt, kiderül, hogy a fél amerikai szurkolótábor KKK-s 😀

Nem Baj, jöjjön csak, kavarja fel az állóvizet, feszegesse az emberek határait, lökje ki őket a komfortzónájukból.

BB pszichológiai hadviselést fog erre építeni...vagy lerövidülnek az egyébként se hosszú sajttájok a 3.-4. "Mit szól Cam ruhájához", stb. kérdések után 😀

több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
És ez? 😊

New Pats logo? 🤔

Wyatt
ez konkretan naggggyon jo 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ez? 😊

New Pats logo? 🤔

több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630


Így talán mindenkinek látszik is
Wyatt
sírok

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Így talán mindenkinek látszik is

Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTM0MTkwMjc2NTg3MzExMzozMjg2MDUyMzgxNDU4MTIy
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy irányított valaha 1/1 es QB a Patsbe? 😀
Hightower94
Drew Bledsoe vagy hogyis híjják

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi.
A.
Fasz.
?
akdestroyer
Férfi nemi szerv. Lengyelül Trubisky.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Valamiért – rosszul – Testaverde-nél rémlett, de ha már megkerestem, akkor berakok egy másik nem Brady-megmozdulást, méghozzá a 2005-ös idény utolsó alapszakaszmeccséről.

Belichick talán azóta sem vigyorgott ennyire egy meccsen 😀
 www.youtube.com/watch?v=EMfaavF1R3E
Wyatt
Nem véletlenül ragadt ez be neked. Egy héttel ez előtt ugyanis a Jets ellen játszottunk a Giants stadiumban. Az utolsó negyedben Bradyt Flutie váltotta, az ellenfelünknél Testaverde játszott. Ez volt az első alkalom a monday night football történetében, hogy mindkét csapatnál 40 feletti QB játszott.
Kollega
Hopp! Még egy sztori beugrott a dropkickes meccsről! Ezt még elmesélem, az új nézők kedvéért (legalábbis én így emlékszem):

Mivel nagyjából senki se sejtette, hogy mire készül Flutie, természetesen a játék előtt nem húzták fel a hálót, ami a kapu mögött fenn szokott lenni a rúgásoknál. Így a labda a nézők között landolt. Mivel a csapat szerette volna megszerezni a labdát, megkeresték a nézőt, aki elkapta. De az elképzelések jelentősen különböztek, mert az illető szezonbérletet kért az egész családjának, plusz egy elég komoly összeget. Ezt a Pats nem kívánta megadni, így a labda sajnos elég hamar az e-bayre került.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
az espn 30for30 egyik legjobb része volt az alabamaóbörnös
ott megszerettem
gedam
Az All or nothing (Amazon prime sorozat, mint a HBO HK, csak ez szezonokról szól, nem elõszezonokról) is van egy Pantherses évad. Aki gondolja. Meg lehet ismerni ott is jobban, mint a bulvárhírekbõl. Ubiszezonra ezek amúgy is tökéletesek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gedam 5 692
Newton, ha megismered, hogy ad bele mindent a palyan es edzesen, mikepp vezeti a sracokat, ahogy mindig o megy legelol, o vallalja a legtobbet, mikepp nyilatkozik. Akkor rajohetsz, igazabol egy extravagans figura, akinek a foci az elete. Nem statok vagy dijak lehetsosege es halmaza vonnza. Imad focizni es nyerni. Ennek gyermeki orommel tud orulni, de mas baja nincs. Mar ha nem nezzuk a divatreformer torekveseit. 😀
Meg lehet szeretni, mert olyan figura, de foleg amilyen sportember. Aki utalja az ilyet, az persze soha. Annal kiveri a biztit minden nap. viszont a palyan sossem volt ra panasz.
ulpianus
az espn 30for30 egyik legjobb része volt az alabamaóbörnös
ott megszerettem
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mi.
A.
Fasz.
?
akdestroyer
Az az amit megszoktunk kapni a rájátszás második körében.
Remélem segítettem.
Üdv.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
#kurvaanyadgoodell

 twitter.com/adamschefter/status/1277394412411260930
ZERO_L
Ja, komoly inflagranti után jogos büntetés kb így néz ki, hiába gundelezel.
gyeek
Te tudod egyáltalán mi történt vagy a videó, pats szavakból összeraktad saját magadnak. Majd legközelebb is ilyen lelkes legyél, mikor hasonló dolgok után lófasz büntetést kapnak csapatok. Köszi.
ZERO_L
a) Nem hallottam róla, és a "pats derp videó"-ból összeraktam magamnak.
b) Te vagy elfogult és akkor is játszod az áldozatot amikor a Pats elismerte a tettét.

Amúgy meg ha összeveted Tyreek Hill és Zeke Elliott esetét és büntetését beláthatnád, hogy magvas kommentárod záró része is öngól. Nincs mit.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Valamiért – rosszul – Testaverde-nél rémlett, de ha már megkerestem, akkor berakok egy másik nem Brady-megmozdulást, méghozzá a 2005-ös idény utolsó alapszakaszmeccséről.

Belichick talán azóta sem vigyorgott ennyire egy meccsen 😀
 www.youtube.com/watch?v=EMfaavF1R3E
Wyatt
Nem véletlenül ragadt ez be neked. Egy héttel ez előtt ugyanis a Jets ellen játszottunk a Giants stadiumban. Az utolsó negyedben Bradyt Flutie váltotta, az ellenfelünknél Testaverde játszott. Ez volt az első alkalom a monday night football történetében, hogy mindkét csapatnál 40 feletti QB játszott.
Kollega
Érdemes megnézni a Flutieról készült Football Life videót, nagyon szimpi csávó.
Solymi
Meg hát ne feledkezzünk el arról se, hogy igazi local hero. A BC Eagles visszavonultatta a mezét.

We are all PATRIOTS!