New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
JMD nem menni sasnak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Véletlenül szaladtam bele, még az alapszakaszban. Akkor nem akartam írni. Én tudom, hogy minden csapatban vannak hangadók és vezérek. De nekem az akkor sokkoló volt látni, hogy milyen stílusban kérdezi fel a csapattársát. Nekem Brady az az ember volt, aki bátorítja, felemeli, támogatja a társait. Ott pedig az látszott, hogy nagyon nem az történik.

Azt tudom, hogy az Öreg is nagyon le tudja kapni a játékosait, ha hülyeséget csinálnak, de sohasem a közönség előtt, nem a kamerák előtt.

De mindegy is. Az én emésztésem nem téma. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit vesz be a gyomrom és mit nem. Még az is lehet, hogy félreértettem valamit. Kicsit reménykedek benne.
Kollega
Az "Öreg" azért sosem riadt vissza attól, hogy nyilvánosan alázza az adott játékost, akire pipa. Nem tudom már melyik futóval csinálta meg, hogy egy fumble után a meccs végéig labdával a kezében kellett állnia a pálya mellett. Talán Ridley volt az, de nem biztos. A Butler esetnél is, nem elégedett meg vele, hogy nem játszatja, kihagyja a meccsnapi keretből, hanem beöltöztette, és végig ott álltatta a pálya mellett, had lássa ország-világ, hogy az embernek amúgy semmi baja, csak épp cumiztatása zajlik.
Kinek mire érzékeny a gyomra ugye 😀
goboston
Mind a két eset utólagos megfejtés és találgatás. Az Öreg soha, egy szóval se mondta azt, hogy a nevezettekkel bármi baja lett volna. Nyilván ez volt a helyes megfejtés, de ebből a szempontból az a lényeg, hogy ezt nem BB-től tudjuk.
Kollega
Ez tény, hogy nem mondta. Ettől még mind a 2 említett eset nyilvános alázás. Nem verbálisan, de annál sokkal kegyetlenebb módon.
Erre írtam, hogy teljesen szubjektív kategória, kinek mire érzékeny a gyomra. Valakinek egy hibázó társát leordító QB-t nem veszi be, míg másnak egy hibázó játékosát nyilvánosan alázó HC visszatetsző. Nekem pl. egyik sem szimpatikus.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ariansnak nem kell semmit sem elhinni. Most probalja learatni a baberokat, de amikor 3-2-re alltak akkor meg a busz ala lokte Brady-t, kerdes nelkul rahuzta a vizes lepedot 😀 BB sosem tenne ilyet.

Az, hogy egy jo viszonyban levo QB es elkapo a meccsen indulatosabban szolnak egymashoz, teljesen termeszetes szerintem.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Véletlenül szaladtam bele, még az alapszakaszban. Akkor nem akartam írni. Én tudom, hogy minden csapatban vannak hangadók és vezérek. De nekem az akkor sokkoló volt látni, hogy milyen stílusban kérdezi fel a csapattársát. Nekem Brady az az ember volt, aki bátorítja, felemeli, támogatja a társait. Ott pedig az látszott, hogy nagyon nem az történik.

Azt tudom, hogy az Öreg is nagyon le tudja kapni a játékosait, ha hülyeséget csinálnak, de sohasem a közönség előtt, nem a kamerák előtt.

De mindegy is. Az én emésztésem nem téma. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit vesz be a gyomrom és mit nem. Még az is lehet, hogy félreértettem valamit. Kicsit reménykedek benne.
Kollega
A Tampa tele van csupa öntudatos magamutógató fekával. Nem csoda, hogy TB 20 év NE után ordibál mindenkivel. Főleg, hogy azért ő is érzi, hogy nem sok van hátra neki és érzi, hogy ez a gárda azért sokra viheti, úgy néz ki viszi is, talán hála neki is.
NB2
Másik csapat, másik kultúra. Nem kell, hogy nekem tetszen. Csak azért hoztam fel, mert szóba került.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Véletlenül szaladtam bele, még az alapszakaszban. Akkor nem akartam írni. Én tudom, hogy minden csapatban vannak hangadók és vezérek. De nekem az akkor sokkoló volt látni, hogy milyen stílusban kérdezi fel a csapattársát. Nekem Brady az az ember volt, aki bátorítja, felemeli, támogatja a társait. Ott pedig az látszott, hogy nagyon nem az történik.

Azt tudom, hogy az Öreg is nagyon le tudja kapni a játékosait, ha hülyeséget csinálnak, de sohasem a közönség előtt, nem a kamerák előtt.

De mindegy is. Az én emésztésem nem téma. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit vesz be a gyomrom és mit nem. Még az is lehet, hogy félreértettem valamit. Kicsit reménykedek benne.
Kollega
Az "Öreg" azért sosem riadt vissza attól, hogy nyilvánosan alázza az adott játékost, akire pipa. Nem tudom már melyik futóval csinálta meg, hogy egy fumble után a meccs végéig labdával a kezében kellett állnia a pálya mellett. Talán Ridley volt az, de nem biztos. A Butler esetnél is, nem elégedett meg vele, hogy nem játszatja, kihagyja a meccsnapi keretből, hanem beöltöztette, és végig ott álltatta a pálya mellett, had lássa ország-világ, hogy az embernek amúgy semmi baja, csak épp cumiztatása zajlik.
Kinek mire érzékeny a gyomra ugye 😀
goboston
Mind a két eset utólagos megfejtés és találgatás. Az Öreg soha, egy szóval se mondta azt, hogy a nevezettekkel bármi baja lett volna. Nyilván ez volt a helyes megfejtés, de ebből a szempontból az a lényeg, hogy ezt nem BB-től tudjuk.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Véletlenül szaladtam bele, még az alapszakaszban. Akkor nem akartam írni. Én tudom, hogy minden csapatban vannak hangadók és vezérek. De nekem az akkor sokkoló volt látni, hogy milyen stílusban kérdezi fel a csapattársát. Nekem Brady az az ember volt, aki bátorítja, felemeli, támogatja a társait. Ott pedig az látszott, hogy nagyon nem az történik.

Azt tudom, hogy az Öreg is nagyon le tudja kapni a játékosait, ha hülyeséget csinálnak, de sohasem a közönség előtt, nem a kamerák előtt.

De mindegy is. Az én emésztésem nem téma. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit vesz be a gyomrom és mit nem. Még az is lehet, hogy félreértettem valamit. Kicsit reménykedek benne.
Kollega
A Tampa tele van csupa öntudatos magamutógató fekával. Nem csoda, hogy TB 20 év NE után ordibál mindenkivel. Főleg, hogy azért ő is érzi, hogy nem sok van hátra neki és érzi, hogy ez a gárda azért sokra viheti, úgy néz ki viszi is, talán hála neki is.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Véletlenül szaladtam bele, még az alapszakaszban. Akkor nem akartam írni. Én tudom, hogy minden csapatban vannak hangadók és vezérek. De nekem az akkor sokkoló volt látni, hogy milyen stílusban kérdezi fel a csapattársát. Nekem Brady az az ember volt, aki bátorítja, felemeli, támogatja a társait. Ott pedig az látszott, hogy nagyon nem az történik.

Azt tudom, hogy az Öreg is nagyon le tudja kapni a játékosait, ha hülyeséget csinálnak, de sohasem a közönség előtt, nem a kamerák előtt.

De mindegy is. Az én emésztésem nem téma. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit vesz be a gyomrom és mit nem. Még az is lehet, hogy félreértettem valamit. Kicsit reménykedek benne.
Kollega
Az "Öreg" azért sosem riadt vissza attól, hogy nyilvánosan alázza az adott játékost, akire pipa. Nem tudom már melyik futóval csinálta meg, hogy egy fumble után a meccs végéig labdával a kezében kellett állnia a pálya mellett. Talán Ridley volt az, de nem biztos. A Butler esetnél is, nem elégedett meg vele, hogy nem játszatja, kihagyja a meccsnapi keretből, hanem beöltöztette, és végig ott álltatta a pálya mellett, had lássa ország-világ, hogy az embernek amúgy semmi baja, csak épp cumiztatása zajlik.
Kinek mire érzékeny a gyomra ugye 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chiefs ellen Evansnek magyarázott valamit, hogy miért nem sikerült zöld ágra vergődniük egy playnél. Óriási botrány lett belőle, kb a következő passzából TD ment Evansnek. Furának fura volt, az tény, ettől még nem feltétlenül volt ezzel szerintem olyan nagy probléma, inkább az látszott, hogy mennyire nyerni akar, Evansnél sem jött le semmi olyan, hogy bármi baja lenne, ment szépen és tolták utána és azóta is (ő a Saints elleni második zacsinál volt eléggé indulatos egy playnél, amikor ilyen klasszisok ellenére szenvedget a csapat, előfordulnak ilyen nézeteltérések azért).

Engem sokkal inkább Arians lep meg ezzel a nyilatkozatával, amiből megint nem tűnik sokkal kompetensebbnek, mint eddig 😀

Tampa topikban is ezt ecseteltem (pedig nem szoktam máshova írni), hogy bizony a Tampa igencsak megköszönheti Breesnek a 3 INT-et mert TB elég lassan lendült játékba, ha ezt AR kihasználja, nagy hátrány lesz félidőre.
NB2
Ja hát nyilván, meg Rodgersnek is megköszönhették az egymást követő kettőt, mert ott is döcögött addig a szekér, aztán csak sikerült felpörögni szerencsére. De a védelem is megköszönhette elég sokszor Bradynek az idény második felében, mert voltak ott olyan dolgok, hogy hűhű. De ez egy ilyen dolog. Vesztett már ő 500+ yarddal Super Bowlt, a következő évben meg a védelem kompenzálta, mert akkor meg neki nem ment túlságosan.

A Saints ellen elég nyögvenyelősen megy a Buccaneersnek, de a legfontosabb meccsen csak összejött, nem lepődnék meg, ha ez feloldaná a maradék gátat is, illetve ha a Packers ellen ugyanazt az offense-t látnánk, mint az elmúlt hetekben (és bár főleg a védelemnek köszönhetően, de csak meglett megint a 30 pont ugyebár)

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Véletlenül szaladtam bele, még az alapszakaszban. Akkor nem akartam írni. Én tudom, hogy minden csapatban vannak hangadók és vezérek. De nekem az akkor sokkoló volt látni, hogy milyen stílusban kérdezi fel a csapattársát. Nekem Brady az az ember volt, aki bátorítja, felemeli, támogatja a társait. Ott pedig az látszott, hogy nagyon nem az történik.

Azt tudom, hogy az Öreg is nagyon le tudja kapni a játékosait, ha hülyeséget csinálnak, de sohasem a közönség előtt, nem a kamerák előtt.

De mindegy is. Az én emésztésem nem téma. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit vesz be a gyomrom és mit nem. Még az is lehet, hogy félreértettem valamit. Kicsit reménykedek benne.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Tampa topikban is ezt ecseteltem (pedig nem szoktam máshova írni), hogy bizony a Tampa igencsak megköszönheti Breesnek a 3 INT-et mert TB elég lassan lendült játékba, ha ezt AR kihasználja, nagy hátrány lesz félidőre.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
Mondjuk ra is fer arra az Offensere...
De ilyen hulyeseget...meg kerdes h most mit ert coacholas alatt.

 www.instagram.com/p/CKNcvoTIU3l/?igshid=1pkmjf6lf2b4x
Solymi
jó, hát egyértelműen azért ment oda, mert ott ő a főnök. itt meg ugye bill nem hagyta, hogy diktáljon. sztem konkrétan a tampa összes igazolását brady intézte. ezt csinálja az nba-ben james, de ott még durvábban uralja nem csak a lakerst, de az ügynökségén keresztül az egész átigazolási piacot. egy-egy értékes playa iszonyat hatalmat nyert az utóbbi időben. watson ugri-bugrija is innen ered. ő akar edzőt kinevezni, vonják be a franchise irányításába stb.
borzasztó ellenszeves ez az egész, mégha úgy látszik, hogy eredményes is.
gedam
Nekem nincs bajom azzal, hogyha egy játékos, főleg egy QB megmondja kivel akar játszani vagy milyen játékossal.
Csak épp a Patsnél ugye BB volt a főnök és a hosszútávú és csapatközpontú tervekbe nem mindig fértek bele az ilyenek illetve rengeteg igazolás nem jött össze különböző okokból.
Amúgy idehozta AB-t is, csak épp az ügyei miatt Kraft elküldte, na meg már Tibi rúdja is kifelé állt és BB nem akart hosszú távon ráépíteni.

Én megértem TB-t is, hogy villantani akar, megmutatni, hogy mi van benne és a legtöbb esetben ezt meg is kapta adott keretek között.

Azt meg nem gondolom, hogy nálunk nem edzősködhetett, hisz rengeteget dolgozott együtt az elkapókkal, dolgoztak ki playeket BB-vel, JMD-vel közösen, volt egy adott szabadsága a playhívások terén.

A Tampánál meg muszáj kezébe adni a gyeplőt, mert így is nyögvenyelősen megy az az offense, a Saints ellen egyáltalán nem voltak meggyőzőek.

több mint 3 éve
gedam 5 693
Mondjuk ra is fer arra az Offensere...
De ilyen hulyeseget...meg kerdes h most mit ert coacholas alatt.

 www.instagram.com/p/CKNcvoTIU3l/?igshid=1pkmjf6lf2b4x
Solymi
jó, hát egyértelműen azért ment oda, mert ott ő a főnök. itt meg ugye bill nem hagyta, hogy diktáljon. sztem konkrétan a tampa összes igazolását brady intézte. ezt csinálja az nba-ben james, de ott még durvábban uralja nem csak a lakerst, de az ügynökségén keresztül az egész átigazolási piacot. egy-egy értékes playa iszonyat hatalmat nyert az utóbbi időben. watson ugri-bugrija is innen ered. ő akar edzőt kinevezni, vonják be a franchise irányításába stb.
borzasztó ellenszeves ez az egész, mégha úgy is látszik, hogy eredményes.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk ra is fer arra az Offensere...
De ilyen hulyeseget...meg kerdes h most mit ert coacholas alatt.

 www.instagram.com/p/CKNcvoTIU3l/?igshid=1pkmjf6lf2b4x
Solymi
Nekem kicsit felfordul a gyomrom, mikor azt látom, hogy egy QB egy nem sikeres drive után odamegy az elkapójához és rendesen kérdőre vonja, hogy mit csinált. De mindegy is, az egy másik csapat, egy másik kultúra. Remélem, hogy ilyen nálunk nem lesz soha!

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Mondjuk ra is fer arra az Offensere...
De ilyen hulyeseget...meg kerdes h most mit ert coacholas alatt.

 www.instagram.com/p/CKNcvoTIU3l/?igshid=1pkmjf6lf2b4x
Solymi
Ez inkább az ő edzőikről mond el sok mindent. Mondjuk aki kitalálta, hogy állandóan fussanak első kísérletre azt messzire el kéne zavarni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Mondjuk ra is fer arra az Offensere...
De ilyen hulyeseget...meg kerdes h most mit ert coacholas alatt.

 www.instagram.com/p/CKNcvoTIU3l/?igshid=1pkmjf6lf2b4x
Solymi
Tavaly a miénkre is ráfért volna....
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
Mondjuk ra is fer arra az Offensere...
De ilyen hulyeseget...meg kerdes h most mit ert coacholas alatt.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/140443182_1028194141021283_810568741431488977_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=5Xmc8P1p-U4Ab6saGE-&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDuAJV3fthhi9GKhdLoqktUxFe7WZ2O8HSR_eBcAeQmHQ&oe=662790A2
ESPN on Instagram: "Bruce Arians says he lets Tom Brady do his thing 😎 @espnnfl"
477K likes, 3,558 comments - espnJanuary 18, 2021 on : "Bruce Arians says he lets Tom Brady do his thing 😎 @espnnfl".

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Elfér még itt?

Wyatt
Favre-izmus, hogy pont a Jetsbe megy?
Willie Parker
Elfér még itt?

Wyatt
Favre-izmus, hogy pont a Jetsbe megy?
Willie Parker
Jets ellen fordít ebben a forgatókönyvben 😀
Wyatt
Nem olvastam figyelmesen, bocsi érte!

Mondjuk szerintem amúgy is a Marsról jött, szal' akkor csak homecoming
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elfér még itt?

Wyatt
Favre-izmus, hogy pont a Jetsbe megy?
Willie Parker
Elfér még itt?

Wyatt
Favre-izmus, hogy pont a Jetsbe megy?
Willie Parker
Jets ellen fordít ebben a forgatókönyvben 😀

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Elfér még itt?

Wyatt
Favre-izmus, hogy pont a Jetsbe megy?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elfér még itt?

több mint 3 éve
vhsboxer 101
McDaniels to Philly volt már?
Castleai01
Nem ,de nagyon bízunk ,el is viszik 😀
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
McDaniels to Philly volt már?

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀
Lebron is nyert, ott is volt valami ilyesmi

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Sikerült végleg megbékélnem a szezonnal. Sabanék behúzták a bajnoki címet, szóval ha Mahomes meg Rodgers dobál felváltva egy all-pro elkapógárdának, akkor se húztuk volna be a Lombardit. Így legalább jobb a draft pozink... 🙃



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
 edition.cnn.com/videos/sports/2021/01/12/bill-belichick-presidential-medal-of-freedom-new-england-patriots-trump-nfl-spt-intl.cnn

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.