New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Igen. Szerencsére Hazafiként vonult vissza.

A HOF-ról szólva én nem azt mondtam, hogy nem érdemelné meg Cantont, hanem azt nem fogják beválasztani sajnos. Szerintem Bruschi is rohadtul megérdemelné.

A vörös kabátot Ninko is meg fogja kapni, ebben biztos vagyok. Remélem már idén.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így már világos, köszi, meg a vidiben ő is elmondja, hogy a csapat játékosaként vonult vissza, ez esetben nem szóltam 😊

több mint 3 éve
Eddard81 3
Egy korszak vége.
zinedine5
És mennyire fájdalmas ez így 😕

Ha tudtuk, hogy visszavonul, akkor miért kellett cutolni, miért nem lehetett megvárni azt a pár percet a bejelentéssel...

Az a baj, hogy az alapszakaszban a sok hiányzás miatt nem lesz elég hozzá a statja, pedig tudjuk, hogy a rájátszásban kevés fontosabb elkapó volt evör. Soha nem ismert elveszített meccset, a Falcons elleni Super Bowlt kb miatta nyertük meg, mert végig ott pofázta mindenkinek, hogy meg fogjuk fordítani. A Seahawks ellenit is kb miatta tudtuk megfordítani, amekkora ko-t kapott 3. és 14-re, utána meg kb félholtan ment el az RZ-ig, és megcsinálta a győztes TD-t is. Az Eagles ellen az ő személyisége is nagyon hiányzott. A Rams ellen meg MVP lett. Ott volt a Ravens elleni nagy fordításon bemutatott passza is...

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült még egy-két évet összehoznia, amivel bebiztosíthatta volna végleg a helyét a halhatatlanok között, mert megérdemelte volna
Wyatt
Szia! Most olvastam hogy azért mert kivágták, jogosult lett az injury protection benefitre ami 2 millió dollár. Kis búcsúajándék.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy korszak vége.
zinedine5
És mennyire fájdalmas ez így 😕

Ha tudtuk, hogy visszavonul, akkor miért kellett cutolni, miért nem lehetett megvárni azt a pár percet a bejelentéssel...

Az a baj, hogy az alapszakaszban a sok hiányzás miatt nem lesz elég hozzá a statja, pedig tudjuk, hogy a rájátszásban kevés fontosabb elkapó volt evör. Soha nem ismert elveszített meccset, a Falcons elleni Super Bowlt kb miatta nyertük meg, mert végig ott pofázta mindenkinek, hogy meg fogjuk fordítani. A Seahawks ellenit is kb miatta tudtuk megfordítani, amekkora ko-t kapott 3. és 14-re, utána meg kb félholtan ment el az RZ-ig, és megcsinálta a győztes TD-t is. Az Eagles ellen az ő személyisége is nagyon hiányzott. A Rams ellen meg MVP lett. Ott volt a Ravens elleni nagy fordításon bemutatott passza is...

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült még egy-két évet összehoznia, amivel bebiztosíthatta volna végleg a helyét a halhatatlanok között, mert megérdemelte volna

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Brady + Gronk a Tampában, és Edelmantől is elköszöntünk.

Amikor ők hárman a pályán voltak, kevés olyan védelem volt aki meg tudott állítani minket.

Számomra most zárult le egy korszak, nem tudom lesz e még valaha egy ilyen csupaszív játékosunk mint ő.

HOF-el kapcsolatban. Számomra egy olyan játékos, aki legnagyobb nyomás alatt képes a legjobb teljesítményt nyújtani, és ezt éveken át, megérdemli a HOF tagságot. Ha kicsit jobb statokat tudott volna hozni az alapszakaszban, nem is lenne kérdés.
Ha megkérdezel random patriots drukkereket, kinek mi jut eszébe először Welkerről vagy Edelmanről...ez sok mindent megmagyaráz.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Egy korszak vége.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Welker és Gronk után Jules-é lesz a harmadik mez amit megrendelek. Ez volt a realitás,de ettől még nem lesz könnyebb.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Fenn is van a videó, amin bejelenti. Foxboro Forever. Jules Forever.

De Cantonhoz nem csak csapatcímek, hanem egyéni rekordok kellenek. Ott a játékost ismerik el. Ő pedig a leghasznosabb ember volt, de sohasem gyűjtött rekordokat. Sokan várnak a bejutásra és mindig jönnek újak. Bruschi sincs benn és nincs is sok esélye neki se. Pedig szerintem nagyobb nyomot hagyott a játékával a ligában, mint Jules. De ne értsd félre, imádom őt és a játékát is hihetetlenül nagyra tartom. De egyszerűen nem kerülhet be mindenki.
Kollega
Erre az érvelésre én csak ennyit reagálnék:



Második legtöbb elkapás a PO-ban ever, GOAT go to guy-ja,
SB game winning TD elkapás, SB MVP cím, SB-ok történetének egyik legikonikusabb elkapása, ezt 3 különböző nagydöntőben. Amikor számított Edelman teljesített és az egyik legfontosabb húzóembere volt egy dinasztiának. Egy igazi from Zero to Hero történet az övé. Ha ez nem egy Hall of Fame karrier, akkor jelenleg beiktatottak felét ki lehetne vágni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Hiányozni fog,de nagyon 😢😢😢

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fenn is van a videó, amin bejelenti. Foxboro Forever. Jules Forever.

De Cantonhoz nem csak csapatcímek, hanem egyéni rekordok kellenek. Ott a játékost ismerik el. Ő pedig a leghasznosabb ember volt, de sohasem gyűjtött rekordokat. Sokan várnak a bejutásra és mindig jönnek újak. Bruschi sincs benn és nincs is sok esélye neki se. Pedig szerintem nagyobb nyomot hagyott a játékával a ligában, mint Jules. De ne értsd félre, imádom őt és a játékát is hihetetlenül nagyra tartom. De egyszerűen nem kerülhet be mindenki.
Kollega
Sajnos szerintem is ő pont egy olyan játékos, aki nem fog Hall of Fame-be kerülni. A Patriotséba biztosan bekerül, plusz sokaknak marad nagy kedvence, a karakter miatt is (köztük nekem is, Ninkovich-al együtt, aki szintén hasonló kategória nálam).
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Fenn is van a videó, amin bejelenti. Foxboro Forever. Jules Forever.

De Cantonhoz nem csak csapatcímek, hanem egyéni rekordok kellenek. Ott a játékost ismerik el. Ő pedig a leghasznosabb ember volt, de sohasem gyűjtött rekordokat. Sokan várnak a bejutásra és mindig jönnek újak. Bruschi sincs benn és nincs is sok esélye neki se. Pedig szerintem nagyobb nyomot hagyott a játékával a ligában, mint Jules. De ne értsd félre, imádom őt és a játékát is hihetetlenül nagyra tartom. De egyszerűen nem kerülhet be mindenki.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
😕
Minitron köszönet az eddigiekért.


Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem veterán minimumért elmegy Floridába
Egon bá
Ha ez lenne a célja, akkor egy 7. körért elcseréljük...sajnos a teste már nem bírja. Remélem bekerül a HOF-ba, nagyon megérdemelné.
ervinator
A Pats HOF teljesen biztos. Cantonra szerintem nem sok esélye van.

Szerintem az lenne a tisztességes, ha nem free agentként, hanem a Patriots játékosaként vonulna vissza. Biztosan szentimentális vagyok, de így kellene lennie.
Kollega
3 SB győztesként, 5 SB részvétellel, egy SB MVP címmel? Ha nem ő, akkor ki? Úgy, hogy nem long snapperként vagy vizesfiúként vett részt a sikerekben.
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Rég voltam ennyire szomorú....
😭😭😭😭
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 397
Azért a tavalyi szezon után reménykedtem benne, hogy képes lesz felépülni és mégha limitáltabb szerepkörben is, de lenyomni még egy szezont.

Sajnálom nagyon, hogy ilyen szezon után kell visszavonulnia (ha), valszeg tavaly lehetett volna lehetősége átmenni Tampába TB-hez ...bár, talán még van most is esélye szezon közben.
Kívánom neki, hogy összejöjjön és játszhasson együtt a TB-Gronk párossal.

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem veterán minimumért elmegy Floridába
Egon bá
Ha ez lenne a célja, akkor egy 7. körért elcseréljük...sajnos a teste már nem bírja. Remélem bekerül a HOF-ba, nagyon megérdemelné.
ervinator
A Pats HOF teljesen biztos. Cantonra szerintem nem sok esélye van.

Szerintem az lenne a tisztességes, ha nem free agentként, hanem a Patriots játékosaként vonulna vissza. Biztosan szentimentális vagyok, de így kellene lennie.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Szerintem veterán minimumért elmegy Floridába
Egon bá
Ha ez lenne a célja, akkor egy 7. körért elcseréljük...sajnos a teste már nem bírja. Remélem bekerül a HOF-ba, nagyon megérdemelné.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Az igazi Patrióta a szive lelke volt a csapatnak. Na őt nehéz lesz pótolni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Szerintem veterán minimumért elmegy Floridába

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Vonultassuk vissza azonnal a mezszámát!!!! 😭😭😭



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt kell mondjam ezek után és a FA tevékenység fényében érdekes lesz figyelni a draftot. Nem elképzelhetetlen egy feltrade, akár a következő kettő 1. kör+a többi bedobásával sem, hogy esetleg QB-t húzzunk.
Solymi
Azért annyit most már csak nem kell adni az 1/4-ért. Legalábbis nekünk. Mert ha a világ végéről jönne valaki, akkor még megérteném.
topin
Nem hiszem, hogy BB ennyit adna. És nem is kell valószínűleg. A Panthers és Broncos tudna esetleg bemozogni ing és gatya eladás nélkül top5-be, ebből a Pantshers valószínűleg kiszállt, a Broncos meg annyira látványosan a Watson liciten van rajta, hogy nem hiszem, hogy beáldoznának draft tőkét még feltrade-re is. Más nincs. Persze lehet, hogy csak jól titkolóznak, de nekem úgy tűnik, hogy elég, ha a megcélzott pick inkább az 1/8 környékén lesz. Feltéve, hogy tényleg megy majd BB valakiért. Az lesz kb. elérhető a potenciális többi QB needes csapatnak (Redskins, Steelers, esetleg Saints, talán Bears ha nagyon nagy a pánik), ott kellhet majd jól helyezkedni. Az 1/8 már 2. körökért is megkapható lesz, első kör(öke)t se kell adni érte.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem akarok hülyeséget írni, de egy pár évvel ezelőtt, talán mikor Pioli elment, egyszer már volt szó róla, hogy a Patriots elég kevéssé támaszkodik külsösökre a a jelöltek feltérképezésénél.

Azt mindig jó látni, hogy ez a szervezet milyen rugalmasan képes reagálni a kihívásokra. Ha valami nem jól működik, készek azon változtatni. Sokszor látni, hogy vezetők egója megakadályozza a problémák megoldását.
Kollega
Csak nem az SB LII-re gondolsz?
Jó, ez csak vicc volt, de nem tudtam kihagyni 😄
goboston
Szerinted az egy egotrip volt, hogy nem engedte Butlert játszani? Szerintem ez egy olyan szabály betartatása volt, ami világos és előre megadott volt. Ha győzelem érdekében a döntőben el lehet tekinteni a szabályoktól, akkor hol a határ? A késés még belefér, de lőfegyver használata már nem. Ezt nem érzem rossz dolognak, hog ott helyben bevasalta a büntetést. A pillanatnyi eredménynél fontosabb a szabályok betartása, mert legközelebb az visz el minket a döntőbe. Ahogy vissza is tértünk és vissza is vettük a trónt.

Ebben biztos nem fogunk egyet érteni, de én szerintem, ha nem vasalja be azonnal a büntetést, az kupeckedés. Ha elkezdem a szabályokat tágítani, annak nincs vége sehol.
Kollega
Nem állítom, hogy egotrip volt. De azt állítom, hogy rossz döntés volt. Ebben nyilván nem fogunk egyetérteni, de ez nem baj.
Azzal egyetértek, hogy vannak olyan kihágások, ami felett nem lehet szemet hunyni. Butlert is meg lehetett volna büntetni igen sokféleképpen, ami esetleg nem került volna a döntőbe. De isten ments, hogy megint elkezdjük ezt a Butler témát. Én tényleg csak poénból írtam a kommentedre, mert számomra adta magát 😀
goboston
Ez egy olyan fegyelmező eszköz BB-nél, ami kivételesen közismert.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Nem akarok hülyeséget írni, de egy pár évvel ezelőtt, talán mikor Pioli elment, egyszer már volt szó róla, hogy a Patriots elég kevéssé támaszkodik külsösökre a a jelöltek feltérképezésénél.

Azt mindig jó látni, hogy ez a szervezet milyen rugalmasan képes reagálni a kihívásokra. Ha valami nem jól működik, készek azon változtatni. Sokszor látni, hogy vezetők egója megakadályozza a problémák megoldását.
Kollega
Csak nem az SB LII-re gondolsz?
Jó, ez csak vicc volt, de nem tudtam kihagyni 😄
goboston
Szerinted az egy egotrip volt, hogy nem engedte Butlert játszani? Szerintem ez egy olyan szabály betartatása volt, ami világos és előre megadott volt. Ha győzelem érdekében a döntőben el lehet tekinteni a szabályoktól, akkor hol a határ? A késés még belefér, de lőfegyver használata már nem. Ezt nem érzem rossz dolognak, hog ott helyben bevasalta a büntetést. A pillanatnyi eredménynél fontosabb a szabályok betartása, mert legközelebb az visz el minket a döntőbe. Ahogy vissza is tértünk és vissza is vettük a trónt.

Ebben biztos nem fogunk egyet érteni, de én szerintem, ha nem vasalja be azonnal a büntetést, az kupeckedés. Ha elkezdem a szabályokat tágítani, annak nincs vége sehol.
Kollega
Nem állítom, hogy egotrip volt. De azt állítom, hogy rossz döntés volt. Ebben nyilván nem fogunk egyetérteni, de ez nem baj.
Azzal egyetértek, hogy vannak olyan kihágások, ami felett nem lehet szemet hunyni. Butlert is meg lehetett volna büntetni igen sokféleképpen, ami esetleg nem került volna a döntőbe. De isten ments, hogy megint elkezdjük ezt a Butler témát. Én tényleg csak poénból írtam a kommentedre, mert számomra adta magát 😀
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 952
Azt kell mondjam ezek után és a FA tevékenység fényében érdekes lesz figyelni a draftot. Nem elképzelhetetlen egy feltrade, akár a következő kettő 1. kör+a többi bedobásával sem, hogy esetleg QB-t húzzunk.
Solymi
Azért annyit most már csak nem kell adni az 1/4-ért. Legalábbis nekünk. Mert ha a világ végéről jönne valaki, akkor még megérteném.