New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Meki nem volt rossz, bár több deep ballt megnéztem volna tőle. Van még két meccs hátha ott.

Azért az vicces lenne ha az egyetlen udfa igazolásunk roster spotot fogna.
Életben tartva a nem is tudom már hány éves sorozatot.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Megérkezett az új rúgónk 😀! Jó hogy Stevenson lassú 😀 szép volt ez a 91 yardos Td!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kukucs, na ki vagyok?

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Na az első Acl áldozat McMillan. Kár érte

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Who the fuck is Big Mac Jones?


empty taxi
Stidham PuP na ezért 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Who the fuck is Big Mac Jones?



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem az idei évben alapból magasabb lehet az elvárásotok, mint tavaly, önmagában csak azért, mert 1-2 W-vel az idei schedule barátibb a tavalyinál. Úgy értem, hogy a tavalyi valós teljesítményhez képesti elvárás, mert a tavaly idény előtti 11-5-ök meg 10-6-ok nyilván utólag nem voltak reálisak, abban még erősen benne volt az elmúlt 20 év "megszokása". Idén viszont a playoff reális elvárás szerintem. A hazai playoff meccs már más sztori, az nehéz ügy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyjából erre gondolok én is. Azt mondanám, hogy akkor lennék a legboldogabb, ha az elejétől Jonesszal mennénk neki, és ha az elején döcögne is, de az idény felére összeállna a dolog. Mert akkor el tudom hinni, hogy van esély a PO-ban valamire. Newtonnal lehet, hogy most valamivel jobb az esély egy-egy meccsre, viszont nála egyáltalán nem látom, hogy ez a PO-n kívül bármire jó lenne

Igazából a középcsapat szarul hangzik az elmúlt két évtized után, de ha őszinték akarunk lenni, akkor most már a 14 csapatos PO-val küzdünk azért, hogy egy 10-11 w-vel az 5-6. hely az AFC-ben összejöjjön, tehát mondjuk reálisan egy 10-14. hely környékén állhatunk. Ha a végéhez húzunk, az azért már mondható középcsapatnak 32-ből. De most azon túl, hogy még akár itt is lehet szép emelkedés, nálam Jones kezdetésével indul majd igazán a móka, ez viszont lehet, hogy csak a 2022-es idényben lesz meg. Hozza azt, amit remélek tőle, és akkor lehet egy újabb jó 10-15 év, több olyan idénnyel, amiben reális lehet a Super Bowl-győzelem

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én egy baszó védelmet várok, ami képes lesz ellensúlyozni a közepes vagy annál gyengébb QB teljesítményt is (már ha mindenki egészséges lesz, big if), ezért a PO nálam alap. Számomra csak az a kérdés, hogy lesz-e olyan irányító teljesítmény, ami realitást adhat a bajnoki reményeknek vagy marad az “egy meccsen bármi előfordulhat” szalmaszál.

Camben én sem hiszek, az szerintem nem valid érv amit Zoli többször kifejtett hogy gyenge volt az állomány. Az első 5 hétben tudott top10es irányító mutatót hozni, aztán középszer lett majd liga alja, az állomány meg nem nagyon változott. Tudom covid legyengítette... ok.

Remélem ha tavalyi szezon második felében mutatott teljesítményt hozza, azonnal megy a padra és megnézhetjük Jonest. Azért az nagyon szomorú lenne ha azt a Newtont ne tudná kiszorítani 1/15 rendszerfit talent.

Szerintem egy top10-12 alja QB teljesítménnyel ez a csapat bajnokesélyes, nem top favorit, de komolyan számba vehető.

Akik a tavalyi csapatból indulnak ki és ezért “középcsapatoznak”, azok nagyon meg fognak lepődni. Remélem igazam lesz 🙃



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Baromi nehéz a helyzet. Mert nyilván azt akarom látni, hogy nyer a csapat, de szerintem Cammel nincs igazából esély már semmire. Mivel elég erős a keret, így azért jönnek majd a győzelmek, ami miatt nem lehet majd kivenni a kezdőből, de félek, hogy erre rá fog menni a playoff, ami egy egész idényes Jonesszal akár meg is lehetne döcögős kezdés ide vagy oda, és hosszú távon meg nem kérdés, kivel van több esélyünk. Azért viszont nyilván nem szurkolok, hogy kapjon ki a csapat, hogy legyen irányítócsere, nyilván. Úgyhogy hajrá, Cam, cáfolj rámWyatt
Cam teljesítményét nem könnyű megjósolni. Évek óta az nála a trend, hogy jól kezdi az idényeket, aztán nagyjából a felénél kifullad. Persze minden évben meg lehet valamivel indokolni - sérülés, covid, satöbbi -, de 4-5 ilyen év egymás után azért már nem véletlen, miközben más meg szakadt térdszalaggal SB-t nyer ugye. Szóval ha valami oknál fogva le tudna hozni egy teljes idényt úgy, ahogy elkezdi őket, akkor simán top15 irányító lenne, a Pats meg mehetne a playoffért. Ha az elmúlt évek trendjeit hozza, akkor viszont meccsek fognak elmenni rajta az idény második felében. (Akkor legalább meg lesz az apropó Jones beállítására.)
peterk2005
Nem kell finomkodni el kell küldeni a p.csába Cam-et mert egy tehetonya (kiégett 😀) beleszarik mindenbe is játékos. Kipróbáltuk tavaly szart se ért, sem mint vezér sem mint Qb, de még futónak is ratyi volt, nem a Pats filózofiájába illő ember. Jöjjön Jones vagy Stidham, de ne ez a díszbohóc írányitson itt! Amennyire reménykedtem amikor ide került annyira rühellem ezt a figurát majdnem jobban mint kis Manninget 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.
Solymi
Ezt kifejtenéd? Mert szerintem de.
vpi
Nem tudom mennyire számít oltástagadónak az a személy, aki azért nem oltatja be magát, mert fél egy esetleges szövődménytől, ami akár 5-10 év múlva derülhet ki vagy éppenséggel már átesett a Covidon és mivel nem lett baja, ezek miatt nem akarja beoltatni magát.

De ez itt már OFF.
Solymi
Az oltastagado az nagyjabol emiatt az,mert kart okoz az oltas.

Ha arra gondoltal volna, hogy valaki vallasi vagy orvosi dologra hivatkozva nem adathatja be, az nyilvan nem tagado, de ez igy elegge az, hiszen karosnak tartja.
topin
Lehet orvosi indok az is, hogy tart tőle, mert kicsi a minta/nem ismert a hosszútávú hatása. Attól még megtehet mindent, hogy óvja magát és környezetét.


Mielőtt az utolsó gondolatba valaki belekötne, pontosítok úgy, hogy legalábbis nem esélytelenebb, mint az ellenfél (akár csak a hazai pálya miatt)

Simán benne lehet 3-4 zakó is, de ha lenne egy jó irányítóteljesítmény, kilencből nyolcszor nem raknék a Pats ellen. Na most kérdés, hogy mennyire lesz ebben partner Cam
Wyatt
Ez így rendben van, bár szerintem a Bills az keményebb dió lesz.
Viszont futással verhetőek, az meg csak menni fog, Camnek meg be lehet dobni az RPO-t.

Persze, osztják rendesen, de azért az interjúkban ő is elismeri, hogy eddig nem volt ilyen edzői környezetben és az is látszik, hogy próbál a mechanikáján javítani, ami meg is volt tavaly, aztán megint szétesett.

Én egy jó szezont várok tőle, persze, építeni fognak a futásaira is, de nem fogják összetöretni, plusz biztos vagyok abban is, hogy nem tőle várják majd, hogy megnyerje a meccset, lehozatja vele McD sémából, aztán ha hozzáteszi a pluszt a futásaiból, az csak jó.

Hacsak nem sérül meg, akkor az se lesz, amint peterk írt, hogy a szezon felére elfogy.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
Raadasul pont ebben a sportban, amiben minden szart beszurnak, beszednek, a hosszabb tavu problemakat leszarva, eleg nevetseges is.
topin
az edző azért nem szúrja magát 😊
NB2
Nagy eséllyel játékos volt valamikor..vagy engedi/tamogatja hogy a jatekos szurja magat.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Raadasul pont ebben a sportban, amiben minden szart beszurnak, beszednek, a hosszabb tavu problemakat leszarva, eleg nevetseges is.
topin
az edző azért nem szúrja magát 😊
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
Raadasul pont ebben a sportban, amiben minden szart beszurnak, beszednek, a hosszabb tavu problemakat leszarva, eleg nevetseges is.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.
Solymi
Ezt kifejtenéd? Mert szerintem de.
vpi
Nem tudom mennyire számít oltástagadónak az a személy, aki azért nem oltatja be magát, mert fél egy esetleges szövődménytől, ami akár 5-10 év múlva derülhet ki vagy éppenséggel már átesett a Covidon és mivel nem lett baja, ezek miatt nem akarja beoltatni magát.

De ez itt már OFF.
Solymi
Az oltastagado az nagyjabol emiatt az,mert kart okoz az oltas.

Ha arra gondoltal volna, hogy valaki vallasi vagy orvosi dologra hivatkozva nem adathatja be, az nyilvan nem tagado, de ez igy elegge az, hiszen karosnak tartja.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.
Solymi
Ezt kifejtenéd? Mert szerintem de.
vpi
Nem tudom mennyire számít oltástagadónak az a személy, aki azért nem oltatja be magát, mert fél egy esetleges szövődménytől, ami akár 5-10 év múlva derülhet ki vagy éppenséggel már átesett a Covidon és mivel nem lett baja, ezek miatt nem akarja beoltatni magát.

De ez itt már OFF.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baromi nehéz a helyzet. Mert nyilván azt akarom látni, hogy nyer a csapat, de szerintem Cammel nincs igazából esély már semmire. Mivel elég erős a keret, így azért jönnek majd a győzelmek, ami miatt nem lehet majd kivenni a kezdőből, de félek, hogy erre rá fog menni a playoff, ami egy egész idényes Jonesszal akár meg is lehetne döcögős kezdés ide vagy oda, és hosszú távon meg nem kérdés, kivel van több esélyünk. Azért viszont nyilván nem szurkolok, hogy kapjon ki a csapat, hogy legyen irányítócsere, nyilván. Úgyhogy hajrá, Cam, cáfolj rámWyatt
Cam teljesítményét nem könnyű megjósolni. Évek óta az nála a trend, hogy jól kezdi az idényeket, aztán nagyjából a felénél kifullad. Persze minden évben meg lehet valamivel indokolni - sérülés, covid, satöbbi -, de 4-5 ilyen év egymás után azért már nem véletlen, miközben más meg szakadt térdszalaggal SB-t nyer ugye. Szóval ha valami oknál fogva le tudna hozni egy teljes idényt úgy, ahogy elkezdi őket, akkor simán top15 irányító lenne, a Pats meg mehetne a playoffért. Ha az elmúlt évek trendjeit hozza, akkor viszont meccsek fognak elmenni rajta az idény második felében. (Akkor legalább meg lesz az apropó Jones beállítására.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.
Solymi
Ezt kifejtenéd? Mert szerintem de.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mielőtt az utolsó gondolatba valaki belekötne, pontosítok úgy, hogy legalábbis nem esélytelenebb, mint az ellenfél (akár csak a hazai pálya miatt)

1 Miami Dolphins
Hazai pályán tavaly is vertük őket, pedig alapvetően jobb csapat volt, idegenben meg akkor is kikaptunk, amikor Bradyvel sokkal jobbak voltunk. Itthon, első meccs BB-nek. Simán hozható

2 at New York Jets
A Jets szerintem végre jó útra lépett. De előbb legyen egy újonc irányító, akinek jól megy BB ellen. 2. héten még nem lesz jó a Jets

3 New Orleans Saints
Csapatként nyilván jobb, de Thomas valszeg nem lesz, irányító meg finoman szólva is karcos. Winstonban 2-3 labdaeladás is benne van, az meg már itthon elég lehet

4 Tampa Bay Buccaneers
Bradynek meglesz a 32. csapat is, én nem sajnálom tőle

5 at Houston Texans
Tavaly sem értetettem, hogyan kaptunk ki, idén simának kell lennie

6 Dallas Cowboys
A támadósor remek, de a védelmünk is az lesz. Fordítva? Hát, ha ezt a Cowboys DL-t nem futjuk szét, akkor meglepődök

7 New York Jets
Jets, itthon, nem lehet kérdés

8 at Los Angeles Chargers
Az elmúlt 20 év leggyengébb idényében, azaz tavaly, 45–0-ra vertük őket. Nem tudom elképzelni, hogy a Chargers valamilyen módon ne szúrja tökön magát a Patriots ellen. Az elmúlt 16 évben hiába volt bármennyire jó Chargers, egyszer nyert, Cassellel szemben.

9 at Carolina Panthers
Newton hazatérhet bizonyítani. Alapvetően szerintem jó ez a projekt is, még Darnoldot sem írnám le, ebben az O-ban jó lehet. Mondjuk ellenünk lehet, lesz egy-két szellem 😀

Simán benne lehet 3-4 zakó is, de ha lenne egy jó irányítóteljesítmény, kilencből nyolcszor nem raknék a Pats ellen. Na most kérdés, hogy mennyire lesz ebben partner Cam

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
topin
Azt tegyük hozzá, hogy Matt Judon és Joe Cardona is kritizálta az NFL és NFLPA ezen döntését, amit meg is lehet érteni, de amúgy aggasztó, mert nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.

Viszont azt is fel kellene fogniuk, hogy nem csak az NFL-ben, de az élet más területén is kötelező, hogy be legyél oltva, különben elesel rengeteg dologtól.

A COVID meg megváltoztatta a rövid és akár a hosszú távú szabályokat és most ehhez kell alkalmazkodni....a választás meg adott a játékosoknak és a személyzetnek is.


Höri Pats offseason értékelője.
iktriad
Megnéztem 2x is és azt kell mondjam, egyet kell értenem vele, nem igazán vagyunk most elit csapat inkább közép, amit az edzői stáb tud felfelé húzni még ezzel a játékosállománnyal is, ha minden klappol.

Nagyon valószínű, hogy sok futással fogunk operálni, hogy öljük az órát és minél kevesebb legyen a pontkülönbség, aztán meglátjuk, hogy az igazolt játékosok mennyire lesznek képesek megnyújtani a pályát.
A 2 TE-s felállások is izgalmasak lesznek, habár ez mégse a Gronk+Hörni duó (mondjuk őket nem láttam játszani), de Gronk akkor is elvitt 2 embert asszem.

A fene se tudja kiket akartunk valójában hozni, de ezzel az állománnyal kell neki menni. Kérdéses, hogy ki fog a slotban játszani és mennyire lesz kiemelt szerepkör a mostani playbookban.
Solymi
Baromi nehéz a helyzet. Mert nyilván azt akarom látni, hogy nyer a csapat, de szerintem Cammel nincs igazából esély már semmire. Mivel elég erős a keret, így azért jönnek majd a győzelmek, ami miatt nem lehet majd kivenni a kezdőből, de félek, hogy erre rá fog menni a playoff, ami egy egész idényes Jonesszal akár meg is lehetne döcögős kezdés ide vagy oda, és hosszú távon meg nem kérdés, kivel van több esélyünk. Azért viszont nyilván nem szurkolok, hogy kapjon ki a csapat, hogy legyen irányítócsere, nyilván. Úgyhogy hajrá, Cam, cáfolj rám
Wyatt
Én bízok Camben, hogy tud egy jó szintet hozni.
Pont most hallgattam a Tribün SB utáni videóját Budai Zolival és ő is mondta, hogy azért nem lehet mindent Camre fogni, hisz a kiszolgálószemélyzet se volt ligaközép szintű.

Most hoztak kipróbált elkapókat, TE-ket, úgyhogy ha minden jól megy, lehet tolni a futást, meg akkor már a passzjátékot is.

Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy erősödik az AFC és a csoport riválisok is jók.
Úgyhogy lehet itt még körbeverés meg akár WC kör is.

Nem feltétlenül lesznek látványos meccseink, meg valszeg kevés pontos is lesz, igazi brusztolós, de ez az edzői gárda össze tudja hozni.
A PO-ban meg minden lehetséges.
Solymi
Nem tudom, milyen szintet várhatunk tőle, mert sosem a passzaival boldogult, még akkor sem, amikor MVP lett. Én a tavalyi után úgy vagyok vele, hogy én már nem látom azt, hogy ő lehetne akár csak NFL-átlag feletti teljesítményre is képes, de kiemelkedőre meg biztosan nem. Innentől azt nem látom, hogy ő adja azt a pluszt a csapatnak, amivel meglehet bármi, de még akár csak a PO is. Ezért viszont nem repdestem, amikor visszahoztuk kezdőnek, még ha értem is az okokat, és nyilván van benne ráció

De az lenne a legjobb, ha Jones valahogy már az első meccs előtt kiszorítaná a kezdőből és mehetne a móka. Hallgattam Höri véleményét, hogy 9 győzelmet lát max, hát én ránéztem a menetrendre, és az első 9 meccsből csak a Tampára mondanám azt, hogy szoszi, a többi konkrétan a Pats a favorit, úgyhogy egy jó irányítóval egy 8–1 is lehetne

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
topin
Azt tegyük hozzá, hogy Matt Judon és Joe Cardona is kritizálta az NFL és NFLPA ezen döntését, amit meg is lehet érteni, de amúgy aggasztó, mert nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.

Viszont azt is fel kellene fogniuk, hogy nem csak az NFL-ben, de az élet más területén is kötelező, hogy be legyél oltva, különben elesel rengeteg dologtól.

A COVID meg megváltoztatta a rövid és akár a hosszú távú szabályokat és most ehhez kell alkalmazkodni....a választás meg adott a játékosoknak és a személyzetnek is.


Höri Pats offseason értékelője.
iktriad
Megnéztem 2x is és azt kell mondjam, egyet kell értenem vele, nem igazán vagyunk most elit csapat inkább közép, amit az edzői stáb tud felfelé húzni még ezzel a játékosállománnyal is, ha minden klappol.

Nagyon valószínű, hogy sok futással fogunk operálni, hogy öljük az órát és minél kevesebb legyen a pontkülönbség, aztán meglátjuk, hogy az igazolt játékosok mennyire lesznek képesek megnyújtani a pályát.
A 2 TE-s felállások is izgalmasak lesznek, habár ez mégse a Gronk+Hörni duó (mondjuk őket nem láttam játszani), de Gronk akkor is elvitt 2 embert asszem.

A fene se tudja kiket akartunk valójában hozni, de ezzel az állománnyal kell neki menni. Kérdéses, hogy ki fog a slotban játszani és mennyire lesz kiemelt szerepkör a mostani playbookban.
Solymi
Baromi nehéz a helyzet. Mert nyilván azt akarom látni, hogy nyer a csapat, de szerintem Cammel nincs igazából esély már semmire. Mivel elég erős a keret, így azért jönnek majd a győzelmek, ami miatt nem lehet majd kivenni a kezdőből, de félek, hogy erre rá fog menni a playoff, ami egy egész idényes Jonesszal akár meg is lehetne döcögős kezdés ide vagy oda, és hosszú távon meg nem kérdés, kivel van több esélyünk. Azért viszont nyilván nem szurkolok, hogy kapjon ki a csapat, hogy legyen irányítócsere, nyilván. Úgyhogy hajrá, Cam, cáfolj rám
Wyatt
Én bízok Camben, hogy tud egy jó szintet hozni.
Pont most hallgattam a Tribün SB utáni videóját Budai Zolival és ő is mondta, hogy azért nem lehet mindent Camre fogni, hisz a kiszolgálószemélyzet se volt ligaközép szintű.

Most hoztak kipróbált elkapókat, TE-ket, úgyhogy ha minden jól megy, lehet tolni a futást, meg akkor már a passzjátékot is.

Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy erősödik az AFC és a csoport riválisok is jók.
Úgyhogy lehet itt még körbeverés meg akár WC kör is.

Nem feltétlenül lesznek látványos meccseink, meg valszeg kevés pontos is lesz, igazi brusztolós, de ez az edzői gárda össze tudja hozni.
A PO-ban meg minden lehetséges.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha meg középcsapat marad Belicheck gárdája új nevet kap, és ez lesz a Kispats Honvéd.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
topin
Azt tegyük hozzá, hogy Matt Judon és Joe Cardona is kritizálta az NFL és NFLPA ezen döntését, amit meg is lehet érteni, de amúgy aggasztó, mert nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.

Viszont azt is fel kellene fogniuk, hogy nem csak az NFL-ben, de az élet más területén is kötelező, hogy be legyél oltva, különben elesel rengeteg dologtól.

A COVID meg megváltoztatta a rövid és akár a hosszú távú szabályokat és most ehhez kell alkalmazkodni....a választás meg adott a játékosoknak és a személyzetnek is.


Höri Pats offseason értékelője.
iktriad
Megnéztem 2x is és azt kell mondjam, egyet kell értenem vele, nem igazán vagyunk most elit csapat inkább közép, amit az edzői stáb tud felfelé húzni még ezzel a játékosállománnyal is, ha minden klappol.

Nagyon valószínű, hogy sok futással fogunk operálni, hogy öljük az órát és minél kevesebb legyen a pontkülönbség, aztán meglátjuk, hogy az igazolt játékosok mennyire lesznek képesek megnyújtani a pályát.
A 2 TE-s felállások is izgalmasak lesznek, habár ez mégse a Gronk+Hörni duó (mondjuk őket nem láttam játszani), de Gronk akkor is elvitt 2 embert asszem.

A fene se tudja kiket akartunk valójában hozni, de ezzel az állománnyal kell neki menni. Kérdéses, hogy ki fog a slotban játszani és mennyire lesz kiemelt szerepkör a mostani playbookban.
Solymi
Baromi nehéz a helyzet. Mert nyilván azt akarom látni, hogy nyer a csapat, de szerintem Cammel nincs igazából esély már semmire. Mivel elég erős a keret, így azért jönnek majd a győzelmek, ami miatt nem lehet majd kivenni a kezdőből, de félek, hogy erre rá fog menni a playoff, ami egy egész idényes Jonesszal akár meg is lehetne döcögős kezdés ide vagy oda, és hosszú távon meg nem kérdés, kivel van több esélyünk. Azért viszont nyilván nem szurkolok, hogy kapjon ki a csapat, hogy legyen irányítócsere, nyilván. Úgyhogy hajrá, Cam, cáfolj rám

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
topin
Azt tegyük hozzá, hogy Matt Judon és Joe Cardona is kritizálta az NFL és NFLPA ezen döntését, amit meg is lehet érteni, de amúgy aggasztó, mert nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.

Viszont azt is fel kellene fogniuk, hogy nem csak az NFL-ben, de az élet más területén is kötelező, hogy be legyél oltva, különben elesel rengeteg dologtól.

A COVID meg megváltoztatta a rövid és akár a hosszú távú szabályokat és most ehhez kell alkalmazkodni....a választás meg adott a játékosoknak és a személyzetnek is.


Höri Pats offseason értékelője.
iktriad
Megnéztem 2x is és azt kell mondjam, egyet kell értenem vele, nem igazán vagyunk most elit csapat inkább közép, amit az edzői stáb tud felfelé húzni még ezzel a játékosállománnyal is, ha minden klappol.

Nagyon valószínű, hogy sok futással fogunk operálni, hogy öljük az órát és minél kevesebb legyen a pontkülönbség, aztán meglátjuk, hogy az igazolt játékosok mennyire lesznek képesek megnyújtani a pályát.
A 2 TE-s felállások is izgalmasak lesznek, habár ez mégse a Gronk+Hörni duó (mondjuk őket nem láttam játszani), de Gronk akkor is elvitt 2 embert asszem.

A fene se tudja kiket akartunk valójában hozni, de ezzel az állománnyal kell neki menni. Kérdéses, hogy ki fog a slotban játszani és mennyire lesz kiemelt szerepkör a mostani playbookban.
Solymi
Kritizaljak. De ha valakinek az oltatlansaga miatt bevesnek egy L-t, meg fizetnie kell a csapatnak minden kiesest a masik fele is, akkor nincs kerdes. Nem kotelezo az NFL-ben jatszani, dolgozni.