New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
Ahogy mondja kend....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben
ThundersNFL
Harry nálam egyértelmű bust,pedig nála is évek óta megy a kifogás-generátor! Williams dettó,de ő legalább nem elsőkörös volt és sajnos a Wino boldom is valóra vált,sikeresen leküzdötte magát egy sima ST playerré. Talán a 21-es draft most jól néz ki,reméljük így is marad.
Szerk:2.-3 körök
2017 : Rivers ,García
2018 Dawson
2019 Williams,Harris,Cajuste ,Winovich
2020 Dugger ,Uche,Asiasi,Keene,Jennings
2021 Barmore,Perkins
Nem igényel kommentárt…
kolok1972
Azért az, hogy évek óta, az túlzás 😊
'19-ben lett draftolva, nem sokat játszott, Tommyboy se nagyon használta és mint sokszor, nála is érvényes volt a 2. éves teljesítményugrás.
'20-ban Newtonnal játszott, nem nagyon ment jól neki, 1. kör, rendben adjunk neki esélyt, de az látszódott, hogy igen nagyot kellene fejlődnie.
'21-ben, ami most volt, láttuk, hogy elkapásokban igen ritkán használták, inkább futásblokkolásban volt fent, de az ő méreteivel és 1. körével (ami inkább 2.) elég szégyen, gyakorlatilag visszacsúszott WR4-nek, a depthchart aljára.
Azt azért mindenki vagy legalábbis többnyire mindenki elismerte, hogy ez egy mellényúlás volt, az okokat most már tudjuk, hogy a draftolási folyamat nem volt rendben, remélhetőleg a jövőben ennek lesz WR fronton is látszatja.

Ami számomra kérdés, hogy jövőre képes lesz-e még fejlődni és hogy mit kezdünk vele.
Jelenleg ez a teljesítmény ezt a pénzt nem éri meg egyáltalán, csere értéke nincs ill. nem sok, újraszerződtetni nem tudom, hogy kellene-e az 5. éve után.

Én inkább leszerződtetném Berriost, hogy legyen egy slot elkapónk és ne Meyerst kelljen állandóan betenni.

Calvin Ridleyt pedzegetik még hozzánk, de szerintem sokba kerülne és utána új szerződést kellene neki adni, ráadásul mentális problémái vannak, ha azokat nem tudja megoldani, akkor meg nagyon rizikós.
Solymi
Hát,nálam a 3 év,az évek óta…😉Berriost amúgy mi draftoltuk,csak nem kellett
kolok1972
Jó, de érted, mert te az első éve után rámondtad, hogy bust, attól még mások lehetnek úgy vele, hogy a körülmények is közrejátszottak, persze ilyenkor nagyobb az esély is rá, hogy nem lesz belőle semmi, de azért egyből temetni... Szegény Josh Allen mit kapott volna itt 😉
Másrészt Mayfield meg Daniel Jones kb. ugyanez a kategória...

Egyébként tényleg nem értem ezt a Harry dolgot...azt tudtuk, hogy nem sebességből fogja megverni a CB-ket, hanem fizikumból, de egyszerűen ebből alig mutat valamit és nem értem miért...
Főleg mert voltak villanásai és úgy tűnt, hogy elkapja a fonalat, aztán megint eltűnt.
Az idei szerepeltetését se tudom hova tenni.

Berriost azt hiszem megpróbáltuk áttolni a waiveren, hátha nem kapják fel, mert kellett a rosterspot másnak, erre felvette a Jets. Pedig őbenne reménykedtem én is, hogy jó lesz arra a szerepkörre amire Welker meg Edelman.

Itt van egy kis összefoglaló róla ill. h mi lehet majd az értéke:

 jetsxfactor.com/2022/01/18/new-york-jets-afford-lose-braxton-berrios/


Gunner úgy nézett ki, hogy bejön, de idén se sokat mutatott magából, lehet, hogy megragad ST-only játékosnak.

Érdekes lesz az idei offseason, mert vagy a drafton kell jól teljesíteni vagy pénzért kell hozni egy slot WR-t.

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben
ThundersNFL
Harry nálam egyértelmű bust,pedig nála is évek óta megy a kifogás-generátor! Williams dettó,de ő legalább nem elsőkörös volt és sajnos a Wino boldom is valóra vált,sikeresen leküzdötte magát egy sima ST playerré. Talán a 21-es draft most jól néz ki,reméljük így is marad.
Szerk:2.-3 körök
2017 : Rivers ,García
2018 Dawson
2019 Williams,Harris,Cajuste ,Winovich
2020 Dugger ,Uche,Asiasi,Keene,Jennings
2021 Barmore,Perkins
Nem igényel kommentárt…
kolok1972
Azért az, hogy évek óta, az túlzás 😊
'19-ben lett draftolva, nem sokat játszott, Tommyboy se nagyon használta és mint sokszor, nála is érvényes volt a 2. éves teljesítményugrás.
'20-ban Newtonnal játszott, nem nagyon ment jól neki, 1. kör, rendben adjunk neki esélyt, de az látszódott, hogy igen nagyot kellene fejlődnie.
'21-ben, ami most volt, láttuk, hogy elkapásokban igen ritkán használták, inkább futásblokkolásban volt fent, de az ő méreteivel és 1. körével (ami inkább 2.) elég szégyen, gyakorlatilag visszacsúszott WR4-nek, a depthchart aljára.
Azt azért mindenki vagy legalábbis többnyire mindenki elismerte, hogy ez egy mellényúlás volt, az okokat most már tudjuk, hogy a draftolási folyamat nem volt rendben, remélhetőleg a jövőben ennek lesz WR fronton is látszatja.

Ami számomra kérdés, hogy jövőre képes lesz-e még fejlődni és hogy mit kezdünk vele.
Jelenleg ez a teljesítmény ezt a pénzt nem éri meg egyáltalán, csere értéke nincs ill. nem sok, újraszerződtetni nem tudom, hogy kellene-e az 5. éve után.

Én inkább leszerződtetném Berriost, hogy legyen egy slot elkapónk és ne Meyerst kelljen állandóan betenni.

Calvin Ridleyt pedzegetik még hozzánk, de szerintem sokba kerülne és utána új szerződést kellene neki adni, ráadásul mentális problémái vannak, ha azokat nem tudja megoldani, akkor meg nagyon rizikós.
Solymi
Hát,nálam a 3 év,az évek óta…😉Berriost amúgy mi draftoltuk,csak nem kellett

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben
ThundersNFL
Harry nálam egyértelmű bust,pedig nála is évek óta megy a kifogás-generátor! Williams dettó,de ő legalább nem elsőkörös volt és sajnos a Wino boldom is valóra vált,sikeresen leküzdötte magát egy sima ST playerré. Talán a 21-es draft most jól néz ki,reméljük így is marad.
Szerk:2.-3 körök
2017 : Rivers ,García
2018 Dawson
2019 Williams,Harris,Cajuste ,Winovich
2020 Dugger ,Uche,Asiasi,Keene,Jennings
2021 Barmore,Perkins
Nem igényel kommentárt…
kolok1972
Azért az, hogy évek óta, az túlzás 😊
'19-ben lett draftolva, nem sokat játszott, Tommyboy se nagyon használta és mint sokszor, nála is érvényes volt a 2. éves teljesítményugrás.
'20-ban Newtonnal játszott, nem nagyon ment jól neki, 1. kör, rendben adjunk neki esélyt, de az látszódott, hogy igen nagyot kellene fejlődnie.
'21-ben, ami most volt, láttuk, hogy elkapásokban igen ritkán használták, inkább futásblokkolásban volt fent, de az ő méreteivel és 1. körével (ami inkább 2.) elég szégyen, gyakorlatilag visszacsúszott WR4-nek, a depthchart aljára.
Azt azért mindenki vagy legalábbis többnyire mindenki elismerte, hogy ez egy mellényúlás volt, az okokat most már tudjuk, hogy a draftolási folyamat nem volt rendben, remélhetőleg a jövőben ennek lesz WR fronton is látszatja.

Ami számomra kérdés, hogy jövőre képes lesz-e még fejlődni és hogy mit kezdünk vele.
Jelenleg ez a teljesítmény ezt a pénzt nem éri meg egyáltalán, csere értéke nincs ill. nem sok, újraszerződtetni nem tudom, hogy kellene-e az 5. éve után.

Én inkább leszerződtetném Berriost, hogy legyen egy slot elkapónk és ne Meyerst kelljen állandóan betenni.

Calvin Ridleyt pedzegetik még hozzánk, de szerintem sokba kerülne és utána új szerződést kellene neki adni, ráadásul mentális problémái vannak, ha azokat nem tudja megoldani, akkor meg nagyon rizikós.
Solymi
Berriost jó lenne, Harryt ne használjuk menjen isten hírével vagy dobjunk rá még kb 40 fontot képezzük át TE-nek 😀, Ridley meg felejtős McJ-nek pont nem egy labilis ember kellene segítségnek!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben
ThundersNFL
Harry nálam egyértelmű bust,pedig nála is évek óta megy a kifogás-generátor! Williams dettó,de ő legalább nem elsőkörös volt és sajnos a Wino boldom is valóra vált,sikeresen leküzdötte magát egy sima ST playerré. Talán a 21-es draft most jól néz ki,reméljük így is marad.
Szerk:2.-3 körök
2017 : Rivers ,García
2018 Dawson
2019 Williams,Harris,Cajuste ,Winovich
2020 Dugger ,Uche,Asiasi,Keene,Jennings
2021 Barmore,Perkins
Nem igényel kommentárt…
kolok1972
Azért az, hogy évek óta, az túlzás 😊
'19-ben lett draftolva, nem sokat játszott, Tommyboy se nagyon használta és mint sokszor, nála is érvényes volt a 2. éves teljesítményugrás.
'20-ban Newtonnal játszott, nem nagyon ment jól neki, 1. kör, rendben adjunk neki esélyt, de az látszódott, hogy igen nagyot kellene fejlődnie.
'21-ben, ami most volt, láttuk, hogy elkapásokban igen ritkán használták, inkább futásblokkolásban volt fent, de az ő méreteivel és 1. körével (ami inkább 2.) elég szégyen, gyakorlatilag visszacsúszott WR4-nek, a depthchart aljára.
Azt azért mindenki vagy legalábbis többnyire mindenki elismerte, hogy ez egy mellényúlás volt, az okokat most már tudjuk, hogy a draftolási folyamat nem volt rendben, remélhetőleg a jövőben ennek lesz WR fronton is látszatja.

Ami számomra kérdés, hogy jövőre képes lesz-e még fejlődni és hogy mit kezdünk vele.
Jelenleg ez a teljesítmény ezt a pénzt nem éri meg egyáltalán, csere értéke nincs ill. nem sok, újraszerződtetni nem tudom, hogy kellene-e az 5. éve után.

Én inkább leszerződtetném Berriost, hogy legyen egy slot elkapónk és ne Meyerst kelljen állandóan betenni.

Calvin Ridleyt pedzegetik még hozzánk, de szerintem sokba kerülne és utána új szerződést kellene neki adni, ráadásul mentális problémái vannak, ha azokat nem tudja megoldani, akkor meg nagyon rizikós.

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben
ThundersNFL
Harry nálam egyértelmű bust,pedig nála is évek óta megy a kifogás-generátor! Williams dettó,de ő legalább nem elsőkörös volt és sajnos a Wino boldom is valóra vált,sikeresen leküzdötte magát egy sima ST playerré. Talán a 21-es draft most jól néz ki,reméljük így is marad.
Szerk:2.-3 körök
2017 : Rivers ,García
2018 Dawson
2019 Williams,Harris,Cajuste ,Winovich
2020 Dugger ,Uche,Asiasi,Keene,Jennings
2021 Barmore,Perkins
Nem igényel kommentárt…

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Elnézve a Titans meccset,még feltűnőbb volt hogy ezektől a D teljesítményektől a miénk mennyire távol volt. Azért ott nagyon sok a tennivaló még…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Azt meg végképp nem tudom Mayo-t hogy a francba tudják elhívni HC interjúra, mégis mi a tökömet tudna ott előadni, ami feledteti ezt az elmúlt 1,5 honapos lejtmenetet.
ZERO_L
Együtt főzött meth-et a kis Belichick-kel 😊



Szerkesztette: vpi
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/ezlazar/status/1483455117823254532?t=MDXA9iSQyEQcVKZVLN9WtQ&s=19
topin
Ezt szerintem senki nem vitatja, volt értelme a picknek.

De 16 meccse volt az egyetemen... utoljára 2020 november végén volt a pályán, nálam ez nem az a ketegória akivel komolyan számolni tudok mint depth. Ha bejön marha jó, de ettől még erősíteném az LB szekciót az offseasonben.
ZERO_L
Én ugyanezt írtam, hogy erősíteném, de Bentley resign és egy veterán érkezése mellett McGrone-nal a tarsolyban, már nagyon nem aggódnék. Ha ez lesz a forgatókönyv, akkor azt jelenti, hogy McGrone megugrotta a TC-ben amit kellett és elvárhatjuk tőle a jó játékot. Ha nem is kezdőként, de számottevően pályára kerülve.

Ha meg nem ugorja meg, akkor úgyis hozunk még embert, akiben van tempó és coverben is használható.

És draftolhatunk is az LB sorba játékost.
topin
Hát én pl Bentleyt se marasztalnám...

Lehet ez a recency bias, de jelenleg nem sok játékosért fájna a szívem a védelemből.

Azt meg végképp nem tudom Mayo-t hogy a francba tudják elhívni HC interjúra, mégis mi a tökömet tudna ott előadni, ami feledteti ezt az elmúlt 1,5 honapos lejtmenetet.
ZERO_L
Judon, Barmore, Guy, Dugger, JC, Jones, Philips. Nálam ennyi.
Ez a sok ST játékos a védelemben alkalmatlan és totál felesleges is.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
 twitter.com/ezlazar/status/1483455117823254532?t=MDXA9iSQyEQcVKZVLN9WtQ&s=19
topin
Ezt szerintem senki nem vitatja, volt értelme a picknek.

De 16 meccse volt az egyetemen... utoljára 2020 november végén volt a pályán, nálam ez nem az a ketegória akivel komolyan számolni tudok mint depth. Ha bejön marha jó, de ettől még erősíteném az LB szekciót az offseasonben.
ZERO_L
Én ugyanezt írtam, hogy erősíteném, de Bentley resign és egy veterán érkezése mellett McGrone-nal a tarsolyban, már nagyon nem aggódnék. Ha ez lesz a forgatókönyv, akkor azt jelenti, hogy McGrone megugrotta a TC-ben amit kellett és elvárhatjuk tőle a jó játékot. Ha nem is kezdőként, de számottevően pályára kerülve.

Ha meg nem ugorja meg, akkor úgyis hozunk még embert, akiben van tempó és coverben is használható.

És draftolhatunk is az LB sorba játékost.
topin
Hát én pl Bentleyt se marasztalnám...

Lehet ez a recency bias, de jelenleg nem sok játékosért fájna a szívem a védelemből.

Azt meg végképp nem tudom Mayo-t hogy a francba tudják elhívni HC interjúra, mégis mi a tökömet tudna ott előadni, ami feledteti ezt az elmúlt 1,5 honapos lejtmenetet.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
 twitter.com/ezlazar/status/1483455117823254532?t=MDXA9iSQyEQcVKZVLN9WtQ&s=19
topin
Ezt szerintem senki nem vitatja, volt értelme a picknek.

De 16 meccse volt az egyetemen... utoljára 2020 november végén volt a pályán, nálam ez nem az a ketegória akivel komolyan számolni tudok mint depth. Ha bejön marha jó, de ettől még erősíteném az LB szekciót az offseasonben.
ZERO_L
Én ugyanezt írtam, hogy erősíteném, de Bentley resign és egy veterán érkezése mellett McGrone-nal a tarsolyban, már nagyon nem aggódnék. Ha ez lesz a forgatókönyv, akkor azt jelenti, hogy McGrone megugrotta a TC-ben amit kellett és elvárhatjuk tőle a jó játékot. Ha nem is kezdőként, de számottevően pályára kerülve.

Ha meg nem ugorja meg, akkor úgyis hozunk még embert, akiben van tempó és coverben is használható.

És draftolhatunk is az LB sorba játékost.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
 twitter.com/ezlazar/status/1483455117823254532?t=MDXA9iSQyEQcVKZVLN9WtQ&s=19
topin
Ezt szerintem senki nem vitatja, volt értelme a picknek.

De 16 meccse volt az egyetemen... utoljára 2020 november végén volt a pályán, nálam ez nem az a ketegória akivel komolyan számolni tudok mint depth. Ha bejön marha jó, de ettől még erősíteném az LB szekciót az offseasonben.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
 twitter.com/ezlazar/status/1483455117823254532?t=MDXA9iSQyEQcVKZVLN9WtQ&s=19
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
LOL... Hát ez az agymenes még a Mastermindtol is sok volt. Csont nélkül lehülyéz vkit (ráadásul már nem először és nem az első embert) mert azt meri mondani hogy reméli hogy Wilkerson jó lesz,ugyanakkor arról a Perkinsrol aki 13 fordulón keresztül még az aktív keretbe sem tudott bekerülni (pedig azért láttunk már olyat hogy vki ezen a poszton rookiekent is villantson) halál magabiztosan kijelenti hogy nagyszerű játékos lesz. Igy... Kijelento módban....És a legszebb a szakmailag tökéletesen alátámasztott ,vaslogikaju érvelés : mert Wilkerson Udfa volt és 3 év alatt volt 4 elkapasa,bezzeg Perkins Top 50 prospect volt !!!
Ez most komoly? Az hulyez le vkit aki megfellebbezhetetlen magabiztossággal kijelenti egy játékosról hogy a profik között nagyszerű játékos lesz az alapján hogy top 50 prospect volt??? OMG ! Mondok jobbat: Harry nemhogy top 100 prospect volt hanem elsokoros és milyen remekül bevált...oh wait... És ő legalább pályára került néha,nem úgy mint Perkins. Meyers viszont pl UDFA volt.
Nem akarlak elkeseriteni Mester,de a magabiztosságod és kinyilatkoztatasaid beválási aránya erősen fordítottan arányos... A Bills visszavágót is milyen remekül megjosoltad...Elkéne egy kis citrom 🍋...
kolok1972
Naa, srácok, tényleg, ezt ne már.
Értem én, hogy itt többetekbe elég sok tüske került az elmúlt években, de ezeket nem kellene megtartani.
Picit passzív-agresszív itt a szurkerek többsége ahogy látom.

Egyik részen megvan a hurráoptimizmus, az in Bill we trust fanatizmus, másik oldalon meg a majdnem minden szar és kóklerek vezetik a csapatot.
Nem, nem kell senkinek se ezt magára vennie, még mielőtt, de kb. ez a kettő spektrum létezik sokszor.

Mindazonáltal mind a kettő igaz és az elmúlt, mondjuk 4-5 évben azért ez kikristályosodott, hisz kiderült, hogy több talent elvándorlásnak az FO részéről a vezetőség vaskalapossága volt az oka, a játékosoknál némely edző váltotta ki a haragot és több draft sem sikerült kifejezetten jól.
Tavaly ezen változtatva lett (gondolom itt Kraft is asztalra csapott) és remélhetőleg meg is lesz az eredménye azokon a posztokon ahol nem teljesítünk kifejezetten jól.

Másrészt abban igaza van topinnak, hogy egy már pár éve aktív játékostól aki nem sokat mutatott nem feltétlenül kell többet várni, míg egy frissen draftolttól azért el lehet várni, hogy teljesíteni fog.
Legalábbis rá lehet jelenleg mondani, hogy beválik mint azt, hogy nem.

A másik része viszont az, hogy arra is készülni kell, hogyha nem válik be, ahhoz meg pénz kell majd, mert különben ott vagyunk kb. ahol idén a védelem oldalán.
Solymi
Szó sincs róla, itt nem a két szurkolói attitudrol van, az teljesen természetes a Pats topikban ráadásul ennek nagy hagyományai is vannak! Itt arról van szó, hogy mi jogosít fel arra vkit hogy nyilvánosan , nem is túl burkoltan lehulyezzen vkit a véleménye miatt, mikor ugyanakkor a saját véleményét quasi tényként állítja be,ami kb semmivel nem megalapozottabb mint másé. Ahogy Willie is írta, neki sincs két szavazata.
Te ezek szerint jól viseled ha nyilvánosan egy csomó ember előtt lehulyeznek , én biztos a korom miatt ezt már rosszabbul viselem. Ennyi!
kolok1972
Tudod, erre szokták mondani, hogy van aki házhoz megy a pofonért 😉
Amúgy meg tudom, hogy hülyeséget írtam, de én szeretek ilyen elmefuttatásokat csinálni, nekünk már offseason van vagy mi a fene.

Meg hátha kiváltom azt, hogy valaki ír egy hosszabb összefoglalót játékosprofilról, adatokról, linkeket dob be, stb. 😊

És most megyek megnézem mit írt 😊

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
LOL... Hát ez az agymenes még a Mastermindtol is sok volt. Csont nélkül lehülyéz vkit (ráadásul már nem először és nem az első embert) mert azt meri mondani hogy reméli hogy Wilkerson jó lesz,ugyanakkor arról a Perkinsrol aki 13 fordulón keresztül még az aktív keretbe sem tudott bekerülni (pedig azért láttunk már olyat hogy vki ezen a poszton rookiekent is villantson) halál magabiztosan kijelenti hogy nagyszerű játékos lesz. Igy... Kijelento módban....És a legszebb a szakmailag tökéletesen alátámasztott ,vaslogikaju érvelés : mert Wilkerson Udfa volt és 3 év alatt volt 4 elkapasa,bezzeg Perkins Top 50 prospect volt !!!
Ez most komoly? Az hulyez le vkit aki megfellebbezhetetlen magabiztossággal kijelenti egy játékosról hogy a profik között nagyszerű játékos lesz az alapján hogy top 50 prospect volt??? OMG ! Mondok jobbat: Harry nemhogy top 100 prospect volt hanem elsokoros és milyen remekül bevált...oh wait... És ő legalább pályára került néha,nem úgy mint Perkins. Meyers viszont pl UDFA volt.
Nem akarlak elkeseriteni Mester,de a magabiztosságod és kinyilatkoztatasaid beválási aránya erősen fordítottan arányos... A Bills visszavágót is milyen remekül megjosoltad...Elkéne egy kis citrom 🍋...
kolok1972
Reagáltam privátban, mielőtt szélütést kapsz...
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
LOL... Hát ez az agymenes még a Mastermindtol is sok volt. Csont nélkül lehülyéz vkit (ráadásul már nem először és nem az első embert) mert azt meri mondani hogy reméli hogy Wilkerson jó lesz,ugyanakkor arról a Perkinsrol aki 13 fordulón keresztül még az aktív keretbe sem tudott bekerülni (pedig azért láttunk már olyat hogy vki ezen a poszton rookiekent is villantson) halál magabiztosan kijelenti hogy nagyszerű játékos lesz. Igy... Kijelento módban....És a legszebb a szakmailag tökéletesen alátámasztott ,vaslogikaju érvelés : mert Wilkerson Udfa volt és 3 év alatt volt 4 elkapasa,bezzeg Perkins Top 50 prospect volt !!!
Ez most komoly? Az hulyez le vkit aki megfellebbezhetetlen magabiztossággal kijelenti egy játékosról hogy a profik között nagyszerű játékos lesz az alapján hogy top 50 prospect volt??? OMG ! Mondok jobbat: Harry nemhogy top 100 prospect volt hanem elsokoros és milyen remekül bevált...oh wait... És ő legalább pályára került néha,nem úgy mint Perkins. Meyers viszont pl UDFA volt.
Nem akarlak elkeseriteni Mester,de a magabiztosságod és kinyilatkoztatasaid beválási aránya erősen fordítottan arányos... A Bills visszavágót is milyen remekül megjosoltad...Elkéne egy kis citrom 🍋...
kolok1972
Naa, srácok, tényleg, ezt ne már.
Értem én, hogy itt többetekbe elég sok tüske került az elmúlt években, de ezeket nem kellene megtartani.
Picit passzív-agresszív itt a szurkerek többsége ahogy látom.

Egyik részen megvan a hurráoptimizmus, az in Bill we trust fanatizmus, másik oldalon meg a majdnem minden szar és kóklerek vezetik a csapatot.
Nem, nem kell senkinek se ezt magára vennie, még mielőtt, de kb. ez a kettő spektrum létezik sokszor.

Mindazonáltal mind a kettő igaz és az elmúlt, mondjuk 4-5 évben azért ez kikristályosodott, hisz kiderült, hogy több talent elvándorlásnak az FO részéről a vezetőség vaskalapossága volt az oka, a játékosoknál némely edző váltotta ki a haragot és több draft sem sikerült kifejezetten jól.
Tavaly ezen változtatva lett (gondolom itt Kraft is asztalra csapott) és remélhetőleg meg is lesz az eredménye azokon a posztokon ahol nem teljesítünk kifejezetten jól.

Másrészt abban igaza van topinnak, hogy egy már pár éve aktív játékostól aki nem sokat mutatott nem feltétlenül kell többet várni, míg egy frissen draftolttól azért el lehet várni, hogy teljesíteni fog.
Legalábbis rá lehet jelenleg mondani, hogy beválik mint azt, hogy nem.

A másik része viszont az, hogy arra is készülni kell, hogyha nem válik be, ahhoz meg pénz kell majd, mert különben ott vagyunk kb. ahol idén a védelem oldalán.
Solymi
Szó sincs róla, itt nem a két szurkolói attitudrol van, az teljesen természetes a Pats topikban ráadásul ennek nagy hagyományai is vannak! Itt arról van szó, hogy mi jogosít fel arra vkit hogy nyilvánosan , nem is túl burkoltan lehulyezzen vkit a véleménye miatt, mikor ugyanakkor a saját véleményét quasi tényként állítja be,ami kb semmivel nem megalapozottabb mint másé. Ahogy Willie is írta, neki sincs két szavazata.
Te ezek szerint jól viseled ha nyilvánosan egy csomó ember előtt lehulyeznek , én biztos a korom miatt ezt már rosszabbul viselem. Ennyi!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
LOL... Hát ez az agymenes még a Mastermindtol is sok volt. Csont nélkül lehülyéz vkit (ráadásul már nem először és nem az első embert) mert azt meri mondani hogy reméli hogy Wilkerson jó lesz,ugyanakkor arról a Perkinsrol aki 13 fordulón keresztül még az aktív keretbe sem tudott bekerülni (pedig azért láttunk már olyat hogy vki ezen a poszton rookiekent is villantson) halál magabiztosan kijelenti hogy nagyszerű játékos lesz. Igy... Kijelento módban....És a legszebb a szakmailag tökéletesen alátámasztott ,vaslogikaju érvelés : mert Wilkerson Udfa volt és 3 év alatt volt 4 elkapasa,bezzeg Perkins Top 50 prospect volt !!!
Ez most komoly? Az hulyez le vkit aki megfellebbezhetetlen magabiztossággal kijelenti egy játékosról hogy a profik között nagyszerű játékos lesz az alapján hogy top 50 prospect volt??? OMG ! Mondok jobbat: Harry nemhogy top 100 prospect volt hanem elsokoros és milyen remekül bevált...oh wait... És ő legalább pályára került néha,nem úgy mint Perkins. Meyers viszont pl UDFA volt.
Nem akarlak elkeseriteni Mester,de a magabiztosságod és kinyilatkoztatasaid beválási aránya erősen fordítottan arányos... A Bills visszavágót is milyen remekül megjosoltad...Elkéne egy kis citrom 🍋...
kolok1972
Naa, srácok, tényleg, ezt ne már.
Értem én, hogy itt többetekbe elég sok tüske került az elmúlt években, de ezeket nem kellene megtartani.
Picit passzív-agresszív itt a szurkerek többsége ahogy látom.

Egyik részen megvan a hurráoptimizmus, az in Bill we trust fanatizmus, másik oldalon meg a majdnem minden szar és kóklerek vezetik a csapatot.
Nem, nem kell senkinek se ezt magára vennie, még mielőtt, de kb. ez a kettő spektrum létezik sokszor.

Mindazonáltal mind a kettő igaz és az elmúlt, mondjuk 4-5 évben azért ez kikristályosodott, hisz kiderült, hogy több talent elvándorlásnak az FO részéről a vezetőség vaskalapossága volt az oka, a játékosoknál némely edző váltotta ki a haragot és több draft sem sikerült kifejezetten jól.
Tavaly ezen változtatva lett (gondolom itt Kraft is asztalra csapott) és remélhetőleg meg is lesz az eredménye azokon a posztokon ahol nem teljesítünk kifejezetten jól.

Másrészt abban igaza van topinnak, hogy egy már pár éve aktív játékostól aki nem sokat mutatott nem feltétlenül kell többet várni, míg egy frissen draftolttól azért el lehet várni, hogy teljesíteni fog.
Legalábbis rá lehet jelenleg mondani, hogy beválik mint azt, hogy nem.

A másik része viszont az, hogy arra is készülni kell, hogyha nem válik be, ahhoz meg pénz kell majd, mert különben ott vagyunk kb. ahol idén a védelem oldalán.

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
LOL... Hát ez az agymenes még a Mastermindtol is sok volt. Csont nélkül lehülyéz vkit (ráadásul már nem először és nem az első embert) mert azt meri mondani hogy reméli hogy Wilkerson jó lesz,ugyanakkor arról a Perkinsrol aki 13 fordulón keresztül még az aktív keretbe sem tudott bekerülni (pedig azért láttunk már olyat hogy vki ezen a poszton rookiekent is villantson) halál magabiztosan kijelenti hogy nagyszerű játékos lesz. Igy... Kijelento módban....És a legszebb a szakmailag tökéletesen alátámasztott ,vaslogikaju érvelés : mert Wilkerson Udfa volt és 3 év alatt volt 4 elkapasa,bezzeg Perkins Top 50 prospect volt !!!
Ez most komoly? Az hulyez le vkit aki megfellebbezhetetlen magabiztossággal kijelenti egy játékosról hogy a profik között nagyszerű játékos lesz az alapján hogy top 50 prospect volt??? OMG ! Mondok jobbat: Harry nemhogy top 100 prospect volt hanem elsokoros és milyen remekül bevált...oh wait... És ő legalább pályára került néha,nem úgy mint Perkins. Meyers viszont pl UDFA volt.
Nem akarlak elkeseriteni Mester,de a magabiztosságod és kinyilatkoztatasaid beválási aránya erősen fordítottan arányos... A Bills visszavágót is milyen remekül megjosoltad...Elkéne egy kis citrom 🍋...

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
zinedine5
peterk2005
topin
Nyugodtság van gyerekek, nem vagyok én hülye, figyelem az NFL-t viszonylag régóta, értem is a statokat meg a szerződéseket, nagyjából össze tudok hasonlítani játékosokat, dehát valamivel el kell ütni az időt a draftig 😉

Meg ha már itt vagyunk, akkor azért írogassunk már hosszabban is egy témában, topin ujjaiban úgyis benne van 😛

Komolyra fordítva a szót:

Wilkerson: Tiszta, hogy nem Agholor szint és szerepkör. Esetleg még lehet vmi belőle ha későn érő típus, a Pro Day-es statja jó volt. Itt-ott mutatott valamit, de egyértelmű, hogy vannak nála jobbak. Hacsak el nem viszik, akkor az offseasonban azért bizonyíthat, bár ezen a szinten WR fronton megvagyunk. Esetleg ha valaki elmegy a Spec teamből, oda beférhet.

Agholor: Nem igazán hozza azt a szintet, mint amit Phillyben 2 évig, aztán meg 1 évig a Raidersben csinált, értéke picit magas, de amúgy egye fene, elviszi az embert, meccsenként kap 4 targetet átlagban, ha 2 bejön az már jó, mert többnyire vagy TD vagy 15-20+ yardos haladás.

Jonnu: Tény, hogy bődület a szerződése, nagy melléfogás ez jelenleg, igazi túlfizetés. Az egyetlen reményem az, hogy elkapja a fonalat a holtszezonban és hozza azt a szintet vagy jobbat amiért megkapta ezt a fizut, akkor talán elviselhetőbb lesz a pénze. Meg igazság szerint elnéztem, én úgy láttam, hogy 5 éves a szerződése, eközben meg csak 4, így viszont nagyon gyatra.

És igen tudom, hogy melyik TE-nek mennyi a fizetése, azt is összehasonlítottam, ezért is írtam, hogy Henrynek átlagban ugyanennyi, csak az 3 éves. Ez is túlfizetés egy kicsit, de elviselhetőbb és hát kellett a TE.

Arra meg, hogy ki UDFA és mennyit szerencsétlenkedett itt-ott PS-ben...látjuk ezerszer, hogy nagyra értékelt játékosok busttá válnak aztán pár évig köröznek a rostereken és csak azért vannak ott, mert jó volt a draft pozíciójuk. Hány ilyen játékost babusgattunk meg babusgatunk mi is. Akiknek meg nem, azok mennek a PS-be aztán NFL-ből ki.

De amúgy érdekelne, hogy a draftolt, de még nem játszott játékosaink, ha nem válnának be, mert erre esély van, akkor mit kellene csinálni, mert meg kellene lenni létszámban.
Ott van Winovich is, egész jól szállt be, '20-ban is egyre jobb számokat hozott, most meg pislogsz, hogy merre van, mi van vele.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Nyugodtan ki lehet fejteni, tudok még tanulni 😛

Hádde most miért ne robbanhatna be Wilkerson jövőre? Meglenne a második éves ugrása nálunk, aztán bevethető lenne mindenhol is 😉
Ez ugyanannyira valid érv, mint az, hogy a most draftol, IR-en meg itt-ott lévő játékosaink majd jók lesznek meg más PS csapatából kukázunk embereket akik itt majd sztárok lesznek a rendszer miatt.

Boldent se használtuk évekig mint futót, hanem őrizgettük a PS-ben, most meg megint elővettük muszájból.
Solymi
Mondom, nem véletlenül nem érted. Wilkerson egy UDFA játékos, akinek már a 3.éve jön és 25 éves, ezalatt van összesen 4 elkapása, ami csak sérülések miatt jött össze. Esélytelen egy NFL rosterre érdemben. Attól mert a Jags ellen elkapott két TD-t semmit nem jelent. Tucatszámra vannak ilyen játékosok, akik a sérülések miatt futnak egy jó meccset aztán ennyi van bennük. Van akinek ez egy SB, mint pl a Seahawks - Patsen volt, aztán sose hallasz róla többet. Hello Chris Matthews.

Agholor meg nem véletlenül kapott olyan dealt amilyet. A Raiders is meg akarta tartani 10 milliót ajánlottak neki. Wilkersonért senki nem fog tülekedni, mert egy tucatjátékos, amilyen rengeteg van és mind periférián mozog.

Ellenben egy McGrone nem UDFA, hanem top100-as prospect. Egy Ronnie Perkins nem UDFA, hanem egy top50-es prospect. Wilkerson meg a kutyának se kellett. Én értem, hogy te nem láttad ezeket a srácokat játszani és csak két darab név, Wilkersontól meg láttál TD-t így az meg hú de jó játékos. De ez nem így működik.

Ezért az Agholor vs Wilkerson versenyeztetés kijelentés még laikustól is hülyén hangzik, nem hogy olyan valakitől aki több éve követi a játékot.
felső
😀 az hogy ki milyen prospekt nem jelent semmit! Pályán tud bizonyítani vagy sem ez a lényeg, aki még pályán se volt arról kijelenteni hogy be fog válni és állat lesz az erős kicsit.Persze mércének jó a prospectezni de vajmi keveset ér ha a pályán egy hatalmas tulok...
ParadSEC
OFF!
hogy lett topin hozzászólásából felső? 😊
nemértekaquotetagszerkesztéshez
így

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Nyugodtan ki lehet fejteni, tudok még tanulni 😛

Hádde most miért ne robbanhatna be Wilkerson jövőre? Meglenne a második éves ugrása nálunk, aztán bevethető lenne mindenhol is 😉
Ez ugyanannyira valid érv, mint az, hogy a most draftol, IR-en meg itt-ott lévő játékosaink majd jók lesznek meg más PS csapatából kukázunk embereket akik itt majd sztárok lesznek a rendszer miatt.

Boldent se használtuk évekig mint futót, hanem őrizgettük a PS-ben, most meg megint elővettük muszájból.
Solymi
Mondom, nem véletlenül nem érted. Wilkerson egy UDFA játékos, akinek már a 3.éve jön és 25 éves, ezalatt van összesen 4 elkapása, ami csak sérülések miatt jött össze. Esélytelen egy NFL rosterre érdemben. Attól mert a Jags ellen elkapott két TD-t semmit nem jelent. Tucatszámra vannak ilyen játékosok, akik a sérülések miatt futnak egy jó meccset aztán ennyi van bennük. Van akinek ez egy SB, mint pl a Seahawks - Patsen volt, aztán sose hallasz róla többet. Hello Chris Matthews.

Agholor meg nem véletlenül kapott olyan dealt amilyet. A Raiders is meg akarta tartani 10 milliót ajánlottak neki. Wilkersonért senki nem fog tülekedni, mert egy tucatjátékos, amilyen rengeteg van és mind periférián mozog.

Ellenben egy McGrone nem UDFA, hanem top100-as prospect. Egy Ronnie Perkins nem UDFA, hanem egy top50-es prospect. Wilkerson meg a kutyának se kellett. Én értem, hogy te nem láttad ezeket a srácokat játszani és csak két darab név, Wilkersontól meg láttál TD-t így az meg hú de jó játékos. De ez nem így működik.

Ezért az Agholor vs Wilkerson versenyeztetés kijelentés még laikustól is hülyén hangzik, nem hogy olyan valakitől aki több éve követi a játékot.
felső
😀 az hogy ki milyen prospekt nem jelent semmit! Pályán tud bizonyítani vagy sem ez a lényeg, aki még pályán se volt arról kijelenteni hogy be fog válni és állat lesz az erős kicsit.Persze mércének jó a prospectezni de vajmi keveset ér ha a pályán egy hatalmas tulok...
ParadSEC
OFF!
hogy lett topin hozzászólásából felső? 😊
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Esetleg még Jonnu is kap még egy esélyt, mert amit mutatott az nem túl sok.
Volt egy-két jó elkapása az tény, meg blokkolt becsülettel, de nem igazán használtuk, gondolom ennek is megvan az oka és nem az, hogy JMD nem tudta beépíteni.
Solymi
Gyakorlatilag nálunk sem volt több, mint egy blokkoló TE. Az utolsó éve sikerült kicsit jobban, de ott is azért, mert az első öt meccsén jó pár yardot és TD-t összeszedett, aztán ugyanolyan lett, mint előtte, tehát semmi extra. Megmondom őszintén, hogy nem is értettem, hogy mire fel kapott ennyi pénzt, de úgy voltam vele, biztos rosszul gondolom, ha már ennyien itt a fórumon is nagyra tartják. Végül itt se tudott maradandót alkotni, de ezen nem csodálkozom. Persze szurkolók neki,hogy jövőre összeszedje magát, ha már egy normális ex-Titans játékosról van szó. 😊
Nandito
Amúgy nekem is feltűnt, hogy irtózatosan sokért szerződtettük le.
Az biztos, hogy kellett egy blokkoló TE, ugye volt itt Allen is ilyen szerepkörben, bár sokkal kevesebbért.
Vagy valamit nagyon láttunk benne és mindenképpen kellett vagy ügyes volt az ügynöke.
Habár az átlagot nézve ugyanannyit kap mint Henry, csak ő 3 évet írt alá.
Ilyen szempontból meg lehet mi voltunk az "ügyesek", mert kaptunk 5 évre egy blokkoló TE-t és bár lehet, hogy most soknak tűnik, de benne van, hogy a cap változás miatt meg végülis értékében lesz, mire kifut a szerződése vagy épp olcsóbb.

Itt lehet, hogy Henry a kérdésesebb, hogy ha jó lesz, akkor akar-e majd maradni és mennyiért.
Solymi
Ne viccelj már. Ennyire nem lehetsz optimista.

Lehet, hogy most soknak tűnik?

12.5 millió és 1 TD a szezonban.

Ez kurvára túlfizetés.

Henry kérdésesebb? Mert három év múlva mi lesz majd? Bár az lenne a gond, hogy van két TE és az egyik lejár, mi legyen vele?

Vázolom a helyzetet:

Tavaly draftoltunk két TE-t a harmadik körben. Akik kb. semmit nem játszottak idén. Fasza. Nagy taps.
Majd szerződtetünk két TE-t kb. 90 millióért, aki közül az egyik 1 TD-t szerzett egész évben. Ismét taps.

Így jól hangzik a TE helyzet?
zinedine5
Belichick MAGIC! 😉