New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
...Tocy
Meach visszajön minimumért szerintem, az OT-közül bármelyik helyett inkább rookie, Wharton nem rossz, Goodwin nem tudom mennyit akar kérni, hogy még nincs csapata, a többiek engem nem hatnak meg. Akers érdekes lehet, de talán nem véletlenül nem talált ő sem csapatot.Gyurma Pappa
Jaja én is így rájuk látnék esélyt, Meach, Wharton, Goddwin és Akers. Csak mindnél az ár a kérdés...de talán nem véletlenül csináltunk helyet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Winston is jóféle RT szvsz.peach
Ja, csak abból van 2.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Winston is jóféle RT szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
...Tocy
Meach visszajön minimumért szerintem, az OT-közül bármelyik helyett inkább rookie, Wharton nem rossz, Goodwin nem tudom mennyit akar kérni, hogy még nincs csapata, a többiek engem nem hatnak meg. Akers érdekes lehet, de talán nem véletlenül nem talált ő sem csapatot.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben jönnek játékosok vizitre, a múlt heti ACL-szakadás nem riasztja el őket.

Beckham és Landry is jön, de jön Robert Herron WR (középső körökre teszik) és Chase Dixon (maximum hatodik kör) is. Emellett Aaron Colvin CB is, őt nagyon értékesnek tartanám egy ötödik körért...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, hivatalosan 3,6 milliónk van még, mindkét szerződés jóval kevesebbet visz idén, mint amire számítani lehetett. Az tényleg túl sok, kire akarunk még rámenni?

Szabad WR-ek: Santonio Holmes, Sidney Rice, Miles Austin, Robert Meachem.

Szabad OT-k: David Stewart, Bryant McKinnie, Ryan Harris, Eric Winston,

Szabad G-k: Travelle Wharton, Brian Waters

Szabad C-k: Johnathan Goodwin, Fernando Velasco, David Baas

Szabad DE-k: Anthony Spencer, Brett Keisel

Szabad DT-k: Kevin Williams

Szabad OLB-k: O'Brien Schofield, James Harrison

Szabad ILB-k: Pat Angerer

Szabad CB-k: Terrell Thomas

Szabad K-k: Ryan Lindell, David Akers

Többi FA kuka. Mondjuk ezek között is van pár...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Triplett szerint Bailey idén csak 1,25-t visz, szvsz 3 millió felett leszünk, ha átmegy Bush is.

Ez a pénz már kezd "sok" lenni, szvsz lesz itt még igazolás a draft előtt.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bushnál én még csak a tendert láttam, de a 4,8-ban Bailey benne van? Overthecapen még nincs és ott írtak ennyit. Szóval a 4,8-ból még lejön szűk 2 milla Bailey-re, Bush-ra meg még egy kevés rámegy, szerintem az 1,4-nél sokkal többet nem kap, asszem 4,2-t adott volna neki a Falcons két évre.

A draftra szerintem amúgy is megvan a pénz, mert kétlem, hogy mondjuk Knox, és társai rostert fognak (akiket múltkor zárójelben írtam). Szóval felülírva a múltkori hsz-emet, hogy nem hozunk már senkit, a helyünk megvan mondjuk Goodwinra...

szerk.: Megnéztem, a 4,8-ban még sem Bailey, sem Bush nincs benne, az van, amit írtam, szóval ebből lejön Bailey 1,75 milliója és Bush 1,4 millión felüli fizetése, ami mondjuk 6-700.000, tehát összesen durván 2,5 millió, ami azt jelenti, hogy 2,3 van. De ez csak körülbelülre írom, azért írtam korábban, hogy 1,5-2.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt


Bush konkrét számait még nem hoztuk nyilvánosságra, de most úgy számolom, hogy 1,5-2 milliónk még mindig van az ide sapkából...Tocy
nflpa 4,8-t ir
nem tudom hogy ebben ott van-e mar Bush

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Bush konkrét számait még nem hoztuk nyilvánosságra, de most úgy számolom, hogy 1,5-2 milliónk még mindig van az ide sapkából...Tocy
És még sehol sincs Jimmy szerződése, ami legalább 2-3 millióval szerintem alacsonyabb lesz, mint a tag. Mivel nem hiszem hogy bárhonnan komoly pénzbe kerülő veteránt hozunk, szerintem a draftra kb. meg is van a pénz, és talán marad is valami, utolsó órás rotációs igazolásokra.

Ha lesz értelmes WR draftról, szerintem nagyon jó offseasont láthatunk. Ha ebből komoly menetelés lesz, szerintem Loomis pályázhat a GM of the year címre.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bunkley idei fizetesen vagtunk egy nagyot: 3 milliot sporoltunk 2014-re.atapapa
Ráadásul Bailey pénze alig-alig tartalmaz garantáltat, idei alapfizuja 1 millió, 250.000 van még, ha hat meccsen aktív és 500.000 aláírási bónuszt kap. Jövőre 2 millió+500.000 bónusz meccsszámtól függően. Snapszámtól, INT-ektől és esetleges Pro Bowltól függően még kaphat 3 milliót...

Bush konkrét számait még nem hoztuk nyilvánosságra, de most úgy számolom, hogy 1,5-2 milliónk még mindig van az ide sapkából...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Bunkley idei fizetesen vagtunk egy nagyot: 3 milliot sporoltunk 2014-re.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megvan az előszezon menetrendje:

Week 1: at Rams
Week 2: vs Titans
Week 3: at Colts
Week 4: vs Ravens
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Brandon Thomas, a Clemson guardja nálunk járt viziten, amikor egy non-contact edzés közben elszakadt a térdszalagja. Wow...

Vaccaro pedig nagyon örült annak, hogy Lee itt járt, szeretné, ha behúznánk.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Alig várom, hogy ez a fene nagy loomis féle varázslat egy protecto bűbájról visszafele sűljön el és kiboruljon a szar a biliből.... 😛 😀peach
Azt várhatod.
Most vitte el tőlem a Gazdálkodj okosan! utolsó játékpénzkötegeit. Aztán kiveszem a szekrényből a Hotelt, és ha abból is kifogyott a zsé, akkor a nemes cél érdekében beáldozom a Monopolyt is :patapapa
A bounty-s pénzekkel kibővítettétek a capet v mi van? 😊empty taxi
Persze, BDLP azért nem maradt, mert támadónak nem jár bounty

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Alig várom, hogy ez a fene nagy loomis féle varázslat egy protecto bűbájról visszafele sűljön el és kiboruljon a szar a biliből.... 😛 😀peach
Azt várhatod.
Most vitte el tőlem a Gazdálkodj okosan! utolsó játékpénzkötegeit. Aztán kiveszem a szekrényből a Hotelt, és ha abból is kifogyott a zsé, akkor a nemes cél érdekében beáldozom a Monopolyt is :patapapa
A bounty-s pénzekkel kibővítettétek a capet v mi van? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Alig várom, hogy ez a fene nagy loomis féle varázslat egy protecto bűbájról visszafele sűljön el és kiboruljon a szar a biliből.... 😛 😀peach
Azt várhatod.
Most vitte el tőlem a Gazdálkodj okosan! utolsó játékpénzkötegeit. Aztán kiveszem a szekrényből a Hotelt, és ha abból is kifogyott a zsé, akkor a nemes cél érdekében beáldozom a Monopolyt is :p

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Már értem miért engedtük el BDLP-t 😊atapapa
Mondtam Loomisnak, hogy még 20 év legalább, de nem érdekelte 😛

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Kisfiam:



Sosem mutattam neki, hogy így, de hát őstehetség az őstehetség 😊Gyurma Pappa
Beszarás , de aranyos😊
Apuka kezdhet gyűjteni az amcsi ösztöndíjra😛
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kisfiam:



Sosem mutattam neki, hogy így, de hát őstehetség az őstehetség 😊Gyurma Pappa
Már értem miért engedtük el BDLP-t 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Kisfiam:



Sosem mutattam neki, hogy így, de hát őstehetség az őstehetség 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Alig várom, hogy ez a fene nagy loomis féle varázslat egy protecto bűbájról visszafele sűljön el és kiboruljon a szar a biliből.... 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Na így ez a secondary... O.o És ha még egy fasza CB-t is draftolunk, naggggyon durva.

Drafton így meg az offenset is nagyon erősíthetjük, na meg ugye az undrafted... Milyen offseason ez! 😮
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nagy arc 😀 Akkor nem kár a Bush-mezért 😊

Amúgy Stork érkezik vizitre, szerintem 3-4. körben elérhető lesz és lehetne kezdő.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Loomis faarccal kilep az iroda teraszan, jobb karjat kelet fele emeli, majd osszezart oklebol kipattan a kozepso ujj.
Ezt kovetoen bekialt az irodaba:
- Miss Monepenny, mehet a fax!