New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.kapitnono
akkor most nézd meg a 2013-ason kik voltak elérhetők az elitbenHöri
Nézem.És azért ott volt egy pár elitnek kikiáltott védőjátékos, akik később elég jól beválltak az nfl-ben is.Lásd pl.: Vaccaro nálunk.Az ideiben meg kb van Leonard Williams meg Randy Gregory a védők közül és kb ennyi.kapitnono
Shane Ray says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.kapitnono
akkor most nézd meg a 2013-ason kik voltak elérhetők az elitbenHöri
Nézem.És azért ott volt egy pár elitnek kikiáltott védőjátékos, akik később elég jól beválltak az nfl-ben is.Lásd pl.: Vaccaro nálunk.Az ideiben meg kb van Leonard Williams meg Randy Gregory a védők közül és kb ennyi.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(Nehéz atához mit hozzáfűzni, csak annyit, hogy én ma ugyanúgy a Saintes pulcsimban mentem a dolgomra, ennél többet nem tudok tenni a csapatért 😉 WHO DAT)

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fiúklányok
Gleason írta twitteren:
Foci [---]
Élet [---------------------------------------------]

Szar szezon volt? Ja.
Úgy szar, hogy nincs mirekire fogni? Nincs SB utáni leeresztés, nincs Goodell, nincs elvett pick, nincs eltiltott edző, csak annak az illúziónak az elvesztése, hogy legalább a támadók a legrosszabb védői teljesítmény mellett is képesek meccset hozni? Így van.
Éltünk már azelőtt, hogy tudtuk mi a Saints, és előfordult hogy kikaptunk, de a gyerek mosolya, az asszony főztje, a barátok hülyéskedése tudta feledtetni a ránkülepedett csalódottságot? Abszolút.

Ahogy New Orleansnak a Katrina okozta sokkból való ébredés során rengeteget jelentett a korábbi Aint's feltámadása, úgy nekem is voltak olyan periódusaim, amikor a magánéletben vagy a melóban szarul mentek a dolgok, de hétfőn úgy ébredtem hogy valahol a Föld másik oldalán van egy rendkívül rokonszenves Kapitány, egy csibész edző, egy rettegett offense, akik ami bennük van, azt hétről hétre kiadják, és ez bőven elég a sikerre, az örömre.

Mire is akarok ezzel a sok hadovával utalni?
Először is, most azon a sor, hogy mi támogassuk viszont őket. Nyilván vannak olyanok, akik a sikerért, de akár csak egy játékosért, vagy valami más, azonosulásra könnyen alkalmas dologért kerültek a WDN-be, és a kudarcot, a kilátástalan játékot, a kedvtelen nézőket a Superdome-ban nézve lemorzsolódnak. És még le se divatszurkolóznám őket, kevesen lelik örömüket a tragikus végkifejletű drámákban. De azért nekik üzenem - ha még nem vették volna észre -, hogy az NFL az egyik legkiegyensúlyozottabb liga a világon, ritka az olyan bajnokság, amelyben az elmúlt 3 évtizedben ennyi különböző csapat volt bajnok.

Másodszor, bármennyire is a mindennapjaink része a Saints, van élet a streameken, Sport TV-m, a fantasyn, a drafton túl is. Sőt, ott van csak igazán.
Az semmit se jelent, ha valaki annyival többet kockult a statok felett, hogy fejből vágja, melyik csapatot verte meg először a történelme során a Tampa.
Ahogy felállsz a monitor elől és hús-vér emberekkel kezdesz beszélgetni az élet bármilyen más területéről, rögtön elillan annak a relevanciája, hogy van valami fogalmad arról, miként is kéne megfelelően védekezni akkor, ha 4 WR tart az ellenfélnél a pályára.
A való világban senki, azaz SENKI le se fogja szarni, hogy egy kerek órán át kigondolt csereötleted a bowl.hu-n kapott 4 darab lájkot is.
De még akkor se leszel másodrendű szurkoló, ha a sérült-listát nem egy perccel a twitteres leközlése után linkeled be, hanem fél nappal később csak innen értesülsz róla.

Mondom ezt úgy, hogy folyamatosan követeltem: szálljatok be minél többen aktívan a topic életébe, és rendkívül boldog vagyok, amiért ebben a szezonban végre a hozzászólások háromnegyedét nem két ember írta, hanem egyre többen vettétek a bátorságot és adtatok hangot a véleményeteknek.
De mondom ezt úgy is, hogy a közös meccsnézéseink történetében ez a hétvégi volt a legjobb élmény, dacára annak, hogy talán itt játszottunk a legsiralmasabban, de az ilyen széleskörű személyes találkozások és ordítozások többet jelentettek, mint egy győztes PO-meccset végiggörnyedni az Eredménykövető előtt.

Egyszóval mindannyiitoknak azt kívánom így az ünnep alkalmából, hogy minél több személyes élményben legyen részetek, olyan örömök jussanak, melyek egy esténél tovább tartanak, értékeljetek olyanokat, akik benneteket is nagyra értékelnek, és végül ne kelljen több hegyi beszédre pazarolnotok az időtöket 😉

Boldog karit!

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.kapitnono
akkor most nézd meg a 2013-ason kik voltak elérhetők az elitben

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha jól nézem, akkor a 14. helynél hátrébb már nem draftolhatunk.

A feltett kezű kalózok ellen Brees nyilván rálép a gázra, eléri az 5000 yardot megint, és a 6 győzelmes, 10. kör környékén draftoló klubból kiesünk.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kellett ez az év, a hosszútávú eredményesség miatt mindenképp. Az a helyzet, hogy imádon Breest, Payton még jobban, de most nincs kifogás, hogy miért voltunk szarok, egyszerűen azok voltunk. A D-re lehet fogni, hogy szar volt az idény eleje, és teljesen nyilvánvaló, hogy valamibe (akár a Ryan-Payton beef, akár bármi más) összeomlott a csapat, és igen, az idény második felére az összes mojo eltűnt az O-ból.

Ezzel a feladat adott. Ha Payton olyan ember, mint amilyennek én gondolom, vagy inkább úgy foglalmazok, amilyennek a könyve alapján gondolom, akkor ő most ezt a feladatot látja. És igen, ha nem tudja megoldani ő és Brees jövőre akkor szépen, lassan, de inkább csúnyán és gyorsan el fognak válni az utak annak rendje és módja szerint.
Gyurma Pappa
Payton ugye korábban többször lenyilatkozta, hogy ő nem szeretne nagypapaként is edzősködni, amiből én könnyelműen arra következtetek, hogy új irányítót ő már nagyon nem fog felépíteni.
Aztán van annyira komplex az O-t jellemző jelenlegi problémahalmaz, hogy ebből senki se legyen képes pontosan lemérni Brees felelősségét, de arra csak a legnagyobb rosszindulattal lehet következtetni, hogy a Kilences köré többé nem lehet versenyképes csapatot kreálni.

Az biztos, hogy legalább akkora vérengzés lesz tavaszig a keretben, mint tavaly volt, csak most inkább a támadóoldal fog sebeket kapni.

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A meccset leszámítva 😊 jó volt. A pizzaért 1200 at fizettem.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A helyzet az, hogy mérges sem vagyok már, így hogy aludtam rá egyet.

Kellett ez az év, a hosszútávú eredményesség miatt mindenképp. Az a helyzet, hogy imádon Breest, Payton még jobban, de most nincs kifogás, hogy miért voltunk szarok, egyszerűen azok voltunk. A D-re lehet fogni, hogy szar volt az idény eleje, és teljesen nyilvánvaló, hogy valamibe (akár a Ryan-Payton beef, akár bármi más) összeomlott a csapat, és igen, az idény második felére az összes mojo eltűnt az O-ból.

Ezzel a feladat adott. Ha Payton olyan ember, mint amilyennek én gondolom, vagy inkább úgy foglalmazok, amilyennek a könyve alapján gondolom, akkor ő most ezt a feladatot látja. És igen, ha nem tudja megoldani ő és Brees jövőre akkor szépen, lassan, de inkább csúnyán és gyorsan el fognak válni az utak annak rendje és módja szerint.

A tegnapi meccshez annyit, hogy ennél nagyobb tökönrúgást régen kapott a WHO DAT NATION, és 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Payton minden eddiginél durvábban fog fellépni. Hiszem, hogy fejek fognak hullani, nem csak Ryané...

(A tegnapi listáról kihagytam Bunkleyt, aki tuti cut, a teljesítménye és a fizetésse miatt is, és Lofton fizetéséről is el kell beszélgetni vele, mert hiába effektív futás ellen, a mai nfl-ben ez nem ér ennyit.)

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ha mástól is 1300at kért a futár akkor szóljatok, mert akkor valamit okoskodott és ha már mondom, hogy 1100ft körül van akkor ne csináljon belőlem hülyét.

SB meg ha nem jön össze olyan létszám mint most akkor lehet nálam, tv házimozi és pálinka van 😀bundy07
DEAL!!!!!! Megszervezzük.



több mint 9 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Ha mástól is 1300at kért a futár akkor szóljatok, mert akkor valamit okoskodott és ha már mondom, hogy 1100ft körül van akkor ne csináljon belőlem hülyét.

SB meg ha nem jön össze olyan létszám mint most akkor lehet nálam, tv házimozi és pálinka van 😀

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, nézzünk előre... Jövőre az ellenfeleink:
Otthon: ATL, CAR, TB, DAL, NYG, JAX, TEN és szerintem DET
Idegenben: ATL, CAR, TB, WAS, PHI, HOU, IND és szerintem ARI

Ez azért talán emészthetőbb, mint az idei. Egy korrekt fejlődéssel egy 11-5-öt össze lehet belőle hozni.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A közös meccsnézés epic volt, ezt többször is akár. Sajnálom, hogy nem voltak Falcons fanok, a Home Depot NFL Goodell bírók által visszavont TD után szívsen megdobáltam volna valakit mogyoróval 😊Gyurma Pappa
Székkel
Asztallal
Zenegéppel

Köszi mindenkinek, különösen azoknak, akik először jöttek el.
Hajduéknak nagy tisztelet, egy országot utaztak át oda-vissza ezért a pofonért.

Isten látja lelkem, nem a szívem csücske a Pats. de a Szenteken kívül ketten is "Bostonból" jöttek, Soponya fiának meg is ígértem, hogy az idei PO-ban nekik szurkolok.

Összességében pedig: az ilyen szezonoktól lesz édesebb az újabb Lombardi.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
1300 volt, nekünk azt mondták. A hangulat a csapat miatt nem volt túl jó, de jó volt együtt ennyi "őrültet" látni.
A SB-t nézzük meg együtt, ott már nem kell izgulni, szóval jó buli lehetne.

A zebra már Győzikén sem állt jól, ma meg...... Mindegy. Ha megadják, nyerünk. De akkor is reménytelenek voltunk, rossz volt nézni.

A kezdésre jósolt return TD-m egy yard miatt nem jött össze, szóval miattam ment el a meccs 😀 😀 😀 😀



több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha Brees akar még egyet alakítani életében a PO-ban, akkor valóban meg kell elégednie kevesebb pénzzel jövőre, hogy legalább elé lehessen egy falat építeni belőle.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Pizza ügyben valaki nem fizette túl magát? Mert szóltak, hogy szerintük vagy nagyon sok lett a jatt, vagy egy pizza duplán lett kifizetve.

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ez a meccs volt maga a szezon. Szar O, szar D. Nyilván túlzok, inkább azt mondom, hogy közepes minden. A közepes meg 7-9, max 8-8. 5 meccset otthon szinorban a Katrina alatt sem buktunk ha jól néztem, max ata kijavít.

Nézzük mi dolgunk van az offseasonben:
- Evans, Grubbs szerződés módosítás/paycut/akármi. Evanst nem éri meg elküldeni, de Grubbsot igen, szóval szeritnem őt nyugodtan lehetne küldeni. Ha marad Goodwin (kétlem), akkor Lelito tudná ezt a szintet. bőven.
- Harris helyett/mellé kell egy csere T, ő 0.
- Brees új szerződés, szerintem ez alap kell hogy legyen.
- Hozni kell LB-t, pass rushert és CB vagy drafton (jó cetlink lesz bármelyikre, 1-2-3 körben is, sőt ha mondjuk kimegy az összes jó rusher, akkor letrade is mehet CB-ért) vagy FA-n.
- Ata mondta jól: az egész D-t nem lehet kirúgni, így minden bizonnyal Ryan repül. Payton marad, ez ne legyen kérdés (nem fog nyomni egy Parcellst. és lelépni szerződés vége előtt a süllyedő hajóról), de Carmichaelt szerintem nem marasztaljuk, semmit nem tesz hozzá (látszólag) a csapathoz. Simán benne van, hogy Vitt is megy/bukik egyet felfelé valami FO pozícióba, konkrétan őt sem látom a csapatban. Én a D összes pozíciós edőzjét cserélném, ahogy korábban meg lett írva: nincs tehetséggondozás, nincs coaching (lásd Kenny Vaccaro).
- El kell kezdeni gondolkodni a post Brees eraban. Griffin a jövő? Valaki új? Run heavy csapat leszünk, és kap Ingram most egy vastag szerződést?

A közös meccsnézés epic volt, ezt többször is akár. Sajnálom, hogy nem voltak Falcons fanok, a Home Depot NFL Goodell bírók által visszavont TD után szívsen megdobáltam volna valakit mogyoróval 😊q

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.adam77
Mennyien voltatok? Mármint Saints-fanok?Rutin
csak saints fanok voltunk 😉 9 pizzát rendeltünk, talán 11 volt a létszám..adam77
Egészségetekre! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.adam77
Mennyien voltatok? Mármint Saints-fanok?Rutin
csak saints fanok voltunk 😉 9 pizzát rendeltünk, talán 11 volt a létszám..
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.adam77
Mennyien voltatok? Mármint Saints-fanok?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
TIL

Bocs a félretájékoztatásért.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...Rutin
Nem, ha ti nyertek, akkor ti, ahogy a kolléga írta (nektek lenne a legtöbb W-tek 😊 ), ha a Bucs, akkor meg a Falcons a jobb divmérleg miatt. nekünk mindenképp nyerni kellJakehomer
Nem, két x az 1 győzelem, csoportmérleg meg 3-2-1 a 3-3-mal szemben.gabokocka
... Igen, szóval történelmet írna a Panthers, ha 6-8-2-vel menne a PO-ba.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...Rutin
Nem, ha ti nyertek, akkor ti, ahogy a kolléga írta (nektek lenne a legtöbb W-tek 😊 ), ha a Bucs, akkor meg a Falcons a jobb divmérleg miatt. nekünk mindenképp nyerni kellJakehomer
Nem, két x az 1 győzelem, csoportmérleg meg 3-2-1 a 3-3-mal szemben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.