New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
VII. Saints Tippverseny, 2015

Nevezési díj: 500 forint.
Nyeremény: az összegyűlt pénzből a legjobban tippelő a kedvenc csapatának NFL-es ajándéktárgyát nyeri.

Bármely csapat szurkolója játszhat.
A nevezési díjat átutalással vagy budapesti személyes találkozó útján lehet rendezni, az ügyben PM-ben keressen minden tippelő.

Tippek leadási határideje: szeptember 13. 19.00
A határidő előtt beírt válaszok a határidőig természetesen módosíthatóak, viszont utána kimentem őket, így a későbbi szerkesztgetés értelmetlen.

Amennyiben valaki egy adott kérdésre az összes résztvevő közül egyedül találja el a helyes választ, azért kérdésenként plusz 1 pont jár a végelszámolásnál.

Holtverseny esetén az nyeri a versenyt, akinek az azonos pontszám több kérdés helyes megválaszolásával jött össze. Ha többen is ugyanannyi helyes válasszal zárnak az élen, akkor a versenyt az dönti el, hogy ki tippelte meg a legpontosabban a Brees PR-t.

Kérdések fél pontért
1. Dob-e Brees mind a 16 meccsen legalább egy TD-t?
2. Összesen szerez-e szezon során valamely játékosunk ugyanannyi vagy több sacket, mint Cameron Jordan?
3. Colston vagy Cooks kap majd el több TD-t?
4. Hill vagy Watson kap el több yardot?
5. Brees-en kívül fog-e bárki passzolt TD-t szerezni?
6. Lesz-e bármelyik játékosunk tagja az all pro first teamnek?
7. Rontunk-e XP-t az alapszakasz során?
8. Fog-e a védelem legalább egy TD-t szerezni?
9. Bármilyen okból lesz-e személyi változás az utolsó alapszakasz-mérkőzés kezdetéig a HC, az OC vagy a DC posztok valamelyikében?

Kérdések egy pontért
10. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
11. Az NFC East és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
12. Szerzünk-e 25 labdánál többet?
13. Lesz-e legalább 10 olyan csapat a ligában, amelynek a védelme meccsenként több yardot fog engedni, mint a Saints?
14. Szerzett yardokban az offense a legjobb három csapat közt lesz-e?

A következő kérdések telitalálat esetén 2 pontot, egy meccsnyi tévedés esetén fél pontot érnek. Kettő vagy többmeccses tévedés esetén nem jár pont.
15. Hány meccsen tartjuk 20 pont alatt az ellenfelet?
16. Brees hány meccsen fog háromnál több TD-t dobni?
17. Hány újonc fog az összes mérkőzésen pályára lépni?
18. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban?

Kérdések két pontért
19. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni elkapásonként (yds/rec)?
20. Melyik játékosunk fogja a legtöbb yardot átlagolni futáskísérletenként (yds/att)?
21. Ki harcolja ki a legtöbb fumble-t?
22. Melyik játékosunk gyűjti be a legtöbb fumble recoveryt?
23. Ki szerzi majd a legtöbb interception utáni visszahordott yardot?
24. Ki éri el majd a legtöbb egyéni szerelést (assist tackle-t nem számolva)?
25. Ki szerzi a csapatból a legtöbb all-purpose yardot (futott+elkapott+visszahordott yardok összege)?

+1: Mennyi lesz Brees passer ratingje a szezonban?

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Uramisten, egyszintre kerültem Gaboval!
Gyurma
Innen már csak felfelé vezet az út 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Uramisten, egyszintre kerültem Gaboval!

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
És akkor a draft-tippverseny végeredménye
Zemanla: 8 pont
Adam, Krixtofer, CLB: 7 pont
Easy, Kájzer: 6 pont
Kapitnono, ata: 5 pont
Gyurma, Rutin, BB, Gabo: 4 pont

Minden elismerésem Zemanlának, ezzel a győzelemmel ő az a versenyző, aki a ma induló alapszakasz-tippversenyre ingyen nevezhet.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
A D-t temetni lehet, mert egy olyan dolgot sem látok, amiben lehetne bízni - legalábbis annyira nem, hogy az jelentős változást hozzon. Az offense meg mitől lenne olyan jó? Lyuk van a falban, egy darab veszélyes elkapónk van, Brees sem lesz fiatalabb, minden lesz ez az O, csak félelmetes nem. Mint ahogy a tavalyi is veszített annyi meccset, mint a D...
Tocy
van igazság abban amit írtál, de azt kifejtenéd hogy hol van lyuk a falban?Szerintem a fallal pont nem volt gond.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
VII. Saints Tippverseny, 2015

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New Orleans Saints - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A D-t temetni lehet, mert egy olyan dolgot sem látok, amiben lehetne bízni - legalábbis annyira nem, hogy az jelentős változást hozzon. Az offense meg mitől lenne olyan jó? Lyuk van a falban, egy darab veszélyes elkapónk van, Brees sem lesz fiatalabb, minden lesz ez az O, csak félelmetes nem. Mint ahogy a tavalyi is veszített annyi meccset, mint a D...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
Már az 53 kialakításánál rámegyünk az 1/1-re, miután Grayson-on azt látja az edzői stáb, hogy nem lesz belőle Brees 2???

(csak kínomban hülyülök...)
Rutin
azzal az 1/1-gyel még két évet várni kellene, Josh Rosen majd a 2018-as draftra érkezik, mint "Luck óta a legjobb prospect"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Már az 53 kialakításánál rámegyünk az 1/1-re, miután Grayson-on azt látja az edzői stáb, hogy nem lesz belőle Brees 2???

(csak kínomban hülyülök...)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nagyon gáz adat még: az idei draftot nem számítva összesen 4 olyan védő van a keretben, akit mi draftoltunk.
Ez a világ szégyene wazze. Még jó hogy tavasszal nagytakarítás volt a játékosmegfigyelők között.

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mind a 4 elkapónkkal... amiből egyedül Cooks jelent veszélyt

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Ennek az egész keretnek annyira semmi értelme nincs, hogy tényleg nem tudom mit várjak. Kezdjünk egy olyan rebuildet, ahol nincs már Payton meg Brees és akkor nem fogom aggódva nézni h ez meg az mit keres az NFL-ben, hanem simán csak örülök, ha játszunk egy jó félidőt.
Tocy
szerintem egy két meccset várjunk még a D temetésével, mert az offense szerintem rendben lesz.


több mint 8 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ennek az egész keretnek annyira semmi értelme nincs, hogy tényleg nem tudom mit várjak. Kezdjünk egy olyan rebuildet, ahol nincs már Payton meg Brees és akkor nem fogom aggódva nézni h ez meg az mit keres az NFL-ben, hanem simán csak örülök, ha játszunk egy jó félidőt.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ha nincs Byrd ki lesz a másik kezdő safety?
Kájzerszóze
Bush? Sanford?
Azért kicsit remélem, hogy ez a szitu olyan, mint amikor a tavalyi rosterzáráskor nem volt rúgónk, vagyis próbálunk felcsípni játékosokat a többi csapattól, de aztán a végén nagyjából helyreáll az egyensúly a keretszerkezetben.

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
ha nincs Byrd ki lesz a másik kezdő safety?



több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Én semmit nem vágok, de nem is erőltetem már, hogy megértsem 😊

Vasárnap sok minden kiderül

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem vágom minek nekünk egy ST-ász Mauti egy jelenleg majdhogynem kezdő safety helyett (leszámítva azt, hogy Mauti NOLA-ban született és nevelkedett az egyetemig).
Gwacham meg... tipikusan olyan játékosnak tűnik, akit vagy 2 évig kéne a PS-en gondozgatni, hogy legyen belőle valami. De hogy 53-as keret?!

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
elnezve a keretet komolyan mondom kicsit megkonyebbultem, mert megerositett abban, hogy zero elvarasom legyen a szezontol, igy a tavalyi evvel ellentetben nem fogok egesz evben szamolgatni es Dunanak menni, ha eluszik a PO.
Igyekszem orulni minden apro sikernek, jo meccsnek. WHO DAT!

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Phillips is repült 😮 Na most vagy Byrd okés lesz már a jövő héten, vagy 3 safetyvel vágunk neki...Sanford>Phillips??? Nem értem 😕
clbass
Igen ezen én is meglepőtdem, most akkor byrd vagy okés lesz, vagy tényleg 3 s vel akarunk játszani.Teszem azt hozzá, hogy általában 3 s-vel állunk fel és ha egy is megsérül akkor szopóálarc van.
A másik meg hogy byrd lehet hogy egészséges lesz egy két héten belül de akkor sem edzett május óta, ki tudja milyen formában lesz.
Warrent azért megtarthattuk volna.


több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Phillips is repült 😮 Na most vagy Byrd okés lesz már a jövő héten, vagy 3 safetyvel vágunk neki...Sanford>Phillips??? Nem értem 😕
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mennyire reménytelen?
Bazzani
Annyira nem, amennyire volt.
De nagyon látszik rajta, hogy csak néhány éve állt át a védelembe, egy tisztességes szerelést nem láttam még tőle.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Former #Saints CB Stanley Jean-Baptiste is signing with the #Lions on their practice squad, per @SunnyTheAgent. Big upside

Mennyire reménytelen?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöttek ketten waiverről. Obum Gwachum a Saintsből és Michael Mauti a Vikingsból.
iktriad
Ilyet is csak mi tudunk :p

Nem hazudom azt, hogy értem.
Griffiint vitte a Bucks, Harrist a Falconst.
Már csak a Panthersnek kell valakit nyúlnia a hóna alatt a playbookunkkal 😊
atapapa
Saints, Seahawks - szén, szén. Javítva.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jöttek ketten waiverről. Obum Gwachum a Saintsből és Michael Mauti a Vikingsból.
iktriad
Ilyet is csak mi tudunk :p

Nem hazudom azt, hogy értem.
Griffiint vitte a Bucks, Harrist a Falconst.
Már csak a Panthersnek kell valakit nyúlnia a hóna alatt a playbookunkkal 😊

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöttek ketten waiverről. Obum Gwachum a SaintsbőlSeahawksból és Michael Mauti a Vikingsból.

Szerkesztette: iktriad