New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Olvasom az itteni mockot. O.J. Howard TE az első körben? Ezt sosem tudnám elhinni.... Ok, hogy Fleener nem volt Jézus, de miért kellene pont TE igazolás, mikor a DEF egy vödör meleg fosch? Ez komoly? TE lehet az elsőkörös húzásunk?



több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Vaccaro?Mi volt/van vele?
PEEtör
Jajjj, elírtam 😀 Stillsre gondoltam. Ez valami tudatalatti elírás. 😊

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Vaccaro?Mi volt/van vele?
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Semmi gond, logikád alapján Breux jöhet reális áron, egy 6. körért.
tomi-tomi
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik"

Remél(t)em te az utóbbi kategóriába tartozol, még úgy is hogy az előző hsz nem erre utal... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Semmi gond, logikád alapján Breux jöhet reális áron, egy 6. körért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha Cooks 1/32, akkor Butler-ért a 2/10 lenne a reális... szerintem. Nincs sok a két pick között, de a két játékos sem egyenlő értéket képvisel. Már alapból, gondolom itt nem a tender-ért játszana Butler, hanem akkor rögtön kapna egy zsíros szerződést (már amennyire a sapkába belefér).
Awesome88
Én a kettőt is sokallom egy olyan játékosért 27 éves, amúgy UDFA, mellesleg az egyik legjobb edzői stábból jön, akinek közel csillagászati összeget kell adni. Harmadik lenne a reális így, várom a sok Patsest, hogy persze ezt azért mondom, mert...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 bleacherreport.com/articles/2698339-matt-millers-scouting-notebook-clemson-pro-day-new-2-round-mock-draft-more

Igazából nem szoktam a mock draftokat kommentelni, mert tudom, hogy leginkább csak arra szolgál, hogy melyik játékosok várhatóan hol kelnek majd el, illetve, hogy megismerjük a játékosokat.
De aki ezt csinálta vajon mennyire volt beszívva, hogy szerinte mi az első két körben is qb-t draftoljunk?


több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ha Cooks 1/32, akkor Butler-ért a 2/10 lenne a reális... szerintem. Nincs sok a két pick között, de a két játékos sem egyenlő értéket képvisel. Már alapból, gondolom itt nem a tender-ért játszana Butler, hanem akkor rögtön kapna egy zsíros szerződést (már amennyire a sapkába belefér).
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ahogy látom, végülis cseréltük Butlert Cooksért. Egyelőre ne tudom, hogy érzek a trade felől, de nagyon remélem, hogy legalább a 3-at nem küldjük vissza...
PEEtör
Abszolút nem volt itt még semmilyen trade Butlerért. Hosszú távú kapcsán még egyezkedtek vele, utána jön a Pats trade kapcsán.
Beki
Persze, hivatalosan nem. Ez a biztos trade, csak az ár kérdéses, de nagyon valószínű a 32., meg ugye a Cooks trade miatt is. Bár reménykednék egy 2. körben, de a végén még többet adunk.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ahogy látom, végülis cseréltük Butlert Cooksért. Egyelőre ne tudom, hogy érzek a trade felől, de nagyon remélem, hogy legalább a 3-at nem küldjük vissza...
PEEtör
Abszolút nem volt itt még semmilyen trade Butlerért. Hosszú távú kapcsán még egyezkedtek vele, utána jön a Pats trade kapcsán.
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ahogy látom, végülis cseréltük Butlert Cooksért. Egyelőre ne tudom, hogy érzek a trade felől, de nagyon remélem, hogy legalább a 3-at nem küldjük vissza...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
11 éve ezen a napon:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/17362311_10154935404861263_5369459064239554560_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=1ziL1SlKs8IAX9CmdvE&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBrerknLgvvSkiUiPidsy8aStLwQsbohydsgQeVj9TLpg&oe=6603A582
On this day 11 years ago... Drew Brees officially signed with the New Orleans Saints! | By NFLFacebook
On this day 11 years ago... Drew Brees officially signed with the New Orleans Saints!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.
atapapa
😅😅😅

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Amilyen nyomorultak vagyunk szinte biztos vagyok benne, hogy a 11.picket adnánk érte.
kapitnono
Semmi értelme nem lenne.
Ha teszünk neki egy szerződésajánlatot és azt nem meccseli a Pats, akkor automatikusan a NE kapja az 1/11-et.
Ennyit nyilván nem ér,
Ehelyett letárgyaljuk Butlerrel a szerződésének részleteit, aláírja a tendert Bostonban majd a kialkudott pickért jön

Ha már bevonjuk a Patset is a folyamatba, akkor őrültség lenne 1/11-et adni érte.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.
atapapa
Legyen. Nem tartom lockdown cornernek, meg annak sem, aminek ő tartja magát, de ha hoz egy átlagos, vagy annál jobb szintet már elégedett leszek. A pénz sem érdekel, Brees-zel kell megpróbálni egy runt.

Ja, most olvasom, hogy egy first-round tender is képben van. Úgy nagyon felejtős.
PEEtör
Ha lesz csere (szinte biztos!) akkor az tenderen kívül lesz... Sima trade, de hogy mi lesz az ellenérték azt jelenleg talán csak BB és Payton tudja... 😛
(Ami közbe jöhet hogy MB meghallja ti milyen hosszú távú szerződést kötnétek vele és észhez tér és inkább aláír kevesebbért hozzánk mit amit korábban gondolt a saját értékéről...)
Castleai01
Amilyen nyomorultak vagyunk szinte biztos vagyok benne, hogy a 11.picket adnánk érte.
Viccet félretéve, ha értelmes áron meg tudunk egyezni vele, akkor jöjjön. Ha már odaadtuk Cooks-ot első körért, akkor legalább tartsuk meg azt a két első kört.
Én nagyon max egy második kört adnék érte, ha többet kér akkor felejtős, akkor már inkább a draftról orvosoljuk ezt a problémát.
kapitnono
első körös tenderen lévő játékosért max második kört? ezt így hogy? abban nekünk mi az üzlet?

egyébként a helyetekben, én is draftról oldanám meg a kérdést, 1/11-en simán ki lehet vinni minőségi DE-t, 1/32-n meg BPA-zni, 42.-n még simán bent lesz jó pár kezdő szintű CB
ZERO_L
tudom, hogy első körös tender van rajta, csak leírtam, hogy én a csapat helyében max annyit adnék érte. Ismerve paytonékat úgyis többet fognak adni érte.
Csak azért írtam, mert így az első 2 körben van 3 választásunk, és az idei mély cb class-ban valamelyik pickkel simán meg lehetne oldani a cb kérdést, aki fiatal lenne és pár évig olcsóért játszhatna. Nyilván kérdés lenne, hogy beválik-e.
Butler meg még nem éppen idős de már 27 elmúlt, sokba kerülne, és közel sem biztos hogy bevállna nálunk, és úgy a cap spacel még többet buknánk vele.


több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.
atapapa
Legyen. Nem tartom lockdown cornernek, meg annak sem, aminek ő tartja magát, de ha hoz egy átlagos, vagy annál jobb szintet már elégedett leszek. A pénz sem érdekel, Brees-zel kell megpróbálni egy runt.

Ja, most olvasom, hogy egy first-round tender is képben van. Úgy nagyon felejtős.
PEEtör
Ha lesz csere (szinte biztos!) akkor az tenderen kívül lesz... Sima trade, de hogy mi lesz az ellenérték azt jelenleg talán csak BB és Payton tudja... 😛
(Ami közbe jöhet hogy MB meghallja ti milyen hosszú távú szerződést kötnétek vele és észhez tér és inkább aláír kevesebbért hozzánk mit amit korábban gondolt a saját értékéről...)
Castleai01
Amilyen nyomorultak vagyunk szinte biztos vagyok benne, hogy a 11.picket adnánk érte.
Viccet félretéve, ha értelmes áron meg tudunk egyezni vele, akkor jöjjön. Ha már odaadtuk Cooks-ot első körért, akkor legalább tartsuk meg azt a két első kört.
Én nagyon max egy második kört adnék érte, ha többet kér akkor felejtős, akkor már inkább a draftról orvosoljuk ezt a problémát.
kapitnono
első körös tenderen lévő játékosért max második kört? ezt így hogy? abban nekünk mi az üzlet?

egyébként a helyetekben, én is draftról oldanám meg a kérdést, 1/11-en simán ki lehet vinni minőségi DE-t, 1/32-n meg BPA-zni, 42.-n még simán bent lesz jó pár kezdő szintű CB



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Állítólag Okafor aláírt hozzánk.
atapapa
1 év 3 millióért. Kíváncsi leszek rá, ha egészséges lesz, akkor depth-be jó lehet.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.
atapapa
Legyen. Nem tartom lockdown cornernek, meg annak sem, aminek ő tartja magát, de ha hoz egy átlagos, vagy annál jobb szintet már elégedett leszek. A pénz sem érdekel, Brees-zel kell megpróbálni egy runt.

Ja, most olvasom, hogy egy first-round tender is képben van. Úgy nagyon felejtős.
PEEtör
Ha lesz csere (szinte biztos!) akkor az tenderen kívül lesz... Sima trade, de hogy mi lesz az ellenérték azt jelenleg talán csak BB és Payton tudja... 😛
(Ami közbe jöhet hogy MB meghallja ti milyen hosszú távú szerződést kötnétek vele és észhez tér és inkább aláír kevesebbért hozzánk mit amit korábban gondolt a saját értékéről...)
Castleai01
Amilyen nyomorultak vagyunk szinte biztos vagyok benne, hogy a 11.picket adnánk érte.
Viccet félretéve, ha értelmes áron meg tudunk egyezni vele, akkor jöjjön. Ha már odaadtuk Cooks-ot első körért, akkor legalább tartsuk meg azt a két első kört.
Én nagyon max egy második kört adnék érte, ha többet kér akkor felejtős, akkor már inkább a draftról orvosoljuk ezt a problémát.


több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.
atapapa
Legyen. Nem tartom lockdown cornernek, meg annak sem, aminek ő tartja magát, de ha hoz egy átlagos, vagy annál jobb szintet már elégedett leszek. A pénz sem érdekel, Brees-zel kell megpróbálni egy runt.

Ja, most olvasom, hogy egy first-round tender is képben van. Úgy nagyon felejtős.
PEEtör
Ha lesz csere (szinte biztos!) akkor az tenderen kívül lesz... Sima trade, de hogy mi lesz az ellenérték azt jelenleg talán csak BB és Payton tudja... 😛
(Ami közbe jöhet hogy MB meghallja ti milyen hosszú távú szerződést kötnétek vele és észhez tér és inkább aláír kevesebbért hozzánk mit amit korábban gondolt a saját értékéről...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.
atapapa
Legyen. Nem tartom lockdown cornernek, meg annak sem, aminek ő tartja magát, de ha hoz egy átlagos, vagy annál jobb szintet már elégedett leszek. A pénz sem érdekel, Brees-zel kell megpróbálni egy runt.

Ja, most olvasom, hogy egy first-round tender is képben van. Úgy nagyon felejtős.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Kicsit offolok, bocs érte!
A GM-ünk, Jon Robinson tegnap mondta, hogy a 18. picket nem ajánlottuk fel Cooksért. Ha minden igaz, akkor az 5. és a 11. pick cseréjét kértük, plusz az egyik 3. köröst adtunk volna érte.
Nandito
Nem off ez, ebből úgy látszik hogy nagyon szerettünk volna extra picket. Elvi szinten jól hangzik egy ilyen trade, de én egy kicsit jobban örülök, hogy inkább az extra első kört választottuk ennek fényében.
Gyurma Pappa
Azért gondoltam offnak, mert pár napja már túl vagyunk a cserén.
Nekem érthetően tetszett volna, ha velünk egyeztek meg. 😊 Viszont az 1/32 szerintem kevés egy ilyen elkapóért, kicsit olcsón adtátok. Persze ha jobb ajánlat nem volt plusz 1. körre, akkor nem is volt igazán választás.

Music City Miracle
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Butler ellátogat hozzánk.
Igen, az a Butler.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Kicsit offolok, bocs érte!
A GM-ünk, Jon Robinson tegnap mondta, hogy a 18. picket nem ajánlottuk fel Cooksért. Ha minden igaz, akkor az 5. és a 11. pick cseréjét kértük, plusz az egyik 3. köröst adtunk volna érte.
Nandito
Nem off ez, ebből úgy látszik hogy nagyon szerettünk volna extra picket. Elvi szinten jól hangzik egy ilyen trade, de én egy kicsit jobban örülök, hogy inkább az extra első kört választottuk ennek fényében.