New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Tuti nem adunk 1/11-et érte, ha ez így lenne, már rég megtörtént volna a trade. De szerintem 1/32 sem biztos (bár a legvalószínűbb), h lesz ebből, mondjuk egy második kör, ilyesmi.
De ezzel szerintem el tudnak majd játszogatni a felek a draftig is akár...

Mi vagyunk előnyben, Butler és a Pats között nem hiszem, hogy felhőtlen lenne a viszony ezek után, más trade partner kétlem, hogy szóba jöhetne, a draft pedig nagyon mély D oldalon. Kb mi diktálunk szerintem, a Pats ha akar valamit Butlerért, most tudja a legjobban meghúzni, mielőtt jövőre elsétálna.
PEEtör
Előny inkább a Patsnél. Nincs épkézláb Cb-tek. Újoncokkal meg nem szerencsés kiállni. Breesnek kell egy közepes D ami segíthetne neki egy uccsó kupát nyerni! Butler meg kész játékos nagyon jó játékos intelligenciával plussz egyáltalán nem balhés. Ami közte és a csapat közt feszkót is inkább az ügynöke generálta...Simán benne lehet az 1/11. Kötöttek már hajmeresztöbb üzleteket is az nflben. (Osi, stb..)
ParadSEC
Szerintem ha abban gondolkodnánk hogy 1/11-et adunk érte, már szerződtettük volna hosszú távon, és a tiétek lenne az 1/11.
Jelenleg arra várunk hogy aláírja a tendert, szóval cserében gondolkodunk. Ha aláírta meg majd kiderül mennyi lesz az ára.
De mondom szerintem ha payton hajlandó lenne az 1/11-et odaadni érte, már szerződtette volna hosszútávon.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Butler dönthet úgy, hogy holdout, szóval azért mindenkinek van veszítenivalója.

De semmi gond, mert Te'o a fedélzeten 😀 Ő miért kellett, ha Kleint is leigazoltátok? Ketten együtt teljesen logikátlan, hogy pályára lépjenek.
gabokocka
Nolan jól ismeri, nem is volt rossz a kezei között (háhá), legalább depthnek jó lesz, a camp meg majd eldönti a dolgokat.
Nyilván lenne nála jobb, de én nem temetem a szezont, mert ő érkezett.
PEEtör
Szerintem is depth-nek jó lesz, lb poszton amúgy is gyengébbek voltunk az utóbbi időben.
A TC-ben meg majd eldől, hogy ki fog játszani, ha mástnem lesz egy értelmesnek tűnő csere lb-nk. Eddig úgyse nagyon volt.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Butler dönthet úgy, hogy holdout, szóval azért mindenkinek van veszítenivalója.

De semmi gond, mert Te'o a fedélzeten 😀 Ő miért kellett, ha Kleint is leigazoltátok? Ketten együtt teljesen logikátlan, hogy pályára lépjenek.
gabokocka
Nolan jól ismeri, nem is volt rossz a kezei között (háhá), legalább depthnek jó lesz, a camp meg majd eldönti a dolgokat.
Nyilván lenne nála jobb, de én nem temetem a szezont, mert ő érkezett.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Butler dönthet úgy, hogy holdout, szóval azért mindenkinek van veszítenivalója.

De semmi gond, mert Teo a fedélzeten 😀 Ő miért kellett, ha Kleint is leigazoltátok? Ketten együtt teljesen logikátlan, hogy pályára lépjenek.
gabokocka
Tudtommal ha holdout-ol, akkor csak egy évvel eltolta a tendert, kihagy egy évet és jövőre ugyanúgy tender alá kerül(het).
Sok értelme nincs.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Butler dönthet úgy, hogy holdout, szóval azért mindenkinek van veszítenivalója.

De semmi gond, mert Te'o a fedélzeten 😀 Ő miért kellett, ha Kleint is leigazoltátok? Ketten együtt teljesen logikátlan, hogy pályára lépjenek.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Tuti nem adunk 1/11-et érte, ha ez így lenne, már rég megtörtént volna a trade. De szerintem 1/32 sem biztos (bár a legvalószínűbb), h lesz ebből, mondjuk egy második kör, ilyesmi.
De ezzel szerintem el tudnak majd játszogatni a felek a draftig is akár...

Mi vagyunk előnyben, Butler és a Pats között nem hiszem, hogy felhőtlen lenne a viszony ezek után, más trade partner kétlem, hogy szóba jöhetne, a draft pedig nagyon mély D oldalon. Kb mi diktálunk szerintem, a Pats ha akar valamit Butlerért, most tudja a legjobban meghúzni, mielőtt jövőre elsétálna.
PEEtör
Előny inkább a Patsnél. Nincs épkézláb Cb-tek. Újoncokkal meg nem szerencsés kiállni. Breesnek kell egy közepes D ami segíthetne neki egy uccsó kupát nyerni! Butler meg kész játékos nagyon jó játékos intelligenciával plussz egyáltalán nem balhés. Ami közte és a csapat közt feszkót is inkább az ügynöke generálta...Simán benne lehet az 1/11. Kötöttek már hajmeresztöbb üzleteket is az nflben. (Osi, stb..)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Tuti nem adunk 1/11-et érte, ha ez így lenne, már rég megtörtént volna a trade. De szerintem 1/32 sem biztos (bár a legvalószínűbb), h lesz ebből, mondjuk egy második kör, ilyesmi.
De ezzel szerintem el tudnak majd játszogatni a felek a draftig is akár...

Mi vagyunk előnyben, Butler és a Pats között nem hiszem, hogy felhőtlen lenne a viszony ezek után, más trade partner kétlem, hogy szóba jöhetne, a draft pedig nagyon mély D oldalon. Kb mi diktálunk szerintem, a Pats ha akar valamit Butlerért, most tudja a legjobban meghúzni, mielőtt jövőre elsétálna.
PEEtör
Szerintem egyedül Butler van megszorulva, a pats köszöni szépen, jól elvan az első körös tenderrel. Butler marad: van egy nagyon jó CB-je 3,9 milcsiért=ajándék.
Megy: kap egy első kört.
Jövőre se tud Butler elsétálni, mert kaphat egy tag-et. Oké, az nem olcsó, de legalább drága...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
2 éves szerződést kötöttünk Manti Teo-val.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
The Saints have agreed to a 2-year deal with former Chargers LB Manti Te'o, per source, which ESPN's Dan Graziano reported was coming. The 26-year-old is coming back from a season-ending torn Achilles suffered last September. But when healthy, he has started 34 of 38 career games while serving as a middle linebacker, signal caller and co-captain. It will be interesting to see how the Saints plan to use him along with recently-signed MLB A.J. Klein and last year's starting MLB Craig Robertson -- both of whom have the versatility to move around. - ESPN
Read more on ESPN


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tuti nem adunk 1/11-et érte, ha ez így lenne, már rég megtörtént volna a trade. De szerintem 1/32 sem biztos (bár a legvalószínűbb), h lesz ebből, mondjuk egy második kör, ilyesmi.
De ezzel szerintem el tudnak majd játszogatni a felek a draftig is akár...

Mi vagyunk előnyben, Butler és a Pats között nem hiszem, hogy felhőtlen lenne a viszony ezek után, más trade partner kétlem, hogy szóba jöhetne, a draft pedig nagyon mély D oldalon. Kb mi diktálunk szerintem, a Pats ha akar valamit Butlerért, most tudja a legjobban meghúzni, mielőtt jövőre elsétálna.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Állítólag az 1/11ért adná csak a Pats Butlert. Nem meglepő.
Borbinho
Ahhoz képest, hogy Chandler Jones-t sokkal kevesebbért is odaadták, az.

1/11-t és évi 10 millió feletti fizetést senki se fog adni érte.
Legrosszabb esetben 2 év múlva kapnak érte egy kompenzációs 3. kört.
atapapa
annyit biztos nem adunk egy 27 éves játékosért. Én még az 1/32-t is sokallnám a kora miatt meg úgy hogy nekünk kellene most adni neki egy 10+ millió/éves szerződést. Kösz inkább akkor nem idén úgyis mély a cb class, inkább ott próbálkozzunk. amúgy sem beton biztos, hogy beválna nálunk Butler.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Állítólag az 1/11ért adná csak a Pats Butlert. Nem meglepő.
Borbinho
Ahhoz képest, hogy Chandler Jones-t sokkal kevesebbért is odaadták, az.

1/11-t és évi 10 millió feletti fizetést senki se fog adni érte.
Legrosszabb esetben 2 év múlva kapnak érte egy kompenzációs 3. kört.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ebben mondjuk tényleg van valami, nem értem miért nem kell Brown senkinek sem.
kapitnono
A Raiders tett Brownnak ajánlatot, de nagyon kevésnek érezte, így szerződés nélkül távozott Oaklandből. Valszeg a tavalyi igen jó éve után durva lehet a fizuigénye.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Állítólag az 1/11ért adná csak a Pats Butlert. Nem meglepő. (Fleener meg egy nagydarab WR, aki félti magát)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?
atapapa
gyengébbek nem lennénk vele szerintem, minden erősítés ráfér a védelemre.
kapitnono
És valami újfajta felállást tervezünk, 5 MLB-vel?
Úgy érzem nem igazán csap át a mennyiség minőségbe.
Teo és Klein Robertson és Anthony mögé, miközben Zach Brown még FA.
atapapa
ebben mondjuk tényleg van valami, nem értem miért nem kell Brown senkinek sem.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?
atapapa
gyengébbek nem lennénk vele szerintem, minden erősítés ráfér a védelemre.
kapitnono
És valami újfajta felállást tervezünk, 5 MLB-vel?
Úgy érzem nem igazán csap át a mennyiség minőségbe.
Teo és Klein Robertson és Anthony mögé, miközben Zach Brown még FA.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?
atapapa
gyengébbek nem lennénk vele szerintem, minden erősítés ráfér a védelemre.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jön Teo is... :/
Van még pár középszerű FA MLB-nek?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Butler ügyben tudtok valami előrelépést? Pats-es oldalakon állóvíz van a témában..
kyobalu
 twitter.com/ProFootballTalk/status/843855794026266625


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Ha jól rémlik ekkor tájt volt séma váltás nállatok 3-4-ről 4-3-ra? Lehet ez sem volt nekik a legjobb. Látszik hogy Hicks igazán a 3-4 DE poszton érzi jól magát. Jenkins is egy igazi 3-4 NT. Aztán a HOX kaparta fel miután nem kelett nektek, de ugye az ő D-ük sem 3-4. Jenkins szerintem korrekt depth lehet nállunk és kicsit többet variálhatunk Goldmannel mert így néha kimehet DE-be és Jenkins lesz addig a nózi...
Tomcsik
De, draftoltunk egy csomó embert 3-4-re, aztán sosem játszottunk igazi 3-4-t. És milyen jól jöttünk ki ebből is! Ja, nem...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ugye jól sejtem, hogy John Jenkins, akit tegnap leigazoltunk nem jó játékos? Vagy esetleg van benne egy Akiem Hicks féle feltörés? Érdekelne a véleményetek nálatok Hicks miért nem vált be?
tüsi91
Dagi Jenkins jó alapanyag, de valahogy nálunk nem tudod kiteljesedni, minden bizonnyal azért, mert szar (volt?) a tehetséggondozás a Vitt és tsa eraban. Szerintem lehet belőle jó játékos. Hicks pedig minden bizonnyal ugyanannak az áldozata volt, mint Vaccaro, Jimmy vagy Jr. Galette és inkább öltözői problémák voltak vele, mint pályán nyújtottak. De természetesen a Jenkinsnél emlegetett probléma szintén felmerülhetett nála.
Gyurma Pappa
Ha jól rémlik ekkor tájt volt séma váltás nállatok 3-4-ről 4-3-ra? Lehet ez sem volt nekik a legjobb. Látszik hogy Hicks igazán a 3-4 DE poszton érzi jól magát. Jenkins is egy igazi 3-4 NT. Aztán a HOX kaparta fel miután nem kelett nektek, de ugye az ő D-ük sem 3-4. Jenkins szerintem korrekt depth lehet nállunk és kicsit többet variálhatunk Goldmannel mert így néha kimehet DE-be és Jenkins lesz addig a nózi...

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Butler ügyben tudtok valami előrelépést? Pats-es oldalakon állóvíz van a témában..
kyobalu
Hétvége volt, néha ők is pihennek.

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Butler ügyben tudtok valami előrelépést? Pats-es oldalakon állóvíz van a témában..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Fleener fizikai képességei adottak, emlékszem ugye pl. egy Jimmy szintű elkapására, amikor rossz helyen volt ugyan, de mégis. Nála azzal van a gond, hogy nagyon lassan tanul, ami egyetemi hátterét tekintve elég fura, de látványos. Szerintem idén elválik, hogy mire képes, én bízok benne, hogy jobb lesz.

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
1/11-nél az én zsebemben is nyitná a bicskát egy TE vagy bármilyen más választás az O-ba.
De 1/32-re már nem lennék morcos ha előtte jönne Butler (nyilvánvalóan nem első körért) és 1/11-re egy DE-t berántunk.
Az első kör végén egy Engram ilyen előjáték után már bajnok lenne. És nem csak azért mert Fleener nem megváltás (még lehet az).

több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Olvasom az itteni mockot. O.J. Howard TE az első körben? Ezt sosem tudnám elhinni.... Ok, hogy Fleener nem volt Jézus, de miért kellene pont TE igazolás, mikor a DEF egy vödör meleg fosch? Ez komoly? TE lehet az elsőkörös húzásunk?
Kájzerszóze
Királylány....😁😁😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞