New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tanoh Kpassagnon is volt privát edzésen nálunk, nekem nagy kedvencem a csávó, óriási upside-ja van, persze mi tehetséggondozásban nem igazán vagyunk elsők, de örülnék neki.

Tapp is resign közben

Első két picknek én DE+CB-t húznék, de 11-nél reach lenne Lattimore-on kívül CB-t húzni. Viszont, ha valamilyen csoda folytán benn maradna Jamal Adams/Malik Hooker, egyértelműen ő kéne, a következő pick-kel pedig DE mindenképp.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem ha Mahomes bent lenne még a második körben akkor kihúzhatnánk, nem kérdés hogy a két első körösből egy pass rushert és egy cornert kellene húznunk, aztán jöhet mahomes , 3.-ban egy safety és egy wr a végén pedig egy OL. A kérdés az hogy rushert húzunk elöbb vagy cornert, szerintem rushert kellen a 11.-en mert a CB class idén brutálisan mély. Mahomes szerintem meg nagyon jó alapanyag jó méretekkel és a karereje is megvan, ha tudna Brees mellett tanulni pár évet akkor megfelelően pótolhatná ha az öreg visszavonul. Azt meg nagyon remélem hogy Manzielt nem igazoljuk le..


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Patrick Mahomes Qb nálunk járt privát workouton, és utána payton nagyon meg volt vele elégedve, dícsérte őt nagyon.
Csak nehogy a végén őt rántsuk be a 32.-el.
kapitnono
Szerintem attól nem kell félni ,hogy 32. picknél még bent lesz.
Sixo
szerintem simán bent lesz még.
Watsont, Trubiskyt meg Kizert is előbb fogják vinni sztem, és ahogy jósolgatják nem nagyon fog ennyi csapat qb-t húzni az első körben.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Anthonyval mi van, ő teljesen kuka?
gabokocka
Ezt szerintem majd év végén tudjuk megbeszélni. Fizikailag oké, fejbe van a gond. Nolan ha tud belőle valamit csinálni, akkor lesz bele valami. Ha nem, akkor kuka.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Anthonyval mi van, ő teljesen kuka?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Butler dönthet úgy, hogy holdout, szóval azért mindenkinek van veszítenivalója.

De semmi gond, mert Te'o a fedélzeten 😀 Ő miért kellett, ha Kleint is leigazoltátok? Ketten együtt teljesen logikátlan, hogy pályára lépjenek.
gabokocka
Nolan jól ismeri, nem is volt rossz a kezei között (háhá), legalább depthnek jó lesz, a camp meg majd eldönti a dolgokat.
Nyilván lenne nála jobb, de én nem temetem a szezont, mert ő érkezett.
PEEtör
Szerintem is depth-nek jó lesz, lb poszton amúgy is gyengébbek voltunk az utóbbi időben.
A TC-ben meg majd eldől, hogy ki fog játszani, ha mástnem lesz egy értelmesnek tűnő csere lb-nk. Eddig úgyse nagyon volt.
kapitnono
Nyilván megnyugtatóbb, mint Stuparral nekifutni megint a szezonnak...

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Patrick Mahomes Qb nálunk járt privát workouton, és utána payton nagyon meg volt vele elégedve, dícsérte őt nagyon.
Csak nehogy a végén őt rántsuk be a 32.-el.
kapitnono
Szerintem attól nem kell félni ,hogy 32. picknél még bent lesz.

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Patrick Mahomes Qb nálunk járt privát workouton, és utána payton nagyon meg volt vele elégedve, dícsérte őt nagyon.
Csak nehogy a végén őt rántsuk be a 32.-el.
kapitnono
Az, hogy dicséri szerintem még nem jelent semmit /vagy jót/, mert Grayson is volt priváton, és dicsérte is SP. Be is húztuk. Aztán kiraktuk az elmúlt szezon előtt, és a szezon utàn visszahoztuk Ki érti ezt? Amúgy az ÉN amatőr szememnek tetszett a mozgàsa, de nem is értek hozzà.😂
Érdekes, hogy mozgolódunk és ahogyan mozgolódunk QB terén.
Manziel is bekopogtatot, még a végén lesz egy1/1-es irànyítónk. 😂😁. Ott van még McCown cserének. Lehet, hogy 5 irànyító lesz a rosteren a keretszűkítések előtt?

több mint 7 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
QB? QB????
Nem korai?
zemanla
Cáfoljatok meg de a Kapitány szerződése nem úgy szól, hogy a 2017-es szezon végével akár szabad ügynök is lehet?
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
QB? QB????
Nem korai?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Patrick Mahomes Qb nálunk járt privát workouton, és utána payton nagyon meg volt vele elégedve, dícsérte őt nagyon.
Csak nehogy a végén őt rántsuk be a 32.-el.


több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt rebesgetik, hogy Johnny Manziel jön backup QB-nak.
😯😬
Pt79
olvastam én is, de azér az bebaszna.
kapitnono
Lehet ő is bebaszna 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/03/herbie_teopes_2017_saints_mock_1.html#incart_river_index

Ezt a draftot így ahogy van elfogadnám jelenleg.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Azt rebesgetik, hogy Johnny Manziel jön backup QB-nak.
😯😬
Pt79
olvastam én is, de azér az bebaszna.


több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Azt rebesgetik, hogy Johnny Manziel jön backup QB-nak.
😯😬
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Sterling Mooret is visszahoztuk egy évre.
kapitnono
Hosszú évek óta a legjobb offseasonünk eddig, hasznos igazolások sora. Gyanús, hogy a drafttal fogjuk tönkrevágni (meg ugye Butler a levegőben még). 😀
PEEtör
Valahogy most úgy érzem a draftot sem fogjuk elbaszni. Viszont most már annak örülnék a legjobban ha nem jönne butler, és megtartanánk mindkét első körösünket.
Mély idén a cb class szerintem tudnánk jó cb-t találni aki olcsóbb és fiatalabb is mint butler lenne.
kapitnono
Elbaszott draft? mondjuk 1) QB 2) P...... 😀
A két első kört én sem adnám már....
zemanla
Mahomes-ot eléggé csekkolgatjuk, szóval... 😀 Nekem már az is csalódás lenne, ha első három pickből offenset húznánk.

Butlerrel kapcsolatban én is kifejtettem már a véleményem, draftolnék inkább. Vaaaaagy egy jövő évi első pick, most meg menjen az all-in. Az úgyis csak a 32. választás lesz. 😀😀
PEEtör
Ha megmaradna az első két körben a három választás, akkor én tuti DE,CB,S-t húznék mindegy milyen sorrendben.
Az O-ba a hátsó körökből is tudunk cserefutót meg 3.számú elkapót húzni.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sterling Mooret is visszahoztuk egy évre.
kapitnono
Hosszú évek óta a legjobb offseasonünk eddig, hasznos igazolások sora. Gyanús, hogy a drafttal fogjuk tönkrevágni (meg ugye Butler a levegőben még). 😀
PEEtör
Valahogy most úgy érzem a draftot sem fogjuk elbaszni. Viszont most már annak örülnék a legjobban ha nem jönne butler, és megtartanánk mindkét első körösünket.
Mély idén a cb class szerintem tudnánk jó cb-t találni aki olcsóbb és fiatalabb is mint butler lenne.
kapitnono
Elbaszott draft? mondjuk 1) QB 2) P...... 😀
A két első kört én sem adnám már....
zemanla
Mahomes-ot eléggé csekkolgatjuk, szóval... 😀 Nekem már az is csalódás lenne, ha első három pickből offenset húznánk.

Butlerrel kapcsolatban én is kifejtettem már a véleményem, draftolnék inkább. Vaaaaagy egy jövő évi első pick, most meg menjen az all-in. Az úgyis csak a 32. választás lesz. 😀😀
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Sterling Mooret is visszahoztuk egy évre.
kapitnono
Hosszú évek óta a legjobb offseasonünk eddig, hasznos igazolások sora. Gyanús, hogy a drafttal fogjuk tönkrevágni (meg ugye Butler a levegőben még). 😀
PEEtör
Valahogy most úgy érzem a draftot sem fogjuk elbaszni. Viszont most már annak örülnék a legjobban ha nem jönne butler, és megtartanánk mindkét első körösünket.
Mély idén a cb class szerintem tudnánk jó cb-t találni aki olcsóbb és fiatalabb is mint butler lenne.
kapitnono
Elbaszott draft? mondjuk 1) QB 2) P...... 😀
A két első kört én sem adnám már....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Sterling Mooret is visszahoztuk egy évre.
kapitnono
Hosszú évek óta a legjobb offseasonünk eddig, hasznos igazolások sora. Gyanús, hogy a drafttal fogjuk tönkrevágni (meg ugye Butler a levegőben még). 😀
PEEtör
Valahogy most úgy érzem a draftot sem fogjuk elbaszni. Viszont most már annak örülnék a legjobban ha nem jönne butler, és megtartanánk mindkét első körösünket.
Mély idén a cb class szerintem tudnánk jó cb-t találni aki olcsóbb és fiatalabb is mint butler lenne.


több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sterling Mooret is visszahoztuk egy évre.
kapitnono
Hosszú évek óta a legjobb offseasonünk eddig, hasznos igazolások sora. Gyanús, hogy a drafttal fogjuk tönkrevágni (meg ugye Butler a levegőben még). 😀
több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Calling all British/Euro-based Saints fans:

Please email me at jduncan@nola.com if you plan to attend the Saints-Dolphins game in London.

😀
zemanla
Írt már neki valaki?
Mit akar?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Sterling Mooret is visszahoztuk egy évre.


több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Calling all British/Euro-based Saints fans:

Please email me at jduncan@nola.com if you plan to attend the Saints-Dolphins game in London.

😀

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Te'o 2 évre szent lett.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Tuti nem adunk 1/11-et érte, ha ez így lenne, már rég megtörtént volna a trade. De szerintem 1/32 sem biztos (bár a legvalószínűbb), h lesz ebből, mondjuk egy második kör, ilyesmi.
De ezzel szerintem el tudnak majd játszogatni a felek a draftig is akár...

Mi vagyunk előnyben, Butler és a Pats között nem hiszem, hogy felhőtlen lenne a viszony ezek után, más trade partner kétlem, hogy szóba jöhetne, a draft pedig nagyon mély D oldalon. Kb mi diktálunk szerintem, a Pats ha akar valamit Butlerért, most tudja a legjobban meghúzni, mielőtt jövőre elsétálna.
PEEtör
Előny inkább a Patsnél. Nincs épkézláb Cb-tek. Újoncokkal meg nem szerencsés kiállni. Breesnek kell egy közepes D ami segíthetne neki egy uccsó kupát nyerni! Butler meg kész játékos nagyon jó játékos intelligenciával plussz egyáltalán nem balhés. Ami közte és a csapat közt feszkót is inkább az ügynöke generálta...Simán benne lehet az 1/11. Kötöttek már hajmeresztöbb üzleteket is az nflben. (Osi, stb..)
ParadSEC
Szerintem ha abban gondolkodnánk hogy 1/11-et adunk érte, már szerződtettük volna hosszú távon, és a tiétek lenne az 1/11.
Jelenleg arra várunk hogy aláírja a tendert, szóval cserében gondolkodunk. Ha aláírta meg majd kiderül mennyi lesz az ára.
De mondom szerintem ha payton hajlandó lenne az 1/11-et odaadni érte, már szerződtette volna hosszútávon.