New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Armstead pont akkor lett kezdő 😀 /Na jó előtte a Carolina ellen, de a philly ellen már biztosra vehető hogy ő lesz a kezdő LT/.
kapitnono
Jól megragadtad a lényeget 😀

Egyébként a rosterről írtam le, ott meg nem kezdőként volt nyilvántartva. De természetesen emlékszem, főleg a debütálására, amikor egy félidő alatt engedett 5 sacket, azóta meg összesen annyit 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Strief IR, szerintem neki kb. ennyi volt. Kár.

Fun fact: azzal hogy ő nincs aktív rosteren, már csak két játékos maradt a Super Bowl győztes csapatból: Brees és Morstead.

De a SB régen volt. Az igazán ijesztő a következő: az utolsó PO-ba jutott csapatból a kezdők közül Jordan és Vaccaro van még rosteren, a két említett úriember mellett. Ingram és Armstead még nem volt kezdő abban az évben, rajtuk kívül még Rafael Bush volt akkor épp nálunk a mostani játékoksok közül, és ez nem volt annyira régen...

Akkor erre mondhatjuk, hogy rebuilding? Vagy evolúció? Nyilván ez eddig is itt volt a szemem előtt, de ennyrie durván még nem szembesültem vele.


Gyurma Pappa
Armstead pont akkor lett kezdő 😀 /Na jó előtte a Carolina ellen, de a philly ellen már biztosra vehető hogy ő lesz a kezdő LT/.
Remélem Armstead rendben lesz, mert nem szeretném látni Peatet T-ben, szerintem G-ban sokkal jobb. T-nek valahogy nem elég gyors, edge rusherek simán körbefutják. Armstead meg Ramczyk simán meg tudnák oldani a két szélét. Armstead mondjuk nem kérdés de szerintem Ramczykre sem lehet eddig panaszunk, tisztességesen helytállt a fal mindkét szélén.
Jókor jön a bye week, legalább Armstead-nek lesz még egy kis ideje formába lendülni.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Strief IR, szerintem neki kb. ennyi volt. Kár.

Fun fact: azzal hogy ő nincs aktív rosteren, már csak két játékos maradt a Super Bowl győztes csapatból: Brees és Morstead.

De a SB régen volt. Az igazán ijesztő a következő: az utolsó PO-ba jutott csapatból a kezdők közül Jordan és Vaccaro van még rosteren, a két említett úriember mellett. Ingram és Armstead még nem volt kezdő abban az évben, rajtuk kívül még Rafael Bush volt akkor épp nálunk a mostani játékoksok közül, és ez nem volt annyira régen...

Akkor erre mondhatjuk, hogy rebuilding? Vagy evolúció? Nyilván ez eddig is itt volt a szemem előtt, de ennyrie durván még nem szembesültem vele.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
KelAki New Orleans Saints 9
Sziasztok! Én pénteken mentem ki Londonba. Már Ferihegyen, jólvan, a Liszt Ferenc reptéren együtt vártam a járatot több Saints drukkerel és össze-össze mosolyogtunk. Aztán a városban nem egy turista köszönt rám "Go Saints" és "who dat" kiáltásokkal, mert Saints pulcsiban voltam végig. A "legdurvább" az a párosítás volt akikkel a London Eyeban haverkodtam össze, mert talpig Saintsben voltak már szombaton is.
A meccsre kijutni valóban egyszerű és könnyü volt. A Regent's streetet én kihagytam, mert várost akartunk nézni asszonnyal és vasárnapé volt a foci.
Élőben látni a játékosokat és Drew-t hihetetlen élmény. A Wembley felépítése csodás. Az 5.emelet közepéről csak a visszajátszásokat néztem a kivetítőn, a meccset magát nem kellett.
A kijutás is profi ahogy azt lentebb is írták.
Szerintem más csapat meccsére is szívesen kimegyek majd ha lesz rá pénzem, mert relatív jól megoldható a dolog és akkor tailgate és Regent's street is benne lesz a programban.
De ha Saints jön még, akkor tuti megyek újra.

Ami pedig külön respect az a közönség, hogy nem verekedni akartak a Saints Dolphins szurkolók hanem szurkolni.
Ahogy AIR T.D. a delfienk felfújt emberes kabalája a Saints drukkerekkel fotózkodott és ahogy egymás kezét fogva sétált a Saints mezes fiú a Dolphines mezes lánnyal vagy fordírva, na ilyet UTE FTC párosban még nem láttam. Itt meg többet is. És csecsemők is voltak!!! Tetszik érteni???? Tiszta Amerika és minden náció csak a sport miatt ment ki. Ennyi! Imádom!!

Who DAT!

Szerkesztette: KelAki

KelAki
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lényeg: a körítés, társaság kiváló volt! A meccset meg láttátok....😀
Ha lesz egy fél órám, és odaférek a géphez, én is írok egy rövidet...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Aki kint volt, egy kis élménybeszámolót elfogadunk! 😊

krixtofer
Mi a párommal lecsúsztunk a Regent Street nagy részéről, végülis 17:30-ra értünk oda a tervezett 15:00 helyett, de így is látszott, hogy nagy tömeg volt, elég sok programmal, lehetőségekkel stb.

Másnap a meccs helyszínre elég korán kimentünk (11:00 körül ott voltunk), zavartalan volt a kijutás a metróból, simán eljutottunk a stadionig. Az Offical Tailgate-nél volt egy kis sorban állás a biztonsági motozás miatt, meg aztán "kicsit" hosszabb a shopnál, de végül tudtunk vásárolni egy-egy ereklyét a feleségemmel. A tailgate jól meg volt szervezve, voltak programot is szép számmal, bár mi annyira nem voltunk erre kíváncsiak, az erre érzékenyek biztos jól érezték magukat. Elmentünk kajálni, utána irány a meccs.

Féltünk, hogy mennyi idő lesz bejutni, hát kb. semmi idő nem volt nagyon gyorsan és hatékonyan működik a beléptetés, könnyen megtaláltuk a helyünket, minden király volt, pedig az 5.-en ültünk.

Most lehet, hogy nem ez volt az évszázad meccse, de pl. a Crawley INT pont előttünk történt, később a Kamara TD is, szóval én azért elégedett voltam. Épp azt mondtam a többieknek a meccs után, hogy ha minden héten játszunk egy ilyen unalmas 20-0-át én nagyon jól el leszek akár a Super Bowlig is, őszintén szólva annyira nem vágyom izgalmakra az elmúlt évek meccsei után.

Végig NO-i családok előtt ültünk, jókat kommentáltak, elröhögtünk velük, ment a mini whodat chant, szóval elég jól éreztük magunkat a középszar meccs ellenére is. Én még nem láttam élőben NFL meccset, nekem egy csomó minden új, de legalább már tudom, hogy mi megy a stadionban a Dodge Ram meg a Papa John's reklámok alatt.

Láttam élőben mozogni a srácokat, láttam dobálózni a Kapitányt, Jordan sack dance-t, a pálya szélén ugráló Sean Paytont stb. Azt tudtam, hogy egészen más, mint TV-n keresztül (azért 3 szezont én is "játszottam", "edzésködtem"), de az egész atmoszféra nekem tetszik. Sajnáltam (de a feleségem jobban le lett lombozva ettől), hogy a Miami volt a hazai csapat, de legalább biztossá vált, hogy előbb-utóbb el kell mennem a Superdome-ba meccset nézni (bár eddig sem volt ez igazán kérdés).

Amit még el kell mondanom a meccsről, hogy a kiléptetés az valami nagyon király volt. Voltam nem egy több tízezres rendezvényen, de ennyire simán kijutni még sehonnan sem sikerült. Mindenhol volt valami bottle neck (Prágában a metró, Spielbergben a sár miatti lassú haladás, Budapesten ugye egy koncert lényegesen kisebb), de London ezt nagyon profin oldotta meg. Lassítás nélkül értünk el a metróig, ott egy kicsi tumultus volt, de az első szerelvényre simán felszálltunk, nem volt tömegnyomor stb. De megállni, várni stb. sehol nem kellett.

Ezután elmentünk egy sportbárba, ott ittunk bár sör a Fórumos csapattal, megnéztük a esti (délutáni) meccsek végét, mi pedig mentünk haza aludni a nejemmel, reggel 4:40-kor már mentünk a Stanstead felé, szóval hiába szerettünk volna nagyon maradni, nem lehetett (így is 16:30-ra értünk haza Pécsre).

Összességében, ha valaki gondolkodik rajta, hogy jövőre menjen esetleg más csapat meccsére, én nagyon ajánlom, jó élmény, London szintén fasza hely turistáskodni (élni nem tudom milyen, turistaként nagyon királyul bántak velünk mindenhol), az NFL és a helyi szervezők is jó munkát végeznek. Az, hogy esik, meg borús meg fúj a szél, whatever. 😊

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Aki kint volt, egy kis élménybeszámolót elfogadunk! 😊

Úgy látszik megtaláltuk Pierre utódját, Kamara személyében.
krixtofer
Jó volt 😀

Majd gép elől írok hosszan

több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Aki kint volt, egy kis élménybeszámolót elfogadunk! 😊

Úgy látszik megtaláltuk Pierre utódját, Kamara személyében.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Szivesen
(hiszen csakis azert nyertunk mert nem mentem ki vegul megnezni a Szenteket 😀)
diceman
Köszönjük 😀 2-2 után újra van értelme szurkolni a szezonért 😀


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Szivesen
(hiszen csakis azert nyertunk mert nem mentem ki vegul megnezni a Szenteket 😀)

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
csak sérülés ne legyen. De arra AP sem lesz megoldás. Nezd meg Dalvin Cookot. Senki sem siratja AP-t.



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
[color][/color]szép nem volt de nulla pont 😊 a lényeg hogy nem adtuk el a labdát és talán alakul a csapat. AP meg felesleges.
Kájzerszóze
Szerintem is, és lehet Payton is belátta, Ingram meg Kamara bőven megoldják.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
[color][/color]szép nem volt de nulla pont 😊 a lényeg hogy nem adtuk el a labdát és talán alakul a csapat. AP meg felesleges.



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Strief ma teljes értékű edzésmunkát végzett, és elvileg játszhat a Dolphins ellen. Természetesen nem kell elsietni, de azért nyugodtabb lennék, ha ő lenne a jobb oldalon, és Ramczyk mehetne vissza LT-be Peat helyett.
Armstead egyébként egész héten limitáltan edzett, és questionable besorolást kapott.Az ő visszatérése szerintem ráér a bye után, épüljön fel inkább rendesen, és hátha egészséges lenne már a szezon hátralévő részén. Nagyon kellene ő oda a bal oldalra.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
rajtunk nem fog múlni 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Mit gondoltok? Nyerünk Londonban és utána beindul a szekér? Vagy maradunk az eddigi állóvízben? 😊 Szerintem a Miami abszolút verhető, de majd meglátjuk 😊
ackrisz17
Én szezonkezdet előtt, egy 2-2-t tippeltem volna a 4.hét utánra, csak én a Carolina-tól számoltam vereségre nem a Minnesota-tól.
Szerintem verhető a Dolphins, ha a D és az O hozza a Caroilna elleni teljesítményt.Aztán, hogy beindul-e a szekér? Meglátjuk, szerintem most először csak a Dolphins elleni meccsre kell koncentrálni.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Mit gondoltok? Nyerünk Londonban és utána beindul a szekér? Vagy maradunk az eddigi állóvízben? 😊 Szerintem a Miami abszolút verhető, de majd meglátjuk 😊


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Tegnap kivágtátok, így most egy darabig nem is fog lehetőséget kapni.
gabokocka
Biztos? Tegnap felraktàk sérült listàra...

több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Sziasztok, van pár mezem, amit eladnék, mert sosem hordom:
Brees (fekete, 50-es méret), Colston (fekete, 50-es méret), Bush (fekete XL, fehér 50-es méret), Graham (fekete, 50-es méret). Akit érdekel, írjon személyes üzenetet.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Armstead és Strief is részt vett a mai edzésen Londonban. Gondolom csak a bye után fognak játszani, de ez azért mindenképpen jó jel az o falnak.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szintén London!!!

NFL on Regent Street returns on September 30

 m.nfluk.com/s/37678/embeddedNewsPath?newsGuid=27537f3b-ae75-40cb-b192-d7c368cdbd67

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hopp-hopp, londoni különítmény!!!

"Meet fellow Saints fans at our official team pub, The Barrowboy and Banker! Week-long food and drink specials kick off today.

The space will turn into a Saints Fan Hub all day on Friday and Saturday before hosting a gameday watch party on Sunday afternoon! Cheers 🍻"

https:/www.facebook.com/groups/288564824883087/permalink/288580798214823/

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem áll neki olyan rosszul a piros 😊

 pbs.twimg.com/media/DKl6cCOX0AYJPIl.jpg
ZERO_L
Berakták az ST-be h gunner?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Nem áll neki olyan rosszul a piros 😊




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szolgálati közlemény!

Van egy eladó Wizz Air repjegyem Londonba.
Oda szombat délelőtt, vissza hétfő délután.

Szóljon, ha valakit esetleg érdekel.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???