New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
 pbs.twimg.com/media/DN6AMDZWsAASpt6.jpg:small
kapitnono
árnyalja a képet, hogy Crawleyn volt egy-két bünti, de azért örülünk Vincent!

az 5-3-as Buffalo otthonában 2,5 pontos favoritok vagyunk, ilyen sem mostanában volt. nagggggyon kemény lesz az a meccs, nem leszek meglepődve, ha megszakad a szériánk, hátha nem. 😊
PEEtör
A legfontosabb szerintem az, hogy a futást megfogjuk a meccs elején.Ha az megvan akkor szerintem elég jók az esélyeink. De én is egy eléggé kemény meccsre számítok.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
 pbs.twimg.com/media/DN6AMDZWsAASpt6.jpg:small
kapitnono
árnyalja a képet, hogy Crawleyn volt egy-két bünti, de azért örülünk Vincent!

az 5-3-as Buffalo otthonában 2,5 pontos favoritok vagyunk, ilyen sem mostanában volt. nagggggyon kemény lesz az a meccs, nem leszek meglepődve, ha megszakad a szériánk, hátha nem. 😊
PEEtör
Szerintem ki-ki meccs és hűvös meccs lesz...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 pbs.twimg.com/media/DN6AMDZWsAASpt6.jpg:small
kapitnono
árnyalja a képet, hogy Crawleyn volt egy-két bünti, de azért örülünk Vincent!

az 5-3-as Buffalo otthonában 2,5 pontos favoritok vagyunk, ilyen sem mostanában volt. nagggggyon kemény lesz az a meccs, nem leszek meglepődve, ha megszakad a szériánk, hátha nem. 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
New Orleans Saints – CB Marshon Lattimore – Lattimore is currently the league’s highest graded rookie at 94.1 overall which also happens to be the top cornerback grade this year. Shadowing opposing team’s No. 1 receiver, Lattimore has surrendered a passer rating against of just 37.4.

És Jordan is első a posztján, egyébként. Ami kisebb meglepetés, de azért elég határozott fejlődés 😊

szerk: Jordan csak volt az első, de nem számít, így is impresszív

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Kareem Hunton kívül ki van még aki miatt csak a DROY-t emlegetitek és nem a ROY-t?
Matthew99
Azért nem emlegetnek ROY-t mert nincs olyan. DROY+OROY van.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Kareem Hunton kívül ki van még aki miatt csak a DROY-t emlegetitek és nem a ROY-t?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hihetetlen hogy Lattimore mennyire magabiztos és hogy már most az első évében nem nagyon mernek felé dobni, simán lehet sztem DROY. Muhhamadra leszek kiváncsi bár lehet hogy csak jövőre fogjuk látni de nagy benne is a potenciál. Akiről még keveset beszélünk az Alex Okafor, szerintem megbízhatóan jól teljesít ő is, kellemes meglepetés.Ez a Justin Hardee srác pedig jó kis special teamer, már az előző meccsen is volt pár szép megmozdulása. Igazából nem tudom hogy ha Breaux visszatér akkor lesz e helye de mondjuk én remélem mert azért ha jó formába tud lendülni akkor nem rossz kis játékos ő sem.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Evans-t elmeszelték egy mecsre. Megérdemelte.
Fattyu
Úgy lett volna az igazi, ha ezt akkor kéne letöltenie, amikor ellenünk játszana. Ha már tegnap megúszta a kiállítást.
atapapa
Szerintem meg pont nem. Lattimore alázza csak le nyugodtan a pályáról akkor IS. Amúgy simán eseélyes a DROY címre is, nem is tudom, valaha behúzta e ezt egy Szent.
PEEtör
Csak OROY volt

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Evans-t elmeszelték egy mecsre. Megérdemelte.
Fattyu
Úgy lett volna az igazi, ha ezt akkor kéne letöltenie, amikor ellenünk játszana. Ha már tegnap megúszta a kiállítást.
atapapa
Szerintem meg pont nem. Lattimore alázza csak le nyugodtan a pályáról akkor IS. Amúgy simán eseélyes a DROY címre is, nem is tudom, valaha behúzta e ezt egy Szent.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kikaha is csinált sack-et. Hajrá



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Nem merem elhinni, hogy ez nem álom...
Persze topcsapatot ereje teljében még nem vertünk, de amit a secondary leművel... Azt álmomban se gondoltam volna, hogy bármikor is látni fogok ilyet a Szentjeimtől.
Hihetetlen mit produkálnak az újoncok a labda mindkét oldalán, csak azért izgulok hogy ússzák meg a szezont komolyabb sérülés nélkül, mert nagyjából csak ez lehet Kamara vagy ML ellenfele.
atapapa
Az elmúlt két év draftja úgy néz ki el kezdett működni, azt hiszem ekkor cseréltünk scout csapatot. Rankins rendesen nyomja az ipart középen, Bell sem elveszett, vagy M. Williams akit ha jól emlékszem a draftkövetőben @empty írta hogy szívesen làtnà az Atlantàban. Szerencsére nem ott kötött ki 😁😁😁
Ott vannak az OL újoncok is akik szintén jól nyomjàk!
Maradjon is így!
Muhammad a titkos fegyver még bevetésre sem került 😁😁😁, de hàt Jordan nagyon él, most hogy van segítsége. És a többi DE is remekel.
Majd eljön az Ő ideje is 😁

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Evans-t elmeszelték egy mecsre. Megérdemelte.
Fattyu
Úgy lett volna az igazi, ha ezt akkor kéne letöltenie, amikor ellenünk játszana. Ha már tegnap megúszta a kiállítást.
atapapa
Sérülés miatt amúgy sem játszhat pár hétig.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Evans-t elmeszelték egy mecsre. Megérdemelte.
Fattyu
Úgy lett volna az igazi, ha ezt akkor kéne letöltenie, amikor ellenünk játszana. Ha már tegnap megúszta a kiállítást.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Evans-t elmeszelték egy mecsre. Megérdemelte.
Fattyu
Csak egy idiota... Winstonnak több járna....



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Evans-t elmeszelték egy mecsre. Megérdemelte.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nem merem elhinni, hogy ez nem álom...
Persze topcsapatot ereje teljében még nem vertünk, de amit a secondary leművel... Azt álmomban se gondoltam volna, hogy bármikor is látni fogok ilyet a Szentjeimtől.
Hihetetlen mit produkálnak az újoncok a labda mindkét oldalán, csak azért izgulok hogy ússzák meg a szezont komolyabb sérülés nélkül, mert nagyjából csak ez lehet Kamara vagy ML ellenfele.
atapapa
A védelem is engedett pontokban a 9. passz ellen pedig a 12.-ek vagyunk, total d-ben pedig 15. Egy-két éve nehezen tudtam volna ezt elképzelni, és a legdurvább, hogy a secondary-ben Vaccaro a legidősebb a maga 26 évével. Tényleg öröm nézni az egységet, és a legjobb, hogy még 3-4 évig bagóért játszanak. Vaccaronak jár le az év végén a szerződése, de nem hinném, hogy ne próbálnánk meg hosszabbítani vele.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem merem elhinni, hogy ez nem álom...
Persze topcsapatot ereje teljében még nem vertünk, de amit a secondary leművel... Azt álmomban se gondoltam volna, hogy bármikor is látni fogok ilyet a Szentjeimtől.
Hihetetlen mit produkálnak az újoncok a labda mindkét oldalán, csak azért izgulok hogy ússzák meg a szezont komolyabb sérülés nélkül, mert nagyjából csak ez lehet Kamara vagy ML ellenfele.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Màsik: miért kell inactivà tenni néhäny jàtékost a meccs előtt? Ezt a részét még nem értem.

Fattyu
Mert a teljes keret 53 fő, meccsre viszont csak 46 játékost lehet benevezni.
somoskovig
Àáá értem! Pedig utàna néztem...
Köszönöm.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
NOLA oldalán olvasom:

Wil Lutz (cut)
Injury report-ról volt szó, de mondom miiii? Aztán látom, hogy megvágta az arcán vmi én meg azt hittem cutoltuk 😀

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Màsik: miért kell inactivà tenni néhäny jàtékost a meccs előtt? Ezt a részét még nem értem.

Fattyu
Mert a teljes keret 53 fő, meccsre viszont csak 46 játékost lehet benevezni.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Azért a BUF elleni mérkőzés ismét egy szintfelmérő lesz a védelmünknek , mert ilyen jellegű O-val nem nagyon talàlkoztunk még a szezonban. Legalàbbis nem hasznàltak ellenünk izgő-mozgó irànyítói képességét.
Räadàsul az ellen HC- jàtszott màr pàr meccset velünk, úgyhogy a tàmadosorunknak is ott kell lenni fejbe.
Màsik: miért kell inactivà tenni néhäny jàtékost a meccs előtt? Ezt a részét még nem értem.
Harmadik: Most làtszott igazàn, hogy SP mennyire motivàlt és mennyire van együtt a csapattal...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
FUNFACT!!!

Az elmúlt 50 évben csak 2x fordult elő, hogy egy csapat 0-2-es kezdés után 6-0-val folytatta.
93-ban a Cowboys, 2007-ben a Gaints csinálta meg, mindkettő Super Bowlt nyert... 😀 😀 😀
Rutin
Látom hajtasz az orrkarikára amit tegnap ez eredménykövetőben bevállaltál.. 😀
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
FUNFACT!!!

Az elmúlt 50 évben csak 2x fordult elő, hogy egy csapat 0-2-es kezdés után 6-0-val folytatta.
93-ban a Cowboys, 2007-ben a Gaints csinálta meg, mindkettő Super Bowlt nyert... 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
A most következő 4 hét fog igazán beárazni minket... Erős hegymenet lesz... @BUF, vs WAS, @LAR, vs CAR...

Ha lehozzuk 2-2-vel, és abból az egyik győzelem a CAR ellen lesz, én már elégedett leszek.
Rutin
És ebben az esetben màr túl is szàrnyaltuk az elmúlt szezonokat! Akkor 7-9 màr nem lesz.😁😁
Ha csak a köv meccset nézzük a BUF ellen, ott màr nem adhatunk 4 fumblit az ellenfélnek, sőt az àltalad felsorolt màsik hàromnak csapatnak se.