New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
utóbbinak kevésbé örülök, tudom hogy nem tűnik soknak, de amikor ilyen rövid hét van, az a 3 óra sokat számíthat a Falcons ellen. Persze, megint nekünk kell utaznunk TNF-re... 😕
Gyurma Pappa
Nézd úgy, hogy Atlantában tehettek pontot a Falcons szezonjára prime time mecsen. Jobban hangzik, nem? 😊
gabokocka
Nyilván csak szerénykedtem. Meg kell bni őket, oda-vissza, bármikor. Így jobb? 😀

Ettől még évek óta szopunk ezzel a TNF-fel, egyébként.
Gyurma Pappa
Azért én emléxem egy TNF-re 14-ból, amikor oktattunk Charlotte-ban... Egy vasárnapi hazai GB-verés után... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
J. Galette ugye vissza tér a Dome-ba, ha jàtszik biztos exträn motivàlt lesz, mert nem volt szép a vàlàs... Bàr erről Ő tehetett nagyrészt!

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez elég beteg

You know about what Marshon Lattimore has done in coverage, but how about as a tackler?

Last year at Ohio State he missed zero of the solo tackles he attempted.

This year with the #Saints, Lattimore hasn't missed a tackle yet and leads the team in solo tackles with 31.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
utóbbinak kevésbé örülök, tudom hogy nem tűnik soknak, de amikor ilyen rövid hét van, az a 3 óra sokat számíthat a Falcons ellen. Persze, megint nekünk kell utaznunk TNF-re... 😕
Gyurma Pappa
Nézd úgy, hogy Atlantában tehettek pontot a Falcons szezonjára prime time mecsen. Jobban hangzik, nem? 😊
gabokocka
Nyilván csak szerénykedtem. Meg kell bni őket, oda-vissza, bármikor. Így jobb? 😀

Ettől még évek óta szopunk ezzel a TNF-fel, egyébként.
Gyurma Pappa
Az egész schedule ellenünk van évek óta az adott szezonbeli eredményeinktől függetlenül sajnos.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
utóbbinak kevésbé örülök, tudom hogy nem tűnik soknak, de amikor ilyen rövid hét van, az a 3 óra sokat számíthat a Falcons ellen. Persze, megint nekünk kell utaznunk TNF-re... 😕
Gyurma Pappa
Nézd úgy, hogy Atlantában tehettek pontot a Falcons szezonjára prime time mecsen. Jobban hangzik, nem? 😊
gabokocka
Nyilván csak szerénykedtem. Meg kell bni őket, oda-vissza, bármikor. Így jobb? 😀

Ettől még évek óta szopunk ezzel a TNF-fel, egyébként.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
utóbbinak kevésbé örülök, tudom hogy nem tűnik soknak, de amikor ilyen rövid hét van, az a 3 óra sokat számíthat a Falcons ellen. Persze, megint nekünk kell utaznunk TNF-re... 😕
Gyurma Pappa
Nézd úgy, hogy Atlantában tehettek pontot a Falcons szezonjára prime time mecsen. Jobban hangzik, nem? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A Rams és a Panthers elleni meccseinket is àtraktàk 10.25 kezdésre.
Úgy néz ki a média szerint nézhető csapat vagyunk! 😁
De addig még van egy WAS elleni meccs , figyeljünk csak arra.
Szerintem ellenük is okosan kell jàtszani, mert kiszàmíthatatlanok, mikor melyik arcukat mutatjàk!
Fattyu
utóbbinak kevésbé örülök, tudom hogy nem tűnik soknak, de amikor ilyen rövid hét van, az a 3 óra sokat számíthat a Falcons ellen. Persze, megint nekünk kell utaznunk TNF-re... 😕

Mindegy.

Az idény egyébként most kezdődik, akár hogy is nézzük. A hátralévő 7 meccsből 4 csoport ellenfél ellen lesz. Szerencsére nem kell matekoznunk, mi vagyunk elől, nem érdekes, hogy pl. mit játszik a Falcons a Hawks ellen, stb. Én minden évben csak ennnyit kérek: legyen a saját kezünkben a sorsunk. Ehhez az kell (amit korábban többször elrontottunk), hogy nyerjünk a gyengébb csapatok ellen. Az idei év újdonsága nekem az, hogy sikerült elkerülni a trap game-ket (CHI, GB), pl. 2013-ban a csoportgyőzelem az akkor eléggé szenvedő Rams ellen csúszott el. Szóval én nem kérek mást, csak hogy ezeket kerüljük el. Félretéve a csoportrivalizálást, stb. ki lehet kapni a Falconstól Atlantában, a Rams most nagyon jó, LA messze van ésígytovább. De én tényleg azt kérem, hogy itthon ne kapjunk már ki egy gyengébb csapattól, és én boldog is leszek.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
A Rams és a Panthers elleni meccseinket is àtraktàk 10.25 kezdésre.
Úgy néz ki a média szerint nézhető csapat vagyunk! 😁
De addig még van egy WAS elleni meccs , figyeljünk csak arra.
Szerintem ellenük is okosan kell jàtszani, mert kiszàmíthatatlanok, mikor melyik arcukat mutatjàk!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
J. Williams RB igazoltuk.
Lehet, hogy a vezetés nem volt elégedett a hétvégi futóteljesítménnyel... 😁😁😁
Gondolom AP helyét töltötték be, ha jól emlékszem helyette nem hoztunk senkit.
Fattyu
Lascot hoztátok fel psből, ő meg most ment irre.
valakis
Igaz, elfelejtettem hogy Ő RB.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
J. Williams RB igazoltuk.
Lehet, hogy a vezetés nem volt elégedett a hétvégi futóteljesítménnyel... 😁😁😁
Gondolom AP helyét töltötték be, ha jól emlékszem helyette nem hoztunk senkit.
Fattyu
Lascot hoztátok fel psből, ő meg most ment irre.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
J. Williams RB igazoltuk.
Lehet, hogy a vezetés nem volt elégedett a hétvégi futóteljesítménnyel... 😁😁😁
Gondolom AP helyét töltötték be, ha jól emlékszem helyette nem hoztunk senkit.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
"I think all the signs are positive, his movement and everything. I think that's encouraging," Payton said.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Lascoról van infó? Csak gerincsérulést olvastam, de az eddig is biztosnak látszott...



több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ja és a támadófal is eléggé odavert szét dominálták a bills falat, záporoztak a blokkok.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ilyen tükörsima meccseket egymás után...nagyon durva, az a drive ahol a végén Brees futott TD-t hát az valami igazi demoralizáló volt , már már abszurd volt hogy csak futottunk, de úgy mint ahogy kb a Maddenben szoktam Rookie szinten amikor rámegyek egy egy rekorddöntésre 😀 Kamara abszolút kedvencem lesz. Michael Thomas hihetetlenül megbízható, a kapitány pedig nagyon szépen vezérli a csapatot. Az is durva hogy a srácok mennyire küzdenek egymásért és mindenkiben megvan a tűz, mennek mint a gép. Lasco remélem jól lesz, jövő héten pedig ha így játszunk továbbra is akkor meg kell hogy legyen a Skins is.Who Dat!


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Lényegtelen, jó a csapat, minden más le van szarva.
atapapa
True Dat!

Történt egy kis malfunkció, és dec 7-én Bp-en leszek. Ha lesz meccs nézés, akkor esetleg lehet róla szó, hogy fennmaradjak, csak este 18:00 és a meccs közötti időben kellene nekem ideiglenes szállás, mert hajnalban hazajönnék Pécsre.

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Innen meg nem mondom kinek az eredménye hogy egyik hétről a másikra meccsenként nem 500 yardot kapunk hanem alig 300-t.
atapapa
Ebből látszik, hogy te jogász van, én meg közgazdász 😀 Egy jelentős szereplőt cseréltünk le, szóval én simán ráfogom, hogy a Vitt-Nolan csere eredménye a változás 😊

#sciencebitch
Gyurma Pappa
Ez a csere már lezajlott a két botrányszar meccs előtt is, persze mondhatjuk hogy utána érett be a munka.
Lényegtelen, jó a csapat, minden más le van szarva.

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Csakhogy a realitas talajan maradjak visszaolvastam az elso ket hetben szuletett kommenteket - mindenki leulhet 😛
Megneztem az osszefoglalot, majd utana a pats meccset a broncos ellen - vannak parhuzamok 😊

Van meg 2 "konnyu" meccsunk iden a tobbi hegymenet lesz, nem varok semmit csak helytallast!

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Innen meg nem mondom kinek az eredménye hogy egyik hétről a másikra meccsenként nem 500 yardot kapunk hanem alig 300-t.
atapapa
Ebből látszik, hogy te jogász van, én meg közgazdász 😀 Egy jelentős szereplőt cseréltünk le, szóval én simán ráfogom, hogy a Vitt-Nolan csere eredménye a változás 😊

#sciencebitch

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Innen meg nem mondom kinek az eredménye hogy egyik hétről a másikra meccsenként nem 500 yardot kapunk hanem alig 300-t.
De bárki is a felelős, ingyen sört neki az örök élethez.
A támadófal érdemel a tegnap után még dicshimnuszt, akkora lyukakon egy metró megfordult volna.
Nagyon kiegyensúlyozottnak tűnik a csapat, bár a puntot még gyakorolni kéne 😛

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Azért nagyon jó most a védelem, mert az első két meccs fejetlen csirke futkosása után Allen és Nolan kidobták a playbook 75%-át, és elkezdtünk viszonylag egyszerű playeket felrajzolni. Jól mutatja, hogy mennyire a rendszer dominál az egyéni játékok helyett, hogy egy alapvetően futó csapat ellen simán kibírtuk Vaccaro nélkül. Lehet mondani, hogy gyengébb O-kat verünk el, de ugye korábban épp ezzel volt a komoly baj. Arra lett képes a csapat, hogy elvegye az ellenfél igazi erősségét, most pl. a futást és a scramble playeket limitáltuk 0-ra (McCoy valami 50 yardot tudott feltenni a boardra, ebből volt egy 3x yardos futása). Ennyi kell, ha minden meccsen csak a legnagyobb erejét limitáljuk az ellenfélnek, simán nyerhetünk bárki ellen.

Az offense oldala pedig egészen elképesztő. Ingramról mondhatjuk, hogy visszapattant, Kamara a yardjai nagy részét már a meccs második felében szerezte, múlthéten meg ugye Kamara demoralizált. Ennyit számít, hogy Payton visszakapta azt a fegyverét, amit 2006 óta használ eredményesen: van elég jó minőségű futója.

A védelemhez visszakanyarodva: nem véletlenül mutogatták a meccsen is Nolant, az ő érkezése teljesen megváltoztatta a védelmet, ez szerintem egyértelmű. Allen hajlamos a kimondottan bonyolult playek felrajzolására, ezt csinálta tavaly is, idén is néha előkerültek hülyeségek, de alapvetően a szellemiség változott meg.

Jövő héten Redskins, nem gondolnám hogy könnyű meccs lesz, de ha ezen a szinten játszunk, akkor nyerni lehet. Ha sikerül nyerni, mi lennénk az első csapat, aki 0-2-ről 8-t nyer zsinórban. Na, ezért is lesz ez egy nehéz meccs.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
300 futott yard a Buffalo ellen, idegenben, ezt nem is tudom felfogni.

és ott tartunk, hogy a D remek meccse már egyáltalán nem meglepetés, hanem elvárt
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Utoljára a 2011-es szezonban éreztem ezt, hogy egyszerűen mindegy kivel játszunk az O vagy így vagy úgy megoldja a dolgokat, és bárkit képes lenyomni. Akkor ugye majdnem NFC döntőt játszottunk.
Az O idén is képes bárkit legyűrni. Csak idénre még védelem is van...


több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ez egészen elképesztő volt. Rég lehetett ennyire élvezni egy idényt, mint eddig ezt.

Na, hát akkor jelenleg ugyanott tartunk, ahol az elmúlt 3 szezonban.
Ohh, wait... 😊
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Erre nehéz mit mondani... WHO DAT!!!!