New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A.Peat biztosan nem játszik a falcons ellen, miután tegnap és ma sem edzett. Lattimore és Williams viszont edzett, és ők valószínűleg ott lehetnek az Atlanta ellen.
Kérdéses még Ingram játéka is, aki szintén nem edzett sem tegnap sem pedig ma, bár reméljük őt csak pihenteti Payton.
kapitnono
Peat nagy érvágás lesz a futójátékban, na meg ugye ha Ingram sem játszik...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 fuzovelkifele.com/2017/12/cameron-jordan-nincs-meg-egy-de-aki-azt-tudna-amit-en/

Nagy arc Cam. Szerintem is zseniális amit csinál, kicsit nagyobb figyelmet is kaphatna. Több éve már stabilan magas teljesítményt nyújt.
ackrisz17
NFL-es tripla dupla benne van a szezonjában 😀
Ugye a 10 sack meg a 10 tfl már megvan, még 4 leütött passz kéne neki.
Tényleg évek óta elég magas szinten focizik, csak eddig nem nagyon ismerték el a teljesítményét.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 fuzovelkifele.com/2017/12/cameron-jordan-nincs-meg-egy-de-aki-azt-tudna-amit-en/

Nagy arc Cam. Szerintem is zseniális amit csinál, kicsit nagyobb figyelmet is kaphatna. Több éve már stabilan magas teljesítményt nyújt.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
A.Peat biztosan nem játszik a falcons ellen, miután tegnap és ma sem edzett. Lattimore és Williams viszont edzett, és ők valószínűleg ott lehetnek az Atlanta ellen.
Kérdéses még Ingram játéka is, aki szintén nem edzett sem tegnap sem pedig ma, bár reméljük őt csak pihenteti Payton.


több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Remélem lenyomjátok a Falconst, Go Brees! 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Ez még korai, de kiegyeznék egy ilyen super bowl-al , jó lenne látni a két legendát egymás ellen a legfontosabb meccsen.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Szerintetek?

 fuzovelkifele.com/2017/12/saints-patriots-super-bowlunk-lesz/
Thomas80
Az a bizonyos Medve és a bőre......
zemanla
Szerintem is...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Szerintetek?

 fuzovelkifele.com/2017/12/saints-patriots-super-bowlunk-lesz/
Thomas80
Az a bizonyos Medve és a bőre......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Szerintetek?

 fuzovelkifele.com/2017/12/saints-patriots-super-bowlunk-lesz/
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A világ legkönnyebb kérdése, újdonsült barátnőm: "Ismerkedem az amerikai focival. Most akkor kinek kell drukkolnom?" 😀
atapapa
Ez egyértelmű, Atlanta 😁😁😁
Midnight
Kell a fenének egy depressziós nő


Mondjuk egy akcios Matt Ryan mezt veszünk a csajodnak, összedobjuk simán. Mérete S?
Kájzerszóze
😊
Csak annyit mondtam a lánynak hogy tőlem akkor lesz gyűrűd, amikor Matt Ryannek.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ata: a csaj jol vizsgázott, szerintem megtarthatod. Én pl csini Saints fülbevalót vettem, neki, de nyilván magam miatt... 😂 Mondjuk egy akcios Matt Ryan mezt veszünk a csajodnak, összedobjuk simán. Mérete S?



több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
A világ legkönnyebb kérdése, újdonsült barátnőm: "Ismerkedem az amerikai focival. Most akkor kinek kell drukkolnom?" 😀
atapapa
Ez egyértelmű, Atlanta 😁😁😁
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A világ legkönnyebb kérdése, újdonsült barátnőm: "Ismerkedem az amerikai focival. Most akkor kinek kell drukkolnom?" 😀

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Meccs végén már megint pályán volt Hendrixen
Kájzerszóze
Köszi. Én nem vettem észre.
Fattyu
Ma a Madden is beadta egy küldetés után, szóval tuti nincs baja, már a csapatomban van 🙋 nyugi 😂



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
M.Williams, Lattimore és Armstead is részt vett a mai edzésen.Reméljük csütörtökre rendben lesznek mindannyian.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)
Matthew99
Itt meg is említhetjük, a vezetés tett azért az elmúlt években, hogy a rossz hangadó játékos ne nagyon legyenek a csapatban.
Pl Jimmy vagy Cooks.
Ingram szokott még "pampogni" talán, de valsz. még normàl körűlmények között.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)
Matthew99
1967-ben Mel Farr (OROY) és Lem Barney (DROY, későbbi HoF CB) személyében 2 Lions-játékos volt a díjazott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Lattimore, Armstead, Williams tovàbbra sem edz.
Limitàltan: PJ, Crawley, Ingram, Pest, Hendrickson.
Fattyu
Nem aggódok, szerintem játszani fognak.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Lattimore, Armstead, Williams tovàbbra sem edz.
Limitàltan: PJ, Crawley, Ingram, Peat, Hendrickson.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)
Matthew99
Hàt Lattimorenak ahhoz jàtszani kellene a hàtralevő meccseken még, szerintem Egyelőre még mindíg nem edzett.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Buktam a pénteki szabimat. Sajnos ez most nekem kimarad...majd a PO-ban pótolom 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊
ackrisz17
Jó látni mennyire király hangulat van az öltözőben. Ezt pedig győzelmekkel a legkönnyebb elérni. Volt már olyan, hogy a OROY és a DROY is egy csapatból került ki? (Kamara, Lattimore)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jelenlegi hangulatom



Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Week-13-Saints-vs-Panthers---Locker-Room-Celebration/23aeb134-686d-44a3-aa43-a6adefbaebf9#44ff7e68-7579-4f50-8216-467d87d409db


Pár fotó az öltözőből 😊