New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Így eszembe juttattad, hogy ha tudnànk folytatni ezt a szériàt egy mega LB szeretnék kérni 😁 minimum J. Vilma képességekkel!! 😁😁 Nekem valamiért ez hiànyzik, no meg egy über TE 😁😁😁, de ez màsodlagos.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀
kapitnono
Jó munkàs ember, nem művész fajta! 😉
Az elmúlt két év draftja!!!

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀


több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha NFC akkor Saints. Én már ráérek, szurkolok nektek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Ismét bukunk egy olyan meccset ahol a védelem 3 labdát szerez... Néha annyira képtelen hatékony lenni az O.
atapapa
Màr asszem írtad valamikor, hogy kissé egysíku...
Így a POban az O szàmàra nagyobb a fejlődés lehetősége 😁😁
De Én most is azt mondom, hogy SP tudatosan hasznàlja így a pbookot. Tanult a múltból, nem dobja be az összes variàciót, megelégszik a csillogàs nélküli O-val, hiszen ez is elég volt!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Ja igen: egyébként meg mi a f-t fanyalogtok itt, hogy "bosszantó vereség", meg mittudomén. 0-2-ről csoportot nyertünk, az előző három 7-9 után 11-5-tel végeztünk, és még lesz legalább egy meccsünk idén. Tegye már fel a kezét, aki ezt nem írta volna alá szeptemberben. És ugyan nem volt tippjáték, de ki mert volna 9+ W-t tenni? Na ugye.

Szóval tessék szépen örülni, és nem finnyáskodni, hogy mi volt ezen a meccsen.

Ja igen, és boldog új évet!
Gyurma Pappa
Nagyon is osztom.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Remelem mindenkinek tiszta hogy most vagy soha es felszivjuk magunkat a POra rendesen. A D hozta amit kell - az O meg a Kapitanyert kapja elo a talicskat es kezdjen pakolni, ilyen RB duoval szegyen lenne veres orral tavozni.

A jovo evi meccseket elnezve az idei schedule ajandek volt 😀
diceman
Ha a most vagy soha Breesre mondtad akkor talàn igazad van, de még jövőre is itt lesz.
A csapatban viszont ha rendesen van menedzselve 4-5 évre biztosítva van a jövő. Nagyon jó alapunk van!!
A véres orr még benne van, bármilyen kivàló lehet egy csapat, làttunk példàt màr olyanra is.
Elsőnek úgy is a Carolinàt kell legyürnünk a célért, és màr ez egy szenvedős lesz!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Remelem mindenkinek tiszta hogy most vagy soha es felszivjuk magunkat a POra rendesen. A D hozta amit kell - az O meg a Kapitanyert kapja elo a talicskat es kezdjen pakolni, ilyen RB duoval szegyen lenne veres orral tavozni.

A jovo evi meccseket elnezve az idei schedule ajandek volt 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Azért az sem gyenge, hogy a legtöbb int-et a csapatban (5-öt) Lattimore szerezte, második helyen (4-el) M.Williams áll aki szintén rookie... És mindketten még csak 21 évesek.
Meg ha jól számolom Lattimore az első Saints db D.Sharper óta, aki legalább 5 int-et szerzett egy szezonban.2009-ben Sharpernek ugye 9 volt, azóta senki sem jutott 4 fölé idáig..


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ismét bukunk egy olyan meccset ahol a védelem 3 labdát szerez... Néha annyira képtelen hatékony lenni az O.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.
Rutin
ha valami csoda folytán megcsípjük a Rams-et akkor mi megyünk Phillybe.. 😊
Keano
A 3. kiemeltként mindenképp Minneapolisba kerültünk volna egy Wild Card győzelem után... Így, hogy csak 4.-ek vagyunk, legalább az esélye megvan, hogy Phillybe menjünk először, és csak utána Minneapolisba... Kétszer. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Mindenki boldog, a Saints csoportgyőztes és megkapja a gyengébb Pantherst, a Falconsnak pedig nem kell New Orleansba mennie egyből a Wild Card körben 😀 NFC döntőben tala remélhetőleg.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Búék, playoffs???? Igeeeen.



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
de ki mert volna 9+ W-t tenni?
Gyurma Pappa
Én, konkrétan 10-6ot jósoltam nektek szezon előtt mikor egy saints drukker ismerőssel beszélgettem 😊
peach
Elfogult vagy

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
de ki mert volna 9+ W-t tenni?
Gyurma Pappa
Én, konkrétan 10-6ot jósoltam nektek szezon előtt mikor egy saints drukker ismerőssel beszélgettem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
BUÉK és Who Dat! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ja igen: egyébként meg mi a f-t fanyalogtok itt, hogy "bosszantó vereség", meg mittudomén. 0-2-ről csoportot nyertünk, az előző három 7-9 után 11-5-tel végeztünk, és még lesz legalább egy meccsünk idén. Tegye már fel a kezét, aki ezt nem írta volna alá szeptemberben. És ugyan nem volt tippjáték, de ki mert volna 9+ W-t tenni? Na ugye.

Szóval tessék szépen örülni, és nem finnyáskodni, hogy mi volt ezen a meccsen.

Ja igen, és boldog új évet!

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.
Rutin
ha valami csoda folytán megcsípjük a Rams-et akkor mi megyünk Phillybe.. 😊
Keano
ez a PO, itt minden megtörténhet, még az is hogy nyertek meccset 😀
Gyurma Pappa
jön az a NFC döntő ahol kiderül melyik a jobb csapat idén 😀 eddig 1-1 hát ha ott nem szólnak bele a bírok 😀
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.
Rutin
ha valami csoda folytán megcsípjük a Rams-et akkor mi megyünk Phillybe.. 😊
Keano
ez a PO, itt minden megtörténhet, még az is hogy nyertek meccset 😀

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.
Rutin
ha valami csoda folytán megcsípjük a Rams-et akkor mi megyünk Phillybe.. 😊


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Még hogy nem verünk PO csapatokat, a Bills-szel együtt megvertünk a bejutott 5 ellenfelünkből 3-at. Easy.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jó ez így... A 4. kiemelés így valszeg egy wild card győzelem után Phillybe vezet, nem rögtön Minneapolisba. A Philly pedig bőven vehető. Mint ahogy a Panthers is.

A Rams asszitte, hogy kibaltázhat velünk, és a cseresoval elintézheti ma magának a 4. kienelést, ha kikap. De SP résen volt, és miután a Falcons győzött, mi bátran kikaphattunk végül... 😀

A lehető legjobb leosztás jött ki ma nekünk a PO-ra.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Mike Evans-nak 54 yard hiányzik a zsinórban 4. 1000 yardos szezonjához. Gyönyörű lenne, ha pont Lattimore üthetné el ettől. 😀
PEEtör
Ezt az egyet bánom a mai meccsen, meg hogy az utolsó drive-ig ML levette a pályáról Evanst.

Sokkal jobban jártunk így, mintha nyertünk volna. Nem lenézésből, de ez a Panthers elég világtalannak néz ki O terén, és kétszer teljesen simán vertük már őket. Ingram-Kamara el fogja őket pusztítani.
PEEtör
Meg utána is inkább phillybe mennék először mint minnesotába


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Az egyetlen dolog ami zavar hogy altalaban Cam felebred egy ilyen meccs utan.
Resen kell lenni.
Aztan johet az eagles meg a pats es mehet nyugdijba mindenki

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Jövő évi ellenfeleink:
Home

Atlanta
Carolina
Tampa
Philadelphia
Washington
Cleveland
Pittsburgh
Los Angeles Rams

Away

Atlanta
Carolina
Tampa
Dallas
New York Giants
Baltimore
Cincinnati
Minnesota

Szerintem egy cseppet nehézkes lesz 😀