New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
@Kájzerszóze:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tudjátok, miért lesz igazán vicces jövő februárban SB-t nyernünk???

...

Hát mert ATLANTÁBAN lesz!!!

😀
Rutin
Mekkora lenne, ha ez összejönne. 😀 Mondjuk Paytonékat után valószínűleg SWAT egységekkel kéne kimenekíteni onnan.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Tudjátok, miért lesz igazán vicces jövő februárban SB-t nyernünk???

...

Hát mert ATLANTÁBAN lesz!!!

😀
Rutin
Minden esélyünk meg van rá: Steve Sarkisian, az Atlanta Falcons sokat kritizált támadókoordinátora marad a posztján a következő szezonra is

😀

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tudjátok, miért lesz igazán vicces jövő februárban SB-t nyernünk???

...

Hát mert ATLANTÁBAN lesz!!!

😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Játszottam Over The Cap-en, és ha jól néztem, akkor Fleener cut-tal tudunk spórolni akár 6,4 misit is 😮 ugye nobrainer (haha) a cutja innentől kezdve, remélem csináltathatom a "Welcome Home Jimmy, Please Promise That You Won't Be Bigheaded Again" pólót...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nem meglepő módon 4 rookie-nk/Lattimore, Kamara, M.Williams, R.Ramczyk/ is bekerült az all-rookie teambe. Természetesen a 4-el mi adtuk a legtöbb játékost a csapatba.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
A jövőre nézve elég jó adat: Marcus Williams 90 kísérletből mindössze 5 szerelést hibázott el Stefon Diggs touchdownja előtt, ez pedig a hatodik legjobb arány az NFL safetyjei közt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rookie mistake. A játékos tanulni fog belőle, és nem is érdemes rákenni. De így kiesni szörnyű. 2012-ben a Broncos esett ki egy hasonló hiba miatt Flaccoék ellen. (Nem teljesen ugyanaz a szituáció, ott volt még esély a javításra, de az a momentum döntőnek bizonyult. Rohadt egy érzés szurkolóként.)peterk2005
Nadejó.... nem csak nekem villant be rögtön:
 twitter.com/NickiJhabvala/status/952719452973314048

Vigasztalásul mondom, hogy a 2012 utáni idényben a Denver superbowl-t játszott, és három év múlva nyert is. Brees-ben még benne lehet 3 év. Gondolom egy ilyen forgatókönyvet aláírnátok ti is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 www.facebook.com/ThomasMorstead/photos/a.529300180472378.1073741825.120506661351734/1575308802538172/?type=3&theater

szép gesztus a kapitánytól!


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Mindenhol QB runt írnak a mockokban. 1/27-en Baker már tuti nem lesz benn... szóval a születésnapos főnöknek maradnia kell 😀 Isten éltesse!



több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Brees:
I love you Who Dat Nation. And I love our team. We are destined for great things

Akkor gondolom, ezt azt jelenti, hogy még marad 😀 Bár ez szerintem eddig sem volt kérdés. Azért előbb utóbb jó lenne találni valakit aki majd a qb-nk lesz utána. Nem lenne szerencsés egyből a mélyvízbe dobni. Bár nem tudom Sean mennyire gondolta komolyan korábban azt, hogy T.Hill-t gondolja Brees utódjának.
kapitnono
Brees a legnagyobb, ezt sem kérdés 😀
Hill kemény fickó lehet, valahol baggio írta, hogy két nagyon kemény sérülésből jött vissza. Lehet, hogy többet is tudna róla mondani. Nekem tetszik az hogy simán beválalja a ST játékot, mert játszani akar, az alázat biztos meg van benne.
Amugy meg, ha van tehetség a srácban és SP ki tudja alakítani a játékát, akkor egy roppant mozgékony és gyors irányítónk lehetne. Nem utolsó sorban, ha dob egy INT akkor rögtön utána meg is tudja csinálni a tackle-t!! 😀
Fattyu
többszörösen emlegetett szamár lettem itt úgy tűnik 😊 az nem meglepő, hogy Hill ekkora király ST-ben is, az inkább, hogy még focizik egyáltalán, és bár azt írnám, hogy nem lehet vele hosszabb távon számolni a sérülésmúltja miatt, Brees karrierjét is eltemették már egyszer ugye bő egy évtizeddel ezelőtt... QB-t az első körben csak akkor draftolnék a Saints helyében, ha Mayfield még elérhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Brees:
I love you Who Dat Nation. And I love our team. We are destined for great things

Akkor gondolom, ezt azt jelenti, hogy még marad 😀 Bár ez szerintem eddig sem volt kérdés. Azért előbb utóbb jó lenne találni valakit aki majd a qb-nk lesz utána. Nem lenne szerencsés egyből a mélyvízbe dobni. Bár nem tudom Sean mennyire gondolta komolyan korábban azt, hogy T.Hill-t gondolja Brees utódjának.
kapitnono
Brees a legnagyobb, ezt sem kérdés 😀
Hill kemény fickó lehet, valahol baggio írta, hogy két nagyon kemény sérülésből jött vissza. Lehet, hogy többet is tudna róla mondani. Nekem tetszik az hogy simán beválalja a ST játékot, mert játszani akar, az alázat biztos meg van benne.
Amugy meg, ha van tehetség a srácban és SP ki tudja alakítani a játékát, akkor egy roppant mozgékony és gyors irányítónk lehetne. Nem utolsó sorban, ha dob egy INT akkor rögtön utána meg is tudja csinálni a tackle-t!! 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Brees:
I love you Who Dat Nation. And I love our team. We are destined for great things

Akkor gondolom, ezt azt jelenti, hogy még marad 😀 Bár ez szerintem eddig sem volt kérdés. Azért előbb utóbb jó lenne találni valakit aki majd a qb-nk lesz utána. Nem lenne szerencsés egyből a mélyvízbe dobni. Bár nem tudom Sean mennyire gondolta komolyan korábban azt, hogy T.Hill-t gondolja Brees utódjának.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Magas elkapo, faszántos TtE kellene, de én még mindig LB-t kérek.
Amúgy nem bírózni akarok, de sok ronda fújás volt....
Kájzerszóze
Az egyetėrtés!! 😉

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
TE nagyon kell, en nem bannek egy WR2/3-at se, meg melyseg a D-be. JA es egy jo kis QB aki 2-3 ev mulva lehet a carsontwentzunk (-serules).
diceman
Szerintem ha nem nagyon marad értelmes játékos ahol mi fogunk húzni/No.27.pick lett ugye/ simán mehetnénk TE-re akár az első körben, úgyis lesz egy kettő aki simán meg fogja érni az első kör végét.
kapitnono
Baggio írta, hogy a TE class nagyon deep, hátrébb is kapunk értelmes játékost. LB kell, nagyon. Az sem zavarna, ha feltradelnénk, akár egy 2019-es pick áráért sem.
Gyurma Pappa
Tudom, nézegettem én is, hogy még a 3. körben is lehet majd találni jól blokkoló, jó elkapó TE-t.
Lb-vel én is egyet értek nagyon jó lenne egy atletikus lb a védelem közepére.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
TE nagyon kell, en nem bannek egy WR2/3-at se, meg melyseg a D-be. JA es egy jo kis QB aki 2-3 ev mulva lehet a carsontwentzunk (-serules).
diceman
Szerintem ha nem nagyon marad értelmes játékos ahol mi fogunk húzni/No.27.pick lett ugye/ simán mehetnénk TE-re akár az első körben, úgyis lesz egy kettő aki simán meg fogja érni az első kör végét.
kapitnono
Baggio írta, hogy a TE class nagyon deep, hátrébb is kapunk értelmes játékost. LB kell, nagyon. Az sem zavarna, ha feltradelnénk, akár egy 2019-es pick áráért sem.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
TE nagyon kell, en nem bannek egy WR2/3-at se, meg melyseg a D-be. JA es egy jo kis QB aki 2-3 ev mulva lehet a carsontwentzunk (-serules).
diceman
Szerintem ha nem nagyon marad értelmes játékos ahol mi fogunk húzni/No.27.pick lett ugye/ simán mehetnénk TE-re akár az első körben, úgyis lesz egy kettő aki simán meg fogja érni az első kör végét.


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
TE nagyon kell, en nem bannek egy WR2/3-at se, meg melyseg a D-be. JA es egy jo kis QB aki 2-3 ev mulva lehet a carsontwentzunk (-serules).

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Utolsó 10 mp NFL történelmi volt. Ahogy Diggs elkapja majd mondom magamban,hogy ez hülye miért nem lép már ki így simán elvesztik ezután rá fél mp-re bevillan,hogy az a védő aki elszállt az már a Safety volt csak fogtam a fejem ilyen nincs.
Williams mentségére szóljon,hogy nem volt egy könnyű szituáció,belül kellett mindenképp levinnie a védőt szabálytalanság nélkül,ami ehhez a kicsavart mozdulathoz vezetett,kb 1.5 yardja volt megcsinálni pályán belül a szerelést. ha simán csak kilöki a Vikings rúg egy 45 yardos FG-t és ugyan úgy nyernek.

Itt inkább a D# felállást lehet elővenni,ami hibás volt,de minimum túl agresszív ebben a helyzetben. Alapból 4 ember ment Pass rushra,2 LB meg a középső zónát védte...de úgy minek is 10 mp-cel a vége előtt? Nem vagyok egy nagy szakértő,de ezek nekem elég nagy hibának tűnnek.
Mr.Breaker
Ha Williams megcsinálja a tackle-t ahogy szerette volna, és elsöpri Diggs lábát, akkor szerintem biztosan pályán belül ért volna földet és game over.
Mindegy ,én utólag nem hibáztatom a missed tackle sajnos benne van a játékban, ez most pont a legrosszabkor jött, ez van. Lesz még ideje javítani, és szerintem fog is.


több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Utolsó 10 mp NFL történelmi volt. Ahogy Diggs elkapja majd mondom magamban,hogy ez hülye miért nem lép már ki így simán elvesztik ezután rá fél mp-re bevillan,hogy az a védő aki elszállt az már a Safety volt csak fogtam a fejem ilyen nincs.
Williams mentségére szóljon,hogy nem volt egy könnyű szituáció,belül kellett mindenképp levinnie a védőt szabálytalanság nélkül,ami ehhez a kicsavart mozdulathoz vezetett,kb 1.5 yardja volt megcsinálni pályán belül a szerelést. ha simán csak kilöki a Vikings rúg egy 45 yardos FG-t és ugyan úgy nyernek.

Itt inkább a D# felállást lehet elővenni,ami hibás volt,de minimum túl agresszív ebben a helyzetben. Alapból 4 ember ment Pass rushra,2 LB meg a középső zónát védte...de úgy minek is 10 mp-cel a vége előtt? Nem vagyok egy nagy szakértő,de ezek nekem elég nagy hibának tűnnek.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Magas elkapo, faszántos TtE kellene, de én még mindig LB-t kérek.
Amúgy nem bírózni akarok, de sok ronda fújás volt....

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
https://www.youtube.com/embed/9Tuqhjq5ANQ

El is mondja Williams a meccs utáni interjúban, hogy kicsit korán ért oda. Nagyon durva, hogy 21 éves srárcról beszélünk és így vállalja a felelősséget, nagyon érettnek, intelligensnek tűnik.
Ugye nézzük meg, hogy Newton mit csinált a SB után pl.

FA-re kitérve, kíváncsi vagyok, Landry hol fog kikötni, elég biztosra veszik, hogy nem marad a Miami-nál, illetve Butler ugyanez, bár utóbbit nem tudom, mennyire futott jó idényt.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
A meccs utáni sokkból felébredve úgy gondolom, hogy mindannyian büszkék lehetünk a csapatra egyrészt azért mert tényleg nagy dolog az, hogy visszajöttek -17-ről és reális esélye volt annak, hogy megnyerjék a meccset. A végén nem hibáztatom Williamset, biztos vagyok benne, hogy nem így akarta megoldani, sajnos így jött össze, tovább kell lépni ez van. Elvégre még nagyon fiatal, alig múlt 21 éves, és számos nagy játékot mutatott be a szezon során, köztük a tegnapi meccsen is, ami nélkül lehet, hogy nem lehettünk volna ott a siker kapujában. Úgy gondolom, hogy nagyon szép jövő előtt áll, és régóta nem volt ilyen jó FS a csapatban.

Másrészt pedig büszkék lehetünk a csapatnak, hogy 0-2-ről, és ahogy akkor kinézett a helyzet, idáig eljutottak és hosszú idő után PO-ban szurkolhattunk a csapatnak.

Szerintem most egyben van nagyon a csapat, a magja már megvan nagyjából, még 1-2 posztra ráférne az erősítés, és amíg a kapitány itt van még szerintem 1-2 évig nagyjából, addig kellene megerősíteni a csapatot.
Nagyjából 35 milliónyi cap-space-ünk lesz a FA kezdetekor, bár ebben még nincs benne Brees szerződése, meg Vaccaro esetleges újraigazolása. Szó mi szó, nem tudom kik lesznek ott a FA-n de szerintem legalább egy értelmes játékosra lesz pénzünk idén, és szerintem sokaknak vonzók lehetünk, mivel úgy gondolom, hogy a csapat egyben marad/Nem lesz idén fontosabb lejáró szerződésű játékosunk, csak Brees ugye, de ő kb biztos, hogy visszajön/ akkor jó eséllyel jövőre is PO-ban lehet a csapat.
A drafton a 27.hely lett a miénk, második körünk ugye nem lesz a Kamara cserét követően, bár ez szerintem abszolút megérte.

Kíváncsian várom az offseasont, és reméljük jövőre egy kicsit több szerencsével és nagyobb tapasztalattal messzebb juthatunk.

WHO DAT!!!


több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Ennyi, így kell ezt:
 www.facebook.com/neworleanssaints/videos/1598307610216798/
Nem tom hogy így még lehet-e osztani, vagy mindenki làtja-e, de ha nem keresek màs forràst.
Fattyu
Én is így gondolom. Megható!
Dobanor
Hosszabb verzió:

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24555577_1598271953553697_4822050127856271360_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=-4nD0Ue0es0Ab6VtmLI&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAs8RJyRJZjgVl3O2WWzWU6LzEWUb-ZutJe9HcvMr7lDw&oe=6628C7A7
#Saints fans welcome the team home from Minnesota. #LoveTheSaints | By New Orleans SaintsFacebook
#Saints fans welcome the team home from Minnesota. #LoveTheSaints