New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Williams elég jó számot hozott. A Vikings meccs óta többen vették meg a mezét, mint egész évben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Egy sörre minimum a vendégem vagy!
Kájzerszóze
Oké. Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Egy sörre minimum a vendégem vagy!



több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
kristóf17
Ja szerintem is egész jó lett. Ha Kájzernek nem jön be majd beizzítom magamnak 😊
Matthew99
Mert igen jooooo lett 😃
Kájzerszóze
Ment PM. És elmehetsz mögülem 😉
Matthew99
Hálásan köszönöm itt is 😃 most már tudhatod, nem álltam mögötted, csak sámán vagyok 😃
Ahogy másnak mondom: nebaszogassámán... 🙋😃
Kájzerszóze
Kellemes téma volt, nincsmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
kristóf17
Ja szerintem is egész jó lett. Ha Kájzernek nem jön be majd beizzítom magamnak 😊
Matthew99
Mert igen jooooo lett 😃
Kájzerszóze
Ment PM. És elmehetsz mögülem 😉
Matthew99
Hálásan köszönöm itt is 😃 most már tudhatod, nem álltam mögötted, csak sámán vagyok 😃
Ahogy másnak mondom: nebaszogassámán... 🙋😃



több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
kristóf17
Ja szerintem is egész jó lett. Ha Kájzernek nem jön be majd beizzítom magamnak 😊
Matthew99
Mert igen jooooo lett 😃
Kájzerszóze
Ment PM. És elmehetsz mögülem 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
kristóf17
Ja szerintem is egész jó lett. Ha Kájzernek nem jön be majd beizzítom magamnak 😊
Matthew99
Mert igen jooooo lett 😃



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
@Kájzerszóze:

Matthew99
Már csak azt mondd meg kérlek, jogy tudom ezt beilleszteni.



több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
kristóf17
Ja szerintem is egész jó lett. Ha Kájzernek nem jön be majd beizzítom magamnak 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
@Kájzerszóze:

Matthew99
Vvvaaaaztakurvaa!! **-**
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
@Kájzerszóze:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tudjátok, miért lesz igazán vicces jövő februárban SB-t nyernünk???

...

Hát mert ATLANTÁBAN lesz!!!

😀
Rutin
Mekkora lenne, ha ez összejönne. 😀 Mondjuk Paytonékat után valószínűleg SWAT egységekkel kéne kimenekíteni onnan.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Tudjátok, miért lesz igazán vicces jövő februárban SB-t nyernünk???

...

Hát mert ATLANTÁBAN lesz!!!

😀
Rutin
Minden esélyünk meg van rá: Steve Sarkisian, az Atlanta Falcons sokat kritizált támadókoordinátora marad a posztján a következő szezonra is

😀

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tudjátok, miért lesz igazán vicces jövő februárban SB-t nyernünk???

...

Hát mert ATLANTÁBAN lesz!!!

😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Játszottam Over The Cap-en, és ha jól néztem, akkor Fleener cut-tal tudunk spórolni akár 6,4 misit is 😮 ugye nobrainer (haha) a cutja innentől kezdve, remélem csináltathatom a "Welcome Home Jimmy, Please Promise That You Won't Be Bigheaded Again" pólót...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem meglepő módon 4 rookie-nk/Lattimore, Kamara, M.Williams, R.Ramczyk/ is bekerült az all-rookie teambe. Természetesen a 4-el mi adtuk a legtöbb játékost a csapatba.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
A jövőre nézve elég jó adat: Marcus Williams 90 kísérletből mindössze 5 szerelést hibázott el Stefon Diggs touchdownja előtt, ez pedig a hatodik legjobb arány az NFL safetyjei közt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rookie mistake. A játékos tanulni fog belőle, és nem is érdemes rákenni. De így kiesni szörnyű. 2012-ben a Broncos esett ki egy hasonló hiba miatt Flaccoék ellen. (Nem teljesen ugyanaz a szituáció, ott volt még esély a javításra, de az a momentum döntőnek bizonyult. Rohadt egy érzés szurkolóként.)peterk2005
Nadejó.... nem csak nekem villant be rögtön:
 twitter.com/NickiJhabvala/status/952719452973314048

Vigasztalásul mondom, hogy a 2012 utáni idényben a Denver superbowl-t játszott, és három év múlva nyert is. Brees-ben még benne lehet 3 év. Gondolom egy ilyen forgatókönyvet aláírnátok ti is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 www.facebook.com/ThomasMorstead/photos/a.529300180472378.1073741825.120506661351734/1575308802538172/?type=3&theater

szép gesztus a kapitánytól!


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Mindenhol QB runt írnak a mockokban. 1/27-en Baker már tuti nem lesz benn... szóval a születésnapos főnöknek maradnia kell 😀 Isten éltesse!



több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Brees:
I love you Who Dat Nation. And I love our team. We are destined for great things

Akkor gondolom, ezt azt jelenti, hogy még marad 😀 Bár ez szerintem eddig sem volt kérdés. Azért előbb utóbb jó lenne találni valakit aki majd a qb-nk lesz utána. Nem lenne szerencsés egyből a mélyvízbe dobni. Bár nem tudom Sean mennyire gondolta komolyan korábban azt, hogy T.Hill-t gondolja Brees utódjának.
kapitnono
Brees a legnagyobb, ezt sem kérdés 😀
Hill kemény fickó lehet, valahol baggio írta, hogy két nagyon kemény sérülésből jött vissza. Lehet, hogy többet is tudna róla mondani. Nekem tetszik az hogy simán beválalja a ST játékot, mert játszani akar, az alázat biztos meg van benne.
Amugy meg, ha van tehetség a srácban és SP ki tudja alakítani a játékát, akkor egy roppant mozgékony és gyors irányítónk lehetne. Nem utolsó sorban, ha dob egy INT akkor rögtön utána meg is tudja csinálni a tackle-t!! 😀
Fattyu
többszörösen emlegetett szamár lettem itt úgy tűnik 😊 az nem meglepő, hogy Hill ekkora király ST-ben is, az inkább, hogy még focizik egyáltalán, és bár azt írnám, hogy nem lehet vele hosszabb távon számolni a sérülésmúltja miatt, Brees karrierjét is eltemették már egyszer ugye bő egy évtizeddel ezelőtt... QB-t az első körben csak akkor draftolnék a Saints helyében, ha Mayfield még elérhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Brees:
I love you Who Dat Nation. And I love our team. We are destined for great things

Akkor gondolom, ezt azt jelenti, hogy még marad 😀 Bár ez szerintem eddig sem volt kérdés. Azért előbb utóbb jó lenne találni valakit aki majd a qb-nk lesz utána. Nem lenne szerencsés egyből a mélyvízbe dobni. Bár nem tudom Sean mennyire gondolta komolyan korábban azt, hogy T.Hill-t gondolja Brees utódjának.
kapitnono
Brees a legnagyobb, ezt sem kérdés 😀
Hill kemény fickó lehet, valahol baggio írta, hogy két nagyon kemény sérülésből jött vissza. Lehet, hogy többet is tudna róla mondani. Nekem tetszik az hogy simán beválalja a ST játékot, mert játszani akar, az alázat biztos meg van benne.
Amugy meg, ha van tehetség a srácban és SP ki tudja alakítani a játékát, akkor egy roppant mozgékony és gyors irányítónk lehetne. Nem utolsó sorban, ha dob egy INT akkor rögtön utána meg is tudja csinálni a tackle-t!! 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Brees:
I love you Who Dat Nation. And I love our team. We are destined for great things

Akkor gondolom, ezt azt jelenti, hogy még marad 😀 Bár ez szerintem eddig sem volt kérdés. Azért előbb utóbb jó lenne találni valakit aki majd a qb-nk lesz utána. Nem lenne szerencsés egyből a mélyvízbe dobni. Bár nem tudom Sean mennyire gondolta komolyan korábban azt, hogy T.Hill-t gondolja Brees utódjának.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Magas elkapo, faszántos TtE kellene, de én még mindig LB-t kérek.
Amúgy nem bírózni akarok, de sok ronda fújás volt....
Kájzerszóze
Az egyetėrtés!! 😉

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
TE nagyon kell, en nem bannek egy WR2/3-at se, meg melyseg a D-be. JA es egy jo kis QB aki 2-3 ev mulva lehet a carsontwentzunk (-serules).
diceman
Szerintem ha nem nagyon marad értelmes játékos ahol mi fogunk húzni/No.27.pick lett ugye/ simán mehetnénk TE-re akár az első körben, úgyis lesz egy kettő aki simán meg fogja érni az első kör végét.
kapitnono
Baggio írta, hogy a TE class nagyon deep, hátrébb is kapunk értelmes játékost. LB kell, nagyon. Az sem zavarna, ha feltradelnénk, akár egy 2019-es pick áráért sem.
Gyurma Pappa
Tudom, nézegettem én is, hogy még a 3. körben is lehet majd találni jól blokkoló, jó elkapó TE-t.
Lb-vel én is egyet értek nagyon jó lenne egy atletikus lb a védelem közepére.