New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Második körös pickünk nincs ugye?



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Vaccaro sokba kerülne szerintem, sokat sérült és ebből az idei védelemből szerintem lefelé lógott ki. Slot helyett meg inkább valami magas ember kellene, a TE is okés. Mégis, kellene egy jó LB, amiket írtál clbass rendben is van, de ha van olyan, akiben egyben megvan a sok tehetség és képesség, hát ide vele 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Ha nem igazoljuk vissza Vaccarot akkor azért Ronnie Harrison jó lenne, az Alabamáról mostanában úgy is elég jó Safetyk kerülnek ki... 😊
ackrisz17
Ha nem igazoljuk vissza Vaccarot akkor a S sort erősíteném én is elsősorban a draftról, mert szerintem jövőre is sok 3 S felállást fogunk alkalmazni, és akkor Bell meg Williams mellé kell még egy megbízható playa.
Fitzpatrick, Derwin James szerintem kilőve őket bőven hamarabb elviszik főleg Fitzpatrick tuti top 10-es pick.
Ronnie Harrison is jó lenne de aki nekem igazán tetszene az Deshon Elliott Texasból/És igen ugyanúgy a 4-es mezt viseli mint Vaccaro 😀/ jó méretekkel rendelkezik, jól szerel, van labdaérzéke is és SS-ben szerintem tökéletes lenne. És valószínűleg bőven bent lesz amikor mi húzunk majd.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Lesz a piacon valami Jimmy Graham nevű csóka, akivel elvileg nem fog hosszabbítani a Hawks. Ő szerintem eléggé jó lenne ide ha értelmes áron meg tudnánk szerezni 😀
kapitnono
Például ingyen...
diceman
Azt gondoltam, hogy ha lejár a szerződése akkor ingyen a miénk lehet 😀 Az értelmes árra a fizetésre gondoltam 😀


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Vaccaro sokba kerülne szerintem, sokat sérült és ebből az idei védelemből szerintem lefelé lógott ki. Slot helyett meg inkább valami magas ember kellene, a TE is okés. Mégis, kellene egy jó LB, amiket írtál clbass rendben is van, de ha van olyan, akiben egyben megvan a sok tehetség és képesség, hát ide vele 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Ha nem igazoljuk vissza Vaccarot akkor azért Ronnie Harrison jó lenne, az Alabamáról mostanában úgy is elég jó Safetyk kerülnek ki... 😊


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Vaccaro sokba kerülne szerintem, sokat sérült és ebből az idei védelemből szerintem lefelé lógott ki. Slot helyett meg inkább valami magas ember kellene, a TE is okés. Mégis, kellene egy jó LB, amiket írtál clbass rendben is van, de ha van olyan, akiben egyben megvan a sok tehetség és képesség, hát ide vele 😀 😀 😀



több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ha csak nem tudunk megcsípni egy topDL playat a szabadügynök piacon, én rárepülnék valami komolyabb slotWR-re (Landry, Lee). Ezen kívül egy slotCB, Okafor és Vaccaro vissza, majd készülhetünk a draftra...Ott rárepülni egy csúszó DL-re, majd 3-ra egy elkapó TE, hátul pedig OL/WR/CB depth. Én annyira nem erőltetném a gyors Lb picket. Erre húztuk tavaly Anzalone-t, akiben van is potenciál! Nem hiszem, hogy már most kuka lenne a project. Teo remek 2down játékos volt idén, Klein pedig hiába nem egy ász, jól bele illett a sémába és a védelem agya volt. Robertson pedig kezdő kaliber rotáció. Alapból kevés 3LBs felállást játszunk...Nem érzem, hogy egy rookie itt instant impact lehetne.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Lesz a piacon valami Jimmy Graham nevű csóka, akivel elvileg nem fog hosszabbítani a Hawks. Ő szerintem eléggé jó lenne ide ha értelmes áron meg tudnánk szerezni 😀
kapitnono
Például ingyen...

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Olvastam pár mockot, kit húzunk az első körben:
Harrison Philips DT, Stanford
Taven Bryan DT, Florida Gators
Marcus Davenport DE, UTSA
Dorance Armstrong DE/OLB, Kansas
Christian Kirk WR, Texas A&M
Ronnie Harrison S, Alabama

MLB/ILB már nincs is...
Kájzerszóze
Hmmm a DL-be huznànk?
Néha elgondolkodtam rajta a szezonban, hogy egy egészséges Fairley-el mire lett volna képes ez a fal. Így sem voltak rosszak, de kivàncsi lettem volna.

Akkor is LB kell, ha moc/s/kok 😁 màst is írnak!!!!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik az alapján választanak csapatot, mert az mindig nyer. Pláne ha még ahhoz is van arcuk, hogy más fórumra járjanak jampizni vele.... 😀
Kenji
Na de ez a mi topikunk. Elnezve a tegnapi meccseket, mindenkeppen kellene kukazni egy mismatch TE-t (a la Gronk, Ertz) meg ILB-t lesz valaki izgalmas a piacon?
Bar lehet edzokre kellene sporolni 😕
diceman
Lesz a piacon valami Jimmy Graham nevű csóka, akivel elvileg nem fog hosszabbítani a Hawks. Ő szerintem eléggé jó lenne ide ha értelmes áron meg tudnánk szerezni 😀


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik az alapján választanak csapatot, mert az mindig nyer. Pláne ha még ahhoz is van arcuk, hogy más fórumra járjanak jampizni vele.... 😀
Kenji
Ez minden sportagban igy van - persze azert igaz hogy a Pats drukkerek altalaban veresszajubbak es nem hajlandok elfogadni hogy az NFL-ben nuanszok dontenek es nem pusztan Bill es Tom (es a masik 50+ ember) zsenije es kemeny meloja. Es mindig felhaborito ha egy zebra a nuansz vagy serules, masodik felidoben mar szegeny Jags jatekosok hullottak mint a legyek.
A Jagsnek (ahogy nekunk is) volt lehetosege megnyerni a meccset, fujas / serules ide vagy oda, de nem nyerte - viszont van egy beton vedelmuk es egy kicsit potensebb O-val jovore ugyanugy focizhatnak januarban.

Na de ez a mi topikunk. Elnezve a tegnapi meccseket, mindenkeppen kellene kukazni egy mismatch TE-t (a la Gronk, Ertz) meg ILB-t lesz valaki izgalmas a piacon?
Bar lehet edzokre kellene sporolni 😕

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Az a 100 vs 10 yard bünti jól fest
atapapa
A kedvencem a jack féle fumble volt, mikor sétálva is td lett volna, de sípoltak a sporik mert csak.
peach
Gondolom az is a pats hibája hogy ezzel a momentummal nem bírta bevinni a kegyelem döfést Bortlesék....
ParadSEC
Persze, nyilván ugyanaz a meccs ha besétálsz azonnal TD-re a megszerzett labdával, mint ha nagy örömödben végig kell még menned a fél pályán. Ezt te se gondolhatod komolyan. Ettől függetlenül megvolt a Jagsnek az esély, de nem tudtak élni vele, a Pats meg igen. Örüljetek, mi meg had utáljuk tovább a csapatotok.
Matthew99
Ok. Utáljátok csak 😀. Szanaszét sárgázhatták volna a meccset holdingra a falnál nálunk ill a Jagsnél a SEC-folyamatos 5 yardon túl jammeléseknél. Szerintem az idei év bíráskodásaihoz mérten nem volt annyi gebasz. Értem az ellenszenvet mert másképp nem lehet fogást taláni a Patsen. Biztos vagyok benne vki vmit fog mit találni hogyan csalnak-csaltak az elmúlt 10-en x évben. Így megszokott, sebaj utáljatok csak 😀. Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉
ParadSEC
Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik az alapján választanak csapatot, mert az mindig nyer. Pláne ha még ahhoz is van arcuk, hogy más fórumra járjanak jampizni vele.... 😀
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Akkor SB-t nyerhet az Eaglesben Pat. Robinson, Jenkins, Ellerbe és (Sproles) 🙂
krixtofer
Csak ezért fogok az Eaglesnek szurkolni egyébként, főleg a zárójeles úriember miatt. Najó kicsit PatRob miatt is. Jenkinsnek van már gyűrűje, szóval ő nem érdekel 😊

Ugye Cooks is nyerhet a Pats-szel, de őszintén szólva, bármennyire is kedveltem az elején, a válás nem úgy sikerült, hogy igazán szorítanék azért, hogy legyen a gyűrűje.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Akkor SB-t nyerhet az Eaglesben Pat. Robinson, Jenkins, Ellerbe és (Sproles) 🙂
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Olvastam pár mockot, kit húzunk az első körben:
Harrison Philips DT, Stanford
Taven Bryan DT, Florida Gators
Marcus Davenport DE, UTSA
Dorance Armstrong DE/OLB, Kansas
Christian Kirk WR, Texas A&M
Ronnie Harrison S, Alabama

MLB/ILB már nincs is...



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem akarom bántani a Vikest, mert nagyon erős csapat, és rászolgáltak, hogy eljussanak a tegnapi meccsig...
... de...

... az ugyebár nyilvánvaló, hogy mi biztosan nem ilyen eredménnyel végeztünk volna tegnap a Philly ellen.
Nem mondom, hogy biztosan nyertünk volna, de minimum egy szoros meccset össze tudtunk volna hozni.

Amúgypedig valszeg nyertünk volna. 😀
Rutin
Szerintem ők még mindig nem hitték el, hogy továbbmentek ellenünk. Az egész hetük gyakorlatilag egy csodálkozás lehetett. Mindenhol nyilatkozgattak az utolsó playről. Elhiszem, hogy nehéz volt így koncentrálni az Eaglesre.

Van egy nagy baj a jövő évi Brady-Brees SB-ra vonatkozó elképzelésekkel, srácok...
Új OC-vel és DC-vel a Pecc a közelében sem lesz a SB-nak... 😀
Rutin
Majdcsak feldolgozzuk valahogy... 😊
Matthew99
Lehet, hogy benne volt ez, de profi sportolóknál azért kétlem, pláne, hogy Minneapolisban lett volna a döntő. Inkább ezt ÉS az esélyesség terhét nem tudták elviselni, ha valamit.
Plusz a secondaryt Thomas elég szépen leaprította náluk előző meccsen, az pedig elég sokat számít, hogy az All-Pro csapatrész milyen állapotban van. Meg szerintem a Philly atmoszféra is bezavarhatta őket (hideg, hang, stb stb).
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Nem akarom bántani a Vikest, mert nagyon erős csapat, és rászolgáltak, hogy eljussanak a tegnapi meccsig...
... de...

... az ugyebár nyilvánvaló, hogy mi biztosan nem ilyen eredménnyel végeztünk volna tegnap a Philly ellen.
Nem mondom, hogy biztosan nyertünk volna, de minimum egy szoros meccset össze tudtunk volna hozni.

Amúgypedig valszeg nyertünk volna. 😀
Rutin
Szerintem ők még mindig nem hitték el, hogy továbbmentek ellenünk. Az egész hetük gyakorlatilag egy csodálkozás lehetett. Mindenhol nyilatkozgattak az utolsó playről. Elhiszem, hogy nehéz volt így koncentrálni az Eaglesre.

Van egy nagy baj a jövő évi Brady-Brees SB-ra vonatkozó elképzelésekkel, srácok...
Új OC-vel és DC-vel a Pecc a közelében sem lesz a SB-nak... 😀
Rutin
Majdcsak feldolgozzuk valahogy... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Van egy nagy baj a jövő évi Brady-Brees SB-ra vonatkozó elképzelésekkel, srácok...
Új OC-vel és DC-vel a Pecc a közelében sem lesz a SB-nak... 😀

Mark my word... 😀
Rutin
Kíváncsi vagyok rájuk, de amíg BB ott van, addig ilyet kijelenteni badarság. Pláne, amíg Brady is így tolja.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Van egy nagy baj a jövő évi Brady-Brees SB-ra vonatkozó elképzelésekkel, srácok...
Új OC-vel és DC-vel a Pecc a közelében sem lesz a SB-nak... 😀

Mark my word... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem akarom bántani a Vikest, mert nagyon erős csapat, és rászolgáltak, hogy eljussanak a tegnapi meccsig...
... de...

... az ugyebár nyilvánvaló, hogy mi biztosan nem ilyen eredménnyel végeztünk volna tegnap a Philly ellen.
Nem mondom, hogy biztosan nyertünk volna, de minimum egy szoros meccset össze tudtunk volna hozni.

Amúgypedig valszeg nyertünk volna. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉
ParadSEC
Nyerjetek. De innen lehet nagyot esni.
Matthew99
A Philly pedig eddig elég hangosan ugat. Remélem a Patset is megharapják, pláne az esélytelenek nyugalmával.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azt én is remélem hogy esetleg jövőre összejön a Brady-Brees és mi fogunk nevetni a végén, nagyon jó lenne már...


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Én azt remélem, hogy összejön még a Brady-Brees párharc. Újévi fogadalmam, hogy nem foglalkozok az NFL bíráskodással. Könnyen tartani fogom szeptemberig.

több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Drukkoltam én is nagyon. Nem sok kellett volna... Ki lesz az ellenfél? Remélem a hazaiak. A MIN elleni meccs még mindig bánt 😭
Kájzerszóze
Pláne most mennyire olyan érzése van az embernek, hogy egy Brady-Brees all-time great matchupot akart a sors, csak egy pici hiba csúszott a számításba.
Ejj, jutott volna inkább a Jags be. Vagy még inkább mi. 😀

szerk.:elnezve ezt a meccset most fáj, h nem mentünk tovább, jobban mint egy hete. persze nem jelenti azt, h mi biztos jobbak lettünk volna ma, de na...
PEEtör
Hasonló gondolataim, érzéseim voltak, vannak, és még egy volt a Saints@Viks után; minden CSODA (Minneapolis) 3 napig tart, az NFL-ben 1 hétig, bejött, sorsszerű.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉
ParadSEC
Nyerjetek. De innen lehet nagyot esni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Az a 100 vs 10 yard bünti jól fest
atapapa
A kedvencem a jack féle fumble volt, mikor sétálva is td lett volna, de sípoltak a sporik mert csak.
peach
Gondolom az is a pats hibája hogy ezzel a momentummal nem bírta bevinni a kegyelem döfést Bortlesék....
ParadSEC
Persze, nyilván ugyanaz a meccs ha besétálsz azonnal TD-re a megszerzett labdával, mint ha nagy örömödben végig kell még menned a fél pályán. Ezt te se gondolhatod komolyan. Ettől függetlenül megvolt a Jagsnek az esély, de nem tudtak élni vele, a Pats meg igen. Örüljetek, mi meg had utáljuk tovább a csapatotok.
Matthew99
Ok. Utáljátok csak 😀. Szanaszét sárgázhatták volna a meccset holdingra a falnál nálunk ill a Jagsnél a SEC-folyamatos 5 yardon túl jammeléseknél. Szerintem az idei év bíráskodásaihoz mérten nem volt annyi gebasz. Értem az ellenszenvet mert másképp nem lehet fogást taláni a Patsen. Biztos vagyok benne vki vmit fog mit találni hogyan csalnak-csaltak az elmúlt 10-en x évben. Így megszokott, sebaj utáljatok csak 😀. Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich