New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Jó meccs volt ez
nem tudom mennyire tolerálnám ha SP egy Butler szintű védőt padoztatna, miután ementáli a védelem amúgy is, de ez már a Pats-szurkerek dolga
Amúgy tudunk mi draftolni, ha akarunk.... 3 első körös pickünk is játszott az éjjel, kettő a győztes secondaryben 😀
atapapa
Ez a kérdés amúgy már foglalkoztat egy ideje. Hogy lehet, hogy nálunk nem váltak be ezek a játékosok, Philly-ben meg igen?
BB
A jelenlegi secondarynkbe egyik se férne be 😛 😉

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Úr isten, Corey White-tól néha még mindig rémálmaim vannak... 😀
ackrisz17
Ugye? Most hogy leírtam a nevét, görcsben van a gyomrom.
Gyurma Pappa
😀 😀 áldás , hogy most van egy Lattimore-unk és remélem még tovább fog fejlődni a sec
ackrisz17
Biztos hogy mélyíteni fogjuk ott is a keretet a FA-rol vagy a draftrol, mert a kezdők hiànyàban nem voltak olyan jók!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Úr isten, Corey White-tól néha még mindig rémálmaim vannak... 😀
ackrisz17
Ugye? Most hogy leírtam a nevét, görcsben van a gyomrom.
Gyurma Pappa
😀 😀 áldás , hogy most van egy Lattimore-unk és remélem még tovább fog fejlődni a sec


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Úr isten, Corey White-tól néha még mindig rémálmaim vannak... 😀
ackrisz17
Ugye? Most hogy leírtam a nevét, görcsben van a gyomrom.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nekem meg patkányRobtol is van 😂



több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Jó meccs volt ez
nem tudom mennyire tolerálnám ha SP egy Butler szintű védőt padoztatna, miután ementáli a védelem amúgy is, de ez már a Pats-szurkerek dolga
Amúgy tudunk mi draftolni, ha akarunk.... 3 első körös pickünk is játszott az éjjel, kettő a győztes secondaryben 😀
atapapa
Ez a kérdés amúgy már foglalkoztat egy ideje. Hogy lehet, hogy nálunk nem váltak be ezek a játékosok, Philly-ben meg igen?
BB
Mindkettőnek voltak jó szezonjai itt is, de GW pl. rosszul használta Jenkinst, és ahogy néztem a Failcons ellen, még mindig nem megy neki az 1-on-1 védekezés. PatRobnak 2011-ben és 2012-ben is egész elfogadható éve volt, utána megsérült, aztán 2014-ben meg annyira frusztrált volt itt a D edzői gárda, hogy White-t cserélték be a helyére, ami, khm, hát igen. Most ugye ő kapott egy olyan pozíciót, ahol általában nem X meg Y WR-ket kell fognia, és úgy néz ki, ez jobban fekszik neki, csak ezt eddig nem nagyon csinálta.

Röviden: más ott a rendszer, jobban használták ezeket a játékosokat, Schwartz jó DC, kb. ennyi.
Gyurma Pappa
Úr isten, Corey White-tól néha még mindig rémálmaim vannak... 😀


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Jó meccs volt ez
nem tudom mennyire tolerálnám ha SP egy Butler szintű védőt padoztatna, miután ementáli a védelem amúgy is, de ez már a Pats-szurkerek dolga
Amúgy tudunk mi draftolni, ha akarunk.... 3 első körös pickünk is játszott az éjjel, kettő a győztes secondaryben 😀
atapapa
Ez a kérdés amúgy már foglalkoztat egy ideje. Hogy lehet, hogy nálunk nem váltak be ezek a játékosok, Philly-ben meg igen?
BB
Mindkettőnek voltak jó szezonjai itt is, de GW pl. rosszul használta Jenkinst, és ahogy néztem a Failcons ellen, még mindig nem megy neki az 1-on-1 védekezés. PatRobnak 2011-ben és 2012-ben is egész elfogadható éve volt, utána megsérült, aztán 2014-ben meg annyira frusztrált volt itt a D edzői gárda, hogy White-t cserélték be a helyére, ami, khm, hát igen. Most ugye ő kapott egy olyan pozíciót, ahol általában nem X meg Y WR-ket kell fognia, és úgy néz ki, ez jobban fekszik neki, csak ezt eddig nem nagyon csinálta.

Röviden: más ott a rendszer, jobban használták ezeket a játékosokat, Schwartz jó DC, kb. ennyi.

több mint 6 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Jó meccs volt ez
nem tudom mennyire tolerálnám ha SP egy Butler szintű védőt padoztatna, miután ementáli a védelem amúgy is, de ez már a Pats-szurkerek dolga
Amúgy tudunk mi draftolni, ha akarunk.... 3 első körös pickünk is játszott az éjjel, kettő a győztes secondaryben 😀
atapapa
Ez a kérdés amúgy már foglalkoztat egy ideje. Hogy lehet, hogy nálunk nem váltak be ezek a játékosok, Philly-ben meg igen?
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Jó meccs volt ez
nem tudom mennyire tolerálnám ha SP egy Butler szintű védőt padoztatna, miután ementáli a védelem amúgy is, de ez már a Pats-szurkerek dolga
Amúgy tudunk mi draftolni, ha akarunk.... 3 első körös pickünk is játszott az éjjel, kettő a győztes secondaryben 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉
ParadSEC
Nyerjetek. De innen lehet nagyot esni.
Matthew99
Nem szoktam hsz-t visszakeresni, de ez most jól esik. És az se érdekel ha én leszek a szemét.
Matthew99
Ki mondta, hogy idén? 😊
Bár azt sem tudom, meddig 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉
ParadSEC
Nyerjetek. De innen lehet nagyot esni.
Matthew99
Nem szoktam hsz-t visszakeresni, de ez most jól esik. És az se érdekel ha én leszek a szemét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Go Philly azért is!
Legyen szép meccse PatRob-nak 🙋



több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
C. Jordan vajon kapott voksot az év védője szavazàson?
Fattyu
Nem kapott sajnos 23-at Donald 17-et C. Campbell 5-öt pedig Chandler Jones kapott meg.
kapitnono
De, egyet kapott
Ez eddig még csak 45 ugye 😊
Also, New Orleans Saints defensive end Cameron Jordan, Dallas Cowboys defensive end Demarcus Lawrence, Seattle Seahawks linebacker Bobby Wagner, Minnesota Vikings cornerback Xavier Rhodes and Vikings safety Harrison Smith garnered one vote apiece.
Wyatt
Bocsesz akkor Nfl.com-ról néztem ott nem volt feltüntetve a neve 😀
kapitnono
Igen, ott sajna este csak az első hármat hozták valamiért, furcsálltam is, de annyira a cikk szempontjából nem volt fontos számomra 😀

Jordan szerintem is kaphatott volna többet, de nálam is Donald, Campbell volt az első kettő (nálam még Harrison Smith is bejött Chandler Jones elé, sőt, megkockáztatom, hogy Jordan is simán előtte volt, de a 17 sack és az első hely úgy látszik sokat nyomott 😊 )

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
C. Jordan vajon kapott voksot az év védője szavazàson?
Fattyu
Nem kapott sajnos 23-at Donald 17-et C. Campbell 5-öt pedig Chandler Jones kapott meg.
kapitnono
De, egyet kapott
Ez eddig még csak 45 ugye 😊
Also, New Orleans Saints defensive end Cameron Jordan, Dallas Cowboys defensive end Demarcus Lawrence, Seattle Seahawks linebacker Bobby Wagner, Minnesota Vikings cornerback Xavier Rhodes and Vikings safety Harrison Smith garnered one vote apiece.
Wyatt
Bocsesz akkor Nfl.com-ról néztem ott nem volt feltüntetve a neve 😀


több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
C. Jordan vajon kapott voksot az év védője szavazàson?
Fattyu
Nem kapott sajnos 23-at Donald 17-et C. Campbell 5-öt pedig Chandler Jones kapott meg.
kapitnono
De, egyet kapott
Ez eddig még csak 45 ugye 😊
Also, New Orleans Saints defensive end Cameron Jordan, Dallas Cowboys defensive end Demarcus Lawrence, Seattle Seahawks linebacker Bobby Wagner, Minnesota Vikings cornerback Xavier Rhodes and Vikings safety Harrison Smith garnered one vote apiece.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
C. Jordan vajon kapott voksot az év védője szavazàson?
Fattyu
Nem kapott sajnos 23-at Donald 17-et C. Campbell 5-öt pedig Chandler Jones kapott meg.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
C. Jordan vajon kapott voksot az év védője szavazàson?

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Akkor még kedden is szabin lennék 😂



több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
oriasi buszkeseg - tartson ki a lendulet a kovetkezo szezonra es hozzunk meg 1-2 fele ilyen jo puzzle darabkat

(persze a legjobb az lenne ha mi kennenk el a pats szajat ma 😉 )

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Pár trágya draftot helyrehoztunk idén

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A kapitány pedig Cloutch Performer of the Year...! 😀


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év támadó(Kamara)
 twitter.com/NFL/status/959934842342400000
és védő (Lattimore)újoncát is a Saints adja.
 twitter.com/NFL/status/959942750627123200

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Alvin Kamara is Pepsi Rookie of the Year

Várható volt szerintem 😀


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Először azt hittem a gatyájába teszi 😀
 streamable.com/6agm4
Matthew99
Szóval hozzuk Thielent, pazar!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Először azt hittem a gatyájába teszi 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.