New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
RIP
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Állítólag benne vagyunk a 7 csapatban akik érdeklődnek Mathieu iránt, gondolom ha Suh nem jön akkor próbálkoznánk meg vele, de Suh-ra nagyobb szükség van és reméljük hogy este jön a hír hogy aláírt.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Nyugodjon Békében!

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Ő volt Brees mellett a másik ember aki nagyon megérdemelt volna még 2-3 gyűrűt... RIP
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
RIP 😕


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nyugodjék békében!
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nagy forma volt, és nem sajnálta a pénzt a kedvenceinkre.
Nyugodjon békében

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 903 — uatu@freemail.hu
Nyugodjon békében!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
RIP


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
RIP 😕

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mindent köszönünk, Benson bácsi... 😕

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
"Saints Owner Tom Benson, 90, passed away peacefully today at Ochsner Medical Center with his wife Gayle Marie Benson at his side"



Szerkesztette: EasyGhost
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀
ackrisz17
Én jobban örülnék neki, mint Nelsonnak örültem volna.

Fairley miatt az idei sapkában kaptunk 3 millió plusz helyet. Na ezt tessék gyorsan belapátolni Suh szerződésébe.
atapapa
Crabtree-t nagyon-nagyon bírnám! 😀 Még Jordy-nál is jobban.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Suh visszautasította a Cowboys ajánlatát, és holnap érkezik hozzánk vizitre. Bárcsak meglenne valahogy, Rankins+Suh középen gyilkolnának rendesen, és akkor még nem beszélve Jordanről ott a szélen 😀


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Kicsit eltérek az FA-tól, de Bucky Brooks ma adott ki egy mock-ot amiben Mayfield nálunk kötne ki a 27.-en, tudom ennek igazából semmi jelentősége, én is csak azért foglalkozok vele mert ami miatt ennyit csúszott az az hogy most jóformán minden csapat talált magának irányítót és így sokat csúszhatnak az irányítók, illetve így már az is kétséges hogy a Dolphins rámegy Mayfield-re hiszen Suh után ott a lyuk a DT poszton, ha esetleg emiatt eltudnánk hozni Mayfield-et akkor már attól függetlenül jól jártunk Suh cuttal ha nem is hozzánk jönne, de nagyon remélem hogy jövőre Rankins-al fognak gyilkolni középen,csak így valószínűleg ha jön Suh és reméljük jön, akkor Okafor már nagyon esélytelen hogy marad, szóval ott azért lesz egy lyuk a DE poszton, mondjuk hátha Hendrickson második évére hozza Okafor szintjét. Reméljük végre bejön az amit akarunk azok után hogy lecsúsztunk Graham-ről és Nelson-ról is de szerintem ha Suh jönne mindenki elfelejtené hogy róluk lecsúsztunk.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀
ackrisz17
Én jobban örülnék neki, mint Nelsonnak örültem volna.

Fairley miatt az idei sapkában kaptunk 3 millió plusz helyet. Na ezt tessék gyorsan belapátolni Suh szerződésébe.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Ha Suh itt kot ki...rendelem a mezt. 😀

Kicsit szar, h Grahamrol es Nelsonrol is lemaradtunk, de ez van, ezeket a posztokat meg mindig konnyebb lesz draftrol megoldani. Legyen meg a D, es franko minden.
PEEtör
TE posztra ott lehetne Mark Andrews őt van aki első körbe várja van aki 3. körül, de sokan hasonlítják Travis Kelce-hez, nekem pl egy olyan draft nagyon tetszen hogy első körben Mayfield, 3.-ban Andrews ugye ők ketten együtt játszottak mert Andrews is Oklahoma-ból jön és nagyon megértették egymást egyetemen, szóval lehet hogy egyből megtalálnánk a következő Brees + Graham párost.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀
ackrisz17
Túl balhés olyan játékosok meg már régóta nincsenek nálunk. Szerintem ezt Breesnél meglehetne oldani egy hátsó körös pickel, egy magas Wr kéne, én személy szerint Dj Chark-nak örülnék nagyon, de ő a combine miatt már valószínűleg első körben is elmehet pedig egy LSU pick nagyon tetszene (aki nem tudja ki ő keresse meg mit művelt combine-on, egy kis spoilerként kB. mindenben ő volt a legjobb a posztján).
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha Suh itt kot ki...rendelem a mezt. 😀

Kicsit szar, h Grahamrol es Nelsonrol is lemaradtunk, de ez van, ezeket a posztokat meg mindig konnyebb lesz draftrol megoldani. Legyen meg a D, es franko minden.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Crabtree cut a Raidersnél :S akk valószíű hogy odamegy Nelson 😕 De nem tudom hogy vagytok vele, Crabtree se lenne rossz hozzánk 😀


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Elvileg Nelson-ért komoly versenyt vívunk a Raiders-el, nem tudom, hogy bármiféle cut vagy átstrukturálás nélkül, hogyan tudunk érdeklődni Suh és Nelson íránt is, de én mindkettőnek nagyon örülnék félre ne értsetek de akkor is meglepő, Loomis elég nagy mágus.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Suh nak adnék olyan szerződést, hogy idén kevesebbet kapjon, jövőre meg utána többet. Jövőre úgyis 93 millió cap spaceünk lesz előreláthatólag, és csak Ingramet meg Peatet kellene max visszaigazolni, szóval bőven meg tudnánk oldani szerintem.
kapitnono
Én meg inkább akkor a Brees utáni időkre osztanám el jobban, de ha tényleg lesz 90+ capünk akkor tényleg belefér
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Suh nak adnék olyan szerződést, hogy idén kevesebbet kapjon, jövőre meg utána többet. Jövőre úgyis 93 millió cap spaceünk lesz előreláthatólag, és csak Ingramet meg Peatet kellene max visszaigazolni, szóval bőven meg tudnánk oldani szerintem.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Jobb ha nem tudod ki JD....