New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Meredith a miénk elvileg Pace és Matt Nagy is találkozott vele, gondolom elmondta hogy ide akar jönni és nem akarták oda láncolni.
nemethbence55
Igen, ez így működik 😀 😀 😀 😀
gabokocka
Amint látjuk...igen...most így működött. 😊

Azért nem adták meg Meredithnek a nagy lóvét a maciknál, mert a vezetőség szerint nincs helye a csapatnál. Még mindig egy Kevin White nevezetű "elkapót" tartanak többre, aki nem mutatott még fel semmit, első körben draftolt WR-ekhez méltatlanul. Védhető a vezetőség álláspontja, miszerint....nem akartak ennyi pénzt adni egy ilyen sérülésből visszatérő játékosnak. Legyen vele szerencsétek! Én szurkolok neki!

A közelgő Drafttal kapcsolatban egy valamiben reménykedem...A Loomis --- Pace kapcsolatnak köszönhetően feljöttök a 8. helyre és jól megtömtök minket draft cetlikkel. Mi benne az üzlet? Kaptok egy használható irányítót a jövőre nézve, aki összeteheti a két kezét, hogy Brees mögött padozhat és tanulhat tőle. 😛
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Meredith egy jó playa. Chicagóból való így kötve hiszem hogy ne szeretett volna nállunk játszani, főleg hogy UDFA-ként mi adtuk meg neki az esélyt hogy NFL player lehessen. Amikor aláírta az offer sheetet már akkor is írtam hogy nagyon a határon mozog... Volt egy 888 yard szezonja, amikor jóformán nem volt mögötte senki a WR depth charton. Szakadt az ACL és MCL is sérült. Pace nem mert ennyi pénzt rizikózni, főleg hogy Robinson is térdsérülésből tér vissza. Nem tartom jó döntésnek, mivel nem olyan rég még a NO1 elkapó szerepet is rá akarta bízni Pace miután AJ-t elengedte, de annyiban védhető a döntése hogy nem akart 11 millát adni egy kettős szallagsérülésből visszatérő playának akinek volt egy jobb szezonja... Az más kérdés hogy Wheatonnak megadott ennyit, hogy Simst megtartotta 6 milláért, és lett volna Meredithre pénz, de rá meg sajnálta...Ha jól tudom Meredith még mindig nem edzett és azt nyilatkozta még nem 100%-os, valószínűleg a Bears stábja tudja a legjobban hogy milyen állapotban van a térde, lehet ez közre játszott a döntésben. Pace ott volt hülye hogy nem 2. körös tendert tett rá. 3 millát megért volna megnézni hogy bírja a térde. Ehelyett garasoskodott kicsit mert nem gondolta volna hogy a térdsérülés után valaki ennyit fog adni neki...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Sidenote: Az Ohio és az Ohio State az 2 külön egyetem...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Egy 3. körös LB-nek Jerome Baker nagyon tetszene, jó cover képességei vannak és Ohio-ról jön, ami nekünk az utóbbi években eléggé bevált, ha onnan jött valaki,
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Meredith a miénk elvileg Pace és Matt Nagy is találkozott vele, gondolom elmondta hogy ide akar jönni és nem akarták oda láncolni.
nemethbence55
Igen, ez így működik 😀 😀 😀 😀
gabokocka
Megfenyegette őket, hogy megint elszakítja a térdét, ha matchelni merik. #truestory

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Meredith a miénk elvileg Pace és Matt Nagy is találkozott vele, gondolom elmondta hogy ide akar jönni és nem akarták oda láncolni.
nemethbence55
Igen, ez így működik 😀 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elég brutál a keretünk, idén tényleg csak egy-két kisebb puzzle kell a draftról, hogy teljes legyen a kép. Meredtith-tel a korai WR-t is kilőhetjük sztem, TE, DE-n kívül nem is tudok igazán needet mondani. CB, S, OL-be mindig jól jön a depth, és ennyi.
Titkon azért reménykedek egy kezdő CB draftban, mert Crawley-t nem tartom annak.

Ezek után akár a QB draft/felmozgást sem tartom elképzelhetetlennek, mondjuk nem szeretném, de...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Elonszezon meccseink;: jätszunk mindkét LA csapattal!!!! + Arizona és Jacksonville.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Az utóbbi 2-3 napban ki jött hogy a Raiders és a Bears is nyitott egy hátra cserére, ez nem jelent még semmit és nyilván ettől függetlenül úgyanúgy nagyon megkéne fizetni pl az 1/8-at, de ha Mayfield csúszna addig kíváncsi lennék hogy Paytonék bepróbálkoznának-e esetleg.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Húú srácok, hát én nagyon remélem hogy a Bears most már elengedi Meredithet...jó kis játékos, persze kérdés a térde de ha szar lenne a térde nem hiszem hogy ajánlatot teszünk neki. Chichagoban meg most azért van elkapó szóval engedjék csak, egy napot kéne kibírni 😀
ackrisz17
Annyit se, ma itteni idő szerint 22:00-ig van idejük matchelni. Egyébként én is nagyon örülnék mert még egy needet kihúzhatnánk amire nem kell első kört "áldozni",így maradna a DE, DT, TE, QB, de az a szerencsénk hogy egyiksem akkora need mint pl tavaly a CB volt, szóval itt lehetne BPA-zni,
nemethbence55
Talàn még OL és a S pozit is lehetne mélyíteni, mert nem minden tàvozót, bucsúzót pótoltunk!
Fattyu
Teli vagyunk hátsó körös pickekkel 1-2 belefér, S poszt szerintem megvan a Coleman-Bell-Williams megfelelő lesz, mondjuo szó van róla hogy ha Vaccaro nem kérne sokat lehet visszahozzuk, ez egy ilyen szokásos teljesen komolytalan forrás, de azért megemlítem, én első körben egy BPA-t várok, hátha csúszik valaki, tudom hogy esélytelen de pl Denzel Ward nagyon tetszene egy jó kis Ohio-i no fly zone nagyon komoly lenne, de még egy LB húzás is lehet.
nemethbence55
Tudom, hogy megvagyunk S-ben. Én a cserékre gondoltam, mert Bush elment ha jól emlékszem!
Fattyu
Mondjuk az igaz, de neki nem volt olyan nagy szerepe tavaly sem, ráadásul amikor fent vokt akkor is csak Blitzelnie kellett azt meg Banjo is megtudja csinálni.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Igazából LB poszt nagyon mély, szerintem 3-4. körben is jöhetne aki jó cover képességekkel bír, első körben ha az egyik DT csúszna akkor mindenképpen kihúznám, ugye Vea, Hurst, Payne, Bryan ők négyen első körös tehetségek, de nagy esély van rá hogy mind a négyen ki mennek előttünk, mondjuk Husrt a szíve miatt macerás, ezzel ugye már egyszer pórul jártunk, de ha nem DT akkor vagy DE vagy TE, vagy egy trade akár lefelé akár felfelé.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Húú srácok, hát én nagyon remélem hogy a Bears most már elengedi Meredithet...jó kis játékos, persze kérdés a térde de ha szar lenne a térde nem hiszem hogy ajánlatot teszünk neki. Chichagoban meg most azért van elkapó szóval engedjék csak, egy napot kéne kibírni 😀
ackrisz17
Annyit se, ma itteni idő szerint 22:00-ig van idejük matchelni. Egyébként én is nagyon örülnék mert még egy needet kihúzhatnánk amire nem kell első kört "áldozni",így maradna a DE, DT, TE, QB, de az a szerencsénk hogy egyiksem akkora need mint pl tavaly a CB volt, szóval itt lehetne BPA-zni,
nemethbence55
Talàn még OL és a S pozit is lehetne mélyíteni, mert nem minden tàvozót, bucsúzót pótoltunk!
Fattyu
Teli vagyunk hátsó körös pickekkel 1-2 belefér, S poszt szerintem megvan a Coleman-Bell-Williams megfelelő lesz, mondjuo szó van róla hogy ha Vaccaro nem kérne sokat lehet visszahozzuk, ez egy ilyen szokásos teljesen komolytalan forrás, de azért megemlítem, én első körben egy BPA-t várok, hátha csúszik valaki, tudom hogy esélytelen de pl Denzel Ward nagyon tetszene egy jó kis Ohio-i no fly zone nagyon komoly lenne, de még egy LB húzás is lehet.
nemethbence55
Tudom, hogy megvagyunk S-ben. Én a cserékre gondoltam, mert Bush elment ha jól emlékszem!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
NFL lehozta hivatalosan, Chi elengedte.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát én most úgy érzem LB ben megvagyunk, de mondjuk ha lecsúszna valami csoda folytán hozzánk Leighton Van Der Esch akkor azert behúznám. 😀 vagy a DL be valakit 😊


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Meredith a miénk elvileg Pace és Matt Nagy is találkozott vele, gondolom elmondta hogy ide akar jönni és nem akarták oda láncolni.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Húú srácok, hát én nagyon remélem hogy a Bears most már elengedi Meredithet...jó kis játékos, persze kérdés a térde de ha szar lenne a térde nem hiszem hogy ajánlatot teszünk neki. Chichagoban meg most azért van elkapó szóval engedjék csak, egy napot kéne kibírni 😀
ackrisz17
Annyit se, ma itteni idő szerint 22:00-ig van idejük matchelni. Egyébként én is nagyon örülnék mert még egy needet kihúzhatnánk amire nem kell első kört "áldozni",így maradna a DE, DT, TE, QB, de az a szerencsénk hogy egyiksem akkora need mint pl tavaly a CB volt, szóval itt lehetne BPA-zni,
nemethbence55
Talàn még OL és a S pozit is lehetne mélyíteni, mert nem minden tàvozót, bucsúzót pótoltunk!
Fattyu
Teli vagyunk hátsó körös pickekkel 1-2 belefér, S poszt szerintem megvan a Coleman-Bell-Williams megfelelő lesz, mondjuo szó van róla hogy ha Vaccaro nem kérne sokat lehet visszahozzuk, ez egy ilyen szokásos teljesen komolytalan forrás, de azért megemlítem, én első körben egy BPA-t várok, hátha csúszik valaki, tudom hogy esélytelen de pl Denzel Ward nagyon tetszene egy jó kis Ohio-i no fly zone nagyon komoly lenne, de még egy LB húzás is lehet.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Húú srácok, hát én nagyon remélem hogy a Bears most már elengedi Meredithet...jó kis játékos, persze kérdés a térde de ha szar lenne a térde nem hiszem hogy ajánlatot teszünk neki. Chichagoban meg most azért van elkapó szóval engedjék csak, egy napot kéne kibírni 😀
ackrisz17
Annyit se, ma itteni idő szerint 22:00-ig van idejük matchelni. Egyébként én is nagyon örülnék mert még egy needet kihúzhatnánk amire nem kell első kört "áldozni",így maradna a DE, DT, TE, QB, de az a szerencsénk hogy egyiksem akkora need mint pl tavaly a CB volt, szóval itt lehetne BPA-zni,
nemethbence55
Talàn még OL és a S pozit is lehetne mélyíteni, mert nem minden tàvozót, bucsúzót pótoltunk!

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Húú srácok, hát én nagyon remélem hogy a Bears most már elengedi Meredithet...jó kis játékos, persze kérdés a térde de ha szar lenne a térde nem hiszem hogy ajánlatot teszünk neki. Chichagoban meg most azért van elkapó szóval engedjék csak, egy napot kéne kibírni 😀
ackrisz17
Annyit se, ma itteni idő szerint 22:00-ig van idejük matchelni. Egyébként én is nagyon örülnék mert még egy needet kihúzhatnánk amire nem kell első kört "áldozni",így maradna a DE, DT, TE, QB, de az a szerencsénk hogy egyiksem akkora need mint pl tavaly a CB volt, szóval itt lehetne BPA-zni,
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Funfact...
Ha idén Brees vezetésével legyőzzük a Baltimore-t, akkor a kapitány elmondhatja majd magáról, hogy az NFL mind a 32 csapatát már legalább egyszer legyőzte!
(beleértve a Saints-et is... 2004.11.07. Chargers-Saints 43-17) 😀
Rutin
Hàt nem lesz nehéz feladat ezt megcsinàlni..
ParadSEC
Majd meglátjuk. 😊
Padrinaggio
Valaki eloben? Lehet jon Igor is.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Húú srácok, hát én nagyon remélem hogy a Bears most már elengedi Meredithet...jó kis játékos, persze kérdés a térde de ha szar lenne a térde nem hiszem hogy ajánlatot teszünk neki. Chichagoban meg most azért van elkapó szóval engedjék csak, egy napot kéne kibírni 😀


több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Funfact...
Ha idén Brees vezetésével legyőzzük a Baltimore-t, akkor a kapitány elmondhatja majd magáról, hogy az NFL mind a 32 csapatát már legalább egyszer legyőzte!
(beleértve a Saints-et is... 2004.11.07. Chargers-Saints 43-17) 😀
Rutin
Hàt nem lesz nehéz feladat ezt megcsinàlni..
ParadSEC
Majd meglátjuk. 😊
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Funfact...
Ha idén Brees vezetésével legyőzzük a Baltimore-t, akkor a kapitány elmondhatja majd magáról, hogy az NFL mind a 32 csapatát már legalább egyszer legyőzte!
(beleértve a Saints-et is... 2004.11.07. Chargers-Saints 43-17) 😀
Rutin
Hàt nem lesz nehéz feladat ezt megcsinàlni..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Valaki nem tudja, ha a Beras nem matcheli az ajánlatot akkor úgymegy hogy megvárják az öt napot és kész, vagy az is lehet hogy bejelentik hogy nem matchelik.
nemethbence55
Lehet is-is.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Valaki nem tudja, ha a Beras nem matcheli az ajánlatot akkor úgymegy hogy megvárják az öt napot és kész, vagy az is lehet hogy bejelentik hogy nem matchelik.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ez nem lehet kérdés. A barátom Ravens fan, de eddig nem volt gond. Most sem lesz.... nekem.... neki igen 😀