New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Sneadra ràrepült a Ravens! 2év 10,4 millióval kínàltàk meg.
Valószínű nem fogunk versenyezni ezzel.
Milyen tendert rajtunk rà? Elfelejtettem.
Fattyu
Szerintem ez egy becsületes túl fizetés, nagyon kétséges hogy Snead milyen leaz mert a két 900+-os szezonja azt teljesen más volt hiszen ott ahogy korábban említettem Brees meccsenként 500 yardokat dobált, igaz a tavalyi se tükrözi a valóságot hiszen egyáltalán nem használtuk, de ennyit nem ér, örültem volna ha marad, de ennyiért egyértelműen fölösleges, viszont a Ravens nem tudom mit csinál elösszőr Grant bitang szerződése most Snead, eléggé meggondolatlanok
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Sneadra ràrepült a Ravens! 2év 10,4 millióval kínàltàk meg.
Valószínű nem fogunk versenyezni ezzel.
Milyen tendert rajtunk rà? Elfelejtettem.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
- A nyugati konferencia 6. kiemeltjeként oktatjuk a 3. kiemeltet!
Rutin
Ez szépen hangzik, bár a 3. és a 8. között nyugaton összesen 2 győzelem különbség volt, papíron ez a Portland egy pályaelőnnyel volt jobb nálunk 😀
A gyakorlatban még ennyivel sem.

A második kör viszont mackós lesz a GSW ellen....

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Óriási hype van NOLA-ban! 😀

Az éjjel a Pelicans simán behúzta a 3. meccset is a Portland ellen, tehát 3-0-ra vezet, így elég, ha a következő 4 meccsükből bármelyiket megnyeri, rögtön bejut a konferencia elődöntőbe!!!

Hogy lássuk mit jelent ez:
- A nyugati konferencia 6. kiemeltjeként oktatjuk a 3. kiemeltet!
- A csapat a franchise teljes fennállása alatt korábban csak egyetlen egyszer tudott ezen a körön (PO 1. forduló) túljutni!
- Most viszont ahhoz, hogy mindez ne ismétlődjön meg, a Portlandnek 0-3-ról kéne 4-3-ra fordítania, ami még soha egyetlen csapatnak sem sikerült az NBA történetében!!!

Szóval nagy a jókedv momentán arrafelé! 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
bye weekig egész kellemes a menterend, utána viszont elgurult a gyógyszer...az azt követő négy meccs egészen brutális, nem mintha az ötödik, Philly elleni annyira kellemes lenne, de az legalább itthoni, de hogy aztán arra négy napra a gyűrű nélküli madarak ellenek? Aztán a hármas idegenbeli, ejha.
Bye-weekre legalább 4-1-gyel KELL mennünk.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Mike Triplett szokás szerint megcsinálta a jövő évi meccsenkénti tippjeit, amely szerint 11-5 el fogunk végezni.
Tudom hogy most még sokat nem jelent, meg addig még sok minden változhat....
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0824%2Fr248551_1296x729_16-9.jpg
2018 New Orleans Saints game-by-game predictions
The Saints emerged with an NFC South title last season and have a schedule worthy of a division champion -- especially after the Week 6 bye.


Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Az első 6 meccs relatively könnyű (kivéve @ATL a 3. héten), az utolsó 10 viszont 2 kivételével (@CIN, @TB) nagyon kemény...... Nagyon.
Rutin
Baltimore tól meg a Dallastól annyira nem félek most, aztán lehet szezon közben rám cáfolnak.
Legalább az utolsó két meccsünket otthon játszhatjuk, az még akár fontos is lehet a végén.


több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
szerintem jó ez.
kezdhetünk lendülettel. a hálaadásnál sem leszünk túlfeszítve utazásokkal. lesz egy kis bye-unk a finis előtt. nem játszunk ordas hóban, fagyban.
ha nincs nagy para, a 10-6 egy pesszimista tipp részemről.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az első 6 meccs relatively könnyű (kivéve @ATL a 3. héten), az utolsó 10 viszont 2 kivételével (@CIN, @TB) nagyon kemény...... Nagyon.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 Regular Season Schedule

Week 1 (9/9): Tampa Bay Buccaneers, 12 p.m., FOX
Week 2 (9/16): Cleveland Browns, 12 p.m., FOX
Week 3 (9/23): at Atlanta Falcons, 12 p.m., FOX
Week 4 (9/30): at New York Giants, 3:25 p.m., CBS
Week 5 (10/8): Washington Redskins (Monday Night Football), 7:15 p.m., ESPN
Week 6 (10/14): BYE WEEK
Week 7 (10/21): at Baltimore Ravens, 3:05 p.m., FOX
Week 8 (10/28): at Minnesota Vikings (Sunday Night Football), 7:20 p.m., NBC
Week 9 (11/4): Los Angeles Rams, 3:25 p.m., FOX
Week 10 (11/11): at Cincinnati Bengals, 12 p.m., FOX
Week 11 (11/18): Philadelphia Eagles, 3:25 p.m., FOX
Week 12 (11/22): Atlanta Falcons (Thanksgiving), 7:20 p.m., NBC
Week 13 (11/29): at Dallas Cowboys (Thursday Night Football), 7:20 p.m., FOX/NFLN
Week 14 (12/9): at Tampa Bay Buccaneers, 12:00 p.m., FOX
Week 15 (12/17): at Carolina Panthers (Monday Night Football), 7:15 p.m., ESPN
Week 16 (12/23): Pittsburgh Steelers, 3:25 p.m., CBS
Week 17 (12/30): Carolina Panthers, 3:25 p.m., FOX

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hálaadáskor otthoni meccs? A verebek ellen? Az elég fasza.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Week 11: Sunday, November 18: Saints versus Philadelphia Eagles

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Carolina ellen: Week 15 és week 17! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Vikings 8. hét SNF, Cowboys itt meg csak dátum van ami November 29 TNF, jó kis tv-s meccseink lesznek
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Bucs ellen kezdünk itthon Szeptember 9-én 19:00 tól, és elvileg hálaadáskor itthon játsszunk majd a Falcons ellen.
A teljes menetrend később..
kapitnono
Ez meg honnan??? Hol szivárgott ki?
Rutin
Még nem 100% de eléggé valószínű, én Nick Underhill-nél láttam.
nemethbence55
Azóta megtaláltam én is...

 www.canalstreetchronicles.com/2018/4/19/17258158/new-orleans-saints-2018-nfl-schedule-release-tampa-bay-buccaneers-atlanta-falcons-thanksgiving-night

5 prime time meccs??? Tavaly mindössze 1 volt... Ezexerint újra Hot Team leszünk! 😀

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
A Bucs ellen kezdünk itthon Szeptember 9-én 19:00 tól, és elvileg hálaadáskor itthon játsszunk majd a Falcons ellen.
A teljes menetrend később..
kapitnono
Ez meg honnan??? Hol szivárgott ki?
Rutin
Még nem 100% de eléggé valószínű, én Nick Underhill-nél láttam.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Visszaigazoltuk Brandon Colemant
kapitnono
Ha nem ejti el a labdát akkor Red zone-ban nagyon hasznos a méretei miatt, tavalyi offseason alatt bíztam benne hogy ő lesz az új Colston, de ezt az álmot már elengedtem
nemethbence55
Az M.Thomas lesz... Vagyis már majdnem az. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A Bucs ellen kezdünk itthon Szeptember 9-én 19:00 tól, és elvileg hálaadáskor itthon játsszunk majd a Falcons ellen.
A teljes menetrend később..
kapitnono
No fene lesz hálaadás meccsünk!
Hogy jött ez most ki? Véletlenül vasárnapra esik hálaadás? 😁😁😁 | úgy mint Szilveszter péntek 13-ára 😁 |

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
A Bucs ellen kezdünk itthon Szeptember 9-én 19:00 tól, és elvileg hálaadáskor itthon játsszunk majd a Falcons ellen.
A teljes menetrend később..


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Visszaigazoltuk Brandon Colemant
kapitnono
WR-ben nincs hiàny 😁😁! Remélem tavaly elhasznàlta az összes labdaeladàsi kreditjét!😀 Ha igen akkor hasznos lehet.
Mostmàr tényleg kívàncsi vagyok Ki lesz az első húzàsunk! Azt hiszem az eddig hozzànk mockolt WR-ek kilőve.
Fattyu
Én TE re vagy DE re tippelnék ha maradunk ott ahol vagyunk.
kapitnono
Én inkább DT-re, mert szerintem a 4 első körös tehetségből egy tuti csúszni fog hozzánk és akkor hiba lenne nem kihúzni.
nemethbence55
Nem tudom Sam Hubbardot nagyon sok mock-ban írták hozzánk, meg Sean is nyilatkozott róla, hogy nagyon tetszik neki, meg ugye OSU-s ami nálunk mostanában jó belépő.
DT-ről nem nagyon írtak meg nem nagyon nézegettük őket, de aztán lehet, hogy pont emiatt fogunk azt húzni. Nem lennék szomorú akkor sem, ha mondjuk egy Taven Bryant húznánk ki, akit akár DE-ként, akár DT-ként tudnánk használni.
Watson azért már 37 éves, lehet hogy hoz még le egy jó szezont de szerintem azért erre nem érdemes építeni. Kérdés ugye, hogy a FO-nak mik az elképzelései Fleenerrel, hogy júni 1 után kivágják-e mert akkor szerintem valahol az elején tuti húzunk TE-t de ha még adunk neki 1 évet, akkor lehet nem lesz akkora prioritás a TE a drafton.


több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Visszaigazoltuk Brandon Colemant
kapitnono
Ha nem ejti el a labdát akkor Red zone-ban nagyon hasznos a méretei miatt, tavalyi offseason alatt bíztam benne hogy ő lesz az új Colston, de ezt az álmot már elengedtem
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Visszaigazoltuk Brandon Colemant
kapitnono
WR-ben nincs hiàny 😁😁! Remélem tavaly elhasznàlta az összes labdaeladàsi kreditjét!😀 Ha igen akkor hasznos lehet.
Mostmàr tényleg kívàncsi vagyok Ki lesz az első húzàsunk! Azt hiszem az eddig hozzànk mockolt WR-ek kilőve.
Fattyu
Én TE re vagy DE re tippelnék ha maradunk ott ahol vagyunk.
kapitnono
Én inkább DT-re, mert szerintem a 4 első körös tehetségből egy tuti csúszni fog hozzánk és akkor hiba lenne nem kihúzni. TE szerintem kicsit fölösleges lenne első körben mert Ben Watson jövőre szerintem még simán hozni fogja a kezdő szintet ha nem is 700-800 yardos szezonja lesz, de nagyon hasznos lesz szerintem, de ha esetleg csúszna 3. körig az egyik TE (Goedert, Andrews, Gesicki, Hurst) akkor kötelező kihúzni, esetleg még második körbe lehetne felmozogni TE-ért vagy ha első körben jön TE akkor DT-ért felmozogni, én személy szerint DE-t egyáltalán nem húznék a drafton, mert van egy Cam Jordan ide szerintem nagyon nem kell indoklás, másik oldalon Okafor aki a sérüléséig nagyon jó/hasznos volt, és akkor ott van még Johnson aki rotálásban nagyon jó, Kikaha aki igaz totál egy dimenziós, de rotálásban szintén jó és akkor ott van még Trey Hendrickson akiben én nagyon bízok hogy sikerül belőle építeni egy Cam Jordan 2.0-t, ezért sem húznék korai körben (vagy egyáltalán), hogy ő a lehető legtöbb játékidőt megkapja, egyébként én még minimálisan de bízok egy fel trade-ben pl. 1/8-ra és behúzzuk Mayfield-et.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Visszaigazoltuk Brandon Colemant
kapitnono
WR-ben nincs hiàny 😁😁! Remélem tavaly elhasznàlta az összes labdaeladàsi kreditjét!😀 Ha igen akkor hasznos lehet.
Mostmàr tényleg kívàncsi vagyok Ki lesz az első húzàsunk! Azt hiszem az eddig hozzànk mockolt WR-ek kilőve.
Fattyu
Én TE re vagy DE re tippelnék ha maradunk ott ahol vagyunk.


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Egy kis kitekintés:

A Pelicans nagyon szépen bekezdett az NBA playoff első körében. Az első meccsen rögtön elvette a Portland pályaelőnyét, úgyhogy már ha csak a hazai meccseket is hozza, továbbjut a konferencia-elődöntőbe!
(4 győztes meccsig megy a párharc.)

Go Pels! 😀
Rutin
És a màsodik is megvan!

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Visszaigazoltuk Brandon Colemant
kapitnono
WR-ben nincs hiàny 😁😁! Remélem tavaly elhasznàlta az összes labdaeladàsi kreditjét!😀 Ha igen akkor hasznos lehet.
Mostmàr tényleg kívàncsi vagyok Ki lesz az első húzàsunk! Azt hiszem az eddig hozzànk mockolt WR-ek kilőve.