New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hajrá Pels ! 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Pelicans update:

A nyugati konferencia-elődöntőt a bajnok Golden State Warriors ellen nyomja a csapat, és az első két idegenben elvesztett meccs után az éjjel hozták az első győzelmet hazai pályán, majdnem 20 pont különbséggel!

Szóval egyelőre 1-2 az állás, és 4 győzelem kell a továbbjutáshoz.
Go Pels!!! 😀
Rutin
Többet valszeg nem is fognak nyerni, extra napjuk volt, a GSW-nek meg nem nagyon jöttek össze a dolgok. Ettől függetlenül szurkolok nekik, nézem is ma a meccset, de nem reális, hogy nyerjenek.
PEEtör
Jah, Én is vàrom a mai meccset. Ràadàsul 21.30-tol a Sporttv-n élőben!
Az hogy így nem làtom az ElC màsodik félidejét, nem is érdekel. 😀😀
Egyébként a csapat pàr tagja is kint volt az előző meccsen, pl Jordan, Kamara, Ingram... és még màsok is!
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Saints-players-support-Pelicans-in-round-2/3246da8f-a2c6-40ba-af2f-3394e26845f8#53445985-9437-48c8-8caf-16ff86d6a776

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Pelicans update:

A nyugati konferencia-elődöntőt a bajnok Golden State Warriors ellen nyomja a csapat, és az első két idegenben elvesztett meccs után az éjjel hozták az első győzelmet hazai pályán, majdnem 20 pont különbséggel!

Szóval egyelőre 1-2 az állás, és 4 győzelem kell a továbbjutáshoz.
Go Pels!!! 😀
Rutin
Többet valszeg nem is fognak nyerni, extra napjuk volt, a GSW-nek meg nem nagyon jöttek össze a dolgok. Ettől függetlenül szurkolok nekik, nézem is ma a meccset, de nem reális, hogy nyerjenek.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
A Cowbells vezet 13-0. Kigagytak egy FG-t. A Székesfehérvár jól tartja magát, de hiába a hosszú támadás, pontok nincsenek. A zenekar jól tolja ☺



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
 m.youtube.com/watch?v=UNLU-EYgIm4

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Vagy nem kéne mindent túl komolyan venni.
peach
ja hogy ez vicc volt

Pelicans update:

A nyugati konferencia-elődöntőt a bajnok Golden State Warriors ellen nyomja a csapat, és az első két idegenben elvesztett meccs után az éjjel hozták az első győzelmet hazai pályán, majdnem 20 pont különbséggel!

Szóval egyelőre 1-2 az állás, és 4 győzelem kell a továbbjutáshoz.
Go Pels!!! 😀
Rutin
Ez már kemény dió lesz sajna....

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Pelicans update:

A nyugati konferencia-elődöntőt a bajnok Golden State Warriors ellen nyomja a csapat, és az első két idegenben elvesztett meccs után az éjjel hozták az első győzelmet hazai pályán, majdnem 20 pont különbséggel!

Szóval egyelőre 1-2 az állás, és 4 győzelem kell a továbbjutáshoz.
Go Pels!!! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Az állatkertben zsiráfgondozót keresnek 😂😂😂
30-nak nézel ki cula



több mint 5 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Újabb 2+1 (UDFA) játékost szerződtettünk le: 🏈 J.T Gray, DB, Mississippi State. A 4 éves egyetemi karrierje alatt 45 meccsen tűnt fel, melyekből 17-n kezdőként. Összesen 65 tackle-t, 8 megszakított passzt, egy interception-t és egy kikényszerített fumble-t tudhat magáénak. 🏈 Nate Wozniak, TE, Minnesota. A srác 208cm magas és kb. 125kg. 2017-ben összesen 7 elkapása volt (104 yard). 🏈 És időközben - a korábban csak minicamp meghívóval rendelkező - Colton Jumper (LB) is kapott szerződést. (New Orleans Saints Hungary Facebook)
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Vagy csak jobb vas kéne.
PEEtör
Az ujjaim a hibásak, állandóan lenyitogatom az idézeteket.
Gyurma Pappa
Aki kíváncsi, hamar nem tölti be a mobilja.

Kár hogy elrontottuk a sormintát, na off vége. 😀
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Vagy csak jobb vas kéne.
PEEtör
Az ujjaim a hibásak, állandóan lenyitogatom az idézeteket.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Ez az ember a képen vagy nem 13 éves, vagy hormon zavaros 😀
peach
Vagy nem azt írtam hogy a képen 13 évesen szerepel.
atapapa
Vagy nem kéne mindent túl komolyan venni.
peach
Vagy csak simán játszhatnánk olyat, hogy valalki elkezd egy verset, és a többiek idézgetve írják tovább. Vagy bármi, ami miatt mobil egy év, mire betölt a honlap.
Gyurma Pappa
Vagy csak jobb vas kéne.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Ez az ember a képen vagy nem 13 éves, vagy hormon zavaros 😀
peach
Vagy nem azt írtam hogy a képen 13 évesen szerepel.
atapapa
Vagy nem kéne mindent túl komolyan venni.
peach
Vagy csak simán játszhatnánk olyat, hogy valalki elkezd egy verset, és a többiek idézgetve írják tovább. Vagy bármi, ami miatt mobil egy év, mire betölt a honlap.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Ez az ember a képen vagy nem 13 éves, vagy hormon zavaros 😀
peach
Vagy nem azt írtam hogy a képen 13 évesen szerepel.
atapapa
Vagy nem kéne mindent túl komolyan venni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Ez az ember a képen vagy nem 13 éves, vagy hormon zavaros 😀
peach
Vagy nem azt írtam hogy a képen 13 évesen szerepel.
atapapa
mondjuk én találkoztam nem egy olyan amerikai sráccal, akik 13 évesen hasonlóan néztek ki 😀
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Ez az ember a képen vagy nem 13 éves, vagy hormon zavaros 😀
peach
Vagy nem azt írtam hogy a képen 13 évesen szerepel.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀
Matthew99
Ez az ember a képen vagy nem 13 éves, vagy hormon zavaros 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze
atapapa
Jó nagyra nőttél cula 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Mint kiderült, nem a péntek éjjel maga elé tartott saints-mez volt az első Davenport életében..

13 éves korában ez volt az első NFL meze

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Javasolni kéne, hogy a Cowbellssel játsszunk idegenben. 😊
HajduImre
hiába, Czirók szétkapja Lattimoret bármikor 😀

ugyanitt, üdv újra itt, azt hittem csak szeptemberben térsz vissza 😛
shawnka
Bármikor. Már az is gyozelem erteku lenne ha meglenne egy 1st down. 😊 Viszont a tvben szívesen nezem a HFLes meccseket.
Kedves vagy, koszi. 😊 Itt vagyok, csak a draft nem érdekel cseppet sem, így azzal kapcsolatban nincs mondanivalóm. Matthew írta korábban, hogy nem érti ezt a felbuzdulást meg mockokat meg ezzel kapcsolatos szakértést. Plane elotte. Na valahogy így vagyok én is.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Javasolni kéne, hogy a Cowbellssel játsszunk idegenben. 😊
HajduImre
hiába, Czirók szétkapja Lattimoret bármikor 😀

ugyanitt, üdv újra itt, azt hittem csak szeptemberben térsz vissza 😛
több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Javasolni kéne, hogy a Cowbellsel játsszunk idegenben. 😊

Szerkesztette: HajduImre
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Azert valamennyit szamit de nem feltetlenul rossz.

Nalunk a nyered a csoportot nem egy egyszeru menet, sokat ugyan nem ernek a draft utani power rankinkgek de az NFC Southbol 3 csapat is Top10.

A draftunkat tovabbra se ertem, de a tavalyi ev utan mar barmit elhiszek - akkor azert elegge padlon volt mindenki week 3-ra.

Amig a Kapitany all barmi lehet.

erdeklodve varom a tobbi igazolast de azert a penztarca eleg pokhalos, dehat need az mindig van.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...
PEEtör
Nincs sorsolás, nincs véletlenszerűség. A többi NFC csoport és az AFC csoportok forgóban jönnek, nem véletlenszerűen, hanem meghatározott sorrendben. Tavaly ugye North, idén East, jövőre West. AFC most a North jön, jövőre South stb. Két ellenfél személy változik: annak a két NFC csoportnak az azonos helyen végzett csapata, ahol mi is végeztünk, idén ugye az 1. helyezettek.

Könnyű belátni, évek óta a Panthers és a Falcons jól szerepel, az NFC kiegyenlítettebb stb. Eleve, hogy a Panthers és Falcons kétszer van benne ebben az átlagban, nem nehéz belátni, hogy mindig erős lesz a "sorsolásunk".

Lényeg: ezzel a számmal nem szabad foglalkozni. A Patriost azért nincs elől, mert a csoportjuk alapvetően gyengébb, de ha nyered a csoportod, és más 10+ W-s csapatokkal játszol, természtesen, ez a mutató magasabb lesz. A Falcons pl. azért van hátrébb, mert ők két 3. helyezett csapat ellen játszanak majd, a Panther két 2.-kal, mi meg két 1.-vel. A többi ellenfelünk ugyanaz, ugyebár. Nem hiszem, hogy ezen a két meccsen fog múlni a PO vagy a csoport, de jól látszik, hogy ezt a csodálatos mutatót, mennyire szépen torzítja.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Toughest 2018 schedules by 2017 Pythagorean Expectation:

Saints (avg opponent: .534)
Rams (.523)
Panthers (.522)
Steelers (.521)
Chiefs (.518)

Idén is könnyű dolgunk lesz 😀
kapitnono
Nem ástam bele magam a menetrend összeállításba, de bármilyen szabály alapján vicc, hogy évek óta top nehézségű a sorsoálásunk, függetlenül, hogy 7-9-cel, vagy 11-5-tel. Utóbbi esetben mondjuk, hogy oké (de hogy a legnehezebb a miénk.......), de hogy amikor zsinórban 7-9-cel végeztünk ugyanez volt...

Szerkesztette: PEEtör