New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mike Silver szerint sima 3. kört adtok.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Teddy Bridgewater érkezik. Kíváncsi vagyok, mi az az érték, amit a Jets már elfogadott, és ti még hajlandóak voltatok adni. A játékosnak mondjuk ez még szarabb hely 😀
Wyatt
Nagy kérdés, hogy vajon miért?
Lehetséges màs jàtékost is érinthet az üzlet?
Mert szerintem igen.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
nabazze
Teddy Bridgewater érkezik. Kíváncsi vagyok, mi az az érték, amit a Jets már elfogadott, és ti még hajlandóak voltatok adni. A játékosnak mondjuk ez még szarabb hely 😀
Wyatt

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teddy Bridgewater érkezik. Kíváncsi vagyok, mi az az érték, amit a Jets már elfogadott, és ti még hajlandóak voltatok adni. A játékosnak mondjuk ez még szarabb hely 😀

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Davenport kurvajó volt szerintem. A legnagyobb baja hogy nagyon lassan reagálja le a snapet, már mindenki rohan, neki még mindig földön a keze. És így is ő ér a leghamarabb az irányítóhoz.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Az eddig látottakból, szerintem, az idei draft classból Tre'Quan Smith fog kiemelkedőt nyújtani, meggyőző volt minden téren.
Davenportbol, mivel szinte csak egy félidōt játszott, csak annyit lehet következtetni, hogy van benne lehetőség csak dolgozni kell rajta. Na majd meglátjuk a szezonban mire jut.
A többiek egyértelmű mélységnek vagy projektnek jöttek.

Félelmetes WR sorunk lehet, MT-vel, Ginnel, Smith, és persze Meredith is itt van ha hozza azt amit tud.
Már csak a TE játék kérdéses, mert eddig még semmi...

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Azért nem kell temetni a védelmet, a PS-ből semmi sem derült ki korábban se és most sem fog, várjuk meg a Bucs meccset, hogy ott mit alkotnak a srácok.
nemethbence55
Nyilván, sőt, ugye a tavalyi 0-2-es kezdés után ki hitte volna, hogy olyan szezont futunk, amilyet, de azért reménykedtem, hogy már látszani fog valami most is.
PEEtör
Nyilván az emberben benne van az aggodalom, de tényleg ha azt nézzük, hogy tavaly az első két forduló alatt benyeltünk majdnem 1000 yardot és hogy mekkora fordulás történt azután, akkor azért nyugodtak lehetünk. Én továbbra is azt mondom hogy amíg ilyen offense van azaz van Brees, addig a sikerhez elég egy top 15 D, engem egyedül a DT poszt ami zavar hiszen Rankins túl oldalán nincs senki, aki nyomást tudna helyezni az ellenfél irányítójára.
nemethbence55
Onyemata egész jó campet tolt és tegnap is szerzett sacket. Én nyilvánvalóan passz szituknál őket nyomatnám ott belül, szerintem jó dolgokra lennének képesek.
kapitnono
Igen inkább ő mint Davison, esetleg még Bromley lehet valamire képes de az igazi nyilván Suh lett volna. Egyébként még Hankins is ott van az FA piacon, akit egy évre simán el lehetne hozni, főleg így hogy nem kapkodnak utánna, tudom hogy indi-ből is a 4-3-as rendszer miatt jött el, de ha hívnánk nem hiszem hogy nemet mondana.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Azért nem kell temetni a védelmet, a PS-ből semmi sem derült ki korábban se és most sem fog, várjuk meg a Bucs meccset, hogy ott mit alkotnak a srácok.
nemethbence55
Nyilván, sőt, ugye a tavalyi 0-2-es kezdés után ki hitte volna, hogy olyan szezont futunk, amilyet, de azért reménykedtem, hogy már látszani fog valami most is.
PEEtör
Nyilván az emberben benne van az aggodalom, de tényleg ha azt nézzük, hogy tavaly az első két forduló alatt benyeltünk majdnem 1000 yardot és hogy mekkora fordulás történt azután, akkor azért nyugodtak lehetünk. Én továbbra is azt mondom hogy amíg ilyen offense van azaz van Brees, addig a sikerhez elég egy top 15 D, engem egyedül a DT poszt ami zavar hiszen Rankins túl oldalán nincs senki, aki nyomást tudna helyezni az ellenfél irányítójára.
nemethbence55
Onyemata egész jó campet tolt és tegnap is szerzett sacket. Én nyilvánvalóan passz szituknál őket nyomatnám ott belül, szerintem jó dolgokra lennének képesek.


több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Azért nem kell temetni a védelmet, a PS-ből semmi sem derült ki korábban se és most sem fog, várjuk meg a Bucs meccset, hogy ott mit alkotnak a srácok.
nemethbence55
Nyilván, sőt, ugye a tavalyi 0-2-es kezdés után ki hitte volna, hogy olyan szezont futunk, amilyet, de azért reménykedtem, hogy már látszani fog valami most is.
PEEtör
Nyilván az emberben benne van az aggodalom, de tényleg ha azt nézzük, hogy tavaly az első két forduló alatt benyeltünk majdnem 1000 yardot és hogy mekkora fordulás történt azután, akkor azért nyugodtak lehetünk. Én továbbra is azt mondom hogy amíg ilyen offense van azaz van Brees, addig a sikerhez elég egy top 15 D, engem egyedül a DT poszt ami zavar hiszen Rankins túl oldalán nincs senki, aki nyomást tudna helyezni az ellenfél irányítójára.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azért nem kell temetni a védelmet, a PS-ből semmi sem derült ki korábban se és most sem fog, várjuk meg a Bucs meccset, hogy ott mit alkotnak a srácok.
nemethbence55
Nyilván, sőt, ugye a tavalyi 0-2-es kezdés után ki hitte volna, hogy olyan szezont futunk, amilyet, de azért reménykedtem, hogy már látszani fog valami most is.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Azért nem kell temetni a védelmet, a PS-ből semmi sem derült ki korábban se és most sem fog, várjuk meg a Bucs meccset, hogy ott mit alkotnak a srácok.
nemethbence55
Így van az lesz a mérvadó szerintem is


több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Azért nem kell temetni a védelmet, a PS-ből semmi sem derült ki korábban se és most sem fog, várjuk meg a Bucs meccset, hogy ott mit alkotnak a srácok.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az a gáz, hogy ez nem újkeletű probléma, és nemhogy nem sikerül javítani, hanem még mintha romlana is a helyzet. Pedig idehoztuk Davist is, akinek karrier éve volt és semmi javulás nem látszik...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Igaából okés, hogy preseason meccs de kezdő run D már sokadik meccse aggasztó szerintem remélem ezt sikerül orvosolni a következő 2 hét alatt.Mondjuk a Chargers egyetlen td-nél akkora holdingot csinált a FB, hogy majdnem kitépte csóró védőnk kezét 😀
Ami viszont tetszett nagyon az Hill játéka, kb mintha Maddennel játszana az ember az volt sokszor az érzésem, most elkapta a fonalat a múltheti bakik után szerencsére.
A másik pozitívum Davenport játéka volt, aki összehozott 0,5 sacket valamint 2 TFL-t is valamint elég sokszor helyezett nyomást az irányítóra. Remélem a szezonban is hasonlót tud majd nyújtani.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Előszezon, oké, de az a kezdők-kezdők elleni run-d komoly fejvakarásra ad okot, pláne, hogy Gordon nem is játszott.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Jó kis meccs volt ez, de mivel előszezon messzemenő következtetéseket levonni nem érdemes.
Említésre méltó, hogy szerintem a LAC jó csapat.
Azért akinek van ideje az nézze meg a meccset, mert érdekes volt, jó kis playekkel.
Én pl leültem megnézni, aztàn az első két drive utàn / O-t és D-t beleértve/ fogtam a fejem, hogy minek. Ezutàn felpörögtek a sràcok és jött a jó jàték! Igaz Rivers ekkor màr nem volt pàlyàn a LAC-ból, de a többi kezdőjük azt hiszem igen.
Így utólag megérte.
T. Hill is " jóvàtette" a múlt heti bénàzàsàt.
Termése: fake punt-nàl megcsinàlta a jàtékot, csinàlt egy tacklet-t a LAC visszahordón, futott egy 11 yardos TD-t ehhez Ő futotta a 2 pontost, és dobott is egy TD-t.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Davenport és Okafor is teljes értékű edzésmunkát végzett a mai edzésen.
Elvileg a rookie a Chargers ellen bevethető lesz, örülnék ha kapna pár snapet, kíváncsi lennék mit tud mutatni, bár a lényeg az, hogy a bucs ellen ott legyen az 1.héten 100%-os állapotban


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Saints released RB Terrance West.
West signed with the Saints in June but fell behind others in the backfield during camp competition. He totaled seven carries for 36 yards (5.1 YPC) during his preseason stint. His release propels Jonathan Williams into likely goal line work during Mark Ingram's four-game suspension. Trey Edmunds could also compete for carries behind Alvin Kamara, with Boston Scott and Shane Vereen filling in on passing downs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A legtöbb csapat örül, ha egy korrekt kezdő sec-et tud produkálni, sok mélységet a legtöbb csapat nem tud hozni.
Nézem ezt a meccset, nyilván Hill hibái torzítják a képet, de az LB-ket elnézve.... Ilyen játékosokkal nem szoktak Super Bowlt nyerni.
Futás ellen még néha összejön valami, de a sekély zónában passz ellen nem létezünk.
atapapa
Nem néztem pre meccseket, de Davisről jókat olvasok, ha már futás ellen fejlődünk, az már remek.

Úgyis azon áll, vagy bukik a dolog, hogy mennyire vagyunk képesek nyomást generálni, ha ott nem sikerül fejlődni, akkor kb teljesen mindegy milyen LB-k vannak, hacsak nem elitek. Muhammad, Hendrickson-ról is jókat hallani, Okafor, Davenport kérdőjel, de talán a kérdés jobbik oldalán vannak. Ha ők beválnak, akkor elbírhatjuk ezt az elég gyenge LB sort.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A legtöbb csapat örül, ha egy korrekt kezdő sec-et tud produkálni, sok mélységet a legtöbb csapat nem tud hozni.
Nézem ezt a meccset, nyilván Hill hibái torzítják a képet, de az LB-ket elnézve.... Ilyen játékosokkal nem szoktak Super Bowlt nyerni.
Futás ellen még néha összejön valami, de a sekély zónában passz ellen nem létezünk.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Szerintem jól kitalâlták azt, hogy Tom Benson emlékére az a logó legyen a mezen és a sisakon.
Stílusos.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Igazából szerintem ami gond lehet az hogy sok poszton nincs minőségi csere, gondolok itt elsősorban cb-re, mert ha valaki lesérülne a Lattimore,Robinson, Crawley trióból isten óvjon minket, hogy meglássuk mit hoznak össze a cserék...
kapitnono
Ezt Én is végig pōrgettem magamban.
Az O részéről Én egydűl a TE helyzetet látom vékonynak, itt viszont nem tudjuk mennyit tudhatnak, fejlődhetnek a " Névtelen lovagok".
A D-nél a DL megvan, tehetségben és létszámban is, itt lesz érdekes a szűkítés, pl lehet Kikaha nem éri meg az 53-at.
LB itt továbbra sem látom a vezért. Viszont megvagyunk szàmszerileg és talán minősileg is, csak az a fránya passzvédekezést ne kellene csinàlni.. 😀 😥
A Sec ahogyan Te is írtad nincs a kezdők után nem látszanak a biztos cserék. És ezt a S-re is értem.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A meccsről annyit érdemes említeni, hogy az O hulla volt.
Rengeteg elszórt labda, gyenge fal.
T. Hill pl most nagyon nem volt toppon, de még most van idő javítani.
A D hàt nem is tudom... A 20 ponton tartàs, a sok labdaeladàs ellenére dicséretes! Azért van mit csiszolni...
Előszezon és ennyi, szept 9-től làtunk valós képet.
Fattyu
Barretnek is több időt adni, én kíváncsi lettem volna rá mit tud több idő alatt.
kapitnono
Fog kapni. Mert az első meccsen Savage vitte az első félidőt, a másodikon Hill., a harmadikon Brees fog kezdeni. Ő meg negyedikben.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
aztán Hill int, majd elhagyta a labdát, onnantól a meccsre elment a srác önbizalma szerintem, simán le kellett volna hozni, aztán jöjjön Savage és Barretnek is több időt adni, én kíváncsi lettem volna rá mit tud több idő alatt.
kapitnono
Pont, hogy nem szabad ilyenkor lehozni. Meg kell tanulnia kezelni, és inkább most, mint mondjuk egy Brees kényszerpihenő esetén essen össze az első INT után. Átélte, tudja milyen, így kezelni is fogja tudni. Erről szól az előszezon.

Jordan nélkül is rendben volt a kezdő fal, mi lesz vele... nem izgulok annyira azért.