New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hát ez nem sok bizalomra ad okod, én szerintem ez szarabb volt mint a múlt heti.
több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Nehéz volt legyőzni a rossz karmát.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Kiszenvedtük. Zane-nek jövünk egy sörrel. DA mondjon le, egyszerűen képtelen ritmust váltani a D.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
mert egy Patkány 😀 😀 így áll bosszút rajtunk, hogy kitettük 😀



több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Miért van az, hogy van egy játékosunk, nettó szar, elmegy egy másik csapatba, Superbowlt nyer vele és posztja egyik legjobbja, majd visszajön hozzánk, és ugyanolyan gyökér, mint előtte?
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Mondanám hogy nézd az eagles is hogy küzd a bucsal de ez a mai meccs is rémálom
irány a csoportutolso hely (tavaly is bejött hogy szeptemberben elastuk a csapatot a fórumon!)

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Thomas bassza meg.....



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Ez máris jobban kezdődik a D részéről 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
a múlthetit büntetés volt nézni...... ne is emlegetsd



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
köszi!!!

Na akkor végre húzzunk be egy meccset!
Kájzerszóze
Nincs mit!

Igen illene már, főleg, hogy papíron az első kettő a szezon legkönnyebb meccsének ígérkezett 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
köszi!!!

Na akkor végre húzzunk be egy meccset!



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
sziasztok! valakinek link a meccshez?
Go Saints!
Kájzerszóze
 buffstreamz.com/watch/nfl-5.php


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
sziasztok! valakinek link a meccshez?
Go Saints!



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nos, ma már egy kivételével mindenki edzett fullba.
T. Davidson a kivétel. Ő a meccset is kihagyja.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Én azt mondom hogy túl nagy hype volt a csapat körül, és szerintem el is hitték... Lattimore most lenyilatkozta hogy nagyon kellett nekik ez a pofon. Nagy volt a kontraszt hogy tavaly milyen tűzzel,szenvedéllyel mentek , most meg semmi.

Ezt a meccset minél hamarabb el kell felejteni és javítani. Ennyi.
ackrisz17
Hétvégén a Browns ellen meglesz rá az esély, mondhatni kötelező lenne a győzelem, hiszen utána a Falconssal játszunk idegenben, és egy esetleges 0-3 után gyorsan vége lehetne a szezonnak....


több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én azt mondom hogy túl nagy hype volt a csapat körül, és szerintem el is hitték... Lattimore most lenyilatkozta hogy nagyon kellett nekik ez a pofon. Nagy volt a kontraszt hogy tavaly milyen tűzzel,szenvedéllyel mentek , most meg semmi.

Ezt a meccset minél hamarabb el kell felejteni és javítani. Ennyi.


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Igazából ma azon gondolkodtam, hogy ez az offseason úgy volt szar, ahogy volt. Nincs két értelmes roster move, amit fel tudnék sorolni. Egész jót mentünk a FA piacon, de nem igazán látszik. A draftot el lehet felejteni, és utána a keverést szintén.
Gyurma Pappa
Ekézném én az idei holtszezonbeli mozgásokat, ha azok, akik tavaly életük legjobbját hozták, nem önmaguk árnyékai lettek volna.
Mondanám hogy bassza meg Robinson, ha Latti nem jasondavidezne.

Idei 1/14-es várázspickünk hogyan muzsikált, mit mutatott?
És kb. mennyit volt pályán?
Rutin
A snapek harmadát töltötte a pályán bár amennyire Okafor szar volt, kaphatott volna több lehetőséget is.
BTW pont nem tőle várom a világmegváltást, egy JJ Watt újoncként 5,5 sacket csinált, JPP 4,5-t, Mack 4-t.

több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
összerobotolt nekem 2, azaz kettő fantasy pontot, ami 1 tackle-ből fakadt.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Fitzmagic 400+ yardjat elnézve nagyjából sejtem a választ, de azért megkérdezem:

Idei 1/14-es várázspickünk hogyan muzsikált, mit mutatott?
És kb. mennyit volt pályán?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én egyébként simán el bírom képzelni, hogy akár az egész D tavaly annyira meg volt magával elégedve (lásd csoportos pózolás a kamerának egy-egy nagy játék vagy győztes meccs után), hogy aztán az offseasonban el is hitték, hogy most már aztán ők a legnagyobb kirrájok...
És akkor valszeg az egész felkeszülésüket le lehet húzni a klotyón, úgy ahogy van.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Magát a meccset nem láttam, csak a fontosabb playeket... Konkrétan nem jutok szóhoz.

A szezon egyik legbiztosabb győzelmeként volt elkönyvelve ez a meccs, és akkor jön ez.

Persze-persze, évek óta elveszítjük a szezonnyitót, de azért nem ugyanaz, hogy ez Minnesotában történik, vagy otthon a Bucs ellen.

Nyitómeccseink:
2015 - Vereség Arizonában (Cards évvégi mérlege: 13-3)
2016 - Vereség otthon az Oaklandtól (Raiders évvégi mérlege: 12-4)
2017 - Vereség Minneapolisban (Vikes évvégi mérlege: 13-3)

Ezektől kaptunk ki az elmúlt 3 évben. Most meg... 😕

ui. úgy tűnik, mégis meglesz az a 30. hely a D-k rangsorában az év végére, aminek a megjósolásáért pár napja pont itt lehülyéztem az ESPN-t.
Rutin
Tehát most kell megfogadni a Tampa 12W-t?
Jakehomer
Nem konkrétan erre volt kihegyezve az írásom 😀 , bár nekünk valszeg a lenne a legjobb, hír, ha azért buktáztunk volna tegnap, mert a Bucs annyira jó...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Igazából ma azon gondolkodtam, hogy ez az offseason úgy volt szar, ahogy volt. Nincs két értelmes roster move, amit fel tudnék sorolni. Egész jót mentünk a FA piacon, de nem igazán látszik. A draftot el lehet felejteni, és utána a keverést szintén.

És visszatérünk ahhoz a kérdéshez, ami minden ilyen esetben felmerül: Payton így miben van? Miért nem képes soha egy értelmes D összeállni? Meddig lesz ez így?

Aztán elengedtem a problémát, és rájöttem, hogy ez már nem érdekel egy ideje. 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mondja még valaki, hogy nem elit a védelmünk!

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Na megszerzi az első győzelmét majd a Browns?
Utoljára 2006-ban vertük őket, az volt Brees első meccse nálunk.


2012 és 2018 között ellenünk passzoltak a 3. legjobb passer ratinggel, 94,7-tel, ami a 3. legrosszabb adat. Ha nincs a tavalyi make up szezon, akkor a legrosszabbak lennénk 97-tel.

Ugyanebben az időszakban
New England 85,3
Pittshburg 86,5
Panthers 86,5
Green Bay 88,4
Falcons 89,5

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
2 éve a szezonnyitót otthon kaptunk egy csúnya verést a gyenge Tampától, aztán SB lett belőle, szóval ez még jó jel is lehet 😉
Buga
Pont reggel jutott nekem is eszembe ez, kevesebb pont esett, de hasonlóan csúnya meccs volt.

Szerintem jókor jött ez a pofon, nem hiszem hogy a srácok egyesével nem lennének elég kompetitívek ahhoz, hogy túltegyék magukat ezen.

Lattimore-nál remélem csak egy ideiglenes agyfasz volt ez, gyorsan lerázza magáról.