New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Geri! Túlzottan optimista vagy...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Kicsit hangosabb jegyzem meg, hogy ugyan néztem statokat, de szerintem az OL brutál. A DL fejlődése számottevő, így már nem néz ki annyira szarnak a secondary sem, bár nem lett az jobb, mielőtt.

Ugye egy jó csapat ott kezdődik, hogy végy két falat...
Gyurma Pappa
Az OL tényleg brutál, az egyik legalulértékeltebb egység a ligában, futásban is jól blokkolnak, de Brees is szinte mindig nyomás nélkül tudott dolgozni


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Kicsit hangosabb jegyzem meg, hogy ugyan néztem statokat, de szerintem az OL brutál. A DL fejlődése számottevő, így már nem néz ki annyira szarnak a secondary sem, bár nem lett az jobb, mielőtt.

Ugye egy jó csapat ott kezdődik, hogy végy két falat...

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy halkan jegyzem meg, hogy a d-front kezd eléggé aprítani, Jordan szokásosan szép csendben állat, Rankins is jó és Davenport kezdi felvenni a ritmust, szép villanásai vannak, jobb későn, mint soha, de talán megtaláltuk Jordan párját.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Payton a bye week után általában lendülettel tér vissza, a BAL meccs kiváló is lesz erre, a MIN viszont necces (úgy játszunk velük most is meg tavaly is idegenben, hogy ez a része sorsolás, csak tavaly mint "másik csoportbeli" játszottunk, idén meg azonos helyen végzett ellen játszunk - közben Toca is válaszolt). Rams jó kis meccs lesz - független nézőknek, a CIN és a PHI pedig nálam tipikus 50-50 meccsek.

3-2-vel ki lennék egyezve, szerintem a Panthersnél is ez a reális, a TB-t kivéve szerintem bárkitől kikaphatnak, szeritem a TB kb. 2-14-gyel fog végezni, bár lehet meglepnek, ahogy Seant is 😀

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Na, mostantól indul a hegymenet... A durva hegymenet.

A következő 5 meccsünk:
@BAL, @MIN, vsLAR, @CIN, vsPHI
(5 csapat, eddig idén 16 W-jük van)

Ezalatt a Falconsnak...
vsTB, vsNYG, @WAS, @CLE, vsDAL
(5 csapat: 11 W eddig)

Ezalatt a Panthersnek...
@WAS, @PHI, vsBAL, vsTB, @PIT, @DET
(6 csapat: de csak 13 W eddig)
Rutin
Azt modnjuk nem értem, hogy jön ki, hogy Minnesotába tavaly is mi mentünk az első héten, és most is mi megyünk idegenbe?
Szerintem a D-n fog múlni minden, hogy mennyiszer lesznek képesek megállítani az ellenfél O-ját, mert azért az llátszik szerintem, hogy Brees szinte bárki ellen fel tud tenni 30 pontot ha nagyon úgy van. Kérdés, hogy közben mennyit engedünk...
Jókor jön a bye Lattimore gyógyulgasson csak.
kapitnono
Tavaly Div-Div meccs volt, idén mint csoport első találkozunk és mivel a másik csapat a Phili és hozzájuk idegenbe megyünk, így ti maradtatok a hazainak.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Na, mostantól indul a hegymenet... A durva hegymenet.

A következő 5 meccsünk:
@BAL, @MIN, vsLAR, @CIN, vsPHI
(5 csapat, eddig idén 16 W-jük van)

Ezalatt a Panthersnek...
@WAS, @PHI, vsBAL, vsTB, @PIT, @DET
(6 csapat: de csak 13 W eddig)
Rutin
Az Atlantát kivettem a listádból, ők már kiszálltak 😀 😀 😀 😀
Remélem az O lendülete nem fog megtörni a bye miatt, a D-nek kifejezetten kell, meg a sérülteknek is.

a BAL meglesz biztosan.
a MIN kötelező bosszú és szerencsére idén még nem az igaziak, bár folyamatosan javuló képet mutatnak.
a LAR nagyon necces lesz, de ha SB-ba akarunk jutni, oda a Ramsen keresztül vezet majd az út: win.
a CIN könnyebb lesz mint az előző, de idegenben kikapunk.
a PHI sem láblógatás, ha a secondary rendben lesz addigra, akkor könnyebb lesz, de win lesz.

Újabb 4-1 következik srácok 😀



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Így nézve a hétvégi rúgó bénázásokat, azért örülök, hogy van egy Lutz-unk K poszton. Idén eddig elég magabiztos.
/Le is kopogom gyorsan nehogy mos kezdjen el bénázni 😀/


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Na, mostantól indul a hegymenet... A durva hegymenet.

A következő 5 meccsünk:
@BAL, @MIN, vsLAR, @CIN, vsPHI
(5 csapat, eddig idén 16 W-jük van)

Ezalatt a Falconsnak...
vsTB, vsNYG, @WAS, @CLE, vsDAL
(5 csapat: 11 W eddig)

Ezalatt a Panthersnek...
@WAS, @PHI, vsBAL, vsTB, @PIT, @DET
(6 csapat: de csak 13 W eddig)
Rutin
Azt modnjuk nem értem, hogy jön ki, hogy Minnesotába tavaly is mi mentünk az első héten, és most is mi megyünk idegenbe?
Szerintem a D-n fog múlni minden, hogy mennyiszer lesznek képesek megállítani az ellenfél O-ját, mert azért az llátszik szerintem, hogy Brees szinte bárki ellen fel tud tenni 30 pontot ha nagyon úgy van. Kérdés, hogy közben mennyit engedünk...
Jókor jön a bye Lattimore gyógyulgasson csak.


több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, mostantól indul a hegymenet... A durva hegymenet.

A következő 5 meccsünk:
@BAL, @MIN, vsLAR, @CIN, vsPHI
(5 csapat, eddig idén 16 W-jük van)

Ezalatt a Falconsnak...
vsTB, vsNYG, @WAS, @CLE, vsDAL
(5 csapat: 11 W eddig)

Ezalatt a Panthersnek...
@WAS, @PHI, vsBAL, vsTB, @PIT, @DET
(6 csapat: de csak 13 W eddig)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
5 meccs alatt szereztünk 180 pontot. Ilyen sokat csak egyetlen korábbi szezonban ért el a csapat... 2009-ben. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Rekord oké, win oké. Elaludtam én is... Lattimore sérüléséről van valami? A jól megérdemelt pihi jön most, rendet kell rakni a védelemben, ha januárban játszani szeretnénk még. Új CB igazolásunk van már? Most hogy Ingram már van, Kamara lehetne CB, öt biztos nem hagynák állva, elkapni is tud. Masszív erősítés lenne 😀💪 inkább ezt, mint visszahordást.
Kájzerszóze
Justin Hardee amúgy lehozott egy átlagost ML sérülése után. Nem volt jó, de legalább nem volt borzasztó sem, és ez már valami.

Szerencsés a by week, 2 hét alatt csak rendbejön a 23-as, meg Kamara is duplán pihenhet ezután a 4 hét után, nem is volt csoda, hogy nem erőltették túl Paytonék ma (csak visszahordásnál 😀).
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Rekord oké, win oké. Elaludtam én is... Lattimore sérüléséről van valami? A jól megérdemelt pihi jön most, rendet kell rakni a védelemben, ha januárban játszani szeretnénk még. Új CB igazolásunk van már? Most hogy Ingram már van, Kamara lehetne CB, öt biztos nem hagynák állva, elkapni is tud. Masszív erősítés lenne 😀💪 inkább ezt, mint visszahordást.



több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Fasza meccs meg minden, de a maradek hajam is egnek all minden egyes alkalommal, amikor meglatom az egyik legertekesebb jatekosunkat visszahordashoz keszulodni...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Új meccs az "ezt eltesszük" mappában 😊

Sajnos nem bírtam felkelni, eddig az első félidőt néztem végig, de elég is volt, túl sok érzelem így kedd reggelre 😊

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nem írok semmit a meccsről, mert gondolom lesz aki később nézi meg.
A nagy különbség ellenére érdemes, màr a rekord miatt is...

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
G.O.A.T.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43084488_1940773709342675_670144812346769408_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_UOdEF90vMoAX8r17qc&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB7vHYI2cRpYGKPq2iZDdfNhVhhEuwuIcxZlfh7JeosHA&oe=66071D2D
Bleacher Report on Instagram: "NOLA celebrates as Drew Brees makes history."
300K likes, 1,649 comments - bleacherreport on October 8, 2018: "NOLA celebrates as Drew Brees makes history."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sdmgmo8mcljs6alov0hm
Drew Brees gets choked up talking about breaking passing record
Drew Brees reflects right after defeating the Redskins and breaking the NFL's all-time passing yards record.


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
atapapa
Ma nem volt punt... 😀

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Már Matyőztem a nyáron eleget...



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött
kapitnono
A Tampa csúcs secondarybe nem kellett... akkor nekünk erősítés???
Kájzerszóze
Szerintem Corey White kellene vissza és kész is a helyi Legion of Boom 😂
kapitnono
Legion of Bust... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Jason David.....



több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött
kapitnono
A Tampa csúcs secondarybe nem kellett... akkor nekünk erősítés???
Kájzerszóze
Szerintem Corey White kellene vissza és kész is a helyi Legion of Boom 😂
kapitnono
Az biztos 😀 Nem tudom láttam e gyengébb játékost valaha White-nál 😀


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött
kapitnono
A Tampa csúcs secondarybe nem kellett... akkor nekünk erősítés???
Kájzerszóze
Szerintem Corey White kellene vissza és kész is a helyi Legion of Boom 😂


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött
kapitnono
A Tampa csúcs secondarybe nem kellett... akkor nekünk erősítés???



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Leigazoltuk a CB Demetri Goodsont, aki 3 évig játszott a Packersben , 30 tackle, 0 Int és 0 FF, és kivágtuk jay bromleyt. Ebben eddig nem látom mi a ráció,de lehet itt fog berobbanni a srác 29 évesen 😀
ackrisz17
Josh Robinson cb is jött