New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kisebb kockázat, mint Dez volt (az öltözői hangulat szempontjából), de kisebb upside potential is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
marshall-t leigazoltuk egy évre.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Szerintem röviden összefoglalva, tökéletes meccset hozott a csapat, remélem Armstead sérülése nem komoly.

Elvileg elég valószínű, hogy Marshallt le fogjuk igazolni


több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ez a vártnál simább lett, ez az offense egyszerűen nagyon ott van, kiváncsi lettem volna Dezre is de ez van. Hasítsunk így tovább a következő kettő hazai meccset is húzni kell.


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Az volt már, hogy megpróbálják Marshallt idehozni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Ingram és Kamara 264 yardot tett fel. Hiányzott ugye pár LB a Cincinél. Ezt kellett játszani.
Teddy is kapott lehetőséget, nem is baj, remélem valami csúcs fiatalra el tudjuk cserélni jövőre....

Talán Dez szerencsétlen sérülése is segít abban - mindenki sajnálja biztosan - hogy kicsit nagyobb legyen az egység és az összetartás. Anzalone a múlt héten INT, a sebessége nagyon tetszett, erre ma is szép munkát csinált. Remélem nem bukik le valamivel.
Alakul a DEF, van még másfél hónapjuk hogy a forma és a koncentráció is maxon legyen. Grat Apple-nek is.

Egy dolog ronthatja el a mai örömöt, remélem ma nem sérült meg senki. Info valakinek?



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Szép volt egyébként a srácoktól a Dez TD ünneplés, de itt a topikban nem volt még megemlítve, hogy Thomas mobilos ünneplése sem volt véletlen, Joe Horn előtt tisztelgett ezzel. Most az más kérdés, hogy az eredeti sem volt egy túl jó ötlet, és a másolás sem, de mindegy 😊

 www.youtube.com/watch?v=9zrcAGkuk_o
Gyurma Pappa
Fenét, az egyik legjobb TD-öröm ever

Horn nyilatkozta is hogy tökre elérzékenyült, és rögtön rendelt online egy Thomas-mezt.
atapapa
Bizonyára én nem értem 😊 Most nem magát a td örömöt fikáztam egyékbént, hanem a 15 yardot amit szoros meccsen annak idején és most is kiosztottak érte. Ettől még nem értem a poént, de ez mindegy is.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Sajnos nem láttam a meccset, de így hogy Green nem játszott ellenünk és a védelmük is foghíjas volt, nem volt nehéz meccs.
Grat a csapatnak!
Jövő héten megint tévés meccsünk van természetesen.

Go Saints!
Az Atlantát eddig is nagyon szerettem...... most meg a tippmixeim is elvitték. Balf@szok. Nekik szerintem januárban már nem lesz meccsük.

Ebből a hétvégéből nem lehetett jöbban kijönni 😀 😀 grat az újabb Brees rekordhoz is.



több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szép volt egyébként a srácoktól a Dez TD ünneplés, de itt a topikban nem volt még megemlítve, hogy Thomas mobilos ünneplése sem volt véletlen, Joe Horn előtt tisztelgett ezzel. Most az más kérdés, hogy az eredeti sem volt egy túl jó ötlet, és a másolás sem, de mindegy 😊

 www.youtube.com/watch?v=9zrcAGkuk_o
Gyurma Pappa
Fenét, az egyik legjobb TD-öröm ever

Horn nyilatkozta is hogy tökre elérzékenyült, és rögtön rendelt online egy Thomas-mezt.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A következő 4-4 meccs alapján szerintem simán előfordulhat, hogy utána az első CAR elleni meccsnek 3 W előnnyel menjünk neki...
Rutin
Én elégedett lennék, ha a mostani különbséget tartanánk... jó kis meccsek lesznek ezek a következő 4 hétben, a hálaadást nagyon várom 😊

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A következő 5 hétben:
CAR: @DET, v SEA, @TB, @CLE, v NO
NO: v PHI, v ATL, @DAL, @TB, @CAR

A következő 4-4 meccs alapján szerintem simán előfordulhat, hogy utána az első CAR elleni meccsnek 3 W előnnyel menjünk neki...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szép volt egyébként a srácoktól a Dez TD ünneplés, de itt a topikban nem volt még megemlítve, hogy Thomas mobilos ünneplése sem volt véletlen, Joe Horn előtt tisztelgett ezzel. Most az más kérdés, hogy az eredeti sem volt egy túl jó ötlet, és a másolás sem, de mindegy 😊

 www.youtube.com/watch?v=9zrcAGkuk_o
Gyurma Pappa
Meg is kapta a 30ezres csekket...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Szép volt egyébként a srácoktól a Dez TD ünneplés, de itt a topikban nem volt még megemlítve, hogy Thomas mobilos ünneplése sem volt véletlen, Joe Horn előtt tisztelgett ezzel. Most az más kérdés, hogy az eredeti sem volt egy túl jó ötlet, és a másolás sem, de mindegy 😊


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Hááát, félreállni nem fog senki!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Rams pontrekordja veszelyben lehet?
Vrij6
Minden és mindenki veszélyben van, aki nem áll félre.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Rams pontrekordja veszelyben lehet?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tökéletes hétvége, minden csoportrivális zakózott, mi pedig túléltük a csapdát. Nagyon nagyon erős fejben ez a társaság idén.

Lehet, hogy ez az atlantai SB gondolata teszi...

#onamission

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
...el fogtok jönni Atlantába megnyerni a Super Bowlt, ugye?
shawnka
Az a baj, hogy nem a Bengalst kell verni minden héten 😕

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Ez jó kör volt, a csoportból rajtunk kívül mindenki kikapott.
több mint 5 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
A csoportunkból mindenki kikapott ugye?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
...el fogtok jönni Atlantába megnyerni a Super Bowlt, ugye?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
....és a Falcons is kikapott....
Szép hétvége!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A héten néztem a Cinci statjait és sérültjeit, éreztem hogy nagyon nekünk áll a zászló, de hát Brees szabadtéren sokkal szarabb, szóval kicsit féltem a meccstől....

Arsmteadnek jobbulást.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 sports.yahoo.com/saints-open-taking-another-flier-dez-bryant-2019-154659612.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem meglepő módon Keith Kirkwood az aktív csapat tagja lett. Vele együtt is összesen csak 4 elkapónk van. Nyáron TC alatt mondjuk jókat mondtak róla, remélem sikerül bevonni őt is a játékba.