New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
A végén még Brees-nek is menni kell ha igy folytatja!! 😂😂  scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46507447_2299494850122171_8538469283087253504_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=3d2993cd11fff490d3ad3991342b4596&oe=5C793642

Szerkesztette: mrxxl77
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Ezekkel a dolgokkal ràérünk az alapszakasz végén foglalkozni.
Addig még van legalàbb 4 kőkemény meccsünk.
Legyünk túl rajtuk és utàna lehet méregetni a fütyit, hogy kinek mekkora és kinek mi jàr érte.
Szerintem a csapatnàl NO-ban és itt is a forumon mindenki SB-ben szeretné làtni a csapatot, akkor meg minek foglalkozni az egyéni díjakkal. Másodlagos ez a végcêl szempontjàból és félre is viheti a dolgokat.
Emlékszem tavalyról, hogy egyesek màr a Philit méregették, úgy hogy még túl sem voltunk a Viks elleni meccsen... Csak szépen sorjàban!

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
nekik ez a NFC főcsoportdöntő (nem merem leírni, hogy Super Bowl, mert azt hiszik trollkodok 😛 )
Gyurma Pappa
Hát 28-3-nál lehet bevillannak nekik majd emlékek, de gyorsan felteszünk majd még egy TD-t, hogy 35-3 legyen és eloszlassuk a poszttraumatikus stresszt náluk.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mahomes meg azért esett ki mert volt két int az utolsó 2 és fél percben hátránynál, amiből az egyiknél szépen megkapták közben? 😊
kristóf17
Meg a két fumble előtte... De egy meccs miatt nem száll el senki, Bress-nek is volt már rosszabb meccse idén, csak akkor mi nem kaptunk ki.
Ha most lenne vége, szerintem Brees érdemelné tisztán, de sok van még vissza, van sok lehetőség feledtetni vagy rontani.

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azt értem, hogy Brees baromira megérdemelné az MVP címet, de az álmoskönyvek szerint az nem sok jót jelent aranygyűrű esélyeket tekintve...😁
Fast Willie
Gyűrűje már van.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Azt értem, hogy Brees baromira megérdemelné az MVP címet, de az álmoskönyvek szerint az nem sok jót jelent aranygyűrű esélyeket tekintve...😁
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Goff milyen matek alapján esett ki? btw ha AD 22 sack fölé megy?
gordon
 www.oddschecker.com/american-football/nfl-specials/mvp/winner

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Goff milyen matek alapján esett ki? btw ha AD 22 sack fölé megy?
gordon
Azért itt jó pár esélyes van ám, és végre nem csak QB.
| Mahomes meg azért esett ki mert volt két int az utolsó 2 és fél percben hátránynál, amiből az egyiknél szépen megkapták közben? 😊 |
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Goff milyen matek alapján esett ki? btw ha AD 22 sack fölé megy?

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Korai még a verdikt.
Brees-nek is lehet még bőven rossz meccse, illetve Mahomes a rosszabb meccsein is iszonyat produktív.

BTW Brees-nek nagyon kijárna már a három 2. hely után.
atapapa
Korai. Pont ezért írtam, hogy "egyelőre"...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Korai még a verdikt.
Brees-nek is lehet még bőven rossz meccse, illetve Mahomes a rosszabb meccsein is iszonyat produktív.

BTW Brees-nek nagyon kijárna már a három 2. hely után.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ha nem lépünk le a gázpedálról, akkor nem lesz gond.

A Bye week óta a védelem, 19,8 pontot kapott, ezzel top5-ben lenne. Total engedett yardokban bejöttünk a top20-ba, és a passz is elmozdult az utolsó helyről. Nem tudom, hogy ez mennyiben az ellenfelek hibája vagy D érdeme, de most csütörtökön majd megmutatják, a Falcons tuti full gőzzel fog játszani nekik ez a NFC főcsoportdöntő (nem merem leírni, hogy Super Bowl, mert azt hiszik trollkodok 😛 )

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
unger, armstead, bushrod, peat, smith nem edzett ma
adam77
pihi van csütörtökre 😀



több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
unger, armstead, bushrod, peat, smith nem edzett ma
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Azt tudja valaki, hogy Brees miért van fenn 30-40 pontos vezetéseknél????
♉gaben♉
mert korábban bármikor képesek voltunk leadni egy ekkora előnyt is 😉
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Azt tudja valaki, hogy Brees miért van fenn 30-40 pontos vezetéseknél????

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu

Matthew99
Ez milyen kibaszott jó kééép 😀


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kinget beengedték a színfalak mögé a héten, érdemes rászánni az időt
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/11/19/new-orleans-saints-drew-brees-sean-payton-fmia-nfl-week-11-peter-king/?cid=fmiatw

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Miután a Rams ellen holtbiztos előnyről jött vissza az ellenfél, leszarom ha pakoljuk a pontokat még a negyedik negyedben is. Vagyis a védelmünkben még most se bízom, de kétségtelen hogy Apple adott némi stabilitást a sec-nek. Ezek az A-gapes blitzek is nagyon ülnek.

Mivel már a makulátlan szezon elszállt, nem kell szorongani a becsúszó zakók miatt, ha az nem kerül a hazai pályába (és Brees MVP-címébe....). Megmutatta már a csapat idén is, hogy tud küzdeni hátrányból eredményesen.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Darálni kell, ez nem kérdés.

Ez a meccs sajnos nem sokat mond, a bajnoknál jórészt a B sor játszik egy ideje, nem találják sehogy sem a ritmust. Ettől még az O-nk brutál, ez tény, de a védelem teljesítményét nem értékelném túl.

Én nem hiszek abban, hogy vereség jót tenne a csapatnak, Payton azért tartja kint a kezdőket a végéig, mert menni kell, éles helyzeteben csinálni dolgokat stb. Szerencsére a kulcsjátékosaink nem injurty prone-k, most Warford kidőlése ad aggodalomra okot, de Tom jól játszik. Olyan nincs, hogy a Kapitány fejébe szálljon a dicsőség, és nagyon jó hatással van a fiatalokra az ő mentalitása.

A Falcons meccs nem lesz annyira egyszerű, Quinn összekapta a védelmet, de az OL náluk elég mehh, bár két hete úgy nézett ki, ahogy azt remélték az idény előtt, azért a Dallas ellen meg sikerült, hát... a közepes meccs. Mi vagyunk az esélyesek, de csoport meccs sosem lefutott, és amíg ott játszik a korszak egyik legjobb elkapója, én sosem írnám le őket. Az órát kell kontrollálnunk, ez a nagyon fontos lesz.

A Panthers nem az a csapat, ami 2-3 éve volt, Rivera kezdi elveszíteni mojo-ját (a csapatot ő sosem fogja), teljesen sótlanok, és nem vagyok biztos benne, hogy a hideg nekünk többet árt, mint nekik. Mióta Ingram visszatért a liga utolsó harmadából már a top 5 közelében van a futás, és továbbra is top 5 a futás elleni védekezés, és már nem csak azért, mert ráérnek passzolgatni.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2 éve a szezonnyitót otthon kaptunk egy csúnya verést a gyenge Tampától, aztán SB lett belőle, szóval ez még jó jel is lehet 😉
Buga
Ezt egy Falcons fan írta itt az első forduló után... 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem legyen nagyon hideg a 15. héten Charlotte-ban, és bukjuk el azt a meccset.
De előtte ma azért a Rams kapjon ki a KC-től, így megmaradna az 1. helyünk az NFC-ben a 14-2 ellenére is.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Elnézve az idei szezont, ha meg lesz az első kiemelés, fél lábbal a SB-ban vagyunk (kopp-kopp vagy húszszor).

Williams meg egészen elképesztő mióta megkapta az NFC hét védője díjat, mint valami placebo hatás.
PEEtör
Nem akarok én itt vészmadárkodni, de szerintem túl jól megy minden. Kéne a csapatnak egy Rams féle vereség, hogy ne higgyék érinthetetlennek magukat. Jobban szeretném, ha szépen csendben mennénk be a playoffba.
Matthew99
Teljes mértékben igazat adok!
Csak az a meccs Ne! a következő legyen. 😁