New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Derek Newton srácok? Most olvasom, pályára fog lépni. Sleepert fogtunk?



több mint 5 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Ez a srác egy szörnyeteg 😊

 www.instagram.com/p/BpgBkzun_bB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pqzyfkuercr7

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/47509692_1870914936339572_9047959396323164160_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=fCkyPllkPsAAX9o9boC&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfC-XrJb6cNWpVM10IEGAB4vkXylunP0SPEyuXTsAmtYrw&oe=66094A8A
Taysom Hill named NFC Special Teams Player of the Week | Congrats to Taysom Hill - NFC Special Teams Player of the Week! | By New Orleans SaintsFacebook
Congrats to Taysom Hill - NFC Special Teams Player of the Week!

több mint 5 éve
⚜️ SPiDee ⚜️ New Orleans Saints LSU Tigers 1
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Akarok valami biztatót olvasni a Panthersről akkor ide jövök. Köszi Srácok! Respect
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Akarok valami biztatót olvasni a Panthersről akkor ide jövök. Köszi Srácok! Respect
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Sixo linkelte a LAC topikba, elcsentem tőle😀!
 mobile.twitter.com/PFF/status/1072548402641207296

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Az idelátogató dallasiaknak is ajánlom:



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A hétfői meccsen még kizárt, hogy tankoljon a Panthers.
Hazai pályán, fél győzelemnyire a WC-pozíciótól biztos, hogy nagyon oda fogják tenni magukat.

Azért azt fontos látni, hogy
- Az elmúlt 5 héten beszedett vereségükből 4 idegenben történt.
- A WC-versenyfutásban érdekelt többi csapat sem brillírozik (MIN, PHI, WAS).
- Az elmúlt időszakban rendszeresen vertük őket, úgyhogy biztosan élezik a késeket hétfőre...

Ja, és olyan 0-1 fok várható hétfő estére Charlotte-ban.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Tekerni fog a Panthers, ez nem kérdés. Az más kérdés, hogy ez mire lesz elég. Futni nem nagyon fognak valószínűleg, ha Elliotot és Gurley limitálni tudta a védelem, CMC sem lesz nagyobb akadály. Cam válla nagy kérdőjel, de nem szabad lebecsülni, Moore és Samuel nagyon jó elkapók, és sok yardot hoznak elkapás után is, illetve CMC is veszélyes passzcélpontként.

A védelmük viszont nem jó, a secondary nagyon kevés lesz Brees ellen, kérdés, hogy MT mellé megint megindulnak-e a többiek is. Nagyon kéne már megint villanás a többiektől is, nem csak momentumok, hanem egy egész meccs. Smithtől továbbra is várom a nagy meccset.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/47119500_356995134880584_3078762107338038916_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=VdaqOMNhoJkAX80AtKi&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDkIZokT4_xohhIq7wjXM7YbCoYTQxhMw6FUePWnX4nDA&oe=66034481
NFL on Instagram: "The MOST catches by any player through 3 seasons (298)! 👏 @cantguardmike"
247K likes, 1,780 comments - nfl on December 10, 2018: "The MOST catches by any player through 3 seasons (298)! 👏 @cantguardmike"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nyuton dobó válla nagyon nem oké, nem is tud hosszut dobni, ami ellenünk nem is baj. Ha nem akarják megnyomoritani, jobb ha leültetik. A PO már elment szerintem nekik. Ahogy elnézem lassan a Steelersnek is.

Ez habkönnyű 3 meccs lenne, ha nem láttuk volna a mi utóbbi két meccsünk....



több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy melyik offense-ünk fog játszani jövő hétfőn.
Rámegy-e Payton az NFC 1. hely megtartására (amihez valszeg 3-ból 3 győzelem kell még, mert a Rams meccsei elég könnyűnek tűnnek), és igazán élesek tudunk-e maradni.
Rutin
Ez azért remélem nem is volt kérdés nálad. Teljesen egyértelmű. 😊

Nagyon kellett ez a Bears győzelem, és bár a Panthers dögöljön meg a szomszéd tehene elven megy, vannak hangok arról, hogy ültetik majd Newtont, mert elúszott a szezon. Tavaly 3-ból 3-szor vertünk egy erősebb Carolinat, idén ezer sebből véreznek, be kell húzni mindkettőt. A Steelers-től meg nem félek, Ben azért idegenben jóval gyengébb, és jobbak vagyunk minden téren náluk.
PEEtör
A Panthers, az akkor is Panthers. Nem fogják feladni! Ellenünk pláne. És 2 meccs is van..
A Vasat meg nem írnám le. Ott még bármi lehet.
Félni nem kell, de kemény ellenfél lesz!
Szal nehéz 3 meccs lesz, akárki akármit mond. (Kellene az a home field)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy melyik offense-ünk fog játszani jövő hétfőn.
Rámegy-e Payton az NFC 1. hely megtartására (amihez valszeg 3-ból 3 győzelem kell még, mert a Rams meccsei elég könnyűnek tűnnek), és igazán élesek tudunk-e maradni.
Rutin
Ez azért remélem nem is volt kérdés nálad. Teljesen egyértelmű. 😊

Nagyon kellett ez a Bears győzelem, és bár a Panthers dögöljön meg a szomszéd tehene elven megy, vannak hangok arról, hogy ültetik majd Newtont, mert elúszott a szezon. Tavaly 3-ból 3-szor vertünk egy erősebb Carolinat, idén ezer sebből véreznek, be kell húzni mindkettőt. A Steelers-től meg nem félek, Ben azért idegenben jóval gyengébb, és jobbak vagyunk minden téren náluk.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Minden szavaddal egyetértek ,valóban nem szabad túl komolyan venni.De ma már látszik nem volt véletlen a győzelmünk,az Eagles nagyot játszott ellenünk,de csak nyertünk ,nem is tudom ,hogy sikerült azután,hogy Martin lesérült...
sztaking
Persze, jó csapat lett nálatok. Van rá esély, hogy találkozunk januárban, majd akkor újraértékeljük az évet 😊

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Akkor jelen állás szerint Brees és Mahomes visszaszállt a MVP versenybe, míg Donald kiszállt!? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy melyik offense-ünk fog játszani jövő hétfőn.
Rámegy-e Payton az NFC 1. hely megtartására (amihez valszeg 3-ból 3 győzelem kell még, mert a Rams meccsei elég könnyűnek tűnnek), és igazán élesek tudunk-e maradni.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Demarcus Lawrence ezekkel a kedves szavakkal készül a csütörtöki meccsünkre 😀

 pbs.twimg.com/media/DtCNeMvVsAAowZt.jpg
kapitnono
Nem akarok trollkodni,sem csesztetni benneteket,de igazat mondott.a védelmünk nyerte meg a meccset.
sztaking
Nem trollkodtok, de már te vagy a második 😊

És mi van, ha nem így lett volna? Ha nem nézik be a bírók a Kamara ütést vagy a Beasley elkapást? Ha kimarad egy FG? Ha Brees nem kapkod, és végigmegyünk az utolsó drive-ban TD-ig, úgy hogy Dak-nak nem marad ideje? Ha nem fújják be a félig kamu DPI-t Lattimore-ra az EZ-ban, és marad 1 perc, és azalatt TD-t csinálunk? Akkor is igaza lett volna?

Hagyjuk már ezt a témát. Az előzetes farokméregetés nagy %-ban nem jön be. Írtam már, nem baj ez, része a cirkusznak. Ezt azért is írtam, mert előzetesen a mir részünkről sem ildomos viszont játszani az agyunkat, és így sem. Most épp nektek lett igazatok.

Korábban is írtam már erről, nem szabad ezt így 9000 km távolságból túl komolyan venni, ők sem teszik.

A továbbiakban kérem hagyjuk ezt, annak idején a 11 éves Baltimore trollt is ebben a topikban rendeztem, nem mentem át beírni 4-szer a Ravenshez, hogy "nem akarok trollkodni, de minek jár egy paraszt hozzánk trollkodni". Kérni tudok, nyilván nem utasítani, szóval tessék úgy kezelni 😊

Köszi
Gyurma Pappa
Minden szavaddal egyetértek ,valóban nem szabad túl komolyan venni.De ma már látszik nem volt véletlen a győzelmünk,az Eagles nagyot játszott ellenünk,de csak nyertünk ,nem is tudom ,hogy sikerült azután,hogy Martin lesérült...
sztaking
Ja grat. a győzelemhez😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Demarcus Lawrence ezekkel a kedves szavakkal készül a csütörtöki meccsünkre 😀

 pbs.twimg.com/media/DtCNeMvVsAAowZt.jpg
kapitnono
Nem akarok trollkodni,sem csesztetni benneteket,de igazat mondott.a védelmünk nyerte meg a meccset.
sztaking
Nem trollkodtok, de már te vagy a második 😊

És mi van, ha nem így lett volna? Ha nem nézik be a bírók a Kamara ütést vagy a Beasley elkapást? Ha kimarad egy FG? Ha Brees nem kapkod, és végigmegyünk az utolsó drive-ban TD-ig, úgy hogy Dak-nak nem marad ideje? Ha nem fújják be a félig kamu DPI-t Lattimore-ra az EZ-ban, és marad 1 perc, és azalatt TD-t csinálunk? Akkor is igaza lett volna?

Hagyjuk már ezt a témát. Az előzetes farokméregetés nagy %-ban nem jön be. Írtam már, nem baj ez, része a cirkusznak. Ezt azért is írtam, mert előzetesen a mir részünkről sem ildomos viszont játszani az agyunkat, és így sem. Most épp nektek lett igazatok.

Korábban is írtam már erről, nem szabad ezt így 9000 km távolságból túl komolyan venni, ők sem teszik.

A továbbiakban kérem hagyjuk ezt, annak idején a 11 éves Baltimore trollt is ebben a topikban rendeztem, nem mentem át beírni 4-szer a Ravenshez, hogy "nem akarok trollkodni, de minek jár egy paraszt hozzánk trollkodni". Kérni tudok, nyilván nem utasítani, szóval tessék úgy kezelni 😊

Köszi
Gyurma Pappa
Minden szavaddal egyetértek ,valóban nem szabad túl komolyan venni.De ma már látszik nem volt véletlen a győzelmünk,az Eagles nagyot játszott ellenünk,de csak nyertünk ,nem is tudom ,hogy sikerült azután,hogy Martin lesérült...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Én nem hiszek a PO-ra tartalekolas legendájának.
Hill megint kihúzott minket a szarbol, jo kabala.
De akkor lesz itt SB megint ha felvesszük a fonalat és a Steelers biztos nem adja tálcán a W-t meg ha Big Ben hordagyrol dob akkor se.
A csoportmeccs az meg utolsó vérig megy.

Azért azt nem gondoltam volna a tavalyi után hogy azt kívánom inkább a Vikes ellen kezdődjön a PO, de a bosszú hidegen a legjobb 😉

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
most mindenki ezen nevet, de Drew azért áll annyira távol, mert egy dupla passz playhez ennél nem állhat közelebb line-hoz, onnan meg hova a retekbe induljon már el 😊 lesz még idén dupla passz, ez biztos

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
😀😀😀😀



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nem tudom miért akadt meg az O. De lehet hogy a PO-ra való készülődés megy a csapatnàl.
Olyan mintha tudatosan vissza lennének fogva, hogy élesek legyenek a ràjàtszàsra.
De az is lehet, hogy Én làtom ezt bele, hogy nyugodtabb legyek!😁😁

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A chicagoi hidegben remélem befagy a Rams, nekünk nyerni kell, esös rossz idö lesz, mi jobban futunk mint a Bucs. Gyözni kell, a bye week kellene.
Kájzerszóze
Vasárnap Chicagoban olyan -3 fok lesz a Rams-meccsen. Bizakodjunk... 😀
Az uccsó 3 fordulóban már biztosan nem fognak botlani.
Rutin
Nos előbb nyerjük meg a Mi meccsünket, mert ha kikapunk akkor jobb ha a Rams nyer. 😀
Fattyu
Nem hiàba reménykedtél. Elismerem! 😋
Bàr még mindig a Rams az esélyesebb az első kiemelésre, szerintem.
A Carolina nem fogja feladni csak azért sem, a Steelers pedig ezerrel hajt a PO-ért, azon belül is a jobb kiemelésért.