New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Tudom hogy ez még odébb van és most nem ezen kell törni a fejünket, de kíváncsi vagyok a véleményeitekre hogy ti a következő offseasonban melyik posztokra erősítenétek, gondolok itt elsősorban arra az egyetlen valamit érő második körre. Én személy szerint egy #2 cornert hoznék mindenképpen, az hogy FA vagy Draft az teljesen mindegy csak legyen végre passzvédekezés illetve egy DT is elférne szerintem. Mathieu-nak nagyon örülnék de kétlem hogy elengedi a Texans, illetve a TE ahova még jól jönne a vérfrissítés szerintem. Ahogy néztem Ingram+Lutz kivételével nem lesz komoly lejáró szerződés játékosunk Lutz szerintem biztos marad és Ingram se nagyon fog mozgolódni, ha mégis Kamara szerintem egyedül is eltudná vinni a szekeret. A cap helyzetünk már a megszokott, de nincs annyi need hogy aggódnunk kéne. Kíváncsi vagyok hogy ti hogyan látjátok.
nemethbence55
Írták, hogy lehet hogy 197 millió is lehet a cap jövőre, akkor lenne 26 milla szabad helyünk. Lutz-ot biztos hogy megtartjuk, évekig volt gondunk a kickerekkel, végre van egy megbízható kétlem, hogy elengednénk. Ingram is maradni fog szerintem. 29 éves lesz, nagy pénzt már ne akarjon szerintem egy 5-6 milló/évért simán maradni fog, jól érzi itt magát meg tudja hogy eléggé jól összeállt a csapat, itt még nyerhet is valamit az elkövetkező 1-2 évben akár. DT poszt szerintem rendben van, Rankins állat idén, Onyemata meg futás ellen szépen dolgozik, Davison meg Stallworth korrekt depth szerintem.
A drafton én is CB vagy TE mellett döntenék ha nem sikerül FA-ról megoldani a posztot, szerintem ott lehet a legnagyobb need. Bár PJ egész jól kezdett el játszani a slotban. Apple-ről meg nem tudom mit gondoljak, hol jó hol nem, hátha egy teljes Offseason a csapatnál jót tenne neki.
Vagy talán még WR, bár én szeretem nagyon Bryant játékát, ha sikerülne felépülnie vetminimumért adnék neki egy esélyt 1-2 évre

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Mahomes kiszállt az MVP race-ből?

Én két kurva jó TE-et szereznék be és backup QB-t, hogy két év múlva legyen képben.
Kájzerszóze
Dehogy szállt ki. Pont hogy Drewnak kell most tolni 3 elit meccset, hogy legyen esélye.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Mahomes kiszállt az MVP race-ből?

Én két kurva jó TE-et szereznék be és backup QB-t, hogy két év múlva legyen képben.



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A ma éjszakai meccs után...
...
Szépen haladunk a Brees vs Chargers Super Bowl felé!!! 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A 2. CB adott, most cseréltünk érte egy 4. kört, nem fogunk áldozni rá már semmit. Onyemata, Davison és Rankins is magas szinten játszanak, rotációban is meg vagyunk, nem hiszem hogy kell bármi erősítés a falba. Mathieu álmodozás valahogy minden évben előkerül, de nem ér nekünk annyit Lattimore meg Apple mellé, amennyibe kerül. Ingram maradni fog, ő már a felfüggesztés előtt is hosszabbítani akart, meg is fogja kapni. Hülyék lennénk Lutzot elengendi, olyan cap helyzet nincs, hogy egy rugó ne férjen bele. 20 millió lesz a CAP alatt, úgy hogy még egy szerződéshez nem nyúltunk hozzá, szerintem régen voltunk ennyire tűrhető helyzetben.

Egyébként meg TE/WR.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Tudom hogy ez még odébb van és most nem ezen kell törni a fejünket, de kíváncsi vagyok a véleményeitekre hogy ti a következő offseasonban melyik posztokra erősítenétek, gondolok itt elsősorban arra az egyetlen valamit érő második körre. Én személy szerint egy #2 cornert hoznék mindenképpen, az hogy FA vagy Draft az teljesen mindegy csak legyen végre passzvédekezés illetve egy DT is elférne szerintem. Mathieu-nak nagyon örülnék de kétlem hogy elengedi a Texans, illetve a TE ahova még jól jönne a vérfrissítés szerintem. Ahogy néztem Ingram+Lutz kivételével nem lesz komoly lejáró szerződés játékosunk Lutz szerintem biztos marad és Ingram se nagyon fog mozgolódni, ha mégis Kamara szerintem egyedül is eltudná vinni a szekeret. A cap helyzetünk már a megszokott, de nincs annyi need hogy aggódnunk kéne. Kíváncsi vagyok hogy ti hogyan látjátok.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Brandon Marshall kivágva, valami TE jött helyette
kapitnono
Sajnálom, akartam hogy működjön, de ezek szerint üres volt a tank.
Gyurma Pappa
Valami olyasmit olvastam, hogy nem gyógyult a bokasérülése. Ginn viszont valószínű jól lesz a PO-ra.
hayden
Addigra már én is 😀 megyek veteránminimumért Zack Line mellé cserének 😀



több mint 5 éve
hayden New Orleans Saints 124
Brandon Marshall kivágva, valami TE jött helyette
kapitnono
Sajnálom, akartam hogy működjön, de ezek szerint üres volt a tank.
Gyurma Pappa
Valami olyasmit olvastam, hogy nem gyógyult a bokasérülése. Ginn viszont valószínű jól lesz a PO-ra.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Brandon Marshall kivágva, valami TE jött helyette
kapitnono
Sajnálom, akartam hogy működjön, de ezek szerint üres volt a tank.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Brandon Marshall kivágva, valami TE jött helyette


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hogy mennyire lehetett nehéz idén keretet szűkíteni NOLA-ban? Hogy mennyire is volt tele tehetséggel a Saints a nyáron? 16 olyan játékos van aktív rosteren vagy practice squad státuszban a Liga egyéb csapataiban, akik a nyáron még a mi játékosaink voltak

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ez a srác egy szörnyeteg 😊

 www.instagram.com/p/BpgBkzun_bB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pqzyfkuercr7

 www.instagram.com/p/BrLjxbrl6vx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=12qj3f427xiwu
Pt79
Nem is hiába van 41 sackünk, ami a harmadik legtöbb a ligában. Amikor néztem, nem is akartam hinni a szememnek, ilyen se tegnap volt...
PEEtör
Kb 2013-ban utoljára, amikor 49 sackel a 4.-ek lettünk a ligában


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez a srác egy szörnyeteg 😊

 www.instagram.com/p/BpgBkzun_bB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pqzyfkuercr7

 www.instagram.com/p/BrLjxbrl6vx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=12qj3f427xiwu
Pt79
Nem is hiába van 41 sackünk, ami a harmadik legtöbb a ligában. Amikor néztem, nem is akartam hinni a szememnek, ilyen se tegnap volt...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
támadófalba mindig jól jön a depth.... szegény nagy utat járt be az elmúlt két évben, a motivációja nyilván az egeket veri.....



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Derek Newton srácok? Most olvasom, pályára fog lépni. Sleepert fogtunk?
Kájzerszóze
Ola IR, az ő helyén fog rotációban játszani szerintem. Nem hiszem hogy Ramcsekk vagy Armstead helyett játszana. Mondjuk Bushrod nem volt túl meggyőző az utolsó két meccsen

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Derek Newton srácok? Most olvasom, pályára fog lépni. Sleepert fogtunk?



több mint 5 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Ez a srác egy szörnyeteg 😊

 www.instagram.com/p/BpgBkzun_bB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pqzyfkuercr7

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/47509692_1870914936339572_9047959396323164160_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ok1a-emBygAAb6yVoFd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBikLl6j1wAb_A9KeEZoPTamSRCb3BY_71B2nI1SnBJgw&oe=6628EE8A
Taysom Hill named NFC Special Teams Player of the Week | Congrats to Taysom Hill - NFC Special Teams Player of the Week! | By New Orleans SaintsFacebook
Congrats to Taysom Hill - NFC Special Teams Player of the Week!

több mint 5 éve
⚜️ SPiDee ⚜️ New Orleans Saints LSU Tigers 1
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Akarok valami biztatót olvasni a Panthersről akkor ide jövök. Köszi Srácok! Respect
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Akarok valami biztatót olvasni a Panthersről akkor ide jövök. Köszi Srácok! Respect
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Sixo linkelte a LAC topikba, elcsentem tőle😀!
 mobile.twitter.com/PFF/status/1072548402641207296

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Az idelátogató dallasiaknak is ajánlom:



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A hétfői meccsen még kizárt, hogy tankoljon a Panthers.
Hazai pályán, fél győzelemnyire a WC-pozíciótól biztos, hogy nagyon oda fogják tenni magukat.

Azért azt fontos látni, hogy
- Az elmúlt 5 héten beszedett vereségükből 4 idegenben történt.
- A WC-versenyfutásban érdekelt többi csapat sem brillírozik (MIN, PHI, WAS).
- Az elmúlt időszakban rendszeresen vertük őket, úgyhogy biztosan élezik a késeket hétfőre...

Ja, és olyan 0-1 fok várható hétfő estére Charlotte-ban.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???