New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ehh :/

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/53611112_639302993171926_962547825422084124_n.jpg?stp=c179.0.540.539a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=UM2J-AritpoAb6ZYTXT&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCZacVcnNekrw08W0ncBmkRTkRmTqGj7BVMbv5Tb7c03w&oe=66256807
Sports Illustrated on Instagram: "Owner Gayle Benson with a 'Saints Robbed' trophy (via DavidBernardTV/Twitter)"
9,051 likes, 183 comments - sportsillustratedMarch 5, 2019 on : "Owner Gayle Benson with a 'Saints Robbed' trophy (via DavidBernardTV/Twitter)".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Szerintem esélyes, hogy a DL-be húzunk valakit, és nem TE-et a 2 körben. Nagy a választék védőfalemberben, ezt mondják a szakik.
Nekünk meg jelen állás szerint kellene. Rankins papa Novembernél előbb biztos nem tér vissza.
Davison és Okafor sorsa meg kérdéses.
Persze a fenti felvetésemet a FA mozgásuk felülírhatja.
Fattyu
Szerintem azért szezonkezdetre rendben lehet. Januárban történt, fiatal is, idősebb játékosok 2-3 hónap után simán visszajöttek ilyenekből én bizakodó vagyok. Persze attól elkél az erősítés, mert onyemata eltiltás elé néz szerintem elsőre kap négy meccset, sok pénzünk nem lesz max davisont olcsóért visszahozni, de okaforra már végképp nem hiszem hogy lesz keret.
A prioritás szerintem Lutz hosszú távú szerződtetése lesz, meg max Ingram visszahozatala ha olcsóért hajlandó maradni és kb el is fogyott a zsé
kapitnono
10 hónapot irogatnak rehabra.
De legyen neked igazad¡! Az jobb lenne.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Szerintem esélyes, hogy a DL-be húzunk valakit, és nem TE-et a 2 körben. Nagy a választék védőfalemberben, ezt mondják a szakik.
Nekünk meg jelen állás szerint kellene. Rankins papa Novembernél előbb biztos nem tér vissza.
Davison és Okafor sorsa meg kérdéses.
Persze a fenti felvetésemet a FA mozgásuk felülírhatja.
Fattyu
Szerintem azért szezonkezdetre rendben lehet. Januárban történt, fiatal is, idősebb játékosok 2-3 hónap után simán visszajöttek ilyenekből én bizakodó vagyok. Persze attól elkél az erősítés, mert onyemata eltiltás elé néz szerintem elsőre kap négy meccset, sok pénzünk nem lesz max davisont olcsóért visszahozni, de okaforra már végképp nem hiszem hogy lesz keret.
A prioritás szerintem Lutz hosszú távú szerződtetése lesz, meg max Ingram visszahozatala ha olcsóért hajlandó maradni és kb el is fogyott a zsé


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Szerintem esélyes, hogy a DL-be húzunk valakit, és nem TE-et a 2 körben. Nagy a választék védőfalemberben, ezt mondják a szakik.
Nekünk meg jelen állás szerint kellene. Rankins papa Novembernél előbb biztos nem tér vissza.
Davison és Okafor sorsa meg kérdéses.
Persze a fenti felvetésemet a FA mozgásuk felülírhatja.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/52908428_318648135454044_7660957650165140721_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=CtPfl1yQOSgAb5uWkGd&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDR9V5mluwYszjFw_IzoMgiFL8UJVyaH59xTJgmBXo75g&oe=6625755D
Matt Sharpe on Instagram: "so (so, so... SO) many @Saints fans touched base requesting a composition feat. @ts_hill, including @thatscottkid93 (who i believe was the first to reach out) the more i see of no. 7, the more i get it. from QB, to WR, to RB... this guy is *dangerous* - i love it... and hope you dig this! 👌 -⁣ 16x20" poster print. for more players + work, check out my website (link in profile)⁣ -⁣ i'm *so* grateful for your support of my art. please like and share this post to help spread the word - - - - - - #drewbrees #alvinkamara #sportsedit #sportsedits #sportsposters #sports #designer #graphicdesign #creative #graphic #instaart #instadesign #designing #designinspiration #whodat #whodatnation #saints #nola #neworleans #neworleans #nola #followyournola #frenchquarter #louisiana #igersneworleans #bourbonstreet #showmeyournola #nfl #football"
1,264 likes, 36 comments - thatmattsharpeMarch 1, 2019 on : "so (so, so... SO) many @Saints fans touched base requesting a composition feat. @ts_hill, including @thatscottkid93 (who i believe was th...".


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Konkrétan szar igazolás volt, alig volt kereslet tavaly a jobb safetyk után is, mi meg rögtön az első útba eső embert túlfizettük.
atapapa
Inkább Mathieu-nak adtuk volna a pénzt...
kapitnono
Ezt brekegtem en is....

Atanak egy fel orat papoltam errol anno...
Kájzerszóze
Így volt. Csak nem fél órát, hanem napokat 😀

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Konkrétan szar igazolás volt, alig volt kereslet tavaly a jobb safetyk után is, mi meg rögtön az első útba eső embert túlfizettük.
atapapa
Inkább Mathieu-nak adtuk volna a pénzt...
kapitnono
Ezt brekegtem en is....

Atanak egy fel orat papoltam errol anno...

Udv nektek Miskolcrol. Innentol ez a rezidencia.



több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Konkrétan szar igazolás volt, alig volt kereslet tavaly a jobb safetyk után is, mi meg rögtön az első útba eső embert túlfizettük.
atapapa
Inkább Mathieu-nak adtuk volna a pénzt...
kapitnono
Vagy most Collinsnak.
Matthew99
Szerintem Bell kb ugyanaz a szint mint Collins. Futás ellen elég jó mindkettő passz ellen viszont egyik sem hatékony igazán. Szerintem Bellt jövőre olcsóbban meg lehet tartani mint amit most Colinsnak adnánk esetleg


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Konkrétan szar igazolás volt, alig volt kereslet tavaly a jobb safetyk után is, mi meg rögtön az első útba eső embert túlfizettük.
atapapa
Inkább Mathieu-nak adtuk volna a pénzt...
kapitnono
Vagy most Collinsnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Konkrétan szar igazolás volt, alig volt kereslet tavaly a jobb safetyk után is, mi meg rögtön az első útba eső embert túlfizettük.
atapapa
Inkább Mathieu-nak adtuk volna a pénzt...


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Konkrétan szar igazolás volt, alig volt kereslet tavaly a jobb safetyk után is, mi meg rögtön az első útba eső embert túlfizettük.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Kurt Coleman ki lesz vágva, nem meglepő sokat nem tett hozzá az idei szezonhoz
kapitnono
A spotrac-nàl màr be is írtàk a dm-et. Így nyertünk kb 4 misit.
Fattyu
Az is valami, sokat úgyse játszott, nem a legjobb igazolásunk volt


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Kurt Coleman ki lesz vágva, nem meglepő sokat nem tett hozzá az idei szezonhoz
kapitnono
A spotrac-nàl màr be is írtàk a dm-et. Így nyertünk kb 4 misit.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Kurt Coleman ki lesz vágva, nem meglepő sokat nem tett hozzá az idei szezonhoz


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
A Bengals interjúra akarta hívni a db coachot Aaron Glennt azonban a csapat nem engedélyezte ezt.

Ilyet lehet amúgy? Vagy amíg szerződése van a csapat döntheti el hogy hova mehet interjúra?
kapitnono
Ha ugyan arra a pozícióra hívták mint ami itt van akkor elvileg igen. Ha DCnek akkor lehet engedni kellett volna....
dande
Az NFL-ben a koordinátor és a pozíciós edző papíron ugyanaz a poszt, a főedző distinkciója más csupán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
A Bengals interjúra akarta hívni a db coachot Aaron Glennt azonban a csapat nem engedélyezte ezt.

Ilyet lehet amúgy? Vagy amíg szerződése van a csapat döntheti el hogy hova mehet interjúra?
kapitnono
Ha ugyan arra a pozícióra hívták mint ami itt van akkor elvileg igen. Ha DCnek akkor lehet engedni kellett volna....
dande
Pedig elvileg arra akarta hívni

 bleacherreport.com/articles/2820845-report-bengals-want-to-interview-saints-secondary-coach-aaron-glenn-for-dc


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bengals interjúra akarta hívni a db coachot Aaron Glennt azonban a csapat nem engedélyezte ezt.

Ilyet lehet amúgy? Vagy amíg szerződése van a csapat döntheti el hogy hova mehet interjúra?
kapitnono
Ha ugyan arra a pozícióra hívták mint ami itt van akkor elvileg igen. Ha DCnek akkor lehet engedni kellett volna....
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
A Bengals interjúra akarta hívni a db coachot Aaron Glennt azonban a csapat nem engedélyezte ezt.

Ilyet lehet amúgy? Vagy amíg szerződése van a csapat döntheti el hogy hova mehet interjúra?


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nagy a csend. Ez most jó, vagy nem? (Még)
zemanla
Mondjuk drafttal együtt kb 7 milla a mozgàstér, ha jól vettem ki.
Többre emlékeztem.
Fattyu
Én is vagy 20 millára kb. De most az over the cap szerint is csak annyi van...


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Nagy a csend. Ez most jó, vagy nem? (Még)
zemanla
Mondjuk drafttal együtt kb 7 milla a mozgàstér, ha jól vettem ki.
Többre emlékeztem.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Nagy a csend. Ez most jó, vagy nem? (Még)
zemanla
Mert csendben mennek a dolgok. Az jó.
Az edzői team teljes màr nagyjàból.
A csapat is megvan. A visszaigazlàsok haladnak.
Mondjuk a 2 legfontosabb nincs még meg, Ingram és Lutz.
A FA piacra gondolom màr nagyban megy a készülődés. 😀
Illetve a draftra 1 nappal többet tudunk készülni mint a többi csapat. 😀😀😀.
Jobb ez így csöndben.

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nagy a csend. Ez most jó, vagy nem? (Még)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
special team edzőt kivágtuk. volt visszavonulás és szerződés lejárása is.
jött miamiból darren rizzi.