New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na de azért jó mérkőzést nektek estére.És remélem jó és izgalmas lesz az esti móka.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a régi módszerhez folyamodtam, amikor a jó kis 7-9es szezonokat toltuk, magunk ellen fogadtam, így valami pozitívum biztos lesz legalább este. 😀
EasyGhost
Sose fogadj a csapatod ellen. Fogadj az ellenségeidre. Ott win-win szitu van, vagy nyersz vagy kikapnak

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Én a régi módszerhez folyamodtam, amikor a jó kis 7-9es szezonokat toltuk, magunk ellen fogadtam, így valami pozitívum biztos lesz legalább este. 😀
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Szerintem 4 TD-vel nyerünk, úgy hogy Teddy dob 4-t és fut is 2-t.

Vagy nem.

Most komolyan, csereirányító, -2 WR és igen szar idegenbeli meccs után mekkora kockáztatás volt azt mondani, hogy a SEA nyer?

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem cumizni fogtok 😎😜
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ehhez nem kell elfogultnak lenni. Jelenleg a Teddyvel felálló Saints ellen a Seahawksnak illene magabiztosan (legalább egy TD-vel) nyernie. Csak nehogy erre a meccsre is úgy készüljetek, mint a Bengals ellenire
Wyatt
Ahogy én eddig megfigyeltem a szeretet csapatom mindig annyit nyújt ammenyit az aktuális ellenfél megkíván 😊 se nem többet se nem kevesebbet😉Plusz ahogy vissza néztem mindig mega szarok vagyunk Caroll idejében szeptemberben !Mikor nem akkor pedig SB játszottunk .
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ehhez nem kell elfogultnak lenni. Jelenleg a Teddyvel felálló Saints ellen a Seahawksnak illene magabiztosan (legalább egy TD-vel) nyernie. Csak nehogy erre a meccsre is úgy készüljetek, mint a Bengals ellenire

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na mit tippeltek holnapra ??
(De őszintén 😂)

Szerintem cumizni fogtok 😎😜

De ez nagyon szubjektiv és elfogult.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
hazárdőrök! téteket fel! 😉
adam77
Legyen!
Bàr Seattlebe amúgy sem nyerni szoktunk jàrni.😁

több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
hazárdőrök! téteket fel! 😉
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Pozitívan nézve, arra jó a kialakult helyzet, hogy ezen a pár meccsen megnézzük, mi várható a jövőben. SP mit tud kezdeni a csapattal a Brees utáni korszakban. Persze sok függ majd az offszezonoktól is.

Én viszont továbbra is bízok Hillben !! Bár nem Ő fog kezdeni ez biztos.
Fattyu
Én is benne látok többet, akár az előszezonban, akár amikor beáll néhány play erejéig, jobban mozgatta a támadósort. Nyilván ez nem jelenti azt hogy tuti bevállna, de Teddy csak szenvedett előszezonban is meg tavaly is amikor beszállt a Panthers ellen. Pedig akkor tudta hogy ő fog játszani, és volt ideje felkészülni előre.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Pozitívan nézve, arra jó a kialakult helyzet, hogy ezen a pár meccsen megnézzük, mi várható a jövőben. SP mit tud kezdeni a csapattal a Brees utáni korszakban. Persze sok függ majd az offszezonoktól is.

Én viszont továbbra is bízok Hillben !! Bár nem Ő fog kezdeni ez biztos.

több mint 4 éve
gedam 5 692
Elvileg két irányítós tervvel készül Sean a Seattle ellen
kapitnono
olyan lesz, mint a tsubasa kapitányban a dupla rúgás, hogy ketten dobják?


Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Elvileg két irányítós tervvel készül Sean a Seattle ellen
kapitnono
Elég lenne egy jó irányító, de még nagyobb baj, hogy ez a kettő sem tesz ki egyet...
PEEtör
Nyilván Brees szintjét meg sem közelíti egyik sem, ezért lenne jó ha mondjuk faszán menne a Futó játék, és csak néha kellene Teddynek passzolni. Mert ha csak az irányítón múlik akkor tuti a bukó, mert azért Teddy eddig főleg rövidpasszokkal operált, amit azért a Seahawks lb i, azért könnyen levédhetnek.


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elvileg két irányítós tervvel készül Sean a Seattle ellen
kapitnono
Elég lenne egy jó irányító, de még nagyobb baj, hogy ez a kettő sem tesz ki egyet...
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Brees túl a műtéten

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Kirkwood is IR, Smith ki tudja mennyire sérült, hosszú a wr sorunk, Thomas, Ginn, Carr.... Butlert remélem visszahozzuk legalább.
kapitnono
Nem Butler hanem Hamphrey került fel PS - ből.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Elvileg két irányítós tervvel készül Sean a Seattle ellen


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Kirkwood is IR, Smith ki tudja mennyire sérült, hosszú a wr sorunk, Thomas, Ginn, Carr.... Butlert remélem visszahozzuk legalább.


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Carl Granderson a 43 nap börtönből szabadulva az 53 as keretben találta magát, hogy egy kis depthet adjon a DL nak 😀
kapitnono
A jó híreknek mindig örülünk 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Carl Granderson a 43 nap börtönből szabadulva az 53 as keretben találta magát, hogy egy kis depthet adjon a DL nak 😀


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Anzalone IR-re került.

Amúgy én nem bánom ha Alonso több snappet kap, bár nem ilyen áron...
EasyGhost
Azért azt se felejtsük el hogy Peat meg Klein meg trequan smith sem a saját lábán hagyta el a pályát meccs közben, igaz Klein később visszajött.
Szóval kíváncsi leszek hányan nem fognak játszani vasárnap Breesen kívül


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Anzalone IR-re került.

Amúgy én nem bánom ha Alonso több snappet kap, bár nem ilyen áron...
EasyGhost
Sajnálatos. Ha ez váll, akkor szerint.el lehet felejteni kezdőként.
több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Anzalone IR-re került.

Amúgy én nem bánom ha Alonso több snappet kap, bár nem ilyen áron...

Szerkesztette: EasyGhost
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Hát, akkor lehet, h életem egyetlen Saints SB ját láttam annak idején, a csapat magyarországi fő-szurkolójával....anno....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞