New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Azt tudom elképzelni, hogy el akarjátok cserélni, és fel szeretnétek nyomni az árát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Erre kíváncsi leszek van e benne igazság

 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1221873974059192322?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221877301459214336&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
Hogy micsoda?
Amadeus
Érdekes ha tényleg ezt látjuk benne akkor miért küldtük Te, wr St ként a darálóba.


több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 946
Erre kíváncsi leszek van e benne igazság

 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1221873974059192322?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221877301459214336&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
Hogy micsoda?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Erre kíváncsi leszek van e benne igazság

 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1221873974059192322?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221877301459214336&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
azért ez ezzel a csapatnévvel minimum kurvára ironikus.
Amadeus
Mintha a Pats benne lett volna 911-be 😀. vagy a Jets buszozna a nyugati partra vagy ha a Raiders kirabolnák.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 946
azért ez ezzel a csapatnévvel minimum kurvára ironikus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 676 — tracker ember
Cheap shot detected.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Olvastam valami pedofil botrànyról amibe belekeveredtünk tanácsadói szinten. Valaki valamit hallott?
Gézu
Aranyos, hogy az egyetlen csapat aki lebukott a bountyval adhatott tanácsot az eltusoláshoz.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Malcolm nem fog visszatérni

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jenkinssel remélem megegyezünk. De ha vissza is hozzátok, muszáj lesz ott játszatni, ahol tud. Azért volt kvázi bust nálatok, mert rossz rendszerbe, helyen próbáltátok, és nem ott, ahová való. Utólag persze könnyen okos az ember... Így kell minden csapatnak gondolkodni vele kapcsolatban aki szeretné esetleg őt. De bízom benne, nem áldozzuk fel más oltárán, aki esetleg jobb játékosnak tűnik, mert az öltözőbe jelenleg nehéz lenne hozzá hasonlót találni.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/01/25/new_orleans_saints_vadak_egyhaz_pedofilia/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Olvastam valami pedofil botrànyról amibe belekeveredtünk tanácsadói szinten. Valaki valamit hallott?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 418
Szerintem Brees maradni fog, ha nem akkor Teddy marad, de mind2 esélytelen. Egyébként ha Brees marad akkor én elhoznám Mariotát, backupnak tökéletes lenne, fele annyit nem kérne mint Teddy és szerintem több lehetőség van benne, már többször is mondták hogy egy OC guruval teljesen más lenne, de nálunk is szar, akkor legalább backupnak jó lenne. Az FA nagyon érdekes lesz a részünkről, remélem meghúzzuk a cap növelő cut-okat, pl Easton, PatRob, Kiko, plusz Jenkinsnek egy olyan hosszabbítás amivel kB felére csökkenne a kereset mert nagyon jól teljesített csak az a 11 misi nagyon sok lenne, de ahogy kivette a Wild cardon Diggs-t azt öröm volt nézni.
Akik célpontok lehetnek az szerintem Scherff és/vagy Thunney, mert nagyon kell minimum egy jó guard.
Coopert olvasom nagyon sok helyen, neki nyilván egy éves szerződést, de az is minimum 14 misi lenne, az meg nagyon sok, de azért jó eljátszani a gondolattal hogy a liga két legjobb route runnerje nálunk lenne, de erre minimális az esély.
A szabadügynökeink közül Bell, Onyemata akiknek mindenképp maradniuk kell, illetve ha Jenkins megy akkor Apple, de én Jenkinst sokkal jobban preferálom, meg talán Peat de ő csak cserének, plusz a többi hasznos kiegészítő ember de őket most nem sorolom fel. Bell esetleges távozásával Malcolm Jenkins visszatérhetne, olvastam hogy a jelenlegi szerződésével nem fog maradni az Eagles-ben nagyon tetszene a visszatérése, egyrészt a tudása másrészt az öltözői szerepe miatt, a mai napig siratom hogy miért kellett elküldeni egy Byrd miatt, de az ő visszahozatala szinte esélytelen mert ugye szerződés alatt lesz csak max kiüli az egész évet.
Mielőtt bárki félreértene most nem arról írtam hogy Jenkins, Cooper, Scherff, Thunney fog érkezni plusz meg tartunk mindenkit, szimplán csak a számomra nagyon tetsző és nagy segítséget nyújtó játékosokat soroltam fel, de tudom hogy közülök max 2 ha jönne de ha már 1 az is nagyon jó lenne. Nektek mi a véleményetek kiket lehetne megcélozni?
(Az elírásokért sorry)
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Arról mi a véleményetek,hogy Brees helyett Teddyt kellett volna játszatni a rájátszásba?Azért az a 5-0-ás sorozat idegenbe Seattle verés stb,az nem volt rossz.Bár én a Vikings ellen is fölényes győzelmet vártam nyilván Brees-el is.De ne szépítsük ő is kellett a vereséghez sajnos.Ha Teddy játtszik nyilván az is elsülhetett volna jól is meg rosszul is,de így biztos kijött volna ,hogy "mi lakozik benne".Én Payton helyébe beraktam volna...És Hill-t is többet játszattam volna.Így együtt a kettőt.
beceee
Akkor is ez lett volna az eredmény, mert szerintem nem azon múlt.
A OL-t szivatta a Viks DL, Mi pedig fordítva nem tudtuk megtenni.
Lutz is kihagyott egyet.
Stb, stb...
Fattyu
Köszi a választ.Egyet értek a véleményeddel...Lutz-al is.Az egyik legmagabiztosabb rugó pont jókor hagyta ki.De sajnos Brees labdavesztése és a dc-be bedobott ic-je is benne volt.Ha más nem pszichikailag biztos.De látjuk most a Kansas-nél,hogy az irányító formája mennyit számít.Nyilván mind a 22 ember el tud dönteni egy meccset...Én megpróbáltam volna Payton helyébe.De ez már nem derül ki.AMúgy most jól tudom,hogy Teddyt elengedik?
beceee
Nyilván attól is függ, hogy Brees visszajön e, mert ugye hosszabb időt kért a gondolkodásra. Bár szerintem legalább egy szezonra még vissza fog jönni.
Ha meg visszajön akkor nem tudom mi lesz mert két qb ra nem hinném hogy lesz pénz, plusz még van egy jópár játékosunk akit jó lenne megtartani. Szóval szerintem ha visszajön Brees akkor teddy nem marad.


több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Arról mi a véleményetek,hogy Brees helyett Teddyt kellett volna játszatni a rájátszásba?Azért az a 5-0-ás sorozat idegenbe Seattle verés stb,az nem volt rossz.Bár én a Vikings ellen is fölényes győzelmet vártam nyilván Brees-el is.De ne szépítsük ő is kellett a vereséghez sajnos.Ha Teddy játtszik nyilván az is elsülhetett volna jól is meg rosszul is,de így biztos kijött volna ,hogy "mi lakozik benne".Én Payton helyébe beraktam volna...És Hill-t is többet játszattam volna.Így együtt a kettőt.
beceee
Akkor is ez lett volna az eredmény, mert szerintem nem azon múlt.
A OL-t szivatta a Viks DL, Mi pedig fordítva nem tudtuk megtenni.
Lutz is kihagyott egyet.
Stb, stb...
Fattyu
Köszi a választ.Egyet értek a véleményeddel...Lutz-al is.Az egyik legmagabiztosabb rugó pont jókor hagyta ki.De sajnos Brees labdavesztése és a dc-be bedobott ic-je is benne volt.Ha más nem pszichikailag biztos.De látjuk most a Kansas-nél,hogy az irányító formája mennyit számít.Nyilván mind a 22 ember el tud dönteni egy meccset...Én megpróbáltam volna Payton helyébe.De ez már nem derül ki.AMúgy most jól tudom,hogy Teddyt elengedik?
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Arról mi a véleményetek,hogy Brees helyett Teddyt kellett volna játszatni a rájátszásba?Azért az a 5-0-ás sorozat idegenbe Seattle verés stb,az nem volt rossz.Bár én a Vikings ellen is fölényes győzelmet vártam nyilván Brees-el is.De ne szépítsük ő is kellett a vereséghez sajnos.Ha Teddy játtszik nyilván az is elsülhetett volna jól is meg rosszul is,de így biztos kijött volna ,hogy "mi lakozik benne".Én Payton helyébe beraktam volna...És Hill-t is többet játszattam volna.Így együtt a kettőt.
beceee
Akkor is ez lett volna az eredmény, mert szerintem nem azon múlt.
A OL-t szivatta a Viks DL, Mi pedig fordítva nem tudtuk megtenni.
Lutz is kihagyott egyet.
Stb, stb...

több mint 4 éve
beceee New Orleans Saints 10
Arról mi a véleményetek,hogy Brees helyett Teddyt kellett volna játszatni a rájátszásba?Azért az a 5-0-ás sorozat idegenbe Seattle verés stb,az nem volt rossz.Bár én a Vikings ellen is fölényes győzelmet vártam nyilván Brees-el is.De ne szépítsük ő is kellett a vereséghez sajnos.Ha Teddy játtszik nyilván az is elsülhetett volna jól is meg rosszul is,de így biztos kijött volna ,hogy "mi lakozik benne".Én Payton helyébe beraktam volna...És Hill-t is többet játszattam volna.Így együtt a kettőt.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Na mi lesz Breesszel? Még sokáig akar gondolkodni rajta, az meg nekünk nem jó. Ha marad, akkor tudni kellene, hogy mennyiért, hogy lehessen tervezni a csapat többi részét, ha nem, akkor meg azt, hogy Teddyvel tervezzünk-e, vagy QB-t kell keresni és több pénz marad máshova.
Tocy
Ez az FA időszak első napjaiban el fog dőlni szvsz, addig meg hadd gondolkodjon. Én még mindig azt gondolom, hogy Teddy maradni fog.

több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na mi lesz Breesszel? Még sokáig akar gondolkodni rajta, az meg nekünk nem jó. Ha marad, akkor tudni kellene, hogy mennyiért, hogy lehessen tervezni a csapat többi részét, ha nem, akkor meg azt, hogy Teddyvel tervezzünk-e, vagy QB-t kell keresni és több pénz marad máshova.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Zach Line visszavonul. Kisebb hír, én bírtam, megbízható kiegészítő ember volt. Nem egy clutch elkapására emlékszem...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
CGJ,Harris és McCoy is All rookie team tag lett. Nem is rossz első kör nélkül 😀


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Megszerezhető Burrow.

2020,2021,2022 1,2 kör
Mississippi delta
Bourbon street
Mardi Gras

Továbbá beüzemelitek a cincinnati metrot, és a meglepetés törvénye alapján egyszer kérhet bármit a Cinci
TSzabi
Megígérni nem elég? (A metrót) 😄😄😄
zemanla
De amíg nincs kész addig Brees gyerekeit ott tartják
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Megszerezhető Burrow.

2020,2021,2022 1,2 kör
Mississippi delta
Bourbon street
Mardi Gras

Továbbá beüzemelitek a cincinnati metrot, és a meglepetés törvénye alapján egyszer kérhet bármit a Cinci
TSzabi
Megígérni nem elég? (A metrót) 😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Megszerezhető Burrow.

2020,2021,2022 1,2 kör
Mississippi delta
Bourbon street
Mardi Gras

Továbbá beüzemelitek a cincinnati metrot, és a meglepetés törvénye alapján egyszer kérhet bármit a Cinci

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
ez nagy szezon volt srácok... semmivel se volt rosszabb végigszurkolni, mint egy Saints-szezont.
itt a rekorddöntögető alapszakasz után a PO-ban is jöttek még az űrszámok. sporttörténelem volt ez a javából

Szerkesztette: atapapa