New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
A Falcons twitter accountja helybe jött a lófaszért. És ha már így tettek, a Saints twitter accountja be is tolta nekik.
 twitter.com/Saints/status/1247232912262643712
iktriad
jjja

atapapa
 www.facebook.com/neworleanssaints/photos/a.124527404261500/2937007633013449/?type=3&theater
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Falcons twitter accountja helybe jött a lófaszért. És ha már így tettek, a Saints twitter accountja be is tolta nekik.
 twitter.com/Saints/status/1247232912262643712
iktriad
jjja

több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szerintem Morstead befért volna az évtized csapatába....
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Falcons twitter accountja helybe jött a lófaszért. És ha már így tettek, a Saints twitter accountja be is tolta nekik.
 twitter.com/Saints/status/1247232912262643712
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Jahri Evans, Cam Jordan és Darren Sproles is bekerült az évtized csapatába.


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
Elhunyt Tom Dempsey, részben a koronavírus miatt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Egyébként mi a helyzet a Sanders szerződéssel? Már vagy 3 hete bejelentették az érkezését, de sehol nem szerepel a cap adatok között. Ennyire nehezen megy át a ligán?
daelaci
Max nem frissítik az over the cap adatait, vagy nem minden részletet hoztak nyilvánosságra, és ezért nem írták még be.


több mint 4 éve
daelaci 13
Egyébként mi a helyzet a Sanders szerződéssel? Már vagy 3 hete bejelentették az érkezését, de sehol nem szerepel a cap adatok között. Ennyire nehezen megy át a ligán?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
PJ visszajött 1 évre, nagy baj nem lehet 😁
kapitnono
Attól félek lehet 😁
Remélem mélység és nem slot cb
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
PJ visszajött 1 évre, nagy baj nem lehet 😁


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁
kapitnono
Mi lehet a legrosszabb? Feladtok két első kört egy nyers pass rusherért vagy adtok egy 1+2-t egy futóért? 😊)
Wyatt
Az elsőt nem hiszem hogy most megjátszuk, és az első futót sem hiszem hogy kiválasztanák előttünk.
Leginkább a legrosszabb az lehet ha a top 10 be tradelünk fel Jordan Loveért kb


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁
kapitnono
Mi lehet a legrosszabb? Feladtok két első kört egy nyers pass rusherért vagy adtok egy 1+2-t egy futóért? 😊)

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Ha elmaradna az idei szezon akkor hogy lesz a 2021es draft?
Marsellus Wallace
Maddennel leszimulálják a szezont és az alapján 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Ha elmaradna az idei szezon akkor hogy lesz a 2021es draft?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
Gerichill
Dehogynem. Nem lesz QB, erről álmodozik minden draft jós, de BPA lesz, WR>CB>LB prioval.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
Gerichill
Mi azonnal erősek vagyunk! Mindíg is! 😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Szerintem ha elmaradna akkor ő sem vonulna vissza, de nagyon kétlem hogy elmarad, max az OTA, Traning camp valahogy máshogy lesz megoldva vagy azok csúsznak.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
A mostani lesz elvileg Brees utolsó szezonja. Elég ironikus lenne ha pont elmaradna...

 saintswire.usatoday.com/2020/03/31/2020-nfl-season-sean-payton-get-up-espn-drew-brees-news/


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi leszek tényleg így gondolja e, vagy csak fel akarja verni az árát

 bleacherreport.com/articles/2884279-sean-payton-talks-taysom-hill-says-saints-see-him-as-future-starting-qb


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Minden évben ilyen "sz@rul" állunk, aztán eddig is volt szezonunk....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
daelaci 13
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Elvileg 14 misi van még a cap alatt. Nem tudom én sem hogy hogyam miből, de elvileg van rá pénz. Egyébként én sem hallottam ilyen hírt de tetszene egy ilyen igazolás.
nemethbence55
Szerintem az a 14 igazából csak 9 millió és abban még benne sincsen Sanders, szóvan talán még a draftról jövő játékosokra sincsen pénz. Nem véletlenül megy át olyan betegesen az a Sanders szerződés, szerintem lesz még valami attrakció valakinek a szerződésével amivel csinálnak még helyet.
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Elvileg 14 misi van még a cap alatt. Nem tudom én sem hogy hogyam miből, de elvileg van rá pénz. Egyébként én sem hallottam ilyen hírt de tetszene egy ilyen igazolás.