New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Én mindent értek és Payton knwos, de biztos hogy olyan RB-re kell költeni a szűkös pénzt (Davonta Freeman) akinek 5 éve volt az utolsó normális szezonja, 30 éves és az elmúlt években sérülékeny? Tartunk erre egy TY Montyt, és érzek nagyobb needet mint egy újabb futó.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Deonte Harris is elvileg két meccsig nem lesz DUI miat. Faszányos lesz az a wr sor az elején..


több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1208%2Fr638670_1296x729_16-9.jpg
Saints' Payton vents at timing of Thomas surgery
Saints coach Sean Payton questioned why Michael Thomas opted not to have ankle surgery until June when the injury plagued him for much of last season. "Obviously we would've liked that to happen earlier than later. And quite honestly, it should've."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Egy újabb hatalmas igazolás...... LB?



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Új WR Taysom Hillnek.

iktriad
Ettől a hírtől azért nem kapott el a sikongató lábrázás😆 úgy látszik sok wr2-wr3 kaliberrel akarunk neki menni az idénynek higy megzavarjuk az ellenfeleket! 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új WR Taysom Hillnek.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Brian Poole érkezett


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
MT13 valószínűleg kihagyja az első meccset és lehet még 1-2-t, a bokája nem jött rendbe… fasza. TreQuan szedd össze magad.

Szerk: délután még 1-3 meccs volt, mostmár a legtöbb helyen 4-6-ot írnak.
MC12
Ezt sem hiszem el hogy tavaly végig ilyen bokasérüléssel volt távol 9 meccset, és csak Júniusban jut eszébe hogy megműteti magát....
kapitnono
Fene tudja, vannak olyan esetek amikor várni kell meg mittomén, biztos nem hülyék dolgoznak az orvosi stábban, akik elfelejtették megnézni a röntgent. De az tényleg érthetetlen, hogy január közepén véget ér az idény 6 honappal(!!) később jönnek rá, hogy akkor műtsünk. Hacsaknem most jött elő a terhelés megkezdese miatt…

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
MT13 valószínűleg kihagyja az első meccset és lehet még 1-2-t, a bokája nem jött rendbe… fasza. TreQuan szedd össze magad.

Szerk: délután még 1-3 meccs volt, mostmár a legtöbb helyen 4-6-ot írnak.
MC12
Ezt sem hiszem el hogy tavaly végig ilyen bokasérüléssel volt távol 9 meccset, és csak Júniusban jut eszébe hogy megműteti magát....


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
MT13 valószínűleg kihagyja az első meccset és lehet még 1-2-t, a bokája nem jött rendbe… fasza. TreQuan szedd össze magad.

Szerk: délután még 1-3 meccs volt, mostmár a legtöbb helyen 4-6-ot írnak.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
20 évre a Caesars vásárolta meg a Superdome nevének a jogát, szóval mostmár Caesars Superdome lesz 😀

 bleacherreport.com/articles/10008392-saints-caesars-palace-agree-to-20-year-138m-superdome-naming-rights-contract


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Kifejezetten erős mistake-nek érzem a főoldali 24. helyet a Qb rangsorban. Winston nagyon alul van értékelve, nekem ne mondja senki hogy Daniel Jones, vagy a 0 km-es Jags és Jets Qb-k előtte vannak. A legtöbb rangsorban 14-17 között szoktam látni és az hellyel - közzel reális is, de hogy 24. Az erős túlzás.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Onyematára eltiltás vár tiltott szerek miatt. Így azért elég karcsú lesz a DT sor

 bleacherreport.com/articles/10007941-saints-dt-david-onyemata-suspended-for-positive-test-for-banned-substance
kapitnono
6 meccs. Fasza.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Onyematára eltiltás vár tiltott szerek miatt. Így azért elég karcsú lesz a DT sor

 bleacherreport.com/articles/10007941-saints-dt-david-onyemata-suspended-for-positive-test-for-banned-substance


több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Larry Fitz-re rá lehetne próbálni, 38, nincs csapata egy vagyont biztos nem kérne, de egy teljes szezonban 7-800 yardot biztosan tudna, és a wr2 az pont az a pozíció ahova el is tudnám képzelni. Kivéve ha ezt az évet arra szánja Sean, hogy megnézzük, mit tud ez az állomány .
MC12
Szerintem simán benne van, hogy megnézzük, mit tud mondjuk Smith, Callaway meg társai nyújtani Thomas mögött.


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Larry Fitz-re rá lehetne próbálni, 38, nincs csapata egy vagyont biztos nem kérne, de egy teljes szezonban 7-800 yardot biztosan tudna, és a wr2 az pont az a pozíció ahova el is tudnám képzelni. Kivéve ha ezt az évet arra szánja Sean, hogy megnézzük, mit tud ez az állomány .

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795

Matthew99
Még hogy cap-gondok…a cap továbbra is túlértékelt, mint a példa mutatja 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Helyes, meg is érdemelte, egyik ha nem a legjobb a posztján. Kíváncsi leszek Williams vagy Lattimore követi e mondjuk a sorban


több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
Kicsit off lesz amit írok, de egy volt játékosotok Kasim Edebali most az European League of Football-ban játszik, a Hamburg Sea Devilsben. Azért ide írom, mert itt töltötte a legtöbb időt, talán valaki emlékszik rá, és nem akarom minden csapat topicját teleírogatni, ahol játszott 😀
Aki a Pro7maxx-on néz amerika focit az biztos ismeri 😊
Itt az összefoglaló, elég jó kis meccs volt:


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Dede Westbrook?



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Asszem Lattimore hamarosan hosszabbít



több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
AK játszadozik... 🤪
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/193195719_815737149049424_2631970216210349470_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=1hEG5ZmmIIEAb6BrXbk&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBZa_ki-AS8y-b6m2oVtfQ4KAIirCA5Konqy6l5rhzN9w&oe=66289FFB
Alvin Kamara balancing stiff arm drill | Alvin Kamara balancing stiff-arm drill!🤯 AK's core control and coordination >>>> (Video via @doctor_reef on Instagram) . | By New Orleans SaintsFacebook
Alvin Kamara balancing stiff-arm drill!🤯 AK's core control and coordination >>>> (Video via @doctor_reef on Instagram) .


Szerkesztette: Fattyu