New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Kamara lett az NFC OPOW
Davis meg megérdemelte volna a DPOW-t, nagyon nagyot játszott szerintem, bár végül azt Deion Jonesnak adták


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Lutz off az idényre…😕
MC12
Nagyon jó, remélem az új rúgó nem lesz teljesen homály.
Peat is most megy MRI-re, de nagyon mondják, hogy ő is egész idényre out
Mondjuk Throckmorton eddig egész jól helyettesíti



Szerkesztette: kapitnono


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 792
Lutz off az idényre…😕

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
A védelmet nem féltem. Az O-t sem. Payton meghívta a TÖKÉLETES playt 3. és goalnál (TE screen Juwanra, 4 falember üresben blokkolt előtte), csak Winston elfelejtette. Szerintem amit kapni fog ezért, azután sosem fogja elfelejteni. Payton egyébként is nagyon jókat hívott, most a végrehajtás akadozott. Tavaly a Tampa is az utolsó 2 hónapra lendült be 😀
Szar meccs volt, de kezd én felfedezni vélem az éledezés nyomait.

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Elég szenvedő volt, ahogy azt várni lehetett, főleg az időjárás miatt. Az mondjuk meglepett, hogy ennyire nem sikerült haladni az nfl leggyengébb védelme ellen. Thomas sürgősen kellene vissza, meg Smith is remélem formába jön, mert ma nagyon vakon volt. Amikor passz helyett futást blokkolt, és felé ment a labda, dobták is rá az OPI-t 😀. Egyedül Kamarát tudnám dícsérni az O-ból.
Védelem nagyot ment, a Metcalf TD után, mondjuk érdekes volt, hogy Metcalf folyamat belemászott Lattimore arcába, fejbe ütötte, Lattimore visszaütött, és 2-3 alkalommal csak ML-t látták szabálytalannak...
Davis óriásit játszott, 10 tck, 4 tfl, 2 sack, meg a végén egy elejtett int 😀
DL is egész normálisnak nézett ki Davenport visszatérésével, lassan de jöttek a nyomások, meg 5 sack is, ráadásul jövő héten már visszatérhet Onyemata is a fal közepére pusztítanu, aki elvileg elég jó formában van a társak szerint


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 792
Klasszikus Seattle meccs. Amikor készítik a menetrendet, azért csak eszébe juthatott volna valakinek, hogy itt akár szar idő is lehet. 😂

Alvinnak végre volt egy igazán nagy meccse, a védelemre nem panaszkodhatunk (amikor ML, khm, elesett, megijedtem, és igazam is lett részben, DK belemászott a fejébe, de szerencsére ez elmúlt).

Manning show jó volt, a végén a Kapitány annyira izgult, alig tudott ülni 😊
Gyurma Pappa
Akkor nem nézem vissza 😆 már az összefoglaló írások alapján se tűnt kihagyhatatlannak de így meg végképp.

Egyébként a szezon előtt 5 meccs után 3:2-t (ez jött, habár más vereségekkel számoltam) 10 meccs után pedig 6:4-et irtam fel magamnak (ez egyébként simán lehet 7:3 is) szóval jól haladunk az általam prognosztizált 10:7-es mérleg felé. (Ami idén az NFC-Ben szerintem - meglepő módon - simán elég lehet egy wc helyhez)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Klasszikus Seattle meccs. Amikor készítik a menetrendet, azért csak eszébe juthatott volna valakinek, hogy itt akár szar idő is lehet. 😂

Alvinnak végre volt egy igazán nagy meccse, a védelemre nem panaszkodhatunk (amikor ML, khm, elesett, megijedtem, és igazam is lett részben, DK belemászott a fejébe, de szerencsére ez elmúlt).

Manning show jó volt, a végén a Kapitány annyira izgult, alig tudott ülni 😊
Gyurma Pappa
Fura egy meccs volt az biztos. 😄
Simán lehetett/kellett volna hozni, de nem sikerült. Ez most szerintem egyértelműen WR/TE gyenge játék miatt alakult így. Ha sikerülne állandósítani egy szintet amiből jönnek a yardok is, akkor egy stabilabb O-val egész szép szezont lehetne elérni.
Egyetlen tetszetős drive volt ami tetszett,ott kb 40 mp alatt végig mentünk. Itt volt az egyik legérdekesebb/legjobb jelenet a meccsen, amikor a snap a földön kötött ki, Winston meg teljes nyugalommal felkapta a földről, majd TD passz AK-nak.
A védelem meg egyetlen játékon kívűl nagyon jó volt. Öröm nézni Őket.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Klasszikus Seattle meccs. Amikor készítik a menetrendet, azért csak eszébe juthatott volna valakinek, hogy itt akár szar idő is lehet. 😂

Alvinnak végre volt egy igazán nagy meccse, a védelemre nem panaszkodhatunk (amikor ML, khm, elesett, megijedtem, és igazam is lett részben, DK belemászott a fejébe, de szerencsére ez elmúlt).

Manning show jó volt, a végén a Kapitány annyira izgult, alig tudott ülni 😊

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Valószínű, de Alvin meg tönkre fog menni, ha ennyi cipelést kap. MT szerintem már bukó (marad sérült, visszafogott és várja hogy leléphessen), ha Kamara is kiesik, akkor szerintem jobb is ha minden meccset elbukunk. Jordan, Davenport sem oké, QB meg nincs. Nem látom rózsásnak a következő két évet....



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
 saintswire.usatoday.com/2021/10/21/saints-trade-marlon-mack-colts-news/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR2gDz5kTavsHv4K6Wf_cDgTweFQJVr8y64W2fjXpa5s8-D62uwFwQZDsz0
Kájzerszóze
Nem nagyon örülnék neki ha adnánk érte bármit is, szinte egy akármelyik 5-6 körös futó lehozza amit ő tud


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
 saintswire.usatoday.com/2021/10/21/saints-trade-marlon-mack-colts-news/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR2gDz5kTavsHv4K6Wf_cDgTweFQJVr8y64W2fjXpa5s8-D62uwFwQZDsz0



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
MT13-ról az járja, hogy még 1-2-3 hétig nem lesz, fasza 😕 mire volt az offseason?

Ellenben jött Lamar Miller - idén úgy látszik gyűjtjük a veterán futókat.
MC12
Hát ez az hogy miért a végén műtette meg magát...


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 792
MT13-ról az járja, hogy még 1-2-3 hétig nem lesz, fasza 😕 mire volt az offseason?

Ellenben jött Lamar Miller - idén úgy látszik gyűjtjük a veterán futókat.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Végre a héten nem kell idegbetegnek lenni vasárnap... A bye week gyönyöre, hogy nem b@sz meg az ideg meccsnézés közben 😀 😀 😀
Kájzerszóze
A jó hír, hogy most vasárnap sem kell idegeskednünk majd... Ráér hétfő éjjel... 😄
Rutin
Hát ha Geno ellen kell idegeskedni, akkor meg is ette a fene az egészet 😁


több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Végre a héten nem kell idegbetegnek lenni vasárnap... A bye week gyönyöre, hogy nem b@sz meg az ideg meccsnézés közben 😀 😀 😀
Kájzerszóze
A jó hír, hogy most vasárnap sem kell idegeskednünk majd... Ráér hétfő éjjel... 😄

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Goodell diktal. Olyan mindegy. Mi tudjuk 😋



több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit meglep, hogy nem Gillikin lett a ST POW. 1991 óta először csinált egy punter olyat, hogy 3 50+ yardos puntot is az ellenfél 3 yardosán belülre tesz.
kapitnono
Akkor kvittek vagyunk 😛 Nektek Lattimorer nekünk Edwards 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Kicsit meglep, hogy nem Gillikin lett a ST POW. 1991 óta először csinált egy punter olyat, hogy 3 50+ yardos puntot is az ellenfél 3 yardosán belülre tesz.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Végre a héten nem kell idegbetegnek lenni vasárnap... A bye week gyönyöre, hogy nem b@sz meg az ideg meccsnézés közben 😀 😀 😀



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Cody Parkey IR, IR játékosnak nem örültem még így 😀 Legalább nem tud több kárt okozni


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Szép szép, de akkor Darius Slay legközelebb 5 Intet fogjon és - 3elkapást engedjen 😛 😉 félreértés ne essék nem M Lattimoreral van bajom, hanem hihetetlenül bosszant, hogy az Eagles játékosok mennyire kevés elismerést kapnak, akkor is ha megérdemelnék. Bezzeg ha gyengébbek, kapásból előveszik őket. Sanderst is kutyába sem veszik pl pedig a lehetőségeihez (értsd pl idén is mennyire nem használják) képest igenis jól játszik. Másokat meg kevesebbért is egekbe emelnek. Mindegy kipuffogtam magam, nem nektek szólt 😉
dande
Nagyot játszott Slay, de azért 7 leütött passzal Lattimore sem volt rossz 😀


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép szép, de akkor Darius Slay legközelebb 5 Intet fogjon és - 3elkapást engedjen 😛 😉 félreértés ne essék nem M Lattimoreral van bajom, hanem hihetetlenül bosszant, hogy az Eagles játékosok mennyire kevés elismerést kapnak, akkor is ha megérdemelnék. Bezzeg ha gyengébbek, kapásból előveszik őket. Sanderst is kutyába sem veszik pl pedig a lehetőségeihez (értsd pl idén is mennyire nem használják) képest igenis jól játszik. Másokat meg kevesebbért is egekbe emelnek. Mindegy kipuffogtam magam, nem nektek szólt 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Gillikinre nincsenek szavak, remélem ő kapta a meccslabdát

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Védelem a meccs nagy részén most is elég jól játszott, Adebo nagy fogás lesz szerintem. Második félidő elejét leszámítva/ meg a buta pickjét/ Winston sem volt annyira rossz, remélem bye után visszajön Thomas, akkor leszek kíváncsi mit is tud.
De Gillikin volt a legnagyobb király 😀