New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Penning is sajnos elég rosszul nézett ki, engedett vagy 2 sacket, meg egy csomó nyomást, valahogy az volt az érzésem ról, hogy nem is érdekli ez az egész
kapitnono
Humbling moment. Szüksége volt erre.

Én emlékszem Armstead első rendes NFL kezdésére
Gyurma Pappa
Jogos a Panthers ellen amikor egy félidő alatt benyelt 2 sacket. Remélem a folytatás hasonló lesz 😁
kapitnono
- a sérülések 😄

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Penning is sajnos elég rosszul nézett ki, engedett vagy 2 sacket, meg egy csomó nyomást, valahogy az volt az érzésem ról, hogy nem is érdekli ez az egész
kapitnono
Humbling moment. Szüksége volt erre.

Én emlékszem Armstead első rendes NFL kezdésére
Gyurma Pappa
Jogos a Panthers ellen amikor egy félidő alatt benyelt 2 sacket. Remélem a folytatás hasonló lesz 😁


több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Penning is sajnos elég rosszul nézett ki, engedett vagy 2 sacket, meg egy csomó nyomást, valahogy az volt az érzésem ról, hogy nem is érdekli ez az egész
kapitnono
Humbling moment. Szüksége volt erre.

Én emlékszem Armstead első rendes NFL kezdésére

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Kezdő O meg D elég jól nézett ki, Bookot meg inkább hagyjuk, ha ő kerül véletlenül pályára ott már nagy a gond, még cserének is kevés lesz
Penning is sajnos elég rosszul nézett ki, engedett vagy 2 sacket, meg egy csomó nyomást, valahogy az volt az érzésem ról, hogy nem is érdekli ez az egész
Justin Evans pick viszont elég szépre sikerült 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
Én a 40 percest néztem végig, nem volt leányálom 😊
MC12
Szerinted elbasztam erre 2,5 órát??? 😅
Gyurma Pappa
Van a fanatizmusnak az a foka…😂

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
A wr-kérdés kellemesen érdekes lesz. A tavalyi évvel ellentétben idén túltengésünk is van elkapó fronton. Nyilván van a kezdő hármas: MT - Landry - Olave és akkor innen lesz érdekes. Van a következő hármas: TreQuan - Harty - Callaway meg a maradék akikből Baker meg Easop TC-ben jól nézett ki, Dixonról meg jókat írtak és most a meccsen is jól mozgott. Szóval ha - és ez egy nagy HA - kb. egészséges lesz az elkapó állomány, akkor ez bitang kis csapatrész lesz.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Én a 40 percest néztem végig, nem volt leányálom 😊
MC12
Szerinted elbasztam erre 2,5 órát??? 😅

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
Én a 40 percest néztem végig, nem volt leányálom 😊
Jó volt újra a mezt a pályán látni, egyelőre úgy néz ki, van rendes csere qb-nk, akinél nem mély sóhajjal kell nézni, ha felmegy a pályára. Tony Jones és Washington között nagy harc lesz a rooster helyért, a b-c védelem is pofásan nézett ki az utolsó drive-ig , de az meg benne van 😊
Book ház izé, szerintem ő klasszik TC-qb lesz, meg pár évig 3. csere itt ott. Azzal is össze lehet karistolni pár milliót. Ahol Driskel elfér, ott Book is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Röviden: Daltonnal is jól nézett ki az első O, Book pedig azt gondolom, ezzel a meccsel (ezzel az előszezonnal) ki fogja írni magát az NFL-ből. A "kezdők" mindkét oldalon kevés snappet kaptak, így sokkal többet nehéz leszűrni.

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Aktiváltuk Davenportot a pup listáról, Jameis sérülése szerencsére nem komoly, de az első PS meccset kihagyja azért


több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ezt a szerencsètlent bakker: 😔

Saints’ QB Jameis Winston rolled his ankle today and is undergoing further evaluation.
dande2
Szerencsére semmi komoly.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a szerencsètlent bakker: 😔

Saints’ QB Jameis Winston rolled his ankle today and is undergoing further evaluation.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Penninget kirakták az edzésről mert már harmadjára verekedős kedvében volt. Remélem azért sikerül lenyugodnia
kapitnono

choose life
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Sam Mills is HOF lett végre, megérdemelten!


több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Valami komoly cuccot IS szed biztosan 😀



több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Penninget kirakták az edzésről mert már harmadjára verekedős kedvében volt. Remélem azért sikerül lenyugodnia
kapitnono

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Penninget kirakták az edzésről mert már harmadjára verekedős kedvében volt. Remélem azért sikerül lenyugodnia


több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
Meh…az egyik kis titkos kedvencem rögtön end of season 😕 Smoke Monday súlyos térdsérülést szenvedett, valószínűleg idén már nem lép pályára.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Védelem picit bealudt, de reméljük sok ilyen play lesz a szezonban Olavetól 😀



több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Saints szezonbeharangozója:
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
“Reményeink szerint az első hétre rendben lesz (MT)” eh….tehát a negyedik forduló körül játszani is fog…
MC12
Ne kezd már te is. Nem PUP listán kezdi az évet, tehát legrosszabb esetben is week-to-week lesz. De majd nyafogjunk már majd szeptemberben ha nem játszik.
Gyurma Pappa
Gyurma az örök optimista 😊

“Saints place Michael Thomas, Marcus Davenport on Physically Unable to Perform list“

(Jó, nem a szezont, csak a minicampet de akkor is jó ütemre jön ki a poén 😊 )
MC12
És már edz is 😅

több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
jon valaki innen Londonba a meccsre? mi 6-an a Block 522-ben leszunk. (hosszu oldal, felso karely, bal oldali szoglet zaszlotol kicsit beljebb)
a Wembleyben mar voltam 2017-ben, amikor a Dolphinst vertuk 20-0ra, ott egesz jo programok es tailgating volt a meccs elott. most az uj Spurs stadionban nem tudom mi a helyzet, de azt olvastam itt kevesebb lehetoseg van a meccs elott hangolodni… majd kiderul, mindenesetre jo lenne nyerni, mert valoszinuleg egy kesobbi WC rivalis lesz az ellenfel, akar a tie-breakerben is szamithat kesobb
mate93
Szállásunk már lenne, de jegyet nem sikerült venni...eddig.
A London maraton meg annyira nem érdekel.😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
mate93 New Orleans Saints 235
jon valaki innen Londonba a meccsre? mi 6-an a Block 522-ben leszunk. (hosszu oldal, felso karely, bal oldali szoglet zaszlotol kicsit beljebb)
a Wembleyben mar voltam 2017-ben, amikor a Dolphinst vertuk 20-0ra, ott egesz jo programok es tailgating volt a meccs elott. most az uj Spurs stadionban nem tudom mi a helyzet, de azt olvastam itt kevesebb lehetoseg van a meccs elott hangolodni… majd kiderul, mindenesetre jo lenne nyerni, mert valoszinuleg egy kesobbi WC rivalis lesz az ellenfel, akar a tie-breakerben is szamithat kesobb
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
“Reményeink szerint az első hétre rendben lesz (MT)” eh….tehát a negyedik forduló körül játszani is fog…
MC12
Ne kezd már te is. Nem PUP listán kezdi az évet, tehát legrosszabb esetben is week-to-week lesz. De majd nyafogjunk már majd szeptemberben ha nem játszik.
Gyurma Pappa
Gyurma az örök optimista 😊

“Saints place Michael Thomas, Marcus Davenport on Physically Unable to Perform list“

(Jó, nem a szezont, csak a minicampet de akkor is jó ütemre jön ki a poén 😊 )

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
 mobile.twitter.com/nick_underhill/status/1542954536289042434