New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Még egy és befejeztem

Szombaton egy New Orleans-i csapat megnyerheti a maga konferenciáját, a helyi Tulane Green Wave 1998 óta messze legjobb szezonját produkálta és így hazai pályán játszhat a UCF ellen a konfdöntőben, itt:



1975-től 2013-ig a Superdome társbérlői voltak, de '14-ben elkészült új stadionjuk az egyetem kampuszán, így nyugodtan kijelenthető, hogy a Yulman Stadium eddigi legnagyobb meccse jön, melyet december 3-án 22 órától az Arena4-en is élőben közvetítünk.
r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Szombaton egy New Orleans-i csapat megnyerheti a maga konferenciáját, a helyi Tulane Green Wave 1998 óta messze legjobb szezonját produkálta és így hazai pályán játszhat a UCF ellen a konfdöntőben, itt:



1975-től 2013-ig a Superdome társbérlői voltak, de '14-ben elkészült új stadionjuk az egyetem kampuszán, így nyugodtan kijelenthető, hogy a Yulman Stadium eddigi legnagyobb meccse jön, melyet december 3-án 22 órától az Arena4-en is élőben közvetítünk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
A DEF valóban nagyon küzdött, Olave így is király, hogy a Red Rifle dobál neki...
De a futás sem ment, meg az O sem. Ezt már rég tudjuk, ez a playcall egy fos.
Mi lesz a megoldás vajon?
Kájzerszóze
Mi lenne, sóhajtunk egy nagyot, minden elvàrás nélkül leülünk meccset nézni mert jövő szeptemberben lesz legközelebb és drukkolunk Olave ROY címének 😊

Sajnálom a sorozatunkat egyébként, szívemnek kedves széria volt, de idén már nagyon - nagyon rezgett a léc több meccsen is, így várható volt hogy egy odabaszós D ellen mint mondjuk a Frisco benne van a pakliban. (Ironikus módon 2001ben szintén ők nulláztak minket utoljàra)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
A DEF valóban nagyon küzdött, Olave így is király, hogy a Red Rifle dobál neki...
De a futás sem ment, meg az O sem. Ezt már rég tudjuk, ez a playcall egy fos.
Mi lesz a megoldás vajon?



több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
fú srácok, ez kegyetlen volt. Elképesztő amit leművelt a védelmetek, látszott hogy élet-halál meccs nekik. sima top5 D lesz ez a szezon végére. Olave-től tartottam, nem véletlenül. Adj neki egy jó Qb-t és szétszed mindenkit.
A zebrákra meg egy szót nem akarok, ennyire kritikán alul fújni ide is oda is...
nem tudom mi a menetrendetek, de ilyen játékkal simán behúzhatjátok a maradékot.

több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 328
Ja, ez egy kellemetlen meccs volt. Nem állítom, hogy nyerhető volt, nagyon erős a 49ers D (főleg a mi O-nkhoz képest), de a védelem megtett mindent, hogy korlátozza a Jimmyt és haverjait.

Még azt sem mondhatom, hogy elfogultak voltak a bírók a SF felé, a második negyed végén az a holding pl. full kamu volt, hanem csak simán fos a bíráskodás. Amikor a 30 yardosról indultunk, akkor ha nem nézik el, hogy közben letépték Dalton fejét és offset a két bünti, akkor is FG távon vagyunk.
Gyurma Pappa
Kár ezért a meccsért, amikor támadó oldalon épp sikerült volna valamit összehozni az valakinek a hibája miatt nem sikerült. Reménykedtem a több visszatérő miatt hátha lesz valami értékelhető.
Ez a csapat egyszerűen jelenleg csak akkor képes nyerni ha minden tökéletes egyébként csúnya bukta a vége.
Ez a szezon már kb. úgy véget is ért, hogy el sem kezdődött függetlenül attól mi lesz a csoportban a vége mert ,azért itt mindenki ˇügyesˇ.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ja, ez egy kellemetlen meccs volt. Nem állítom, hogy nyerhető volt, nagyon erős a 49ers D (főleg a mi O-nkhoz képest), de a védelem megtett mindent, hogy korlátozza a Jimmyt és haverjait.

Még azt sem mondhatom, hogy elfogultak voltak a bírók a SF felé, a második negyed végén az a holding pl. full kamu volt, hanem csak simán fos a bíráskodás. Amikor a 30 yardosról indultunk, akkor ha nem nézik el, hogy közben letépték Dalton fejét és offset a két bünti, akkor is FG távon vagyunk.

több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Kár a sorozatért....
Sorsszerű hogy simán visszük tovább, ha a vakok nem veszik el a teljesen egyértelmű elkapást a red zone-ban
 twitter.com/BootKreweMedia/status/1596992127032242176?t=GA6CwpTvpotCST-7THtSOw&s=19

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Hát ez ritka rossz volt, azért remélem Allent előveszik majd érte, meg valaki elvehetné az O hívásokat Carmichaeltől,mert olyan kiszámítható, hogy szinte én is tudom itthonról, hogy melyik konzervatív hívás jön.


több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 328
Van egy olyan érzésem, hogy ma elkezdjük a szezont. ( | vagy elkezdünk készülni a következőre | )🙂
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
LJ meg SP is megy a Giants-be? Újabb konteó?



több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
A Cardinalst is pletykaljak. Mondjuk akkor mar inkabb a LAC 🙂
Kájzerszóze
Hát inkább,de szerintem ő is érzi, hogy Murray alapból reménytelen,így ő sem pazarolná azzal az idejét
kapitnono
LJ-re célozgatott, hogy ő is FA meg Payton is, szerintem simán dolgozna futó irányítóval.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
A Cardinalst is pletykaljak. Mondjuk akkor mar inkabb a LAC 🙂
Kájzerszóze
Hát inkább,de szerintem ő is érzi, hogy Murray alapból reménytelen,így ő sem pazarolná azzal az idejét


több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
A Cardinalst is pletykaljak. Mondjuk akkor mar inkabb a LAC 🙂



több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Vessetek a nyulak elé, de ha már valahol, akkor Chargersben nézném szívesen Paytont, mit tud kihozni Herbiből (titokban nézem minden hétvégén)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Mi Dalton beceneve? Ez még nem hallottam.
Kájzerszóze
Tudtommal Red Rifle.
empty taxi
Szerintem tök menő.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Mi Dalton beceneve? Ez még nem hallottam.
Kájzerszóze
Tudtommal Red Rifle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Mi Dalton beceneve? Ez még nem hallottam.



több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 328
Konzultáció JW étr?
😀
Mondjuk én is őt játszatnám. Mit veszíthetünk?
zemanla
Biztosról nem tartunk konzultációt....
Már csak a jövő évi szerződése miatt is inkább JW. Nem is nagyon láttuk még itt játszani, bár kicsit sem szimpatikus. (Csak a csapatért ha már itt van.)
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Konzultáció JW étr?
😀
Mondjuk én is őt játszatnám. Mit veszíthetünk?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Én JW-t erőltetném.
A szezon elszállt, Daltonról tudjuk mire alkalmas, Jamies viszont talán egy félidőt játszott a szezonban egészségesen, értékelhető minta nincs a játékáról. Viszont van még egy év a szerződéséből, jó lenne ha kiderülne tavaszig hogy rohanni kell-e új irányító után vagy mutatna-e életjeleket a srác.

Viszont azt látom, vagyis inkább érzem hogy az edzői stáb érzi a vesztét, és nem fognak kísérleti nyulakat tenyészteni a 2023-as személyzet kedvéért, ebből a tubusból ők kinyomnak mindent, ami csak a képességeikből kitelik.
atapapa
Kérdés, hogy abból mi fog következni. Ez Daltonnal reálisan idén egy 7-10 lehet, nagyon jó esetben 8-9. És? Ez kb. azt jelenti, hogy ha nem sérült a fél kezdő O - ami nem reális, mindig van sérült - akkor lehet ez 10-7 is akár.

Ezért amúgy egyet is értek veled, én is Winstont tolnám, bármennyire is bírom egyébént Andyt mint karaktert - mennyire menő beceneve van már - de meg kéne nézni 5-6 meccsen, nem sérülten JW mit tud.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Én JW-t erőltetném.
A szezon elszállt, Daltonról tudjuk mire alkalmas, Jamies viszont talán egy félidőt játszott a szezonban egészségesen, értékelhető minta nincs a játékáról. Viszont van még egy év a szerződéséből, jó lenne ha kiderülne tavaszig hogy rohanni kell-e új irányító után vagy mutatna-e életjeleket a srác.

Viszont azt látom, vagyis inkább érzem hogy az edzői stáb érzi a vesztét, és nem fognak kísérleti nyulakat tenyészteni a 2023-as személyzet kedvéért, ebből a tubusból ők kinyomnak mindent, ami csak a képességeikből kitelik.

több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Alapvetően megkedveltem Jamiest, de most épp azon picsog a médiában, hogy elvesztette a kezdő helyét a sérülése miatt, de a visszatérés után sem kapta vissza.

Hát most mit mondjak. 12 negyedből egy darab értékelhetőt tudott letenni az asztalra (1,5 adjuk meg a Tampa elleni fél negyedet), Dalton meg tényleg semmi nagyot nem csinál, de legalább nézhető az O, még ha nem is kiváló.
Gyurma Pappa
….viszont elvileg végig sérülten játszott ami ugye az ő faszsága is meg az edzőké is, így istenigazából nem tudjuk, hogy egy egészséges Winston az többet tesz e hozzà a csapathoz mint Dalton vagy sem. Fene tudja, mi a jó megoldás. Nincs első kör, az idény többè kevésbé elment, két ilyen félig meddig backup qb a padon, mit csinálsz? (Komolyan)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Alapvetően megkedveltem Jamiest, de most épp azon picsog a médiában, hogy elvesztette a kezdő helyét a sérülése miatt, de a visszatérés után sem kapta vissza.

Hát most mit mondjak. 12 negyedből egy darab értékelhetőt tudott letenni az asztalra (1,5 adjuk meg a Tampa elleni fél negyedet), Dalton meg tényleg semmi nagyot nem csinál, de legalább nézhető az O, még ha nem is kiváló.