New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
lol 😀 😀 😀 she? 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jó kérdés 😊
Utánanéztem, és miután a kirúgását követően átment a waiveren, IR-re tettük. Amit nem igazán értek... valami szokásos Loomis-trükköt sejtek.

Szerk: Galette és Strief se edzett ma :/

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Az okés, hogy kitettük, de akkor miért van IR-en?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Romeust kitettük, miután kb. 1 hét edzés után megint szezonra szóló sérülést szenvedett.
Toon rehabjáról nem nagyon volt hír, olyan nagy gáz nem lehet vele.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Valaki tud valamit Toon-ról és Romeus-ról, hogy haladnak,épülnek a sérüléseikből?
Romeusra mikor számíthatunk,(Jövőre)?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez alapján 7 héten át prevent D-t játszottunk 😉
Jellemzően cover 2-vel álltunk fel abban a drive-ban, ami ha nem is hozott annyira agresszív játékot, mint korábban, még nem hívnám prevent D-nek. Prevent D az utolsó drive-ban volt, amikor a back7-ből szinte mindenki a snap pillanatában hátralépett vagy 20 yardot és a sekély zónába szabadon dobálhatott Vick. Ekkor kb. bő egy perc alatt 7 playből négyszer is first downt csináltak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Prevent D csak az utolsó drive-ban volt, még az utolsó előttiben is blitzeltünk többször. De igazából lényegtelen, ebből a meccsből az ellenfél gyatra támadójátéka miatt nem lehet sok következtetést levonni.
atapapa
Az egy dolog, hogy blitzeltünk, de egy hibrid coverage volt végig, abszolút a nagy play elkerülésére, még annak az árán is, hogy nyeljük a yardokat. Az Eagles RZ ötlettelensége egyértelmű volt.

Nem tudom ilyenkor milyen "szabadságot élvez" a blitzre kijelölt játékos. atapapa
Igazából dönthet úgy, hogy nem blitzel. Hazamegyek megnézem még egyszer a playt, a szar minőségű nfl.com visszajátszás alapján úgy tűnik, hogy lehet nem is volt ez egy tervezett blitz, hanem White cseszte el simán. Látni kellene a snap előtt a teljes védelmet, de mivel a két S alig látszik, így nem tudom megmondani pontosan.

Azt osztom, hogy a levegőben jó volt a sec, de szerelni továbbra se tudnak. atapapa
Igen, a 4&1-es nagy McCoy futás előtt Harper és Greer is szépen elszállt. Szomorú, hogy nekik kéne nagy playt csinálni, megint csak ott tartunk, hogy nincs normális OLB.
Vilma-Lofton, amikor ketten voltak a pályán, érezhető volt a különbség, de az is látszik, hogy Vilma nincs formában, rendszeresen nem volt fent csak egy-két downt. Ha sikerül szerezni egy megfelelő OLB-t és Vilma képes még 85%-os lenni önmagához képest, akkor azért elég brutális lehet a kezdő LB sor. Mondjuk attól félek, hogy Vilma már nem lesz soha alldown LB.

Jövőhéten okosabbak leszünk, hogy mit is ér a csapat, és ki fog derülni, hogy a Falcons ténylegesen mit ér. Akármennyire is szar a Saints D most, azért a Falcons ellen össze fogja kapni magát.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000090998/Hide-and-go-seek

az még mindig nem tiszta, h itt mégis mit csináltak a védők.. lol
Nincs egy perce, hogy mutattam fateromnak 😀 Ilyen szinten ilyen trükköt, hogy elbújik a betűn 😂 De (majdnem) bejött...szerintem simán nem vették észre a védők annyira szürreális volt a helyzet.clbass
tuti a hét játéka lett volna ha bejön kár hogy ott az a ha 😛 lehet akkor másképp alakul a meccs bár a szőnyeg leterítős kép akkor is játszott volna attól félek. További sok sikert nektek még egyszer!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000090998/Hide-and-go-seek

az még mindig nem tiszta, h itt mégis mit csináltak a védők.. lol
Nincs egy perce, hogy mutattam fateromnak 😀 Ilyen szinten ilyen trükköt, hogy elbújik a betűn 😂 De (majdnem) bejött...szerintem simán nem vették észre a védők annyira szürreális volt a helyzet.clbass
Morstead mozgása volt érthetetlen, egyszer csak a belső játékos felé fordult, pedig a külsőnél volt a labda. Ha csak a returner felé mozog, már lassulni lett volna kénytelen az ellenfél.
Nagyon Leatherheads-szagú trükk volt különben, szenvedő alanyként is tetszett.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000090998/Hide-and-go-seek

az még mindig nem tiszta, h itt mégis mit csináltak a védők.. lol
Nincs egy perce, hogy mutattam fateromnak 😀 Ilyen szinten ilyen trükköt, hogy elbújik a betűn 😂 De (majdnem) bejött...szerintem simán nem vették észre a védők annyira szürreális volt a helyzet.
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000090998/Hide-and-go-seek

az még mindig nem tiszta, h itt mégis mit csináltak a védők..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak.Gyurma Pappa
Elhiheted, egy szót se szóltam volna, ha a scoring D nálunk se az utolsók egyike lenne 😊
atapapa
Én most erről a meccsről beszéltem 😀
Gyurma Pappa
Én meg is-is 😊

Mégegyszer mondom: hagyjuk a prevent D időszakot, az indokolt volt ott, és szépen működött is, így előnyben.Gyurma Pappa
Prevent D csak az utolsó drive-ban volt, még az utolsó előttiben is blitzeltünk többször. De igazából lényegtelen, ebből a meccsből az ellenfél gyatra támadójátéka miatt nem lehet sok következtetést levonni.


Az egy White elváltást kivéve (amikor is neki nem lett volna szabad mennie blitzelni, ezt egy jó/tapasztalt CB felismeri, hogy emberhátrányban volt a védelem azon az oldalon, normál esetben, ott szerintem inkább a RB volt a hot route-on, de nem elemeztem halálba a playt, csak az első ránézés mondatja velem), szinte nem volt komolyabb panasz a secre.Gyurma Pappa
Nem tudom ilyenkor milyen "szabadságot élvez" a blitzre kijelölt játékos.
Abban a playben az egész koncepció furcsa volt, White blitzre küldve, de a corner és a safety mögötte/mellette meg spriccelt vissza, mintha mind a ketten mély zónát kaptak volna, a WR előtt meg ott volt a hatalmas terület.
Azt osztom, hogy a levegőben jó volt a sec, de szerelni továbbra se tudnak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
ez a meccs pont arra volt jó, h a Failcons ellen fel legyünk tüzelve.
lol
ez volt az első ami eszembe jutott 😊 nem mintha gond lenne ellenünk a motivációval, de ez a sikerélmény még tuti tesz rá egy lapáttal 😕peach
Mondjuk a Ti csoport elsőségetek nem igazán érinti, a seed #1-t pedig nem most fogjátok elbukni. A perfect season ígyse-úgyse lesz meg, ezt szerintem a szívének nem is annyira a mélyén minden Falcons szurkoló tudja, lesz olyan meccs, amikor amikor nem lesz misstackle majd holding 3&6-nál 😊

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak.Gyurma Pappa
Elhiheted, egy szót se szóltam volna, ha a scoring D nálunk se az utolsók egyike lenne 😊
atapapa
Én most erről a meccsről beszéltem 😀

De ha így megy tovább, és mondjuk tényleg sikerül legalább scoringban jól állni, akkor nem leszek szomorú.

Érdekes volt, hogy SS tényleg visszanyúlt a tavalyi D-hez. Az egy White elváltást kivéve (amikor is neki nem lett volna szabad mennie blitzelni, ezt egy jó/tapasztalt CB felismeri, hogy emberhátrányban volt a védelem azon az oldalon, normál esetben, ott szerintem inkább a RB volt a hot route-on, de nem elemeztem halálba a playt, csak az első ránézés mondatja velem), szinte nem volt komolyabb panasz a secre. Mégegyszer mondom: hagyjuk a prevent D időszakot, az indokolt volt ott, és szépen működött is, így előnyben. A szélsőfutásokat pedig nem tudtuk megfogni, valamit-valamiért. Amikor Vilma volt a szélen, akkor egészen jól ment, amikor Shanle, akkor nem. Illetve Casillas is-is játékot nyomott, az első félidőben fail volt, a másodikban sokkal jobb.

(És személyes dolog: ha nem eredménykövetőzök, akkor megy a csapatnak. Lehet én jinxeltem eddig? 😀 Btw jobban tudok figyelni is)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak.Gyurma Pappa
Elhiheted, egy szót se szóltam volna, ha a scoring D nálunk se az utolsók egyike lenne 😊

Majd vasárnap kiderül, hogy léptünk-e bármit előre vagy csak az Eagles O a liga idei szépségtapasza a védelmek számára.

A támadósor idén most tetszett a legjobban, voltunk már hatékonyabbak, ám ennyire kombinatívak nem, végre nem lehetett tudni előre hogy melyik RB milyen playt hoz a pályára. Mondjuk a screen Ivoryra viccesen lett kivitelezve, de összességében egy szavunk se lehet.

Sorban valami 8. MNF-ünket nyertük meg, ha Goodellen múlik, jövőre nem játszunk hétfőn 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
ez a meccs pont arra volt jó, h a Failcons ellen fel legyünk tüzelve.
lol
ez volt az első ami eszembe jutott 😊 nem mintha gond lenne ellenünk a motivációval, de ez a sikerélmény még tuti tesz rá egy lapáttal 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Azért a 400 yardot idén nyolcadik alkalommal most is bekaptuk. atapapa
A tavaly két #1 a liga utolsó két helyezettje volt bekapott yardokban, de kapott pontokban középmezőnybe tartoztak. (Persze a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy borzasztó sok labdát szereztek, főleg a Green Bay.)
Nem örülök a 400+ yardnak, de a 13 kapott pont (amiből 3 ráadásul nem is a védelem hibája volt), teljesen elfogadható. Azért a teljes igazsághoz tegyük hozzá, hogy a 400 yardból az utolsó két drive-ban prevent D ellen született majd 150 yard.

Egyébként egészen jónak tűnik így az Thomas-Ivory-Ingram trió, Sproles visszatérésével remélem mostmár tényleg Cadet kerül inaktívra, Ivory stabilan marad.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula nektek!
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nem volt ezt rossz nézni azért 😉 A védelem abban kicsit hasonlított a Williams korabelire, hogy a sok blitz mellé szépen nyeltük a nagy playeket is. és a misstackle gyár ugyebár ...
Viszont végre futottunk. Jól! Ingram 6.3-at átlagolt, és volt olyan szitu, hogy pályán volt és passzjáték lett...sőt kétszer ő kapott el! Mennyei manna 😉
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez a meccs pont arra volt jó, h a Failcons ellen fel legyünk tüzelve.
gondoltam, h ilyen rb sor mellett nem fog feltűnni Sproles hiánya. 😀

tudom, gyenge Eagles, de azért jó volt nézni ezt a felszabadult játékot, elbírnám viselni ezt a defense statisztikát minden héten.
mondjuk azért így is volt jópár necces szituáció..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Sproles, who?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Lényeg a W.Sokat nem lehet levonni ebből a győzelemből,mert ez egy borzasztó gyenge Eagles volt.Viszont mikor futottunk is néha néha akkor össze jöttek a dolgok.Kicsit erőltetni kéne jobban a futást.Megfingatjuk matty fiúékat és már teljes lesz a szezon is.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/