New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Carrt amúgy miért erőltetjük...egyszerűen nem jó...most ott van Asomougha, oké szezon közben új ember mindig nehéz, de én jobb játékosnak tartom, mint Carrt...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Gratulálok! 😊 Sok boldogságot nektek!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nagy gratuláció Gyurma! Saints-felszerelést neki is! 😀
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Megint ide írom: megszületett a második gyermekem, alig egy órája 😊Gyurma Pappa
Szívből gratulálok! Kívánom ,hogy legyen benne sok örömötök!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Megint ide írom: megszületett a második gyermekem, alig egy órája 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Visszajött Carr. Harper vagy Jenkins IR?

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Amúgy most olvastam, hogy a Panthers öt győzelme olyan csapatok ellen jöttek össze, akik összesen 8 meccset nyertek...ez nem tudatosult eddig 😀Tocy
Erről beszélek 😊

Hétvégén a 49ers meccs lesz az első meccsük a Cardinals óta olyan csapat ellen, akik 50%-on vagy afelett állnak. Ki is kaptak.
Nagyon húzós hétvégém lesz, lehet átalszom ezt a meccset, de lehet túl ideges leszek hozzá 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy most olvastam, hogy a Panthers öt győzelme olyan csapatok ellen jöttek össze, akik összesen 8 meccset nyertek...ez nem tudatosult eddig 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy ha most nem, akkor a PO-ban sem. Addig még sokminden történhet, sérülések, más felkészülés, stb. Meg hát hol van még az a PO...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Most komolyan: ha most nem tudjuk megverni őket, akkor majd a PO-ban valami történik, és hirtelen nyerünk? Ha SB-t szeretnénk nyerni, akkor ennek nem szabad problémának lennie, ezeket a dolgokat nem adják ingyen. Erősödnek? Oké.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy a Friscónál már lesz Crabtree, Manningham, Aldon...éppen csak egy hangyányit erősödnek, mire jönnek a Dome-ba...
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Ha összekapjuk magunkat és ugyanazt a fegyelmezett, pontos, hibamentes játékot játsszuk, amit a Falcons és a Bears ellen, akkor megverhetünk akárkit, a tegnapi Tampa-produkció után azt mondom, a Seattle sem verhetetlen ( még ha nekünk nem is igazán fekszik a játékuk ), egyszerűen jobban kell csinálni egy kicsit mindent, illetve remélem Sproles visszatér, az ő játéka iszonyatosan hiányzott tegnap.Tocy
Egyetértek veled, mindenki verhető, képesek vagyunk bárkit legyőzni!
A koncentrációt és a fegyelmet az utolsó másodpercig fenn kell tartani! (lásd: NE ellen)
A tojáslabda egyszer erre pattan egyszer arra, a szerencse forgandó,de hiszem, hogy ennyi labdát nem ejtünk el mégegyszer!
Most szerencsére két hazai meccs következik, magabiztos érett játékot kell bemutatni és minden rendben lesz.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mondjuk így utólag, a ligaelső Jets run D állt fel a mi gyenge futójátékunk ellen, mindenki arra számított, ha Hill bent van, akkor azt túlnyomórészt blokkolás miatt, minden hihető volt, és egy yard kellett csak, egy fake jó ötletnek tűnt, sima futással sem biztos, hogy meglett volna az az egy yard. Más kérdés, hogy ha lett volna egy Sproles, akkor egy már-már biztos opció és nagy veszélyforrás lehetett volna, de az ilyen mondatoknak nincs értelme. Nem is érdemeltük meg igazán. Ez a hét most sokmindent eldönthet, ha tudunk nyerni a Dallas ellen, a Panthers viszont kikap a 49erstől, akkor ismét sínre kerülhetünk, ellenkező esetben erősen nézni kell a WC-küzdelmet, ahol most elég jól jött Rodgers sérülése és a Packers veresége, ha esetleg ők lemaradnának ( Bears szerintem nem fog odaérni ), a Lions nem tűnik olyan erősnek, egy 10-6-tal kis szerencsével meg lehetne csípni. Nyilván ez a vészforgatókönyv, elsősorban a csoportot kell megnyerni, de a sorsolásunk erősebbnek tűnik. A következő négy meccsből kettőt kell nyerni és a Panthers nem verhet meg oda-vissza.

De túlragoztuk már ezt vasárnap óta 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az end aroundot Brees és Payton is azzal védte, hogy a kivideózás alapján ennek ülnie kellett volna, az edzéseken is nagyon ment a rövid yardos szitukban.
Payton azt mondta, hogy a legdühítőbb az volt, hogy az egész stadion tudta hogy futás jön futás hátán, és nem bírták megállítani.
Ez mondjuk pont nekünk nem kéne hogy új legyen Ivory esetében.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha összekapjuk magunkat és ugyanazt a fegyelmezett, pontos, hibamentes játékot játsszuk, amit a Falcons és a Bears ellen, akkor megverhetünk akárkit, a tegnapi Tampa-produkció után azt mondom, a Seattle sem verhetetlen ( még ha nekünk nem is igazán fekszik a játékuk ), egyszerűen jobban kell csinálni egy kicsit mindent, illetve remélem Sproles visszatér, az ő játéka iszonyatosan hiányzott tegnap.
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Utolsó gondolat mára: a Bucs kapja be.Gyurma Pappa
Kapja.... 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ha a Panthers valahogy megveri a 49erst: kezdhetünk tényleg aggódni. Egyébként annyira azért nem kell, "mindössze" annyi történt, hogy a Cicák megverik a gyengébb csapatokat, amivel szvsz azért hosszútávon számolni kellett, és ennek már korábban is így kellett volna lenni náluk.

Miért is írom ezt? Mert a szezon jelenleg 100%-ban a kezükben van. Két kemény meccs itthon, mindkettő nyerhető. A 49ers félelmetes csapat, de egy egészséges Jimmyvel meg lehet viccelni őket. Ja meg akkor is futni kell, ha nem megy annyira. A Dallas sokkal jobban fekszik nekünk, itthon hozni kell ezt a meccset. A Falcons szerintem nagyon fog küzdeni, de az a D nem az a D, ami meg tudja állítani Breest, ráadásul a hagyományoktól eltérően nem szenvedünk annyira a TE-k ellen.

Én nagyon optimista vagyok a következő meccsekre. Ha sikerül 3-0-val lehozni, akkor kb. az itthoni Panthers meccs elég a csoportgyőzelemhez. A Panthers következő két meccse a 49ers és a Pats ellen lesz, ami azért nem egyértelmű W nekik. Utána meg utaznak Miamiba, amit meg még tipp szintjén sem tudok hova tenni. Ezzel akkor kell foglalkoznunk, ha rosszul jövünk ki a következő hetekből. Egyébként majdnem mindegy.

Utolsó gondolat mára: a Bucs kapja be.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
De az elkapóknál volt olyan is, hogy fogalma nem volt Meachemnek hol a labda, kettőt vagy hármat pattant sisakján mire összeszedte.ulpianus
Uhh, azt hozzá sem vettem, mivel abból jól jöttünk ki, de igazad van.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
De az elkapóknál volt olyan is, hogy fogalma nem volt Meachemnek hol a labda, kettőt vagy hármat pattant sisakján mire összeszedte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Végigpörgetve a meccset, megerősítettem a véleményemet, hogy ezt a meccset az elkapóink "adták" le.
- Toon kétszer: egy 100%-os TD és egy INT lett oda (valahogy úgy érzem, hogy pszichológia oldalról vannak gondok Toonnal. Nem ez az idei első komoly dropja, a Pats elleni meccsen is az 1 yardoson ejtette el a labdát)
- Jimmy: hiába élvezett a mikrofonba Lynch, Allennek köze nem volt a levédekezéshez, Jimmy kezében volt a labda, egyszerűen kicsúszott.
- Hill: Lynch megint élvezett, de Landry akkora homály ütött, hogy öröm volt nézni.
- Moore: olyan szép "pitchet" kapott, 10 yard üres területtel, hogy csak na. Persze, hogy elejtette.
- és akkor a game changer momentum: Collins 3&még-egy-inch-is-alig (amit egyébként Moore hülyesége okozott, tudnám minek lépett vissza kettőt...).

Ezek közül egyesével is elég lehetett volna bármelyik, hogy bukjunk, még is, egy pontszerzésnyi különbséggel lett vége. Nagyon erős ez a csapat.

Kicsit kritizálnám még zárásként Seant is: 14-3-nál futni kellett volna, többet. Thomas jól játszott, Ingram akarni akart, és most talán lesz is belőle valami. Tudom, hogy Pierre injury prone, de ihletett éve van, hagyni kellene többet játszani, a screeneket kivéve is. Bőven 4 yard feletti átlaggal fut. Kicsit úgy érzem, hogy Payton a OL gyengélkedése miatt inkább Breesre bízza a meccseket. Lehet nincs igazam, de van egy ilyen érzésem.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ha ata nem pesszimista, akkor ez SB lesz 😛Gyurma Pappa
Vagy példátlan pofára esés :p

Nem akarok okoskodni, csak szerintem vagyunk annyira jó helyzetben, hogy 1-1 vereséget ne reagáljunk túl (ahogy persze egy jó csapat elleni W-be se kell rögtön automatikusan az SB-részvételt belemagyarázni)atapapa
Igazad van. Őszintén szólva én reménykedtem, hogy a tavalyi ipari szar után idén lesz egy könnyebb alapszakasz, de nem tudom miről álmodoztam, ez az NFL 😀

A legszarabb, hogy egy hétig nincs Saints meccs 😕 (Mondjuk, ha közben megszül a feleségem, amire van némi esély, akkor el fog repülni ez a hét 😛)

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ha ata nem pesszimista, akkor ez SB lesz 😛Gyurma Pappa
Vagy példátlan pofára esés :p

Nem akarok okoskodni, csak szerintem vagyunk annyira jó helyzetben, hogy 1-1 vereséget ne reagáljunk túl (ahogy persze egy jó csapat elleni W-be se kell rögtön automatikusan az SB-részvételt belemagyarázni)atapapa
Előretekintve a megmaradt meccsekre, szerintem annyira jó helyzetben nem vagyunk. De majd kiderül. 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha ata nem pesszimista, akkor ez SB lesz 😛Gyurma Pappa
Vagy példátlan pofára esés :p

Nem akarok okoskodni, csak szerintem vagyunk annyira jó helyzetben, hogy 1-1 vereséget ne reagáljunk túl (ahogy persze egy jó csapat elleni W-be se kell rögtön automatikusan az SB-részvételt belemagyarázni)

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ha ata nem pesszimista, akkor ez SB lesz 😛

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez 11-5, csoportgyőzelemhez elég lehet, de az utolsó wild card helyhez nem biztos...Tocy
Én még nem tudok pesszimista lenni. Amikor rosszul játszottunk, fél csapattal tolószékben, akkor is mindössze egy labdabirtoklásnyi vereségeket szenvedtünk, ezt kevés csapat mondhatja el magáról.
Tény: a divízióban minél több meccset hozni kell, amihez a Panthersen kívül mindenki ideális partner. plusz ha őket egyszer verjük, akkor nem lehet gond (leszámítva a januári havat).
Nézzük meg hogyan játszott a Giants két éve novemberben vagy hogy milyen lelkiállapotban voltak a Green Bay szurkolói 3 éve ilyenkor.
Nem vagyok boldog, de rendelkezünk mindazon eszközzel, amely a rájátszásba repíthet minket és a többi csapat se hozza majd le hibátlanul a szezont