New York Giants

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Nem vagyok teljesen képben OBJ dolgait illetően nem én nem olvastam olyan dolgokat róla, hogy valami nagyon balhés csávó lenne. Az arca lehet, hogy megnőtt, de azt majd kinövi.
TheBerzerker
sztem ő ezt a provokációt inkább tudatosan csinálja, ettől még persze idegesítő lehet (és pl nekem se túl szimpi, de azért túlélem😊
a Bills viszont nem csak a meccs után hisztizett, hanem a meccsen is azt tették végig, egyszerűen nem tudták elviselni, h verik őket, mint a répát
Szesze
Rexy mikor nem hisztizett valamiért? Azt azért nem nagyon venném készpénznek, ami tőle indul ki. )
A trash talk meg sokszor része a játéknak, valahol a hadviselés része is, még akkoris ha ez nem teljesen etikus mindig. Nekem ezzel sosem volt bajom.
TheBerzerker
konkrétan a játékosok voltak hülyék inkább, csomó felesleges fault-ot is összehoztak nekünk ezzel, úgyh jó volt ez így 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem vagyok teljesen képben OBJ dolgait illetően nem én nem olvastam olyan dolgokat róla, hogy valami nagyon balhés csávó lenne. Az arca lehet, hogy megnőtt, de azt majd kinövi.
TheBerzerker
sztem ő ezt a provokációt inkább tudatosan csinálja, ettől még persze idegesítő lehet (és pl nekem se túl szimpi, de azért túlélem😊
a Bills viszont nem csak a meccs után hisztizett, hanem a meccsen is azt tették végig, egyszerűen nem tudták elviselni, h verik őket, mint a répát
Szesze
Rexy mikor nem hisztizett valamiért? Azt azért nem nagyon venném készpénznek, ami tőle indul ki. )
A trash talk meg sokszor része a játéknak, valahol a hadviselés része is, még akkoris ha ez nem teljesen etikus mindig. Nekem ezzel sosem volt bajom.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
16. Podcast - 2015 első negyedév

Hirtelen ötlettől támadva csinálunk egy podcastet😀 A beugró viko volt, de lotus sem lesz elfelejtve😛 Hibák tuti voltak, régen volt már, majd alakul😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Nem vagyok teljesen képben OBJ dolgait illetően nem én nem olvastam olyan dolgokat róla, hogy valami nagyon balhés csávó lenne. Az arca lehet, hogy megnőtt, de azt majd kinövi.
TheBerzerker
sztem ő ezt a provokációt inkább tudatosan csinálja, ettől még persze idegesítő lehet (és pl nekem se túl szimpi, de azért túlélem😊
a Bills viszont nem csak a meccs után hisztizett, hanem a meccsen is azt tették végig, egyszerűen nem tudták elviselni, h verik őket, mint a répát
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Nem lenne jó ha lenne egy Dez Bryant a csapatban.
Taz
Ezzel ő is tuti egyetért, még ha egész más okokból is. Amúgy is, a 6.89es rec/TD karrier átlag overrated. (:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem vagyok teljesen képben OBJ dolgait illetően nem én nem olvastam olyan dolgokat róla, hogy valami nagyon balhés csávó lenne. Az arca lehet, hogy megnőtt, de azt majd kinövi.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Beckhammel kicsit elszaladt a ló mostanában nem ? Ti hogy érzitek ? Büntetés, teszi az agyát, és azért eddig idén nem nagyon villogott. Nem lenne jó ha lenne egy Dez Bryant a csapatban.
Taz
(2,5 Giants meccset láttam, és ott nem volt feltűnően "balhés")
viszont, Faragó hülyeségeit nem mindig kell elhinni
oké Dez szokott trash talkot nyomni, de neki mindene a csapat. A padon sem a csapat társait szídja, hanem motiválja biztatja, lelkesíti stb. + mostanság felvett egy mentor szerepet is, a WR csapatársait, tanítgatja, PSben folyamatosan mutatta mit hogy kéne.
nem hiszem hogy egy Dez Bryant a csapatban olyan rossz lenne.... 😊

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kennardnál hamstring injury. Beckham idén nem mutatott semmit? 4 meccs alatt 24 elkapás és 300 yard felett, ez semmi? Szeretnék még egy-két ilyen szar elkapót. Viselkedésével időnként képes provokálni az ellenfelet, de nem hiszem, hogy extrém mód gázos lenne, ő is kap bőven. Amit a Bills játékosok összehisztiztek most a meccs után az valami vicc, a saját fejükben tegyenek először rendet, aztán utána lehet foglalkozni az ellenféllel.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Beckhammel kicsit elszaladt a ló mostanában nem ? Ti hogy érzitek ? Büntetés, teszi az agyát, és azért eddig idén nem nagyon villogott. Nem lenne jó ha lenne egy Dez Bryant a csapatban.
több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
Kennard nem fog játszani, just sayin'
Asbee
Miért?
Janek
Összeszedett vmi térdsérülést a Bills meccs végén, tegnap nem edzett, de saját állítása szerint játszani szeretne hétvégén, persze ettől még nem biztos hogy fog is, nem igazán ismert a sérülés mértéke jelenleg.
Ami viszont rossz hír, h Kuhn úgy néz ki felépült a sérüléséből és játszani fog vasárnap 😊
Szesze
Ne Kuhn, neeee 😕
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Kennard nem fog játszani, just sayin'
Asbee
Miért?
Janek
Összeszedett vmi térdsérülést a Bills meccs végén, tegnap nem edzett, de saját állítása szerint játszani szeretne hétvégén, persze ettől még nem biztos hogy fog is, nem igazán ismert a sérülés mértéke jelenleg.
Ami viszont rossz hír, h Kuhn úgy néz ki felépült a sérüléséből és játszani fog vasárnap 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kennard nem fog játszani, just sayin'
Asbee
Miért?

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 214
 www.giants101.com/2015/10/07/sucker-punch-victim-cullen-jenkins-extends-feud-with-bills-finds-their-whining-to-be-comical/
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kennard nem fog játszani, just sayin'


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
nekem már hetek óta 9 pont felett nyomják,,,
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
azért ez még mindig kicsit merész vállakozás, de remélem bejön 😊
Szesze
Per pillanat úgy érzem, hogy inkább a giants, mint a phily. Azért a frisco és cap könnyen szivatható.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!
TheBerzerker
azért ez még mindig kicsit merész vállakozás, de remélem bejön 😊
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
thug life


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na gyerekek...én leszek olyan kemény, hogy beteszem a fantasy csapatomba a giants def-et!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 214
A CBS-nél már egész jól állunk...

 www.cbssports.com/nfl/story/25329198/nfl-power-rankings-falcons-soaring-look-like-playoff-lock-with-easy-schedule
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
yooker
én meg képzeld minden vnap dolgozom, és a net olyan lassú, hogy otthon esélyem sincs a streamre ... szóval max az összefoglalók maradnak nekem! de ha minden jól megy, akkor a vikings elleni "örökrangadót" otthon meg tudom tekinteni.
csebi
akkor arra minden körülmények között összehozunk egy hagyományos meccsnézést!
több mint 8 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
yooker
Utána meg hétfő éjjel
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
yooker
én meg képzeld minden vnap dolgozom, és a net olyan lassú, hogy otthon esélyem sincs a streamre ... szóval max az összefoglalók maradnak nekem! de ha minden jól megy, akkor a vikings elleni "örökrangadót" otthon meg tudom tekinteni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Uhh.. Basszus! Vasárnap éjjel játszunk...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
de azért csak kikaptak a legrövidebb OT-vel all time hehe 😊
csebi
Azt elég nehéz lesz elvenni a Steelers-től.
tomi-tomi
Pedig nem is a mienk, mert volt már kickoff return TD is hosszabbításban 😛
Shilkor
Én kérek elnézést! : - )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)