New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Josh Rosen mennyivel jobb mint Davis Webb? Videók és stat alapján nem érzem klasszisokkal jobbnak

Tudtok rá példákat mondani, mikor egy NFL csapatnál QB poszton két olyan játékos jött ki, akik egymás után jöttek ki egyetemről? (pl: mint ha most itt jövőre Webb és Rosen harcolni UCLA-ról 2016-os 2017-es draft a QB posztért)

Kíváncsi lennék, hogyan kezelnék ők ketten ezt a szitut, ha így alakulna.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
yooker
Ne is draftoljunk QB-t amíg ki nem jön a következő Andrew Luck... 😀
Asbee
Josh Rosen lett kikiáltva a következő Luck-nak, nem tudom jelentkezik-e a 18-as draftra?


több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
yooker
Ne is draftoljunk QB-t amíg ki nem jön a következő Andrew Luck... 😀
Asbee
ha nem is, de tavaly arról volt szó hogy különlegesen kiemelkedő lesz a Qb választék
nemrég meg már arról hogy néhányan lehet ki sem jönnek + mindenki totál visszaesett ...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Reese wikipediája:  en.wikipedia.org/wiki/Jerry_Reese

"Most recently he has been one of the masterminds behind the dismal 2017 New York Giants season."
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
Na az is érdekes, hogy Mara nem is beszélt a héten Csícskaparasztmekeduval. Ez a szerencsétlen a sajtóval a vezetőségfel sem a játékosokkal nem tud kommunikálni. A frenchise legelbaszottabb lépése volt kinevezni ezt a faszt. Köszönjük Reese. Mész a levesbe te is januárban.
Sanyichef
Azért ennyire felesleges elvinni magunkat, csak benne volt a keze Reese-nek is abban a két SB-ban. Ráadásul egy éve ilyenkor még ő volt a király, hogy milyen szinten felturbózta a védelmet és a megfelelő játékosoknak adta a nagy pénzt. Az ő kivágása sem lenne sokkal örömtelibb mint két éve Coughliné volt, de most már ezt is meg kell lépni.
Asbee
Nem vittem el, épp hogy visszafogtam magam. 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na az is érdekes, hogy Mara nem is beszélt a héten Csícskaparasztmekeduval. Ez a szerencsétlen a sajtóval a vezetőségfel sem a játékosokkal nem tud kommunikálni. A frenchise legelbaszottabb lépése volt kinevezni ezt a faszt. Köszönjük Reese. Mész a levesbe te is januárban.
Sanyichef
Azért ennyire felesleges elvinni magunkat, csak benne volt a keze Reese-nek is abban a két SB-ban. Ráadásul egy éve ilyenkor még ő volt a király, hogy milyen szinten felturbózta a védelmet és a megfelelő játékosoknak adta a nagy pénzt. Az ő kivágása sem lenne sokkal örömtelibb mint két éve Coughliné volt, de most már ezt is meg kell lépni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
"Egyszerűen szánalmas Eli leültetése. 210 mérkőzése óta folyamatosan rendelkezésre áll, nem mindig teljesen egészségesen és nem volt mindig könnyű az út. Kétszer lett Super Bowl MVP és olyan tiszteletet teremtett az öltözőben, mint nem sokan. Küzdött ő eleget azért, hogy ne vegyék el tőle ezt az utolsó öt mérkőzést." - by Philip Rivers
Chargers LT
Sose voltam nagy rajongója, de az arcátlan arrogancia ilyen mértéke McAdoo részéről bámulatos. Évekkel később is ez lesz az első dolog ami eszébe jut róla az embereknek amellett, hogy egy év alatt elvesztette az egész csapatot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
Na az is érdekes, hogy Mara nem is beszélt a héten Csícskaparasztmekeduval. Ez a szerencsétlen a sajtóval a vezetőségfel sem a játékosokkal nem tud kommunikálni. A frenchise legelbaszottabb lépése volt kinevezni ezt a faszt. Köszönjük Reese. Mész a levesbe te is januárban.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
yooker
Ne is draftoljunk QB-t amíg ki nem jön a következő Andrew Luck... 😀
Asbee
Na jó ne már!😂
Akkor mondjuk, hogy javuljon az afroQB rátánk, legyen RW!👏



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
yooker
Ne is draftoljunk QB-t amíg ki nem jön a következő Andrew Luck... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mara állásfoglalása pedig igencsak fontos lehet a következő HC interjúknál. Ha úgy látja, hogy azonnal új QB-t szeretne, akkor azokat az edzőket fogja előnyben részesíteni akik ugyanígy gondolkodnak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
"Egyszerűen szánalmas Eli leültetése. 210 mérkőzése óta folyamatosan rendelkezésre áll, nem mindig teljesen egészségesen és nem volt mindig könnyű az út. Kétszer lett Super Bowl MVP és olyan tiszteletet teremtett az öltözőben, mint nem sokan. Küzdött ő eleget azért, hogy ne vegyék el tőle ezt az utolsó öt mérkőzést." - by Philip Rivers

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A nagy tōbbség Magyarországon Elivel ismeri a Giantset. Mint Bradyvel a patset. Minden elmúlik, és a jövő megmutatja a dōntés helyességét.

Viszont. Szerintem ezek utàn elpicsàzzuk a raiderst.
És sokan nem fognak örülni neki.

#5000akékre
Palesz76
Ez a "döntés" így ebben a formában, akárhogy is alakul a jövő, semmiképp sem lehet helyes, épp ez a fő baj vele.
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 475
A nagy tōbbség Magyarországon Elivel ismeri a Giantset. Mint Bradyvel a patset. Minden elmúlik, és a jövő megmutatja a dōntés helyességét.

Viszont. Szerintem ezek utàn elpicsàzzuk a raiderst.
És sokan nem fognak örülni neki.

#5000akékre
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Ha valaki még nem látta, Michael Rapaport, amerikai sorozatszínész reakciója:

 dailysnark.com/michael-rapaport-hilariously-rips-giants-coach-ben-mcadoo-benching-eli-manning/
Hysterycs
Végtelenül egyetértek ezzel, süllyedjen el minden Giants FO-s, edző, tulaj, aki nem Eli-t akarta kezdetni, stb...röhej, amit vele művelnek!
Vagy 2 hete kifejetettem itt, hogy már azzal sem értek egyet, hogy nagy lejtőn lenne...könyörgöm, 3 kezdő WR nélkül nézzünk már rá a számaira most! Mit sem változott...kétszer annyi TD, mint INT, ugyanaz a pontosság, stb...8 éve is volt a ratingje 85 körül, pedig akkor még egy gyűrűje sem volt...ezekszerint már akkor a lejtőn volt...😊 Idén is kb hozta volna a 4000 yardot, csak épp elkapók nélkül...de őt ki kell tenni a csapatból bazz, mert miatta áll így a Giants 😀 Vicc! Lejtő, lejtő...3-4 éve mást se hallok, közben ez idő alatt szar OL és 0 futójáték mellett dobott 105 TD-t és 51 INT-t. Ilyen körülmények között tényleg kell a balfasz Geno, mert ő jobbat tud biztosan...
Ha Mara, stb kezdeményezte ezt, akkor komolyan basszák meg! A csapat egyetlen legendája Eli, valószínű HoF lesz később. Ha Coughlin elvinné a Jaxbe, remélem, ha összeakadnak meghágják a Giantst 😊 - és akkor én egy Giants szimpatizáns voltam, aki szerint Eli igenis jó QB (még most is).

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 351
még egy franchise elköltöztetéssel lehetne feltenni az i-re a pöttyöt
vittore
de johnnie football leigazolása is megnyugvást hoznhatna, főleg ha Jeff Fisher venné itt a szárnyai alá jövőre
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
még egy franchise elköltöztetéssel lehetne feltenni az i-re a pöttyöt
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 334
A nyilatkozatokból számomra az jön le, hogy Mara kiadta az utasítást, hogy Reese keressen új QB-t, macadoo meg tesztelje Davist. Erre az öntelt és Eli-t utáló macadoo - szerintem Mara tudta nélkül - felajánlotta Eli-nak ezt a "kezdhetsz, de szünetben lehozlak" opciót, amit Manning nyilvánvalóan elutasított. Számomra egyértelmű, hogy a szarvihart a gerinctelen macadoo kavarta, amikor nem egyeztetett Mara-val a mikéntről. Biztos vagyok benne, hogy csúsztatás volt mindenki részéről mindenki fele (ezért is fogalmazhatott úgy, hogy "we are on the same page.", mivel ez ugyanazt jelenti, de mégsem).

Hozzáteszem, Mara akkor tudná megnyugtatni a fanbase-t, ha most kitenné macadoo-t (ahogy tett is olyan megjegyzést, hogy semmire nincs garancia), de nem fogja. Most már nem érdeke, csak az év végi cselekvés.

Amire senki nem számított az a médiából és a szurkolók felől érkező "is this the Giants way?" felzúdulás. Ezt a helyzetet innen már nem lehet megmenteni, főleg akkor, ha Oaklandban nagyon kikapunk és Geno is szar lesz. Márpedig ez szinte borítékolható.

Ezután a 3 hazai meccsen nem tudom, mennyien lesznek kinn és hogyan fognak szurkolni, de talán még akkor észbe kaphat az ownership. Ha akar.
több mint 6 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Kicsit szerintem szentimentálisak is vagyunk Eli kapcsán, bár tény, hogy ő (volt) ennek a csapatnak az alapja és vezére. Én egész szezonban nem tudtam eldönteni, hogy tényleg komolyan megindult a lejtőn, vagy pusztán a kedvezőtlen körülmények összessége miatt nyújt rossz teljesítményt (Nincs fal, nincs érdemi futójáték, majd aztán elkapók sem). Hasonló cipőben járt Big Ben is a szezon elején, elég pontatlanul dobálta a hosszabb passzokat, ott is lehetett arra a következtetésre jutni, hogy már nincs meg benne ami kell, megöregedett. De az utóbbi meccseken visszajött, mennek a pontos hosszú passzok, talán Elinak is csak egy kis idő kellett volna, és persze valami falszerűség és elfogadható elkapók. Ezek nélkül én ezt nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy kiöregedett vagy sem. Én még egy évnek biztosan neki futottam volna vele, persze csak úgy, hogy a falat minden erővel upgradeelem előtte és hozok valami kiemelkedő futót. A legutóbbi történések után, ha ebben Mara keze is benne volt, őt is le kellene váltani Mcadooval és Reese-zel együtt. 😊 A csapat által képviselt értékrendbe ez a lépés egyszerűen nem fér bele.

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Tehát Mr we are on the same paget nem vágjuk ki mert nem olyan franchise vagyunk de a jelenlegi csapat egyetlen ikonjaval ezt megcsinaljuk? Ráadásul 2 olyan jatekosert akik közül egyik sem lesz kezdő irányító 2 év múlva de mi azért meg akarjuk nézni őket h mire képesek ... felfoghatatlan

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eli Manning has asked Jerry Reese and the Giants organization for his release, per source.
Klaci79
Ez most valami fake "Adam Schefter‏" Twitter Account-ról van, de lassan senkit nem lepne meg semmi.
salander
Igazából ez lenne a legjobb amit most vele tehetnénék. Ez felmerült bennem is. Így még mehetnek mondjuk Jaguárfalvára segíteni őket a POval kapcsolatban. Mondjuk sok idő nincs várakozni erre. Már kapásból megléphették volna......
dande
Ez lenne vele a legnagyobb kibaszás. Trade deadline után minden kitett játékos waiver listára kerül először. A Jags előtt álló 20+ csapatból szerinted hány adná be a claim-et gondolkodás nélkül?
Eli mehetne a balettbe (Browns-ba) ugrálni.
tomi-tomi
Ok ezzel nem számoltam, úgy emlékeztem, akit cutolnak szimplán, az mehet ahova akar, akkor is ha már vége a trade időszaknak.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
amúgy én még mindig egyetértek azzal hogy lássuk Webbet vagy akár Genot is (ha már mindenáron akarják "élesben" leszerepelni de ezt meg lehetett volna oldani úgy is hogy mindenkinek a lehető legjobb legyen pl. Elinak és a csapatnak is megfelelő traddel korábban
de most sikerült úgy hogy mindenkinek a lehető legszarabb legyen tényleg...
amíg McAdoo rontja itt a levegőt addig sajnos ez egy elátkozott helyzet marad!kellene a friss levegő nagyon
yooker
Ebben a stádiumban ez szerintem már egy kontraproduktív dolog, mindenki csak szív vele, a csere QB-kat is beleértve.. tényleg nehéz lett volna ennél szarabbul kezelni a helyzetet.

Mondjuk viszont, ha Webb ilyen körülmények között jól teljesítene, akkor kijelenthetjük, hogy megvan a franchise QB-nk, mert ennél nagyobb nyomást nehéz lenne rakni egy rookie-ra, mint amit most fog kapni 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
amúgy én még mindig egyetértek azzal hogy lássuk Webbet vagy akár Genot is (ha már mindenáron akarják "élesben" leszerepelni de ezt meg lehetett volna oldani úgy is hogy mindenkinek a lehető legjobb legyen pl. Elinak és a csapatnak is megfelelő traddel korábban
de most sikerült úgy hogy mindenkinek a lehető legszarabb legyen tényleg...
amíg McAdoo rontja itt a levegőt addig sajnos ez egy elátkozott helyzet marad!kellene a friss levegő nagyon