New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Az mi az a reklam te 😀 OBJ meg Eli
NightBoY
 twitter.com/NFL/status/960337672819572736
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Az mi az a reklam te 😀 OBJ meg Eli

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
 www.bigblueview.com/2018/2/1/16745720/fixing-the-giants-invictus-offers-offseason-plan

ez lehet így nem is lenne rossz....
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
😀😀

 www.instagram.com/p/BemBhL2nVtu/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Al Hunter az új OL coach.Nala jobb tenyleg nem volt?Utobbi evekbe repitettek eleg gyorsan csapataitol,Brown nal 2016 ban franchise record ot csinalt engedett sack ek teren,tavaly munkaja se volt mar 🙂Nem lettem izgatott ettol a kinevezestol.
Gerixx
Egyelőre én sem vagyok lenyűgözve, de pl a Chargersnek egész jó fala volt amikor náluk volt, illetve Rivers legalább annyira bele volt kövülve a zsebbe mint Eli, így ezzel is van tapasztalata.
salander
Rivers pocket awarenesse azért top3 a ligában, nem véletlen van annyi kidobott labdája, nagyon érzi h mikor szakad be a zseb és ha nincs elkapó akkor ink legyen throw off mint sack.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Al Hunter az új OL coach.Nala jobb tenyleg nem volt?Utobbi evekbe repitettek eleg gyorsan csapataitol,Brown nal 2016 ban franchise record ot csinalt engedett sack ek teren,tavaly munkaja se volt mar 🙂Nem lettem izgatott ettol a kinevezestol.
Gerixx
Egyelőre én sem vagyok lenyűgözve, de pl a Chargersnek egész jó fala volt amikor náluk volt, illetve Rivers legalább annyira bele volt kövülve a zsebbe mint Eli, így ezzel is van tapasztalata.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Al Hunter az új OL coach.Nala jobb tenyleg nem volt?Utobbi evekbe repitettek eleg gyorsan csapataitol,Brown nal 2016 ban franchise record ot csinalt engedett sack ek teren,tavaly munkaja se volt mar 🙂Nem lettem izgatott ettol a kinevezestol.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 431
Ez elég érdekes:
 giantswire.usatoday.com/2018/01/30/new-york-giants-steve-spagnuolo-england-patriots-prepared-cheat-super-bowl-xlii/
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bemásolom ide is azt, amit a képszerkesztős topic-ba írtam:

Talán belehallgattatok már a Giants blogos podcast valamelyik részébe, amelyet idén felturbózunk kicsit, ehhez pedig szükségünk van egy logóra is. Nem egy jó siget láttam már amit itt készítettek és minőségi munkát szeretnék, ezért is a felhívás. Sok jelentkező esetén indítok róla egy szavazást, amelyben az olvasók eldöntik, hogy melyik legyen a győztes. Igények nincsenek, rátok van bízva minden. Amennyiben bárkit is érdekel, dobj egy pm-t 😊

Ami úgy gondolom, hogy a készítéshez kell:
A podcast neve Bluehuddle lesz
A kép négyzet alakú legyen, a felbontás pedig olyan minőségű, ami erre a célra már megfelelő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az utolsó kettőt nem muszáj piszkálni 😊
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Giants offensive coordinator search:
5 potential candidates

Kevin Stefanski, Minnesota Vikings quarterbacks coach

Mike Mularkey, former Tennessee Titans head coach

Sean Ryan, Houston Texans quarterbacks coach

Duce Staley, Philadelphia Eagles running backs coach

John DeFilippo, Philadelphia Eagles quarterbacks coach



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Főleg, hogy a posztja már DT-nek van megadva 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
The New York Giants announced Monday that they’ve signed nine players to future/reserve contracts for the 2018 season.
OL Ethan Cooper
WR Amba Etta-Tawo
K Marshall Koehn
DB Jeremiah McKinnon
P Austin Rehkow
DB Tim Scott
WR Canaan Severin
DT Kristjan Sokoli
DE Jordan Williams
Futures deals are essentially camp invites that will give players the opportunity to compete for roster spots during offseason workouts and training camp.
nagir
hehe, Sokolival leveleztem novemberben, hogy lenne-e a kedve a Gorillazba igazolni 😀 Végül a könnyebb utat választotta, itt könnyebb bekerülni az OL-be mint Hollósy Kunót kiszorítani.

több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 431
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/pat-shurmur-ready-lead-giants-darkness-article-1.3781490

Ez nagyon tetszett a fenti cikkben:
Manning has rebounded dramatically in the last seven weeks from the indignity of being benched for Geno Smith now all the way back to Shurmur making it seem like Eli at the age of 37 has been drinking some of Tom Brady’s magic avocado potion and is ready to lead the Giants to another Super Bowl. 😀

My first impression of Shurmur: The Giants made a good hire. It’s way too early to call it a home run, but it might be a stand-up double with his record, of course, the final indicator.

Shurmur put the locker room on notice Friday. The nonsense is over.

“I have zero tolerance for people who don’t compete,” Shurmur said. “Zero tolerance for people who don’t give effort. Zero tolerance for people that show a lack of respect.”

The light has come back on for the Giants.

A sajtótájékoztatót megnézve nekem is elég szimpi a csávó. Látszik rajta, hogy tud laza is lenni, de ha kell akkor szigorú is. Ahogy látom a sajtó kezelésével sem lesz gondja.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
A presst nezve es hallgatva nekem szimpatikusnak tunt Shurmur es tervei.Remelem sikeres lesz a csapatnal!Mar az elony h tudja mikent kell megjelenni ,neki nem volt 3 szammal nagyobb az oltonye mint annak a szerencsetlen McAdoonak.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
McGaughey ter vissza es lesz a Spec team coach,az o kinevezését mar azert 2 hete megszellőztettek.Tobb csapat szerette volna d ide akart jonni.Szerencsere gyorsan alakul Shurmur staff ja.Fo coordinatorok mar megvannak.
Gerixx
Én még az o-line-t várom, mert az is egy neuralgikus pont.
salander
Harold Goodwin (Cardinals OC elotte OL coach volt jo par helyen)nevet tobb csapatnal lehetett hallani pl Raiders es Bengals.Sztem meg szabad,lehet h megfordul a fejekbe majd.En is kivancsi vagyok ra,a vedelembe mar allitolag minden pozicios edzo megvan.Az egyetlen ex Giants edzo aki marad az a LB edzo.Tamado oldalon is jonnek sztem hamarosan d az latszik h a vedelmet akarta letudni.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
McGaughey ter vissza es lesz a Spec team coach,az o kinevezését mar azert 2 hete megszellőztettek.Tobb csapat szerette volna d ide akart jonni.Szerencsere gyorsan alakul Shurmur staff ja.Fo coordinatorok mar megvannak.
Gerixx
Én még az o-line-t várom, mert az is egy neuralgikus pont.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"el kell hozni", "szinte 100% h őt FOGJA választani"

akkójóvanakkó... részemről ez off


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Ácsi, ácsi. Nem kijelentések, hanem megérzések. Azért a kettő között kurva nagy különbség van...

Már ne haragudj, de követed is a történéseket vagy csak úgy a levegőbe írod ami az eszedbe jut? Bocs, de képtelenség komolyan venni amit írsz, több mindent tudnék reagálni, de felesleges belemenni... Olyan dolgokat jelentessz ki januárban (amik egyrészt full helytelenek, de azokat most hagyjuk mert megint én leszek a geci) amelyek heteken belül totálisan megváltozhatnak.
Asbee

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mit?
Miért gondolják sokan, hogy egy NFL franchise irányító céljai között szerepel, hogy tanítgassa az utódját? Bármelyik Manning, Brady, BigBen, Brees sorra nevelte ki a jobbnál jobb utánpótlást. Ez nem mentoriskola, alfahímek küzdelme a vezér szerepért.

Egyetlen sikeres példa van, egy 1. körös vette át a csapatot 3 év után. Csak ők kis túlzással szóba se álltak egymással.
tomi-tomi
+ Eli le is nyilatkozta, hogy senkit sem fog babusgatni. Az már más kérdés, hogy kevés jobb csapattársat tud elképzelni egy irányító mint ő, de láttuk hogy reagált mikor beküldték Geno-t a helyére. Ettől függetlenül azzal szerintem te is egyet értessz, hogy nem feltételnül hátrány, ha egy rookie-t nem kell azonnal a mély vízbe dobni és még ha nem is "tanítgatná" őt Manning akkor is el tudna lesni egy rakat dolgot tőle ami később hasznos is lehet.
De akkor leírom, mit gondolok a pickekről, az én kis mock-om 😀
Először is, 1/2-re a Giantsnak el kell hozni Barkleyt. Vele lehetne futójátékot építeni, mert kb olyasmi képességű mint a Saintsben Alvin Kamara, csak picit jobb a fizikai felépítése, másrészt nem nagyon akar QB-t húzni első körben a Giants ahogy olvastam lentebb. Eli-t 3 évre még jónak tartom, utána ott lesz Webb, aki szép lassan tanulhat Eli-tól.
Rosen szerintem menni fog vagy a Jetsbe, vagy a Brownsba, a Denver pedig szinte 100% hogy Nelsont fogja pickelni, mivel elég needed poszt az OG/OT.
broncoforlife
Már ne haragudj, de követed is a történéseket vagy csak úgy a levegőbe írod ami az eszedbe jut? Bocs, de képtelenség komolyan venni amit írsz, több mindent tudnék reagálni, de felesleges belemenni... Olyan dolgokat jelentessz ki januárban (amik egyrészt full helytelenek, de azokat most hagyjuk mert megint én leszek a geci) amelyek heteken belül totálisan megváltozhatnak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Alvin Kamarat a Saints 3rd.(67.) választotta, a harmadik kör elején teljesen vállalható is lenne egy RB, nekünk idén. Előtte azonban QB és OT/OG, szvsz.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eli-t 3 évre még jónak tartom, utána ott lesz Webb, aki szép lassan tanulhat Eli-tól.
broncoforlife
Mit?
Miért gondolják sokan, hogy egy NFL franchise irányító céljai között szerepel, hogy tanítgassa az utódját? Bármelyik Manning, Brady, BigBen, Brees sorra nevelte ki a jobbnál jobb utánpótlást. Ez nem mentoriskola, alfahímek küzdelme a vezér szerepért.

Egyetlen sikeres példa van, egy 1. körös vette át a csapatot 3 év után. Csak ők kis túlzással szóba se álltak egymással.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
De akkor leírom, mit gondolok a pickekről, az én kis mock-om 😀
Először is, 1/2-re a Giantsnak el kell hozni Barkleyt. Vele lehetne futójátékot építeni, mert kb olyasmi képességű mint a Saintsben Alvin Kamara, csak picit jobb a fizikai felépítése, másrészt nem nagyon akar QB-t húzni első körben a Giants ahogy olvastam lentebb. Eli-t 3 évre még jónak tartom, utána ott lesz Webb, aki szép lassan tanulhat Eli-tól.
Rosen szerintem menni fog vagy a Jetsbe, vagy a Brownsba, a Denver pedig szinte 100% hogy Nelsont fogja pickelni, mivel elég needed poszt az OG/OT.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/dave-gettleman-eli-manning-odell-beckham-aren-article-1.3777479

Dave Gettleman:
"With the second pick, we're going to take the best player available," Gettleman said. "At Carolina they screamed at me that you got to draft a tackle. If the value's not there when you pick, you'll make a mistake.... If the best player available is a quarterback, that's what we're going to do."

Ez alapján elég egyértelmű, hogy ha amikor a választás ránk kerül a draft-on és a legjobb elérhető játékos QB lesz, akkor azt fogjuk húzni.

"I had a chat with Odell," Gettleman said. "Had a great chat with him…. The bottom line is he's wondrously talented player. I'm looking forward to working with him."

Valószínűleg OBJ-vel is hosszabbítani fogunk.
GJohnny74
Hát ezt rossz hallani hogy QB-t akar húzni a Giants. Pedig egy Barkley-val meg lenne alapozva a futójáték, de ezek szerint a futások helyett wing passokra vagy screen playekre lehet számítani. Jó lenne pedig látni középső futásokat, amiben Barkley mesteri.
broncoforlife
Először azt hittem komolyan érdekel téged a Giants sorsa. Másodszor azt, hogy trollkodni akarsz. Aztán beugrott, hogy Rosenre fáj a fogad... 😀
Asbee
Rosenre? 😀
Dehogyis. Cousinsra fáj a fogam, de Ő neki Denverbe kell jönnie! Nem akarom hogy QB-t húzzunk, inkább azt hogy Quenton Nelsont kihúzzuk, és legyen jó támadófal. Nekem még Landry-re fáj a fogam 😀😀😀D

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/dave-gettleman-eli-manning-odell-beckham-aren-article-1.3777479

Dave Gettleman:
"With the second pick, we're going to take the best player available," Gettleman said. "At Carolina they screamed at me that you got to draft a tackle. If the value's not there when you pick, you'll make a mistake.... If the best player available is a quarterback, that's what we're going to do."

Ez alapján elég egyértelmű, hogy ha amikor a választás ránk kerül a draft-on és a legjobb elérhető játékos QB lesz, akkor azt fogjuk húzni.

"I had a chat with Odell," Gettleman said. "Had a great chat with him…. The bottom line is he's wondrously talented player. I'm looking forward to working with him."

Valószínűleg OBJ-vel is hosszabbítani fogunk.
GJohnny74
Hát ezt rossz hallani hogy QB-t akar húzni a Giants. Pedig egy Barkley-val meg lenne alapozva a futójáték, de ezek szerint a futások helyett wing passokra vagy screen playekre lehet számítani. Jó lenne pedig látni középső futásokat, amiben Barkley mesteri.
broncoforlife
Először azt hittem komolyan érdekel téged a Giants sorsa. Másodszor azt, hogy trollkodni akarsz. Aztán beugrott, hogy Rosenre fáj a fogad... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER