New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Újraigazoltuk John Greco-t


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Ha a top QB-k közül legalább kettőben látják a fantáziát az FO-ban akkor továbbra is biztos vagyok benne, h QBt húzunk. Egyetlen esély Barkley-ra, ha csak egy kiszemeltünk van és a Browns őt viszi.
Szesze
mondjuk ha ugyanarra vetünk szemet akire a Browns lehet nem is baj ha kiviszik...😊
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Ha a top QB-k közül legalább kettőben látják a fantáziát az FO-ban akkor továbbra is biztos vagyok benne, h QBt húzunk. Egyetlen esély Barkley-ra, ha csak egy kiszemeltünk van és a Browns őt viszi.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát az egyik oldalon ott van Barkley, aki valóban klasszis lesz és könnyen korszakos játékos válhat belőle. Viszont egy RB önmagában nem hoz Super Bowlt. A videóban említett LT nem nyert. Még jobb példa Adrian Peterson, aki szintén nem tudta ezt teljesíteni a Vikings-nek. A fő cél pedig az SB győzelem. Bejuthatsz egymás után nyolcszor is a rájátszásba, ha ott összesen összehozol mondjuk 3 PO győzelmet. Viszont ha sikerül találnod egy klasszis QB-t, akkor bármikor esélyes lehetsz egy SB runra. És ez az ami túl csábító lehet, mert most nem kellene értékes pickeket/játékosokat feláldozni ahhoz, hogy beszerezzünk egy ilyen irányítót.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
minden helyzet más de a Jags is simán bevállalta Fournettet (Mahomes vagy Watson helyett )pedig ott sem mondanám ideálisnak a Qb helyzetet és elég jól
elvoltak azért idén és Barkley nála is jobbnak tűnik ...
ezer ismeretlen van még és számomra Mayfield a legizgalmasabb pick de nem kezdenék el haldokolni ha Barkley jönne!pláne úgy hogy azért csak ott van nekünk az eddig lehetőség hiányában semmit nem mutató Webb is....
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Mayfield tökös húzás lenne nekem nagyon bejönne!Gettyben még akár benne is van egy ilyen!
mellesleg Barkleyról megnéztem ezt a videót döbbenet a srác !többet inkább nem is nézek nehogy még behúzzon a végén teljesen...😊
yooker
Tény, hogy iszonyat jó, csak az a baj, hogy a túloldalon meg ott van az, hogy komoly esélyünk van egy franchise QB kiválasztására és ha nem hozunk a közeljövőben még egy ilyen ótvar szezont, akkor nagyon nagy erőfeszítésekbe fog telni ennek a játékosnak a kiválasztása (és akkor még a bust faktorról nem is beszéltünk). Ha beleszeretünk egy irányítóba, akkor őt választjuk, ha nem akkor Barkley. Mondjuk az első másfél percben csattanós választ kapnak azok akik szerint nem tudott jól játszani komoly védelmek ellen...
Asbee
Barkley a legjobb jatekos a drafton.Sok a jo RB iden d o egy class al feljebb van .Nehez lesz QB t választani helyette.Nem tartom RB húzást jo ötletnek d talán Barkley esetében jo lenne.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mayfield tökös húzás lenne nekem nagyon bejönne!Gettyben még akár benne is van egy ilyen!
mellesleg Barkleyról megnéztem ezt a videót döbbenet a srác !többet inkább nem is nézek nehogy még behúzzon a végén teljesen...😊
yooker
Tény, hogy iszonyat jó, csak az a baj, hogy a túloldalon meg ott van az, hogy komoly esélyünk van egy franchise QB kiválasztására és ha nem hozunk a közeljövőben még egy ilyen ótvar szezont, akkor nagyon nagy erőfeszítésekbe fog telni ennek a játékosnak a kiválasztása (és akkor még a bust faktorról nem is beszéltünk). Ha beleszeretünk egy irányítóba, akkor őt választjuk, ha nem akkor Barkley. Mondjuk az első másfél percben csattanós választ kapnak azok akik szerint nem tudott jól játszani komoly védelmek ellen...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 475
Iszonyat jó írás!
Asbee
Ez most irónia akar lenni? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
A cikk iróját kérdezed?
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Mayfield tökös húzás lenne nekem nagyon bejönne!Gettyben még akár benne is van egy ilyen!
mellesleg Barkleyról megnéztem ezt a videót döbbenet a srác !többet inkább nem is nézek nehogy még behúzzon a végén teljesen...😊

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iszonyat jó írás!
Asbee
Ez most irónia akar lenni? 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Miért?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Iszonyat jó írás!
Asbee
Ez most irónia akar lenni? 😀😀😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iszonyat jó írás!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Milyen giantsfootball? Ki írta ezt? 😮
Asbee
A magyar Giants szurkolói oldala
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Majd lecsekkolom, köszi szépen!
Asbee
Segítségképpen itt egy link! 😊

 giantsfootball.blog.hu/2018/01/25/a_senior_bowl_elso_ket_napja_az_iranyitok_szemszogebol

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Milyen giantsfootball? Ki írta ezt? 😮
Asbee
A magyar Giants szurkolói oldala
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Majd lecsekkolom, köszi szépen!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Milyen giantsfootball? Ki írta ezt? 😮
Asbee
A magyar Giants szurkolói oldala

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Milyen giantsfootball? Ki írta ezt? 😮


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
A giantsfootball forrása a Senior Bowlon látottak szerint:

"Családi okok miatt az utolsó pillanatban esett be Mayfield, aki nem tudott felkészülni a playbookból. Ennek megfelelően szerepelt, számos dobást elhibázott az elején. Persze ez nem lehet kifogás, hiszen még így is jobb játékot várhattunk volna tőle. Az aggodalomra azonban semmi ok, egyre jobban sikerült felvennie a ritmust, így további javulás várható. A szél jobban zavarta a dobásait mint Allenét, de összességében megállapítható, hogy NFL karral rendelkezik."

"Mayfield jóval precízebb ebben a tekintetben és hozta a várt javulást szerdán. Sokkal élesebb volt, keveset hibázott, jól látott a pályán. Magas szinten játszott, valóban top prospectként volt jelen. A közelébe sem érhet Lee és Falk, akik egyelőre csalódást keltően teljesítettek."

Szerintem hamar fel tudná venni az NFL ritmusát...

Szerkesztette: Offensive Blow Job (OBJ) 🏈

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Más kérdés, hogy hogyan tudná átalakítani a játékát egy NFL szisztémához. Ez nálam jóval nagyobb kérdőjel mint a statisztika és az hogy valaki kicsivel többet volt college-ban...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 475
Felőlem jöhet bàrki, csak szolgàljon rà az 1/2 címre.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Felőlem is simán jöhetne Mayfield, tőle láttam is vagy 10 meccset, mindegyiken tetszett, meglepne ha ő beégne nfl szinten.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Mindentől függetlenül annyi mindent írnak/írtak az irányítókkal kapcsolatban, hogy az ember azt sem tudja hova kapja a fejét. Előre "bejelentették" azt, h történelmi QB class lesz, lassan pedig eljutunk oda, h nem is érdemes az 1. körben erre a posztra húzni 😀 Emlékezzünk vissza, hogy tavaly Watson ellen is mekkora keresztes hadjárat indult, most pedig az ACL szakadádával együtt is sokan elfogadnák őt az irányítójuknak.

Nálam Rosen a real deal, a tartósságával közel sem biztos, hogy gond lesz, olyat is láttunk, hogy valaki szinte még edzést sem hagyott ki az egyetemen, aztán az 1. OTA-n IR... Úgy tudom a személyisegével kapcsolatban is kívülről érkeznek a kritikák, szóval az sem feltétlenül igaz, hogy nem jó csapatember. Egy nagyon nagy fordítást pedig láttunk tőle, szóval az is könnyen fals infó lehet, hogy nem szereti a játékot. Darnoldban sokkal több kockázat lenne, ő az akinél a scoutokra hagyatkozom. Ha tényleg olyan fejlődőképes mint gondolják akkor jó lehet nekünk, nem kell azonnal beugornia. Mayfield na mentális erejével tarol, már nem egyszer leírták őt, de mégis talpon van. Szvsz az ilyen versenyszellem az ami meghozza a sikert. Josh Allent hagyjuk, feka QB-t pedig nem fogunk draftolni.

A másik, h Gettleman úgy szivathatja a médiát, hogy az nem igaz. Nem tudom miket nyilatkozott Carolinában, de neki a szeme sem áll jól. Szvsz ő lehetett az a gyerek aki az ebédlőben kihúzta a többiek alól a széket. Elmondja, hogy BPA lesz. Na akkor mindenképp Barkley. Majd az jön, hogy lehet nem húzunk QB-t. Kajak azt várják a firkászok, h kiteregeti a lapjait? Elmondja, hogy igen kihúzzuk 1/2-n Manning utódját. Vagy pont ennek az ellenkezőjét. Téboly...
Asbee
Én azért nem vennék rá mérget, hogy Rosen a potens irányító a csapatba. Itt van Mayfield is, aki nekem az egyetemi évei alatt nagyon de nagyon szimpatikus lett. Egyrészt azért, mert vezér egyéniség, másrészt pedig azért, mert jól átlátja a pályát, és a többi potens QB-nál sokkal jobb a pontossága, valamint a kar erejével sincs gond.

Statjai, egyetemi évei alatt. 7/7 kritériumnak felelt meg.
Baker Mayfield, Oklahoma
3 years as starter? Yes – 3+
Is he a senior? Yes
Did he graduate? Yes
Did he start 30 games? Yes – 47
Did he win 23 games? Yes – 39
TD:INT ratio at least 2:1? Yes – 131:30
Completion percentage over 60? Yes – 68.5%
7/7 criteria met

Azért a TD/INT ratio-t érdemes megnézni. 😀😀😀

És azért érdemes megnézni ezt a táblázatot is:  pbs.twimg.com/media/DQkAvb4UIAIfArJ.jpg

Szerintem Mayfield lenne a csapatba a megoldás Mannin utódjaként. Jobban örülnék neki, mint Rosennek, de ez csak az én véleményem. 😊

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mindentől függetlenül annyi mindent írnak/írtak az irányítókkal kapcsolatban, hogy az ember azt sem tudja hova kapja a fejét. Előre "bejelentették" azt, h történelmi QB class lesz, lassan pedig eljutunk oda, h nem is érdemes az 1. körben erre a posztra húzni 😀 Emlékezzünk vissza, hogy tavaly Watson ellen is mekkora keresztes hadjárat indult, most pedig az ACL szakadádával együtt is sokan elfogadnák őt az irányítójuknak.

Nálam Rosen a real deal, a tartósságával közel sem biztos, hogy gond lesz, olyat is láttunk, hogy valaki szinte még edzést sem hagyott ki az egyetemen, aztán az 1. OTA-n IR... Úgy tudom a személyisegével kapcsolatban is kívülről érkeznek a kritikák, szóval az sem feltétlenül igaz, hogy nem jó csapatember. Egy nagyon nagy fordítást pedig láttunk tőle, szóval az is könnyen fals infó lehet, hogy nem szereti a játékot. Darnoldban sokkal több kockázat lenne, ő az akinél a scoutokra hagyatkozom. Ha tényleg olyan fejlődőképes mint gondolják akkor jó lehet nekünk, nem kell azonnal beugornia. Mayfield na mentális erejével tarol, már nem egyszer leírták őt, de mégis talpon van. Szvsz az ilyen versenyszellem az ami meghozza a sikert. Josh Allent hagyjuk, feka QB-t pedig nem fogunk draftolni.

A másik, h Gettleman úgy szivathatja a médiát, hogy az nem igaz. Nem tudom miket nyilatkozott Carolinában, de neki a szeme sem áll jól. Szvsz ő lehetett az a gyerek aki az ebédlőben kihúzta a többiek alól a széket. Elmondja, hogy BPA lesz. Na akkor mindenképp Barkley. Majd az jön, hogy lehet nem húzunk QB-t. Kajak azt várják a firkászok, h kiteregeti a lapjait? Elmondja, hogy igen kihúzzuk 1/2-n Manning utódját. Vagy pont ennek az ellenkezőjét. Téboly...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
 pbs.twimg.com/media/DQkAvb4UIAIfArJ.jpg

Egy kis draft első körös QB összehasonlítás.
GJohnny74
 scout.com/nfl/browns/Board/105323/Contents/Bill-Parcells-QB-Rules-Applied-in-2018-113440836

Ezt is érdemes átnézni, egy szorgos Browns drukker össze is gyűjtötte az adatokat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 426
 pbs.twimg.com/media/DQkAvb4UIAIfArJ.jpg

Egy kis draft első körös QB összehasonlítás.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Please tell me.. why would a team picking at 21 inquire about moving into top 10 nine weeks out when they have no idea who will selected in top 6 or 7. Until FA we don’t even know what teams MAY draft a QB. FA will change things

If any Bills fans are interested, for the Bills to get to 2 it would cost more than both of their 1’s and 2’s. In this draft that would be ludicrous. No QB in this draft is worth that

3:57 AM - Feb 18, 2018

 www.bigblueview.com/2018/2/19/17027140/trade-down-which-qb-saquon-barkley-nfl-draft-rumor-mill-already-cranked-up
ozibozi
Korai még ez... Goff és Wentz évében azt lehetett olvasni, hogy nyomába se ér az a kettő a korábbi Winston-Mariota duónak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.