New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Az a hír járja, hogy Fluker valószínűleg nem marad és Richburg sem, ő a Jets-ben köthet ki. Ha minden igaz akkor már most tapogatózunk Norwell irányába.

A Combine-on volt egy Shurmur és egy Gettleman sajtótájékoztató is. Tetszett, hogy mindenki tiszta lappal indul, még Apple is. Ugyan nem várok tőle szinte semmit, de remélem felfogja, hogy nem mindenkitől kapná meg ezt az esélyt.
Asbee
Flukert azért sajnálnám...
így még egy lyukkal több a falban! szép kis feladat lesz azért innen alkotni valami megfelelőt!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ezekből a sajtótájékoztatókból szvsz semmit sem lehet igazán megtudni és ez így a jó.

"A legjobb játékost fogjuk választani." Tééééényleeeeeeeg? Nem inkább a legrosszabbat?

"Az irányító húzásának a lehetősége is felmerülhet." Nem mondod? Van egy idős QB-d, tiéd az 1/2, több rookie-ban is lehet potenciál, még jó.

"Jó ajánlat esetén trade-elhetünk is." Akár, ha olyan ajánlat jön, biztosan megvizsgáljuk az értékét. Ennél a picknél franchise arcot akarsz húzni. Ha nem látod a jelöltekben ezt és jön a telefonhívás, akkor uccu neki.

Ezekbe mindenki azt lát bele amit akar. Általában azt amit ő szeretne. De itt stratégiáról nem fogunk hallani, nem fogjuk kijelenteni, hogy melyik posztra húzunk, sem azt, hogy hátrafelé mozgunk. Nem beszélve a mindenféle insider infókról, aminek a nagyon nagy része smokescreen és fenntartásokkal kell ezeket kezelni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Másik nagy pletyka, hogy OBJ $20 milliót szeretne kapni évente, őszintén nem lepődök de neki muszáj kifizetnünk.
Rodaron
Nagyjából reális, persze kicsit lehetne alkudni belőle, de az igazán fontos kérdés a garantált pénz lesz. Viszont tényleg, ha őt nem fizetünk meg akkor kit?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Giants to meet with Saquon Barkley on Thursday at NFL Combine

 giantswire.usatoday.com/2018/02/28/new-york-giants-to-meet-with-saquon-barkley-thursday-nfl-combine/
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
DG nyilatkozata szerint nagyon nyitott a masodik pick tradelesere ha megfelelo ajanlatot kap.
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Másik nagy pletyka, hogy OBJ $20 milliót szeretne kapni évente, őszintén nem lepődök de neki muszáj kifizetnünk.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a hír járja, hogy Fluker valószínűleg nem marad és Richburg sem, ő a Jets-ben köthet ki. Ha minden igaz akkor már most tapogatózunk Norwell irányába.

A Combine-on volt egy Shurmur és egy Gettleman sajtótájékoztató is. Tetszett, hogy mindenki tiszta lappal indul, még Apple is. Ugyan nem várok tőle szinte semmit, de remélem felfogja, hogy nem mindenkitől kapná meg ezt az esélyt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
PFF-re érdemes előfizetni, ráadásul Buday Zoli linkjén keresztül (draft topic) 10 dollárral olcsóbban meg tudjátok tenni. Én még a szezon elején tettem meg, de ez a több mint 300 oldalas draft guide iszonyat jó. Szóval ha valaki szkeptikus lenne, százszor sokoldalúbb az egész a játékosok pontozásánál.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kaptunk egy 4. körös comp picket


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
😊
Ryan Leaf, a korábbi hatalmas bust QB így reagált arra, hogy Mel Kiper szerint Josh Allen a legjobb játékos az idei drafton.

"Jó, engem meg Peyton Manning elé rakott, és?"
ozibozi
Ez most önkritika volt vagy a sértődöttség beszélt belőle? 😛 😀
dande
Legyen az első. Az csak szimpatikusabb 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊
Ryan Leaf, a korábbi hatalmas bust QB így reagált arra, hogy Mel Kiper szerint Josh Allen a legjobb játékos az idei drafton.

"Jó, engem meg Peyton Manning elé rakott, és?"
ozibozi
Ez most önkritika volt vagy a sértődöttség beszélt belőle? 😛 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 341
😊
Ryan Leaf, a korábbi hatalmas bust QB így reagált arra, hogy Mel Kiper szerint Josh Allen a legjobb játékos az idei drafton.

"Jó, engem meg Peyton Manning elé rakott, és?"
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondjuk a legjobb opció kétség kívül az lenne, ha Webb beválna.. ahhoz hogy ebben markánsan bízni tudjak mondjuk optimistább személyiség szükséges, mint ami nekem van, de hátha 😊
Szesze
Ez szvsz nem személyiség kérdése, jelen pillanatban nem lehet úgy őszintén "eladni" Webbet a médiának és a szurkolóknak, hogy ő a jövő. Persze lehet, hogy ő a real deal és az elmúlt időszakban láttunk is olyat, hogy beváltak a 3-4. körös irányítók, de erre alapozni nagyjából olyan mintha valaki tippmixből szeretne meggazdagodni.

Nem volt rossz döntés, hogy kiválasztottuk tavaly, hiszen az szerintem védhető lett volna, hogy Eli visszavonulása/távozása után adunk neki egy esélyt hátha olcsón megússzuk az őrségváltást. A borzasztó szezonnal és az 1/2-es pickkel azonban más a leányzó fekvése és Manning "idő előtti" búcsúja is reális opció lett. Az első körös QB-k közül is nagyjából minden második válik be igazán és látjuk milyen összegeket adnak nekik + mekkora cserékbe mennek bele a csapatok, hogy kiválasszak az embereiket. Szerintem több olyan irányító is van akiket érdemes lehet kiválasztani és a Webbre való várakozás nekem olyan mintha a sült galambot várnánk a szánkba repülni, az pedig ebben a ligában nem vezet eredményre.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
mondjuk a legjobb opció kétség kívül az lenne, ha Webb beválna.. ahhoz hogy ebben markánsan bízni tudjak mondjuk optimistább személyiség szükséges, mint ami nekem van, de hátha 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Peter King véleményére talán lehet adni, ő azt hallotta, hogy Barkley a favotitunk, ha pedig QB, akkor Allen. Anyám borogass...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shurmurék pontosan látni fogják van e Webben valami vagy nincs. Ha nincs be fogják húzni a megfelelő embert, ebben biztosak lehettek, legkésőbb jövőre 😉
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 341
“I had a conversation with Mr. Gettleman and kind of told him how I felt and my abilities as a quarterback,” Webb said last week after a throwing session with a group of college players preparing for the draft. “I think there are enough people around the facility that believe in me and believe in my work ethic and believe in my ability to play quarterback one day for this franchise."

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1220%2Fr305149_1296x729_16-9.jpg
Davis Webb continues to work, state case to new Giants regime
The uncertainty surrounding the Giants' plans at backup quarterback isn't slowing down Davis Webb. "I'm going to compete," he said.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Újraigazoltuk John Greco-t
Asbee
Kell a mélység, ezért szvsz jó döntés. 33 lesz mindjárt, de megérdemelte a 6 meccs alatt amit Nálunk játszott. Remélem sokat tud segíteni, amikor pihentetni kell a kezdő embereket...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Engram es Webb sokat nem pihentek a szezon utan.Nekem a videokon elég pontosnak tűnt Webb ,es elég atletikusnak.Allitolag nagyon eltokelt h o lesz Manning utódja .Nekem szimpatikus is a srác ,amit Rosen fejéről nem tudok elmondani.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Újraigazoltuk John Greco-t


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Ha a top QB-k közül legalább kettőben látják a fantáziát az FO-ban akkor továbbra is biztos vagyok benne, h QBt húzunk. Egyetlen esély Barkley-ra, ha csak egy kiszemeltünk van és a Browns őt viszi.
Szesze
mondjuk ha ugyanarra vetünk szemet akire a Browns lehet nem is baj ha kiviszik...😊
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ha a top QB-k közül legalább kettőben látják a fantáziát az FO-ban akkor továbbra is biztos vagyok benne, h QBt húzunk. Egyetlen esély Barkley-ra, ha csak egy kiszemeltünk van és a Browns őt viszi.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát az egyik oldalon ott van Barkley, aki valóban klasszis lesz és könnyen korszakos játékos válhat belőle. Viszont egy RB önmagában nem hoz Super Bowlt. A videóban említett LT nem nyert. Még jobb példa Adrian Peterson, aki szintén nem tudta ezt teljesíteni a Vikings-nek. A fő cél pedig az SB győzelem. Bejuthatsz egymás után nyolcszor is a rájátszásba, ha ott összesen összehozol mondjuk 3 PO győzelmet. Viszont ha sikerül találnod egy klasszis QB-t, akkor bármikor esélyes lehetsz egy SB runra. És ez az ami túl csábító lehet, mert most nem kellene értékes pickeket/játékosokat feláldozni ahhoz, hogy beszerezzünk egy ilyen irányítót.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
minden helyzet más de a Jags is simán bevállalta Fournettet (Mahomes vagy Watson helyett )pedig ott sem mondanám ideálisnak a Qb helyzetet és elég jól
elvoltak azért idén és Barkley nála is jobbnak tűnik ...
ezer ismeretlen van még és számomra Mayfield a legizgalmasabb pick de nem kezdenék el haldokolni ha Barkley jönne!pláne úgy hogy azért csak ott van nekünk az eddig lehetőség hiányában semmit nem mutató Webb is....
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Mayfield tökös húzás lenne nekem nagyon bejönne!Gettyben még akár benne is van egy ilyen!
mellesleg Barkleyról megnéztem ezt a videót döbbenet a srác !többet inkább nem is nézek nehogy még behúzzon a végén teljesen...😊
yooker
Tény, hogy iszonyat jó, csak az a baj, hogy a túloldalon meg ott van az, hogy komoly esélyünk van egy franchise QB kiválasztására és ha nem hozunk a közeljövőben még egy ilyen ótvar szezont, akkor nagyon nagy erőfeszítésekbe fog telni ennek a játékosnak a kiválasztása (és akkor még a bust faktorról nem is beszéltünk). Ha beleszeretünk egy irányítóba, akkor őt választjuk, ha nem akkor Barkley. Mondjuk az első másfél percben csattanós választ kapnak azok akik szerint nem tudott jól játszani komoly védelmek ellen...
Asbee
Barkley a legjobb jatekos a drafton.Sok a jo RB iden d o egy class al feljebb van .Nehez lesz QB t választani helyette.Nem tartom RB húzást jo ötletnek d talán Barkley esetében jo lenne.