New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 426
"Under defensive coordinator James Bettcher, the Giants are expected to run a 3-4 defense, so Ogletree provides an immediate upgrade and fills a key need. He also instantly becomes the team’s best linebacker after years of devaluing the position under then-general manager Jerry Reese."

"Ogletree, who was a first-round pick of the Rams in the 2013 NFL Draft, signed a four-year, $42.75 million extensions with Los Angeles in October. He is due a $7 million roster bonus at the start of the new league year on March 14, and has a $3 million base salary ($10 million cap hit) in 2018. He also has a $6 million roster bonus for 2019 that will become fully guaranteed next week."

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Mondjuk ha az igaz hogy csak 3 milla lesz nekünk idén a többi a Ramse az nem is annyira rossz....
De nem igaz, csak beneztem valamit 😀

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
#FireGettleman


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Akkor összegezve az eddigieket :most hoztunk egy kurva szar játékost kurva drágán? ☺️
yooker
😂✌️
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Akkor összegezve az eddigieket :most hoztunk egy kurva szar játékost kurva drágán? ☺️
több mint 6 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Remek húzás, pénzünk van rá? Gondolom
ironroy
Ennyibe kerül:
On October 12, 2017, Ogletree signed a four-year, $42 million contract extension with the Rams with $30 million guaranteed
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Remek húzás, pénzünk van rá? Gondolom
ironroy
ennyi kicsit sok érte szerintem...
trii
Kíváncsi leszek rá nálatok mit fog nyújtani, tavaly a statisztikák szerint az egyik legrosszabb ILB volt az egész ligában.


több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Remek húzás, pénzünk van rá? Gondolom
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
aztabetyármindenségit
Asbee
Borult a holnapi podcast menetrend?
GiantsMLBhunter
Nem vészesen, max kevesebbet beszélünk a szabad linebackerekről


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
aztabetyármindenségit
Asbee
Borult a holnapi podcast menetrend?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
aztabetyármindenségit


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ingyé vót....
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
#Giants get:
LB Alec Ogletree
2019 7th-rd pick

#Rams get:
2018 4th-rd pick Compensatory Pick
2018 6th-round pick
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
And another trade: Rams trading LB Alec Ogletree to the New York Giants for two 2018 draft picks, per league source.
Beki
Remélem 5. és 7. nél azért nem több a pick. Én örülök neki
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 334
Hoppá, Ogletree!! Na, ő legalább minőségi upgrade.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
And another trade: Rams trading LB Alec Ogletree to the New York Giants for two 2018 draft picks, per league source.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vikóval beszereztünk egy külső hangkártyát és egy brutál mikrofont, így holnap este gyártunk egy podcastet. Ugyan nem valósult még meg minden amit szeretnénk, de a legfontosabb lépés kész 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondok nagyobbat!!!
Elcseréljük Velük az 1/2, 1/4re. Ők kiválasztják Allent és Barkleyt, nekünk meg benmarad Rosen és a 2/1, 2/2-re választhatunk RB, OL vagy LB-t a jobbak közül és meg persze adnak némi aprót!
Na, hogy hangzik?? 😀😀😀
nagir
Jól hangzik, de sajnos 1/3-ban valszeg kimenne Rosen, ha a Colts-nak kell irányító. Kell nekik?
GJohnny74
Andrew Luck mögé kell egy jó backup 1/3-ra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 426
Mondok nagyobbat!!!
Elcseréljük Velük az 1/2, 1/4re. Ők kiválasztják Allent és Barkleyt, nekünk meg benmarad Rosen és a 2/1, 2/2-re választhatunk RB, OL vagy LB-t a jobbak közül és meg persze adnak némi aprót!
Na, hogy hangzik?? 😀😀😀
nagir
Jól hangzik, de sajnos 1/3-ban valszeg kimenne Rosen, ha a Colts-nak kell irányító. Kell nekik?
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Mondok nagyobbat!!!
Elcseréljük Velük az 1/2, 1/4re. Ők kiválasztják Allent és Barkleyt, nekünk meg benmarad Rosen és a 2/1, 2/2-re választhatunk RB, OL vagy LB-t a jobbak közül és meg persze adnak némi aprót!
Na, hogy hangzik?? 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Ha ezt meglépi a Cleveland, akkor tényleg a világ loserjei, mi meg a legszerencsésebbek!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 426
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
Isti81
Azt írták valszeg azért húzzák Barkley-t először, mert 1/4-nél még sok irányító bent lesz, viszont Barkley már feltehetően nem.
GJohnny74
Akkor bejött a smoke, és azt a QB-t választhatjuk, amelyiket csak akarjuk. 😊
Awesome88
Reméljük így lesz! 😊
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
Isti81
Azt írták valszeg azért húzzák Barkley-t először, mert 1/4-nél még sok irányító bent lesz, viszont Barkley már feltehetően nem.
GJohnny74
Akkor bejött a smoke, és azt a QB-t választhatjuk, amelyiket csak akarjuk. 😊
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 426
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
Isti81
Azt írták valszeg azért húzzák Barkley-t először, mert 1/4-nél még sok irányító bent lesz, viszont Barkley már feltehetően nem.
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Azért már láttunk 1/2-re is bustot húzni! Ryan Leaf és RG3 sem futott be nagy karriert, pedig az elmúlt 20 év két nfl-re legkészebb játékosa mögött húzták ki őket és tőlük is sokat vártak! Szerintem a vezérkar nem fog bepánikolni Asbee azon kijelentésétől, ha nem QB-t húznak akkor leragadtak egy alap szinten!😉

Szerintem egyébként sokat számít egy játékos tehetsége, de legalább olyan fontos, hogy szorgalmas is legyen és az edzői stáb is ki tudja hozni belőle ami benne van vagy akár még ennél többet. Nekünk most szerintem abban kell bízni, hogy végre újra normális edzők vannak a csapatnál akik alkalmasak arra, hogy újra a SB legyen a reális cél. Ha pedig nem akkor hozhatunk 1/2-re akárkit úgyis mindegy!

1/2 nem is olyan jó hely, mert ha Browns kiviszi előlünk akit kinéztünk magunknak erre pedig nagy az esély ha mi is irányítót akarunk. Akkor ez meg fog történni én nem szeretném csak azért, 1/2-re kihúzzanak valakit akiben nem bíznak annyira, mert 1-2 éven belül kell egy irányító! Ha pedig nem irányítóban gondolkodna DG akkor ez a választási lehetőség a letradere lenne a legjobb már ha van valaki aki mélyen a zsebébe nyúlna!
Futót és guardot vinni ilyen korán szentségtörés, DE sem kell jelenleg, vagyis hát kell, de nem 1/2-re. LT pedig tudtommal nincs akit megérné ilyen korán kiválasztani! Itt vagyunk ilyen korán draftolhatunk, de biztos vagyok benne, ha QB a cél akkor nem az a helyzet, hogy van kettő vagy három akik közül mindegy melyik marad bent, van egy aki a kedvenc akit többre tartanak a többieknél és jó eséllyel ő lesz a Browns választása is !
Isti81
RG3-t megvédve, első évében elég jó volt, de az a fránya, szerencsétlen sérülés kettétörte a karriert..