New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 377
The ESPN Insider is hearing the New York Giants want Saquon Barkley to be the face of the franchise.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Engem erdekel pl az eagles pick de persze elsőnek a csoportrivalisok pickje is meg meg a top 100 aztan meg a többi...

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát szerintem nem nehéz kitalálni hogyan lehet eltölteni azt az 1-2 órát 😀 Bőven van téma mindenről


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?
Asbee
első nap elejét szerintem megnézem de az ugye (várhatóan) gyorsan meglesz így ezért kár lenne elmenni valahová
a 2. nap érdekelne de péntektől meg 4 napra megyünk túrázni így a további izgalmakról élőben lemaradok..
yooker
Mondjuk szvsz a draft egy pont olyan esemény ahol simán meg lehet jelenni az első pick előtt 1,5-2 órával és addig is agyalni mindenen. A választással együtt már ott vagyunk mintha soccer meccset néznénk és akkor még nem is beszéltünk a letrade-ről sem 😀
Asbee
persze tényleg buli a draft de
letrade nem lesz nem? 😊
+ mi a jó Istent lehet még kiagyalni az előtte lévő 2 órában amit nem tettünk meg az elmúlt 1-2 hónapban?
persze egy Darnold gázmaszkos füvezős videó mondjuk tényleg bezavarna! 😊
+ azért jelenleg engem kizárólag a saját választásunk érdekel erre koncentráltam ,aki ugye rendesen beleássa magát ahogy Te is annak nyilván a többi is érdekes

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?
Asbee
első nap elejét szerintem megnézem de az ugye (várhatóan) gyorsan meglesz így ezért kár lenne elmenni valahová
a 2. nap érdekelne de péntektől meg 4 napra megyünk túrázni így a további izgalmakról élőben lemaradok..
yooker
Mondjuk szvsz a draft egy pont olyan esemény ahol simán meg lehet jelenni az első pick előtt 1,5-2 órával és addig is agyalni mindenen. A választással együtt már ott vagyunk mintha soccer meccset néznénk és akkor még nem is beszéltünk a letrade-ről sem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?
Asbee
első nap elejét szerintem megnézem de az ugye (várhatóan) gyorsan meglesz így ezért kár lenne elmenni valahová
a 2. nap érdekelne de péntektől meg 4 napra megyünk túrázni így a további izgalmakról élőben lemaradok..
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
+ melléjük még Mayfield 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tényleg őrület lenne, két ekkora primadonna WR1, mint OBJ és Dez, ráadásul mindez New Yorkban. Minimum óránként hozna le a média pletykákat, hogy ki miért durcizott be.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Mindenfélét pletykálnak rólatok. Így néznének ki:

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/30085097_640905666253923_2039009361266737152_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Pu94f2fxtTUAb5feuv8&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBkxTQN5PYlGfBJn6zoLDO0etz0FIenAo_NdonhusS09g&oe=662A3CF6
Sports Illustrated on Instagram: "Sam Darnold being available throws a wrench in things. But new GM Dave Gettleman said he wants a Hall of Famer... (link in bio)"
19K likes, 206 comments - sportsillustratedApril 17, 2018 on : "Sam Darnold being available throws a wrench in things. But new GM Dave Gettleman said he wants a Hall of Famer... (link in bio)".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Hogy ezt már tavaly is olvastam, Marshall megszerzése után
Wyatt
Meg Engram draftolása után 😀 Aztán van a papírforma meg a valóság
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Hogy ezt már tavaly is olvastam, Marshall megszerzése után

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem feltétlenül kell nekünk Dez, ha mindenki egészséges marad akkor igen jó célpontjai vannak Manningnek. A Beckham, Shepard, Engram hármast sokan elfogadnák és Marshallt sem kell feltétlenül kiraknunk, bár én kicsivel több mint 50% esélyt látok arra hogyha átmegy a fizikai felmérőn akkor elköszönünk tőle minthogy megtartjuk. Akinek a mentalitásával egyébként semmiféle probléma nem volt, nem arcoskodott, nem hisztizett, cserébe amíg meg nem sérült addig vagy a játékba nem tudtuk bevonni vagy ő hibázott. Ami miatt mégis maradhat az Gettleman fétise, aki szereti a nagy darab és magas fekete játékosokat. Ő draftolta a Panthers-nél Kelvin Benjamint és Devin Funchess megszerzését sem könnyű feledni, aki ott volt a bowl.hu-s adásban annak meg főleg nem 😀 Szóval a tököm sem tudja már mi a tervünk ezzel a poszttal.

Beckham mögött ott van Shepard és Engram, akik 800-1000 yardos célpontok, persze én nem nagyon akarnám sem Lewis-t, sem Latimert a kezdőben látni, viszont Engramet nyugodtan használhatjuk WR poszton is többet, hiszen Ellison kissé alulértékelt TE. Bőven van itt fantázia kérem, nem kell más játékos. Nyugodtan maradhat Marshall, de ha megválunk tőle azt is meg tudom érteni. Dez pedig valószínűleg nem fog idejönni az ő pénzéért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…
Stez
Mit tud csinálni egy védelem olyan támadósorral, amelyben két olyar WR van, akit kettőzni kell?
GJohnny74
szétszedi az OL-t
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…
Stez
Mit tud csinálni egy védelem olyan támadósorral, amelyben két olyar WR van, akit kettőzni kell?
GJohnny74
Zónázik?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 431
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…
Stez
Mit tud csinálni egy védelem olyan támadósorral, amelyben két olyar WR van, akit kettőzni kell?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
Awesome88
Mondjuk ha csak azt megnezed, hogy Marshall hany csapattol rakatta ki magat/csereltette el magat a balhei miatt…

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem ez poén lett volna 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
😀 Olyan sok van még a draftig, tradeljünk egy kicsit:
Broncos kivágta CJA => felcserélnek az 5. helyről a másodikra Bakleyért??? 😀
nagir
Kizártnak tartom, hogy Barkley-ért felcseréljenek, ez max csak annyit jelent, hogyha lecsúszik hozzájuk, akkor kiviszik.
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
GJohnny74
Az a kérdés, hogy mennyire tudna csendben maradni, és milyen hatással lenne OBJ-re. Ha nagyon egymásra találnak, akkor az rosszul is elsülhet, de Odell biztos örülne neki. Egyébként simán lecserélhető lenne Marshall Dez-re, de erősen kétlem, hogy Gettleman kockáztatna egy ilyen problémás fickóval.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 431
Azt olvasom, hogy Dez Bryent nagyon jönne hozzánk. Azt tweet -elte, hogy a pénz nem számit neki. Ha valami discount áron jönne hozzánk, akkor eléggé defense nightmare támadó sorsunk lenne már. Vélemény?
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
😀 Olyan sok van még a draftig, tradeljünk egy kicsit:
Broncos kivágta CJA => felcserélnek az 5. helyről a másodikra Bakleyért??? 😀

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀
Asbee
Ez olyan mint amikor kettesben hagyod a gyereke egy kindertojással, persze előtte megkéred, hogy csak két hét múlva bojtsa ki! Biztos kibírja... 😊😉
nagir
Én a játszótéren szoktam smarties-t osztogatni, de annak valahogy nincs akkora népszerűsége 😕 😀 | kíváncsi vagyok ezután a mondat után ki küldi rám először a tek-et 😀 |
Asbee
Amíg nem fogsz politizálni úgyse mennek ki hozzád... 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀
Asbee
Ez olyan mint amikor kettesben hagyod a gyereke egy kindertojással, persze előtte megkéred, hogy csak két hét múlva bojtsa ki! Biztos kibírja... 😊😉
nagir
Én a játszótéren szoktam smarties-t osztogatni, de annak valahogy nincs akkora népszerűsége 😕 😀 | kíváncsi vagyok ezután a mondat után ki küldi rám először a tek-et 😀 |

Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀
Asbee
Ez olyan mint amikor kettesben hagyod a gyereket egy kindertojással, persze előtte megkéred, hogy csak két hét múlva bontsa ki! Biztos kibírja... 😊😉

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Reportedly". Elképzeltem ezt, hogy így jelentik nekik: "húúú Barkley a kedvencünk és őt is akarjuk, de légyszi ne mondd el senkinek és ne írd le sehová se" 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER