New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
1-7 es kezdést érzek reálisnak a schedule alapján 😕
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Minden esetre Dez és OBJ együtt edzettek, így tovább is dagadhat a Dez to NYC saga.
GiantsMLBhunter
Minden tavasszal edzenek együtt
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Minden esetre Dez és OBJ együtt edzettek, így tovább is dagadhat a Dez to NYC saga.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 854 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindenfélét pletykálnak rólatok. Így néznének ki:

 www.instagram.com/p/BhrhRc6BlR8/
Matthew99
Heyward-Beynek jól állna a kék mez! 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend - szezonnyitány TOM COUGHLIN REVENGE BOWL!

Fun fact (már nektek) 1/2-es pick ide vagy oda, pont kétszer annyi prime time meccsetek van idén, mint a januárban majdnem Superbowlba jutott Jagsnek...

😊 😊 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/987131889231294464
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szóval akkor Marshall kapott egy fizetéscökkentést március elején. Ebből az derül ki, hogy meg akartuk tartani, de mivel nincs megfelelő fizikai állapotban így inkább kiraktuk. Teljesen érthető...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz nem fog jönni Dez. Jó lenne egy fizikális WR, de nem ilyen problémás mint ő. Viszont egy jól működő offense-hez megvannak a célpontok. OBJ elit, Engram olyan játékra képes mint egy jó elkapó, Shepardnál pedig nem kell jobb ember a slotba. Jobban elő lehetne venni Ellisont is, így többet lehetne mozgatni Engramet, Latimer és Lewis jó lesz cserének.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nyitofordulo Jags otthon!
TC újra New Yorkban.. +a fal is egyből bizonyíthat 😀
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Mondjuk minimálbért az Eagles is kiszorítana ....
Janek
Mondjuk az az O úgy kerek ahogy van..Oda értelme sem lenne
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk minimálbért az Eagles is kiszorítana ....

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
BM helyett vajon kukazunk valakit vagy draftolunk egy nagydarab WR-t kesobbi korokben?
NightBoY
Hát ha most nem jön Dez, akkor soha.

Ő mindenképpen csoporton belül akar maradni, de az Eagles-be nincs pénz, a Skins-nek pedig nem kell. Állítólag hajlandó lenne minimálbérért aláírni, hogy bosszútálhasson. Erre a csapat mit ad isten, pont most vágja ki BMarshall-t, ezzel pénzt és egy WR2-es poziciót felszabadítva, ahova pont egy ilyen felépítésű csávó kellene. OBJ annyira likolná, hogy szerintem rövid időre el is felejtené a szerződéses mizériáját. Problémás játékos? Az, de ez Marshall-ra is többé-kevésbé igaz volt, csak mellé ő még állandóan sérült volt, amikor játszott borzasztó volt, és ezek fényében még sokat is keresett.

Kíváncsian várom a fejleményeket, de mindenesetre gyanúsan egybevág ez a cut, az eddigi hírekkel...
Awesome88
Nekem is ez ugrott be egyből de ettől függetlenül meglepne ha jönne Dez...
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
BM helyett vajon kukazunk valakit vagy draftolunk egy nagydarab WR-t kesobbi korokben?
NightBoY
Hát ha most nem jön Dez, akkor soha.

Ő mindenképpen csoporton belül akar maradni, de az Eagles-be nincs pénz, a Skins-nek pedig nem kell. Állítólag hajlandó lenne minimálbérért aláírni, hogy bosszútálhasson. Erre a csapat mit ad isten, pont most vágja ki BMarshall-t, ezzel pénzt és egy WR2-es poziciót felszabadítva, ahova pont egy ilyen felépítésű csávó kellene. OBJ annyira likolná, hogy szerintem rövid időre el is felejtené a szerződéses mizériáját. Problémás játékos? Az, de ez Marshall-ra is többé-kevésbé igaz volt, csak mellé ő még állandóan sérült volt, amikor játszott borzasztó volt, és ezek fényében még sokat is keresett.

Kíváncsian várom a fejleményeket, de mindenesetre gyanúsan egybevág ez a cut, az eddigi hírekkel...

Szerkesztette: Awesome88
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Hoppáá!!!
Marshall kivágva
Taz
Azért annyira nem meglepő, szvsz!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
BM helyett vajon kukazunk valakit vagy draftolunk egy nagydarab WR-t kesobbi korokben?

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 326
Kb mintha a közvetítő cég fizetné a máskor értelmes 'bértollnokokat' hogy generálják a nézettséget, egy semmi csütörtökön.
több mint 5 éve
Taz New York Giants 349
Hoppáá!!!
Marshall kivágva
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz ilyenkor minden infót fenntartásokkal kell kezelni... Most jön a verseny, hogy ki tud nagyobb újdonságot írni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 429
The ESPN Insider is hearing the New York Giants want Saquon Barkley to be the face of the franchise.
ozibozi
Ha igaz, akkor OBJ következő szerződése előtt nagy ötlet ezt kommunikálni, sugallni. Ezért gondolom azt, hogy kamu, mert hát csak nem annyira hülyék, hogy lőjenek egy ilyen öngólt.
gyurczi
Max. két arcú lesz a franchise. 😀
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 330 — Giants fan
The ESPN Insider is hearing the New York Giants want Saquon Barkley to be the face of the franchise.
ozibozi
Ha igaz, akkor OBJ következő szerződése előtt nagy ötlet ezt kommunikálni, sugallni. Ezért gondolom azt, hogy kamu, mert hát csak nem annyira hülyék, hogy lőjenek egy ilyen öngólt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 326
The ESPN Insider is hearing the New York Giants want Saquon Barkley to be the face of the franchise.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Engem erdekel pl az eagles pick de persze elsőnek a csoportrivalisok pickje is meg meg a top 100 aztan meg a többi...

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát szerintem nem nehéz kitalálni hogyan lehet eltölteni azt az 1-2 órát 😀 Bőven van téma mindenről


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?
Asbee
első nap elejét szerintem megnézem de az ugye (várhatóan) gyorsan meglesz így ezért kár lenne elmenni valahová
a 2. nap érdekelne de péntektől meg 4 napra megyünk túrázni így a további izgalmakról élőben lemaradok..
yooker
Mondjuk szvsz a draft egy pont olyan esemény ahol simán meg lehet jelenni az első pick előtt 1,5-2 órával és addig is agyalni mindenen. A választással együtt már ott vagyunk mintha soccer meccset néznénk és akkor még nem is beszéltünk a letrade-ről sem 😀
Asbee
persze tényleg buli a draft de
letrade nem lesz nem? 😊
+ mi a jó Istent lehet még kiagyalni az előtte lévő 2 órában amit nem tettünk meg az elmúlt 1-2 hónapban?
persze egy Darnold gázmaszkos füvezős videó mondjuk tényleg bezavarna! 😊
+ azért jelenleg engem kizárólag a saját választásunk érdekel erre koncentráltam ,aki ugye rendesen beleássa magát ahogy Te is annak nyilván a többi is érdekes

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?
Asbee
első nap elejét szerintem megnézem de az ugye (várhatóan) gyorsan meglesz így ezért kár lenne elmenni valahová
a 2. nap érdekelne de péntektől meg 4 napra megyünk túrázni így a további izgalmakról élőben lemaradok..
yooker
Mondjuk szvsz a draft egy pont olyan esemény ahol simán meg lehet jelenni az első pick előtt 1,5-2 órával és addig is agyalni mindenen. A választással együtt már ott vagyunk mintha soccer meccset néznénk és akkor még nem is beszéltünk a letrade-ről sem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Btw a draftnézés akkor itt halott ügy, vagy lenne valaki Vikón és rajtam kívül aki jönne?
Asbee
első nap elejét szerintem megnézem de az ugye (várhatóan) gyorsan meglesz így ezért kár lenne elmenni valahová
a 2. nap érdekelne de péntektől meg 4 napra megyünk túrázni így a további izgalmakról élőben lemaradok..